PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موها را چکار میشه کرد؟

Dreamland
21-04-2009, 18:34
سلام دوستان عزیز
کسی میدونه موهای زاعد صورت رو چجوری میشه رفع کرد
مثل ابروها
اضافات ریش و ...

hoseinist
21-04-2009, 22:05
دوست عزیز اگه منظورتونو درست فهمیده باشم شما یه مشکل پر مویی در زنان یا همون هیرسوتیسم دارین اشاره میکنین ، در مورد این مشکل که تقریبا در بین زنان امروزه شایع هم هست اول باید علتش مشخص بشه چون راه درما با توجه به علت فرق داره : اگه مربرط به اختلالات هورمونی باشه درمان خاص خودشو داره و اگه ارثی باشه و مشکل خاصی مطرح نباشه توصیه به لیزر میشه و...! کلا سوالتون کمی نا مفهوم بود اگه بیشتر توضیح میدادین شاید بهتر میتونستم راهنمایی کنم.

Dreamland
22-04-2009, 15:43
دوست عزیز اگه منظورتونو درست فهمیده باشم شما یه مشکل پر مویی در زنان یا همون هیرسوتیسم دارین اشاره میکنین ، در مورد این مشکل که تقریبا در بین زنان امروزه شایع هم هست اول باید علتش مشخص بشه چون راه درما با توجه به علت فرق داره : اگه مربرط به اختلالات هورمونی باشه درمان خاص خودشو داره و اگه ارثی باشه و مشکل خاصی مطرح نباشه توصیه به لیزر میشه و...! کلا سوالتون کمی نا مفهوم بود اگه بیشتر توضیح میدادین شاید بهتر میتونستم راهنمایی کنم.

دوست عزیزم ممنون از جواب
منظورم زنان نیست بلکه برادر بزرگترم هست
صورتش پر مو هست - چیکار میتونم براش بکنم؟
ممنون

hoseinist
23-04-2009, 08:09
خوب در مورد مردان اصولا پر مویی عیب نیست ، ولی شما منظورتون اینه که مو های مثلا ریش صورت از خط معمول ریش بالا تره ؟ یا مثلا روی بینی ایشان موی زاید وجود داره ؟؟ و... اگه این طور باشه باز هم چاره کار رفتن پیش دکتر متخصص پوست و مو هستش تا زیر نظر دکتر احتمالا با لیزر فولیکول موهای زاید رو بعد چند مرته لیزر کردن برای همیشه از بین ببرن .

Dreamland
24-04-2009, 04:38
منظورتون اینه که مو های مثلا ریش صورت از خط معمول ریش بالا تره ؟

دقیقا
بیشتر راهنمایی کنید

hoseinist
24-04-2009, 13:46
دوست گرامی من که راهنمایی لازمه رو کردم چاره به احتمال زیاد راهکار لیزر کردن فولیکول موی آن مناطق زیر نظر پزشک مربوطه است .:46: