PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با debugger ويژوال استديو....

mohammad.y1993
23-04-2009, 20:28
سلام....

ببخشيد دوستان من از وقتي كه visual studio رو نصب كردم هر وقت با يك نرم افزار كار مي كنم يا بازي ميكنم...يه دفعه بازي هنگ ميكنه و debugger ويژوال مياد بالا و ميگه كه بايد بگ اين بازي رو رفع كني..من هم نه بلدم و نه حوصله اين كار رو دارم...ميخواستم بدونم بايد چي كاركنم كه ديگه به باگ بازي ها و نرم افزار ها گير نده..منظورم اينه كه تنظيمش تو كجاشه؟؟؟

ممنون دوستان...:11::11::11:

mohammad.y1993
24-04-2009, 17:51
ببخشيد......يعني كسي نمودونه من چطوري بايد با jsut-in-time debugger ويژوال مشكلم رو حل كنم...

لطفا دريغ نكنيد دوستان من نمي خوام مجبور بشم كه پاكش كنم..چون اگه شما راهي به من نگيد كه مشكلم رو حل كنم اين تنها كاري هست كه خودم بلدم....

ممنون دوستان...

mehdy.z
25-04-2009, 19:37
ببخشيد......يعني كسي نمودونه من چطوري بايد با jsut-in-time debugger ويژوال مشكلم رو حل كنم...

لطفا دريغ نكنيد دوستان من نمي خوام مجبور بشم كه پاكش كنم..چون اگه شما راهي به من نگيد كه مشكلم رو حل كنم اين تنها كاري هست كه خودم بلدم....

ممنون دوستان...

برو توی رجیستری و به ترتیب آدرسهای زیر رو پاک کن:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger
و
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramewor k\DbgManagedDebugger

امیدوارم مشکلت حل بشه:46:

mahdi7610
25-04-2009, 23:00
سلام

از مسیر زیر هم میتونید اونا غیر فعال کنید

در برنامه Visual Studio و از منوی Tools > Options > Debugging > Just-In-Time

موفق باشید :)

mohammad.y1993
26-04-2009, 12:41
سلام

از مسیر زیر هم میتونید اونا غیر فعال کنید

در برنامه Visual Studio و از منوی Tools > Options > Debugging > Just-In-Time

موفق باشید :)

سلام...

من اين كار رو قبلا هم كرده بودم ولي موقع بازي يك صداي ارور مياد و كامپيوتر هنگ ميكنه راهي هم نيست كه ببينم ارور چيه چون مجبور ميشم كه با alt+f4 ببندمش تا از توي هنگ بيرون بياد وگرنه همين طوري تو صفحه بازي مي مونه...

تو قسمت تنظيمات جاي ديگه اي نيست كه من بتونم اين كار رو بكنم؟؟؟

ممنون ... :11::11::11:

mohammad.y1993
26-04-2009, 12:48
برو توی رجیستری و به ترتیب آدرسهای زیر رو پاک کن:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger
و
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramewor k\DbgManagedDebugger

امیدوارم مشکلت حل بشه:46:

سلام....

ببخشيد من تو كار با ريجستري وارد نيستم مي خواستم بدونم اگه من اين ها رو پاك كنم آيا قابليت برگردوندنشون هست يا نه؟؟ اصلا اين ها رو اگه پاك كنم مشكلي پيش نمي ياد؟؟؟اگه پاك كنم براي debug كردن نرم افزار هايي كه مي خوام debug كنم به مشكل بر نمي خورم؟؟؟

ممنون...:11::11::11:

mohammad.y1993
30-05-2009, 11:35
سلام...

من هر دوتاي اين كارها رو كردم ولي هيچ جوابي نداد...خود ويژوال استديو هم يه چيزايي گفته ولي بازهم موثر واقع نشد...

اين كاري هست كه خود ويپوال استديو ميگه بكنيم ولي من كه اين كار رو كردم چيزي درست نشد..( بعد از اينكه value رو تفيير دادم درست نشد بعد كه كلا shell رو پاكشم كردم بازم درست نشد....)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون...

mahdi7610
30-05-2009, 11:57
سلام

ولی من هر دو روش را انجام دادم و از شرش خلاص شدم

همین 2 روش جواب میدن . مخصوصا اون که از طریق رجیستری هستش خیلی کارساز تر هستش .

من کلا از قسمت AeDebug به بعد را از رجیستری حذف کردم .

الان هم این مشکل را اصلا ندارم .

موفق باشی .

mohammad.y1993
30-05-2009, 12:06
سلام

ولی من هر دو روش را انجام دادم و از شرش خلاص شدم

همین 2 روش جواب میدن . مخصوصا اون که از طریق رجیستری هستش خیلی کارساز تر هستش .

من کلا از قسمت AeDebug به بعد را از رجیستری حذف کردم .

الان هم این مشکل را اصلا ندارم .

موفق باشی .

سلام...

ممنون از پاسختون...من ديگه خيلي از دستش عصاباني شدم كلا uninstall كردمش...ولي بازم دوباره اومد...اين بار فقط باعث شد كه بازي بسته بشه و پيغام dont send و يا send error به مايكروسافت ( همون كه وقتي end program مي زنيم مياد...) بايد...

مي شه بگين اين قسمت تو كجاي رجيستري هست...اگه ميشه آدرسش رو واسه من بزاريد...

راستي من اون روشي كه از توي تنظيمات برنامه ميري رو امتحان كردم نشد...روش رجيستري هم هردوتا رو delete كردم(روش كليك كردم بعد كليد delete رو زدم..همين درسته ديگه؟؟؟) بازم نشد..راستي اين به administrator ربطي نداره؟؟؟آخه تو قسمت help فكر كنم اين كلمه رو ديدم....
ممنون....:11::11::11:

hoax3r
30-05-2009, 12:29
این مشکلی که میگین مربوط به دیباگر ویژوال استادیو نیست بلکه بازی که انجام میدین ایراد داره،
با غیر فعال کردن اون قسمتا مشکلی حل نمیشه.

mehdy.z
30-05-2009, 12:54
سلام...

ممنون از پاسختون...من ديگه خيلي از دستش عصاباني شدم كلا uninstall كردمش...ولي بازم دوباره اومد...اين بار فقط باعث شد كه بازي بسته بشه و پيغام dont send و يا send error به مايكروسافت ( همون كه وقتي end program مي زنيم مياد...) بايد...

مي شه بگين اين قسمت تو كجاي رجيستري هست...اگه ميشه آدرسش رو واسه من بزاريد...

راستي من اون روشي كه از توي تنظيمات برنامه ميري رو امتحان كردم نشد...روش رجيستري هم هردوتا رو delete كردم(روش كليك كردم بعد كليد delete رو زدم..همين درسته ديگه؟؟؟) بازم نشد..راستي اين به administrator ربطي نداره؟؟؟آخه تو قسمت help فكر كنم اين كلمه رو ديدم....
ممنون....:11::11::11:

منم نظر دوستمون رو تایید میکنم این ایراد dont end رو دیگه وقتی میده دلیلش به احتمال زیاد یا ناسازگاری برنامه با سیستمه یا اصلا خرابی برنامه...

mahdi7610
30-05-2009, 13:11
منم به نظر دوستان احترام می زارم .

اگه شما این مشکل را فقط با یک برنامه یا همون بازی دارید خب مشکل میتونه از اون بازی باشه .

من این مشکل را با صفحات وب و بعضی برنامه ها داشتم که با روشهایی که گفته شد مشکلم حل شد .

موفق باشی .

mohammad.y1993
30-05-2009, 17:39
سلام....

من اين مشكل رو با 4 تا بازي دارم....اين بازي ها رو من مدت 3-4 سال هست كه دارم و همش رو هم بازي كردم...اون موقع كه ويژوال استديو نصب نبود خيلي راحت بازي مي كردم....( بازي ها : 2-gta -max payne1-3 -strong hold- ) در حال حاضر فقط يه بازي دارم كه اين مشكل رو نداره...من قبلا همه اين بازي ها رو بازي كردم و هيچ وقت مشكلي پيش نيومده بوده...

ممنون....

mohammad.y1993
30-05-2009, 17:43
منم نظر دوستمون رو تایید میکنم این ایراد dont end رو دیگه وقتی میده دلیلش به احتمال زیاد یا ناسازگاری برنامه با سیستمه یا اصلا خرابی برنامه...

سلام....
من گفتم قبلا وقتي ويژوال استديو نصب بود در همون موقع debugger ميومد بالا اما وقتي اون كارهايي رو كه گفتيد كردم بازي هنگ ميكنه و بعدش هم dont send رو كه ميزنم بازي بسته ميشه...

راستي تو هر بازي يه جاي مشخص اين طوري ميشه....يعني تو مرحله دو پيش مياد ديگه تغيير نميكنه هميشه همون موقع اين مشكل پيش مياد...

ممنون.....:11::11::11:

mahdi7610
30-05-2009, 20:17
باید یکی را انتخاب کنی .

یا بازی ، یا ویژوال استدیو :31:

موفق باشی

mohammad.y1993
31-05-2009, 06:52
باید یکی را انتخاب کنی .

یا بازی ، یا ویژوال استدیو :31:

موفق باشی

سلام....
من گفتم...ويژوال استديو رو uninstall كردم ولي هنوزم اين مشكل رو دارم...همينه كه كفرم رو در مياره:19::19::19:
مي گم ممكنه مشكل از ويندوزم باشه؟؟؟آخه من ويندوزم رو 3 سال پيش نصب كردم و حدود 9 ماه پيش با سرويس پك 3 هم upgrade كردم...روشم اونقدر نرم افزار نصب كردم كه ديگه توي all programs براي نمايش جا نيست و خيلي از نرم افزار هامو مجبورم از تو درايو c باز كنم...آخه short cut بيشترشونو پاك كردم...البته خيلي وقت هست كه قصد دارم ويندوز رو عوض كنم ولي تنبليم ميشه الانم كه درگير امتحانام...انشالله بعد امتحان عوض مي كنم...

راستي من aedebug رو هم پيدا كردم و حذفش كردم اما منظورتون رو نفهميدم كه گفتين از aedebug به بعد رو حزف كردين؟؟به بعد يعني از كجا تا كجا؟؟

ممنون...:11::11::11:

hoax3r
31-05-2009, 08:32
میتونی این کارو بکنی شاید در تشخیص مشکل کمک کنه
مسیر رجیستری که دوستان گفته بودن یعنی AeDebug مقدار Debugger رو به این مقدار تغییر بده

فقط امیدوارم این مسیر رو پاک نکرده باشی

به هر حال بعد این کار و بعد اینکه سیستم پیام dont send رو داد تو بجای زدن این دکمه Debug رو بزن بعد
یه فایل با فرمت dmp تو درایو C ایجاد میشه اگه بتونی اونو اینجا قرار بدی شاید بشه فهمید مشکل از چی هست

mohammad.y1993
31-05-2009, 09:29
میتونی این کارو بکنی شاید در تشخیص مشکل کمک کنه
مسیر رجیستری که دوستان گفته بودن یعنی AeDebug مقدار Debugger رو به این مقدار تغییر بده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط امیدوارم این مسیر رو پاک نکرده باشی

به هر حال بعد این کار و بعد اینکه سیستم پیام dont send رو داد تو بجای زدن این دکمه Debug رو بزن بعد
یه فایل با فرمت dmp تو درایو C ایجاد میشه اگه بتونی اونو اینجا قرار بدی شاید بشه فهمید مشکل از چی هست

سلام...
شرمنده پاك كردم:19::19::19:

mahdi7610
31-05-2009, 11:27
سلام

با تعویض کردن ویندوز این مشکل حل خواهد شد .

چون چند سال هست که ویندوز را تعویض نکردید بنابراین بهتره ویندوز را تعویض کنید . با تعویض ویندوز رجیستری به طور کامل پاکسازی میشه و این مشکل هم حل میشه .

به خاطر این که برنامه هایی که نصب و حذف میشن همیشه ردپاهای خودشون را توی رجیستری به جای می زارن .

اگه قصد داری با حذف برنامه هیچ ردپایی از اون به جا نمونه بهتره از برنامه unistaller 2008 استفاده کنی . این برنامه موقع حذف برنامه تمام ردپاهای برنامه را از رجیستری به طور کامل پاک میکنه .

موفق باشی .

hoax3r
31-05-2009, 12:28
اگه خواستی اون قسمت رجیستری درست بشه اینو دانولد کن بعد اجراش کن بعد اون کارایی که بالا گفتم انجام بده

اگه نه که همین راهی که مهدی گفت انجام بده که کلا هر چی مشکله نابود بشه

mohammad.y1993
31-05-2009, 15:39
سلام...

از همه به خاطر كمكتون ممنون..من تصميم گرفتم ويندوز رو عوض كنم آخه چون خيلي قديمي هست و روشم كلي نرم افزار دارم بشدت سنگين هست و وقتي مي خوام كاري بكنم زياد هنگ ميكنه...

فقط اگه من ويندوز رو عوض كنم و ويژوال استديو رو نصب كنم اونوقت دوباره همين مشكل پيش نمي ياد؟؟؟چون من كه مجبورم ويژوال استديو رو نصب كنم ولي در مورد بازي هم كه نمي شه تو تابستون ازش به اين راحتي گذشت!!!

ممنون...

عــــلی
31-05-2009, 16:21
سلام...

از همه به خاطر كمكتون ممنون..من تصميم گرفتم ويندوز رو عوض كنم آخه چون خيلي قديمي هست و روشم كلي نرم افزار دارم بشدت سنگين هست و وقتي مي خوام كاري بكنم زياد هنگ ميكنه...

فقط اگه من ويندوز رو عوض كنم و ويژوال استديو رو نصب كنم اونوقت دوباره همين مشكل پيش نمي ياد؟؟؟چون من كه مجبورم ويژوال استديو رو نصب كنم ولي در مورد بازي هم كه نمي شه تو تابستون ازش به اين راحتي گذشت!!!

ممنون...

دوست من این یکی از قابلیت های ویژوال استادیو هست که در مواقعی که برنامه Error میده این پیغام نمایش داده میشه و اگه خیلی حرفه ای باشی میتونی مشکلو حل کنی.اگه ویژوال استادیو نصب نباشه برنامه ای که خطا میده خطای Don't Send میده.

mahdi7610
31-05-2009, 20:04
سلام...

ممنون...

اگه بعد از نصب ویندوز دوباره ویژوال استدیو را نصب کنی همون اشه و همون کاسه :31:

mohammad.y1993
01-06-2009, 09:28
دوست من این یکی از قابلیت های ویژوال استادیو هست که در مواقعی که برنامه Error میده این پیغام نمایش داده میشه و اگه خیلی حرفه ای باشی میتونی مشکلو حل کنی.اگه ویژوال استادیو نصب نباشه برنامه ای که خطا میده خطای Don't Send میده.

سلام...
من قبلا كه ويژوال استديو نصب نبود اصلا خطايي دريافت نمي كردم..از وقتي نصبش كردم اوطوري شده...حالا هم كه دوباره پاكش كردم Dont send ميده...

mohammad.y1993
01-06-2009, 09:30
اگه بعد از نصب ویندوز دوباره ویژوال استدیو را نصب کنی همون اشه و همون کاسه :31:

اينكه نميشه؟؟؟ويژوال استديو رو لازم دارم ولي اين واقعا ستم كه نشه بازي كرد...به نظر من اين بشتر يه باگ هست تا يه مزيت...البته تو توضيحات خود ويژوال استديو هم نوشته بود كه يه باگ هست حالا نمي دونم همين منظورش بوده يا نه؟؟

لينكش رو تو چند پست قبل براتون گذاشتم...

موفق باشيد...:11::11::11:

hoax3r
01-06-2009, 10:01
فکر میکنم بعد نصب ویندوز همه چی حل بشه من خودم 10 جور بازی رو سیستم نصب کردم با ویژوال استادیو
به اضافه کلی برنامه دیگه مشکلی ندارم، به هر حال پیشنهاد میکنم سرویس پک های ویژوال استادیو رو هم
گیر بیارین نصب کنین برای محکم کاری

mahdi7610
01-06-2009, 12:07
البته ممکنه این مشکل به دلیل اختلالات سیستم عامل هم باشه . مخصوصا شما که چند سال هست ویندوز عوض نکردید .

ویندوزتون را عوض کنید و هر دو برنامه را مجدد نصب کنید انشاالله که مشکلی پیش نیاد .

موفق باشید .

mohammad.y1993
01-06-2009, 13:56
سلام...

خوب من الان درگير امتحاناتم...باشه بعد امتحانات ويندوز رو عوض مي كنم ويژوال استديو رو هم نصب ميكنم...انشاالله كه درست ميشه...نتيجه رو هم بهتون خبر ميدم...

از همه به خاطر راهنمايي و كمكشون متشكرم...:11::11::11:
فعلا...موفق باشيد...:11::11::11:

m_reeza
12-11-2009, 00:21
منم این مشکل رو دارم
ویندوز رو هم به تازگی عوض کردم
مشکل اینجاست که برنامه تا قبل از نصب ویژوال استدیو کار میکنه اما بعد از نصب ...
من هر دوتا کار رو کردم اما برنامه مورد نظر باز نمیشه که نمیشه
این دوستمون هم درست میگه به بازی ها هم گیر میده که خیلی زور داره

نفهمیدیم آخر چه کنیم
لطفا کمک کنید

valasan
07-11-2010, 01:40
من خم دارم فایل های ریجستری که گفتین تو VS 2008 فقط اوای هستش پاک کردم تنظیماته برنامه هم انجام دادم . ولی هنوز با CS4 مشکل داره PS

soksokkk
15-08-2012, 09:56
منم این مشکل رو دارم
ویندوز رو هم به تازگی عوض کردم
مشکل اینجاست که برنامه تا قبل از نصب ویژوال استدیو کار میکنه اما بعد از نصب ...
من هر دوتا کار رو کردم اما برنامه مورد نظر باز نمیشه که نمیشه
این دوستمون هم درست میگه به بازی ها هم گیر میده که خیلی زور داره

نفهمیدیم آخر چه کنیم
لطفا کمک کنید

سلام

این مشکل فقط زمانی بوجود میاد که برنامه مشکلی داشته باشه , اگه ویژوال نصب نباشه خود ویندوز مشکل رو حل می کنه و بازی یا برنامه بدون مشکل اجرا میشه , ولی اگه ویژوال نصب باشه از هیچ مشکلی گذشت نمی کنه و باعث این خطا میشه , در صورتی شما می تونید یک بازی رو همراه ویژوال نصب و اجرا کنید که برنامه یا بازی فاقد هیچ گونه مشکلی باشه

اکثر برنامه هایی که ما استفاده می کنیم دارای چند خطا هستند که موقع اجرا خود ویندوز اونا رو بر طرف می کنه ( اگه حاد نباشن ) که ما اصلا متوجه هم نمی شیم , این جور خطا ها اصولا از طریق رابطه برنامه با ویندوز بوجود میان , مثلا پشتیبانی نشدن چند تا فایل برنامه توسط ویندوز که اگر این فایل ها مهم نباشن خود ویندوز اونا رو میسازه و دیگه خطایی به دیباگر نمیرسه که باعث مختل شدن برنامه بشه , ولی اگر این خطاها توسط ویندوز بر طرف نشن به دیباگر میرسه و باعث بوجود اومدن ارور میشن , اگر ویندوز نتونه خطاها رو بر طرف کنه شما اگر ویژوال هم رو سیستمت نصب نباشه خطا به یک شکل دیگه نمایش داده میشه .

الان من خودمم این مشکلات رو داشتم اما ویندوزم رو عوض کردم و دیگه ویژوال رو هم نصب نمی کنم البته فعلا , هیچ مشکلی هم ندارم الان .

موفق باشی .

2hossein2
08-06-2015, 00:37
منو باش که برای نصب کارت گرافیک هم این ارور میاد :|