PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Machines at War

daneshj0o0
24-04-2009, 17:30
سلام دوستان

من چند هفتس رفتم تو نخ این بازی ... این بازی استراتژیک بهترین و کم حجم ترین و با کیفیت ترین بازی که من دیدم (البته من فقط این بازی رو تو عمرم بازی کردم:31::18:) خیلی باحاله حالا دانلود کنید میفهمید . هرکس اینو دانلود کنه و بازی کنه میفهمه چه کیفیتی داره

اما با این همه خوبی یک بدی هم داره اونم اینه که این ورژن دمو و فقط میشه 5 دقیقه باهاش بازی کرد ... خرید این بازی حدود 20 دلار آمریکاست ... کلیه سایتهارو سرچ کردم اما کرکشو پیدا نکردم . دوتا سایت بود اما متاسفانه اونام باید ازشون اکانت دانلود تهیه کرد

من اصلا بازی نمیکنم و از صبح تا شب سر کارم و دلگرمیم به شماست که یه حالب بهم بدین

چون شنیدم این سایت بزرگترین فروم کامپیوتره ایرانه اومدم اینجا از هکر های بزرگ سایت خواهش دارم که این بازی رو برای این هقیر هک کنن تا از کف بیرون بیام ... :11:

به امید موفقیت شما:40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود ورژن دمو :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R.P.G
24-04-2009, 18:38
یک نسخه دمو رو که نمیشه به ورژن کامل تبدیل کرد.

daneshj0o0
25-04-2009, 09:43
نمیشه کاری کرد که ارور buy now رو نده ؟

یه موقع 30 دقیقه نمیده یه موقع 5 دقیقه اول میده ...

ممنون اگر کمک کنید

daneshj0o0
25-04-2009, 10:30
در ضمن کرک برای گوشیهای ویندوز موبایل اومده

R.P.G
25-04-2009, 11:21
نمیشه کاری کرد که ارور buy now رو نده ؟

یه موقع 30 دقیقه نمیده یه موقع 5 دقیقه اول میده ...

ممنون اگر کمک کنید
شما یه کاری کن،وقتی میخوای بازی کنی تاریخ رو به عقب برگدونین.
شاید درست شد که به احتمال زیاد درست نمیشه.
یه پیشنهاد: اینهمه بازی تو این انجمن هست برید ببینید،اگه ازشون خوشتون اومد برین بخرید و بازی کنین.
مطمئن باشید از این بازی بیشتر حال میده.
موفق باشید.:11:

daneshj0o0
25-04-2009, 11:40
من دوستم مغازه داره ... بیشتر از 600 تا بازی داره ... اونم همین حرف شما رو زد اما نه ... من اینو میخوام:37::37::37:

هر کاری که بگی کردم ... کل سایتا رو گشتم اما پولیه و سایتا خارجین ... اگه این بازی رو داری میخرم

لطفا بجای وا کردن از سرتون یا بگین نمیتونیم یا پستو پاک کنید

ممنون از لطف شما