PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب صدا

mohsen_blid
23-04-2009, 19:06
سلام خدمت دوستان
من برای نصب صدا برای کامپیوتر به مشکل برخوردم ممنون میشم راهنمایی کنید عکس ها رو میزارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

komail2008
25-04-2009, 12:09
سلام مادر برد چي هست

mohsen_blid
29-04-2009, 20:34
سلام مادر برد چي هست
سلام
asus p5ld2x
من نرم افزار صدا رو نیز نصب کردم ولی نمیدونم چرا همچین مشکلی برای من پیش اومده

Hossein Adeli
29-04-2009, 23:59
درایورهای مادربرد رو کلا دوباره و کامل نصب کن چون به غیر از کارت صوتی 2 تا دیویس دیگه هم نصب نشده بعد اگه کارت صوتی باز کار نکرد در همین صفحه که عکس نشون میده بر روی کارت صوتی راست کلیک کن و uninstall رو بزن بعد برو از نوار بالایی scan for new hardware دقیق یادم نیست! رو بزن بعد میبینی پیدا میکنه و CD مادربرد رو میخواد بعد خودت باید دستی مسیر درایور کارت صوتی رو مشخص کنی تا از اون طریق نصب بشه. همین مشکل شما رو من با برد گیگا داشتم البته چیپ صوتیش همین ریلتک بود

mohsen_blid
02-05-2009, 15:14
درایورهای مادربرد رو کلا دوباره و کامل نصب کن چون به غیر از کارت صوتی 2 تا دیویس دیگه هم نصب نشده بعد اگه کارت صوتی باز کار نکرد در همین صفحه که عکس نشون میده بر روی کارت صوتی راست کلیک کن و uninstall رو بزن بعد برو از نوار بالایی scan for new hardware دقیق یادم نیست! رو بزن بعد میبینی پیدا میکنه و cd مادربرد رو میخواد بعد خودت باید دستی مسیر درایور کارت صوتی رو مشخص کنی تا از اون طریق نصب بشه. همین مشکل شما رو من با برد گیگا داشتم البته چیپ صوتیش همین ریلتک بود

از کدوم قسمت باید درایور مادربورد را حذف کنم؟
مسیر لطفا