PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دزدیدن فایل از فلاش مموری

dar_asemane_shab
27-04-2009, 08:05
با سلام به همگی
بچه ها من یه نرم افزار می خواستم که از یه فلش به طور پنهانی کپی برداره
پارسال بچه ها یه فایل bat رو دادن که با اون میشد این کارو کرد ولی خوب بدیش این بود که میومد رو صفحه کامپیوتر و فرایدن کپی شدن را نمایش میداد و همه چی لو میرفت
حالا کسی پیشنهادی واسه رفع این مشکل نداره؟فرمانی وجود نداره که بعد از این فایل اجرا بشه و پنجره کپی رو minimize کنه؟یا حداقل یه پنجره دیگه رو فعال کنه که این به چشم نیاد؟؟؟خلاصه یه جوری بشه که سه نشه:46:

sinasadegi
29-04-2009, 10:11
می شه بایه دیباگر آرشیوم رو می گردم پیداش کنم ریلیز می کنم

یا علی

masood hashemy
29-04-2009, 10:27
منم قبلا دنبال همچین چیزی بودم اما همون فایل بت رو به من دادند که ضایع بود در ضمن وقتی فلش رو داخل میزنی تازه یک درایو با اسم مثلا I: میشناسد پس این برنامه مخفی باید درایو های removable را سریعا شناسایی و از آنها کپی کند.

ehsankalak
29-04-2009, 10:37
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشيد

dar_asemane_shab
29-04-2009, 15:21
خوب طرز کارش چه جوریه؟باید بزاریش توی schedulaer یا جور دیگه ای؟لطف میکنی یه توضیح کوچیک بدی روش؟مرسی

Hossein Adeli
29-04-2009, 23:53
خوب طرز کارش چه جوریه؟باید بزاریش توی schedulaer یا جور دیگه ای؟لطف میکنی یه توضیح کوچیک بدی روش؟مرسی

اول مسیری بهش میدی تا اطلاعات رو اونجا بریزه و بعد نوع فایلهارو مشخص میکنی و ok رو میزنی بعد اگه فلش دیسک رو وارد کنی اون نوع فایلها رو کپی میکنه:10:

ehsankalak
30-04-2009, 02:54
سلام
بعد از اينکه برنامه رو نصب کردي و رجيستر کرديش تو قسمت destination ----- مسيري رو که ميخواي فايلا توش کپي بشه ميدي ! اگه خواستي ميتوني بازدن تيک copy only the file .... ( بقيشو حال ندارم بنويسم :31: ) مشخص کني که مثلا فقط فايل هاي با پسوند doc يا هرچي که خودت بگي رو کپي کنه ولي اگه تيکشو نزني کل فلشو کپي مي گيره !! آخرشم که تنظيماتو انجام دادي و ok کردي برنامه روي رم ميشينه و هروقت که يه فلش به سيستم وصل کني شروع ميکنه به صورت مخفي کپي کردن !!
نکته : بهتره براي جلوگيري از در اومدن گند کار فولدر و آيکون برنامه رو از تو قسمت all programs و desktop پاک کني!
موفق باشي

mh.attari
30-04-2009, 15:27
اسم این کار دزدی هست و هم از نظر اسلام و هم از نظر انسانیت گناه خیلی بزرگی هست

ehsankalak
30-04-2009, 16:23
اسم این کار دزدی هست و هم از نظر اسلام و هم از نظر انسانیت گناه خیلی بزرگی هست
دوستان لطفا به جنبه گناه بودنش دقت داشته باشن و اينکه اين کار يه جور خيانت در امانت هست !!

mh.attari
01-05-2009, 01:10
دوستان لطفا به جنبه گناه بودنش دقت داشته باشن و اينکه اين کار يه جور خيانت در امانت هست !!
از شما خیلی تشکر میکنم و به کسانی که عکس زن و بچه ی مردم رو میدزدن و نگاه میکنن میگم اطمینان داشته باشید روزی چه در دنیا چه در اخرت جواب این کارتون رو خواهید گرفت و این شعر رو برای شما می نویسم :
چوب خدا صدا نداره هر کی بخوره دوا نداره
البته من میدونم شما دوستان گلم اهل این گونه کارهای زشت نیستید ولی توصیه ای برادرانه براتون کردم:10:

MicrosoftH
03-05-2009, 12:28
با سلام به همگی
بچه ها من یه نرم افزار می خواستم که از یه فلش به طور پنهانی کپی برداره
پارسال بچه ها یه فایل bat رو دادن که با اون میشد این کارو کرد ولی خوب بدیش این بود که میومد رو صفحه کامپیوتر و فرایدن کپی شدن را نمایش میداد و همه چی لو میرفت
حالا کسی پیشنهادی واسه رفع این مشکل نداره؟فرمانی وجود نداره که بعد از این فایل اجرا بشه و پنجره کپی رو minimize کنه؟یا حداقل یه پنجره دیگه رو فعال کنه که این به چشم نیاد؟؟؟خلاصه یه جوری بشه که سه نشه:46:

عزیزم یک برنامه نویسی بلد باشی کارت ردیفه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mh.attari
03-05-2009, 12:59
عزیزم یک برنامه نویسی بلد باشی کارت ردیفه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز این جمله ی شما ""بیل گیتس : یک حافظه 640 کیلوبایتی برای هر کسی کافی ست. "" یه شرط داره اونم دسترسی به اینترنت هست هرگز فراموشش نکن