PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگي ساخت لوگوي فلش ولي با پسوند gif ?????

neyrizboys
07-02-2006, 17:53
بعضي از تبليغات و لوگوها رو ميبينم كه مثل فلش هست. يعني متحرك و با افكتهاي جالب فلش ولي با پسوند gif
كسي ميدونه چطوري اينا رو طراحي كنم؟؟؟

آيا برنامه اي هست كه swf را به gif تبديل كنه؟؟؟ يا اينكه برنامه مخصوص داره؟؟؟

خواهش مي كنم هر كي ميدونه بگه چوت واقعا ضروريه(يه سايت طراحي كردم موندم توي همين يه كار)

Elfin-D
07-02-2006, 18:03
سلام
خب اوي اينكه مرسي كه اومديد اينجا و سوال رو مطرح كرديد
همونطور كه قبلا توضيح دادم اين لوگو ها با فلش طراحي شده و با فرمت gif پابليش شده.البه نم افزار هايي وجود داره كه swf رو تبديل به گيف ميكنه.ولي من كيفيت و كارايي اونها رو نميپسندم.
حالا شما اگر فلش بلديد كه گيف ساختن با فلش بسيار سادست.اگر سوييش بلديد پس swiرو يكجايي اپلودكنيد و بزاريد اينجا و گيف رو از من تحويل بگيريد!

atrin777
08-02-2006, 00:02
توي فلش در منويfile قسمت publish setting ميتوني خيلي ساده يك فايل gif بسازي

Elfin-D
08-02-2006, 00:46
مرسي از توضيح ارتين جان،در تكميل صحبت شما اين رو هم اضافه كنم كه كيفيت اون گيف بسيار بسيار پايينه و هيچ راهي هم براي بالا بردن اون من نديدم تا به حال!

كبريت
08-02-2006, 01:01
من با برنامه ي Bannershop GIF Animator كار ميكنم و ازش راضيم

Elfin-D
08-02-2006, 01:06
كبريت جان،ايا اين برنامه كيتونه swf رو به gif تبديل كنه؟اگر ميتونه كيفيتش چه جوره؟؟؟

كبريت
08-02-2006, 01:26
كبريت جان،ايا اين برنامه كيتونه swf رو به gif تبديل كنه؟اگر ميتونه كيفيتش چه جوره؟؟؟

نه اين برنامه تبديل نميكنه با اين برنامه ميتونيد خودتون يكي درست كنين
يهني متن بنويسين و افكت بزارين و غيره
برنامه ي خوبيه

Elfin-D
08-02-2006, 01:47
خب اينكه مشكل اين دوستمون رو حل نميكنه.
بعدش براي ساحت گيف من فقط image readyرو ميپسندم.از اينجور برنامه ها هم خيلي خوشم نمياد.چون به نظرم دست يوزر رو ميبنده و خيلي در افكت گذاري ازاد نيست!

كبريت
08-02-2006, 01:56
منظورت اينه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OfficeReady نام نرم افزار قدرتمندی از کمپانی TemplateZone می باشد که امکانات بسیار مفید و جالبی را به محیط نرم افزار بزرگ Office شرکت مایکروسافت اضافه می کند . با هم به بررسی برخی از ویژگی های این نرم افزار قدرتمند بپردازیم :

مجهز بودن به بیش از 500 تمپلات از پیش ساخته شده برای نرم افزار Office : این نرم افزار با تهیه و جمع آوری بیش از 320 تمپلات برای نرم افزار Microsoft Word و 102 تمپلات برای نرم افزار MS Excel و 100 تمپلات برای نرم افزار MS PowerPoint کار شما را در تهیه ی پروژه های قدرتمندتر توسط این نرم افزار بسیار آسان تر نموده است ( لیست تمپلات ها ) .

انتشار فایلهای PDF از محیط Office : کاربر به آسانی از قادر است در محیط نرم افزار Office فرمتهای Microsoft Word, Excel, PowerPoint را بخ فرمت محبوب PDF تبدیل نماید و پروژه خود را به سرعت ئر دنیای اینترنت گسترش دهد .

Photo Editor : امکان قرار دادن و ویرایش کردن تصاویر را در محیط نرم افزار Word به شما می دهد .

صرفه جوییی در وقت و زمان و هزینه : این نرم افزار هم از لحاظ قدرت کار و هم از لحاظ وقت تا حد قابل توجهی به نفع کاربر می باشد

كبريت
08-02-2006, 01:57
اقا Elfin-D منظوره شما همين برنامه هست؟
ولي با اين برنامه كه نميشه گيف ساخت

Elfin-D
08-02-2006, 02:04
خير
image ready(نگو كه تا حالا اسنش رو نشنيدي!)به همراه فتوشاپ و در يك پك عرضه ميشه و به عنوان مكمل فتوشاپ استفاده ميشه و معمولا براي ساخت گيف و يا ساحت وب سايت و ... استفاده ميشه!

كبريت
08-02-2006, 02:17
اگه ميشه لينكش رو بزاري؟
لينكش جدا هست يا تو فتوشاپ داره؟

Elfin-D
08-02-2006, 02:20
عرض كردم،با خود فتوشاپ عرضه ميشه،اگر فتوشاپ رو نصب كني اون هم نصب ميشه!

كبريت
08-02-2006, 02:27
معزرت ميخوام ميشه بگي كجاشه؟
ميشه ميشه مسير منو رو بدي؟

Elfin-D
08-02-2006, 02:31
تاپيك دربار ه چي بود و به كجا رسيد.
در جايي كه خود فتوشاپ نصبه،ايكون اين برنامه هم موجوده،كمي دقت كني پيداش ميكني!

كبريت
08-02-2006, 02:37
اهان
من تازه گرفتم چي ميگي
يه چيز جالب
من بلد نيستم باهاش كار كنم!!!
امكانش هست يه جايي آموزشش رو به من بگي؟

Elfin-D
08-02-2006, 02:43
تنها اموزش موجود در انجمن درباره ايميچ ردي:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كبريت
08-02-2006, 02:49
اقا واقعا دستت درد نكنه
بدجوري تو زحمتت انداختم

Elfin-D
08-02-2006, 14:40
سلام
اين از قلم افتاد:ساخت تصاوير متحرك
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كبريت
08-02-2006, 14:47
بازم دستت درد نكنه
خيلي لطف كردي
.
چه خوب ميشد همه مثل شما بودن

neyrizboys
11-02-2006, 12:31
من با برنامه ي Bannershop GIF Animator كار ميكنم و ازش راضيم

ميتوني لينك دانلودشو بذاري؟

Elfin-D
11-02-2006, 12:43
سلام
اين هم براي شما:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كركش رو از انجمن مربوطه بخوا!

neyrizboys
11-02-2006, 12:48
عزيز حجمش چقدره ؟؟؟

Elfin-D
11-02-2006, 13:10
حجم:1.11mb
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Create, edit, and optimize animated GIFs for the Web. Animate images, shapes, and texts, using predefined animation effects such as Fade, Zoom, and Blur, or build animations from precreated images. Bannershop GIF Animator uses a powerful optimization engine that can significantly reduce GIF file size. The Optimization Wizard leads the user through the process, providing instant previewing of optimized animations, so users can balance between image quality and file size. The application can create single or multiframe animations. The master frame can be used as a background for entire animations, so repetitive graphics can easily be reproduced and managed. Extendable architecture allows adding new animation extensions. Version 5 introduces a revolutionary method of integration with vector graphic applications (for example, Corel Draw or Adobe Illustrator). Vector images can be rasterized directly in the program.

Version 5.0.4 may include unspecified updates, enhancements, and bug fixes.

neyrizboys
11-02-2006, 14:26
عزيز جون ممنونم از لطفتون. شرمنده كردين به خدا. انشاالله جبران كنم...