PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال مهم و فوری در مورد سیستم های مدیریت محتوا (مخصوصاً مووبل تایپ)

ReziOnline
23-04-2009, 15:32
سلام
من به تازگی صاحب سایت شدم و 1.5 گیگابایت فضا گرفتم
می خواستم روی سایتم یه سیستم مدیریت محتوا نصب کنم که به دلیل اینکه آشنایی زیادی با این سیستم ها ندارم می خواستم از شما عزیزانی که تو این زمینه آشنایی دارین کمک بگیریم
استفاده از کدوم سیستم بهتره: مووبل تایپ ، جوملا ، وردپرس اوپن سورس و...
لطفا دلیلشم بگین (لطف کنید تعصب رو کنار بذارین!!!)
اگه بخوایم از مووبل تایپ استفاده کنیم بهتره از مووبل تایپ اصلی (MovableType .com) استفاده کنیم یا مووبل تایپ فارسی (Movable-Type .ir)؟ راستی فرقشون چیه این دوتا؟
مرسی

jamy_khoshtip
23-04-2009, 17:10
کار شما چیست ؟؟؟؟ سایت شما در مورد چیست ؟؟؟؟؟

ReziOnline
23-04-2009, 21:01
کار شما چیست ؟؟؟؟ سایت شما در مورد چیست ؟؟؟؟؟

من قصد دارم سایتی با موضوع گرافیک و فتوشاپ ، موبایل و قالب های رایگان راه اندازی کنم

jamy_khoshtip
23-04-2009, 22:06
اگر دیتالایف نصب کنید خوبه . بدک نیست .

البته چون که دانلودی است و دیتالایف هم بسیار گرافیکی است کمی از پهنای باند شما رو می خوره . به سایت من برید قالبی را دیتالایف داره که خیلی قشنگ است .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید البته هیچ مطلب و هیچ چیزی ندارد . تبلیغاتی نیست ها . به عنوان نمونه دادم .

ReziOnline
24-04-2009, 13:03
نه بابا به نظر من همون مووبل تایپ خیلی خوبه

Azot
30-04-2009, 13:59
سلام
من به تازگی صاحب سایت شدم و 1.5 گیگابایت فضا گرفتم
می خواستم روی سایتم یه سیستم مدیریت محتوا نصب کنم که به دلیل اینکه آشنایی زیادی با این سیستم ها ندارم می خواستم از شما عزیزانی که تو این زمینه آشنایی دارین کمک بگیریم
استفاده از کدوم سیستم بهتره: مووبل تایپ ، جوملا ، وردپرس اوپن سورس و...
لطفا دلیلشم بگین (لطف کنید تعصب رو کنار بذارین!!!)
اگه بخوایم از مووبل تایپ استفاده کنیم بهتره از مووبل تایپ اصلی (MovableType .com) استفاده کنیم یا مووبل تایپ فارسی (Movable-Type .ir)؟ راستی فرقشون چیه این دوتا؟
مرسی

سلام دوست عزیز من با مووبل تایپ کار کردم و کاملا آشنا هستم . سایت های بزرگی از MT استفاده میکنند که باعث میشه از انتخابتون مطمئن بشین . سایت هایی مثل پی سی دانلود - پی سی ورلد - سوران .

من با بیشتر CMS های معروف کار کردم از بین این همه MT رو خیلی پسندیدم به خاطر پشتیبانی کامل و عالی ، مدیریت راحت ، ایجاد تغییرات به راحتی هر چه تمامتر در قالب .

مووبل تایپ 2 تا سایت داره که یکی MovableType.Com هست و اون یکی MovableType.Org زیاد فرقی نمیکنه از کدوم استفاده کنید ولی اگه موضوع سایتتون تجاری نیست بهتره از ورژن 4.24 مووبل تایپ Pro استفاده کنید (تازگی ها 4.25 هم اومده که با فارسی مشکل داره)

به Movable-Type.ir ارتباطی نداره این سایت فقط پلاگین فارسی ساز ارائه میکنه .

شما باید MovableType انگلیسی که حجمش حدود 5 مگابایته از MovableType.Org دانلود کنید بعد فایل های پلاگین فارسی ساز رو تو فایل هایی که انگلیسیند کپی کنید . بعد روی هاستتون آپلود کنید و دیتابیس ها رو بسازید و اقدام به نصب کنید ...

هر اشکال دیگه ای داشتید همینجا بگید ...

x_tester
03-05-2009, 22:06
فقط جوملا........