PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو اینترنت چیکار کنیم تا بشه پول دراورد ؟ (لطفاً همه شرکت کنن)

Ehsan PCbase
22-04-2009, 19:46
سلام
من تو اینترنت انواع روش ها برای بدست اوردن درامد رو امتحان کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم و یه جورایی خسته شدم
میخوام یه کاری کنم تا بتونم تو اینترنت پول دربیارم ... حالا شده با صرف هزینه :20:
شما اگر مثلاً پول خوبی دستتون باشه چیکار می کنید تا یه شغل دوم تو اینترنت داشته باشید ؟ سایت تبلیغاتی راه می اندازید ؟ سایت فروشگاه راه می اندازید ؟ اگر سایت فروشگاه راه انداختید ، محصولاتش رو از کجا می یارید ؟ خلاصه چیکار می کنید تا تو اینترنت کسب درامد کنید ؟
لطفاً همه هر نظری دارن بگن :11:

Persian_Gun's
22-04-2009, 20:59
سلام..
فارکس رو هم امتحان کردی؟؟...
شنیدم که اگه توش حرفه ای بشی پوله خوبی میتونی ازش در بیاری...
بدرود.

XirowN
22-04-2009, 22:53
بهترین راه فروش هاستینگ و دامین هستش.
که سرمایه بالایی میخواد چون باید بهترین طراحی رو برای سایت داشته باشین چون کوجب جلب مشتری میشه .
همچنین باید در سایت های معروف و پر بازدید مخصوصا اونایی که پازدیدکننده درست و حسابی داشته باشن ( منظورم وب مستر ها )
و در آخر اون که وی پی اس یا نملیندگی رو از جای بسیار معتبری تهیه کنید

Temp-Click
22-04-2009, 23:14
به نظر من يه يه سايت طراحي و گرافيك بزن و چنتا هم همكار و طراح استخدام كن و وقتي آماده كردين برين چنتا كار رايگان براي شركت ها مطرح انجام بدين تا معروف بشيد و اون وقت مشتري بگيريد!

Ehsan PCbase
23-04-2009, 12:00
سلام..
بدرود.
امتحان نکردم ولی می دونم کار هر کسی نیست
اگر خوب بلد نباشی پولت از دست میره :41:

بهترین راه فروش هاستینگ و دامین هستش.
که سرمایه بالایی میخواد چون باید بهترین طراحی رو برای سایت داشته باشین چون کوجب جلب مشتری میشه .
همچنین باید در سایت های معروف و پر بازدید مخصوصا اونایی که پازدیدکننده درست و حسابی داشته باشن ( منظورم وب مستر ها )
و در آخر اون که وی پی اس یا نملیندگی رو از جای بسیار معتبری تهیه کنید
اینم که سرمایه زیادی می خواد

به نظر من يه يه سايت طراحي و گرافيك بزن و چنتا هم همكار و طراح استخدام كن و وقتي آماده كردين برين چنتا كار رايگان براي شركت ها مطرح انجام بدين تا معروف بشيد و اون وقت مشتري بگيريد!
یکی این کار رو انجام میده که گرافیست باشه ولی من که چیزی از گرافیک نمی دونم

اقا خواهشاً بقیه هم شرکت کنن ... بلکه یه راهی پیدا شد

jooya
24-04-2009, 01:02
موضوع خیلی خوبیه ، که اکثر دوستان هم دنبالش هستند ، ولی دوستان یه لطفی کنند برای مفید بودن تاپیک ، کسانی که راههای رو که امتحان کردند و نتیجه داده یا کسانی رو میشناسند که کارشون در ضمینه خاصی گرفته بگند ف نه با حدش و گمان .

در ضمن این رو هم در نظر بگیرند ف سرمایه دوستان مسلما محدود و مهارت های خاصی هم ندارند ، چون اگه داشته باشند که توی همون زمینه فعالیت می کنند .

eblis_boy1386
24-04-2009, 01:12
سلام..
بدرود

دوست عزيز فاركس بايد تجربه بالا داشته باشي
قدرت ريسك كردن و سرمايه گذاري بالا رو هم بايد داشته باشيد

سلام
من تو اینترنت انواع روش ها برای بدست اوردن درامد رو امتحان کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم و یه جورایی خسته شدم
میخوام یه کاری کنم تا بتونم تو اینترنت پول دربیارم ... حالا شده با صرف هزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اگر مثلاً پول خوبی دستتون باشه چیکار می کنید تا یه شغل دوم تو اینترنت داشته باشید ؟ سایت تبلیغاتی راه می اندازید ؟ سایت فروشگاه راه می اندازید ؟ اگر سایت فروشگاه راه انداختید ، محصولاتش رو از کجا می یارید ؟ خلاصه چیکار می کنید تا تو اینترنت کسب درامد کنید ؟
لطفاً همه هر نظری دارن بگن

من به شما پاسختون رو در انجمن سيستم مديريت محتوا داده بودم

اگه با 20هزار تومان ميخوهايد سايت بزنيد و درامد داشته باشيد . بزاريد راحت بگم نزنيد بهتره. چون هزيه اضافي خرج كرده ايد

اگر واقعا قصد درامد داريد. يك سايت تخصصي و حرفه اي بزنيد

بازهم تخصصي داريم تا تخصصي . منظور من سايت هاي اموشي هست .مخصوصا كه به زبان لاتين باشه! سايت هاي وارز (دانلود فيلم و.. ) نزنيد.

يك نگاه به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بندازيد

يك سايت اموزش فتوشاپ حداقال ماهيانه 950دلار درامده از اين سايت ميباشد! كه مديريت سايت ماله يكي 2تا از دوستانم ميباشد!

vioman
24-04-2009, 06:39
به نظر من باید موارد رو تقسیم کنیم .

من 4 تقسیم بندی به ذهنم میرسه

1- کسب درآمد از ساختار شبکه ای اینترنت (مثل ISP ها و ....)
2 - کسب در آمد از ساختار وب و دیزاین های مربوط به وب ( مثل طراحی وب سایت و ...)
3 - کسب درآمد از طریق فروش های اینترنتی (مثل E-Shop ها )
4 - آخرین راه هم تبلیغات ها اینترنتی

اگر دوستان راه کلی دیگه ای به ذهنشون میرسه بیان کنند تا بعد روی تک تک موارد بحث کنیم:10:

یا علی:11:

Scary Feelings
24-04-2009, 09:10
اگه مهارتی ندارین یه فروشگاه اینترنتی راه بندازین..فقط یه اینترنت پرسرعت لازمه که بتونید فایل ها و فیلم ها و موزیک های مختلف رو دانلود کنید..فایل هاش هم که همیشه تو کامپیوتر هم..هر وقت کسی خواست سریع یه دونه رایت میکنی و براش میفرستی...یکی از دوستام سر همین سریال جومونگ کلی سود کرده..خودم هم شاید تابستون یکی زدم ;دی

Persian_Gun's
24-04-2009, 10:03
بچه ها فارکس یه سیستمی داره که میتونید بدونه هیچ سرمایه ای به تمرین و تجربه کسب کردن در این بازار بپردازید...

ferdfe
24-04-2009, 10:21
اگه مهارتی ندارین یه فروشگاه اینترنتی راه بندازین..فقط یه اینترنت پرسرعت لازمه که بتونید فایل ها و فیلم ها و موزیک های مختلف رو دانلود کنید..فایل هاش هم که همیشه تو کامپیوتر هم..هر وقت کسی خواست سریع یه دونه رایت میکنی و براش میفرستی...یکی از دوستام سر همین سریال جومونگ کلی سود کرده..خودم هم شاید تابستون یکی زدم ;دی

فروشگاه زدن اخر پشيماني !!!
چند تا از اشناهمون زده بودن كه يا جمع اش كردن يا ورشكست شدن !!!

چون اولا الان دست زياد شده
دوما گيرهاي اداره پست و ...
و سوما هزار مشكل ديگه !!!

بهترين كسب درامد تو اينترنت داشتن وب يا سايت پربازديد و در نتيجه گرفتن تبليغات
نه هزينه اي مي خاي بكني نه دردسري داره و از همه مهم تر زحمتي در كار نيست

داري تفريح ميكني از اون ور بابت تبليغات پول هم مي گيري ...

Ehsan PCbase
24-04-2009, 15:00
دوستان ممنون از همگی
کسی می تونه درباره فارکس توضیحاتی بده ؟
حداقل سرمایه چقدر باید باشه و اصلاً از کجا و چطوری باید شروع کرد ؟

احمد ترابی
27-04-2009, 21:09
برو تو کار بیزینس پول توشه ها
اما اگه بلد باشی حرفه ای میخواد

Mitamo
28-04-2009, 00:52
دوستان ممنون از همگی
کسی می تونه درباره فارکس توضیحاتی بده ؟
حداقل سرمایه چقدر باید باشه و اصلاً از کجا و چطوری باید شروع کرد ؟

یادگرفتن و تمرین کردن فارکس مجانی هست. (یعنی میتونید با سرمایه مجازی وارد برنامه بشید و خرید و فروش کنید، تااااااا حرفه ای بشید) و بعد از اون با انتخاب نوع حساب (اکانت مینی، میکرو ....)، فارکس رو به طور real کار کنید.

حداقل میزان سرمایه هم بستگی به اون شرکتی (بروکر) داره که باش کار میکنید. (حتی با 100$ هم میشه حساب مینی باز کرد)
البته تا این حد کم بودن سرمایه، فایده نداره ها!!

برای آشنایی با فارکس بهتره سرچ کنید و به انجمن های تخصصی فارکس سر بزنید. و مطالب رو مطالعه کنید و یاد بگیرید.
این یکیش که خودم سر زدم اطلاعاتش خوب بود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک سایت رو ندادم گفتم شاید خلاف قوانین باشه :31:

اما :46:
"و خداوند گوگل را برای سرچ کردن آفرید......"
موفق باشید. :20:

m30h
30-04-2009, 14:03
سلام
من می خوام با یه هزینه ی کم کسب در آمد کنم
می خوام در واقع یه سایت بزنم می خواستم بدنم سایت در چه موضوعی باشه که راحت تر بشه پول در آمورد

m30h
30-04-2009, 23:23
پس کسی جواب نداد

sinasalar2007
02-05-2009, 00:28
برای کسب درامد تو اینترنت باید هنر داشته باشی ( در زمینه ی کامپیوتر ) بدون هنر نمیشه پول دراورد یا بهتر بگم خیلی سخته . در واقع یه جور ریسکه . شما باید بری یه دوره های خاصی رو بگذرونید ( مثلا برنامه نویسی ، فوتوشاپ ، after effect ، شبکه و... ) بعد بیاید یه سایت بزنید و در اون زمینه کار کنید تا به یه جایی برسید ( مثلا طراح قالب سایت ها بشید ، پشتیبانی سایت ها و... )

eblis_boy1386
02-05-2009, 21:18
بچه ها فارکس یه سیستمی داره که میتونید بدونه هیچ سرمایه ای به تمرین و تجربه کسب کردن در این بازار بپردازید...

اون دمو . و معامله مجازي ميباشد. :31: دوستان مشهدي كلاس هاي اموزش فاركس خواستن بياين . يك پي ام بدن!

Ehsan PCbase
04-05-2009, 20:48
eblis_boy1386 شما تو اینترنت مشغول چه کاری هستید ؟ حتماً درامدی دارید نه ؟

Temp-Click
27-10-2009, 11:28
ميشه همين فاركس رو يه توضيحي بديد چي هست؟ (اينجا نه سرچ)

roman82
28-10-2009, 12:02
ميشه همين فاركس رو يه توضيحي بديد چي هست؟ (اينجا نه سرچ)

فارکس ابر بازار بورس دنیاست

گردش مالی بازار فارکس در روز از 5000 هزار میلیارد دلار هم بیشتره

3تا بازار اصلی در این بازار هست توکیو-لندن -نیویورک

این بازار 24ساعته فعاله

این بخشی که در ایران بیشتر استفاده میشه وکاربرای بیشتری داره بازار خرید وفروش ارز بین المللی هستش

از یکشنبه شب باز میشه وتا11 شب جمعه به وقت ایران بازار بازه

فکر کنم این برای آشنایی ابتدایی با فارکس براتون کافی باشه

موفق باشید

piroooz
28-10-2009, 13:01
سلام...
اون چیزی که مسلمه اینه که یا شما باید مهارت داشته باشید و (طراحی سایت ، گرافیک ، برنامه نویسی، ...)
راه دومی که بنظر من بهتره اینه که از طریق تبلیغات پول در بیارید حالا اگر هم شد فروشگاه آنلاین در کنارش ...
حالا نیازمند یک سایت و فروم در کنارش هستید (فروم برای افزایش آمار)
حالا موضوع سایت هم باید ایرونی پسند باشه که (موزیک و فیلم و برنامه موبایل و چیزهای از این قبیل)
البته این کارها نیازمند وقت و تلاش و مقداری هزینه است ...
وقتی شما در گوگل ثبت بشید و رتبتون بره بالا اونوقته که دیگه ماهی چند میلیون رو شاخشه ..
یادمون باشه با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه...