PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC Advantage x7510 یا SonyEricsson XPERIA X1?

merikh_merikh
22-04-2009, 15:14
سلام.
دوستان من بین این دو گوشی موندم.
به نظره شما کدام بهتره؟
خودم در مورد ایکس1 اطلاعات دارم و میدونم گوشی خوبیه.ولی در مورد ایکس7510 اطلاعات زیادی ندارم.نظره شما در مورد ایکس7510 چیه؟

hasanmotori
22-04-2009, 15:36
یه سوال: شما میخای یه پاکت پیسی بخری که بزاریش تو جیبتو همیشه همرات باشه یا نه میخای پی 1 رو نگه داری و بعضی وقتا پاکت پیسی همرات باشه؟
اگه گزینه 1 درسته که با ایکس 7510 نمیشه همچین کاری کرد یعنی تو جیب جا نمیشه و همیشه باید بگیریش دستت
اگه گزینه 2 درسته که این چه کاریه به جای اینکه ایکس 7510 بخری یه لپ تاپ بخر
به نظر من تاچ پرو 2 بخر که هم صفحه بزرگی داره هم قابل حمله ایکس 7510 چیز خاصی جز صفحه بزرگ نداره در عوض پرو 2 جدیدتره امکان نصب ویندوز 6.5 داره رم و رام بیشتری داره از نظر لمسی خیلی بهتره تاچ فلو داره و امکانات دیگه قیمتشم فکر کنم از ایکس 7510 پایینتر باشه

merikh_merikh
22-04-2009, 15:55
رفتم در مورد 7510 یه تحقیقاتی کردم.انگار کیبردش ازش جدا میشه و اینکه کیبرد مجازی نداره.البته در مورد کیبرد مجازی مطمعن نیستم.اگه مطمعن شدم میگم ولی به احتمال زیاد به همین صورته.
در کل یه مقدار از چشمم افتاد.به قول حسن و باقی دوستان وقتی قابل حمل نباشه پس 100 در 100 لپ تاپ بهتره........

merikh_merikh
22-04-2009, 15:57
یه سوال: شما میخای یه پاکت پیسی بخری که بزاریش تو جیبتو همیشه همرات باشه یا نه میخای پی 1 رو نگه داری و بعضی وقتا پاکت پیسی همرات باشه؟
اگه گزینه 1 درسته که با ایکس 7510 نمیشه همچین کاری کرد یعنی تو جیب جا نمیشه و همیشه باید بگیریش دستت
اگه گزینه 2 درسته که این چه کاریه به جای اینکه ایکس 7510 بخری یه لپ تاپ بخر
به نظر من تاچ پرو 2 بخر که هم صفحه بزرگی داره هم قابل حمله ایکس 7510 چیز خاصی جز صفحه بزرگ نداره در عوض پرو 2 جدیدتره امکان نصب ویندوز 6.5 داره رم و رام بیشتری داره از نظر لمسی خیلی بهتره تاچ فلو داره و امکانات دیگه قیمتشم فکر کنم از ایکس 7510 پایینتر باشه
حسن جان بات موافقم.من میخام که گوشیم همه جا همرام باشه.چون میخام پی1 را بدم به اون کسی که میخاد برام از خارج از کشور گوشی بیاره.
در پست بالا هم گفتم که وقتی 7510 قابل حمل نباشه پس همون لپ تاپ بهتره.

s-a-l-i-m
22-04-2009, 16:23
فکر کنم بری کاپیوتر بخری بهتر باشه...............

merikh_merikh
22-04-2009, 20:17
با تحقیقاتی که کردم همچنین نظرات دوستان از خرید 7510 پشیمون شدم.
از همه ممنون

merikh_merikh
23-04-2009, 13:54
سلام.
دوستان با تحقیقاتی که کردم و با توجه به نظرات شما به کل از گرفتن ایکس7510 پشیمون شدم..
الان تو فکره خرید ایکس1 یا تاچ پرو2 هستم.
به نظره من در حال حاظر و با توجه به انتظاراتی که من دارم وبیشتر دوستان انتظراتمو میدونن که یکیش کیبرد خوب میباشد بهترین پاکت پیسی ها برای من ایکس1 و تاچ پرو2 و تاچ پرو میباشد.تاچ پرو را به خاطره نظره شخصی و اینکه ال سی دیش از ایکس1 پایین تره را حذف کردم و الان گزینه هام فقط ایکس1 و تاچ پرو 2 میباشد.
الان موندم ایکس1 را بگیرم یا تا اومدن تاچ پرو2 صبر کنم.البته به نظره من ایکس1 گزینه ی بسیار خوبی میباشد.
ببخشید دوستان که فروم را با زدن تاپیک شلوق کردم.شاید یه تاپیک دیگه هم برای ایکس1 و تاچ پرو2 بزنم.اخه دیگه میخام فقط بین این دو یکی را انتخاب کنم.
دیگه در این تاپیک هم پست نزنید تا بره پایین و اگه خاستم دوباره تاپیکی در مورد انتخاب بین ایکس1 و تاچ پرو2 میزنم.
نتیجه ی این تاپیک هم ایکس1 شد و ایکس7510 به علت بزرگی بیش از حد حذف شد.
از همه به خاطره راهنمایی هاشون ممنون.