PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي

Lord348_8
06-02-2006, 16:51
با سلام

دوستان گرامي ،
بنده در حال آرشيو كردن بعضي از نوارهاي موسيقي بصورت سي دي هاي Audio ( براي آرشيو خودم ) مي باشم.
در اين حين به يك سري مواردي برخورد كرده ام كه نياز به راهنمايي است .

1. قسمت وارد كردن اطلاعات Track روي خود Track :

چطور ميتوان اطلاعات هر Track را روي خود Track ذخيره كرد تا هنگاميكه Media Player در هال اجراي آن است ، وقتي بر روي آن كليك راست كرده و Properties را ميزنيم ، در قسمت اطلاعات Track ، آن اطلاعات به نمايش درآيد.

با نرم افزار Sound forg اين كار را انجام دادم ، ولي نشد . با خود Nero هم انجام دادم ولي نشد.

2. درست كردن جلد CD :

بنده Windows Media Center دارم و در قسمت مربوط به اين كار ، با تعداد زيادي Template روبرو هستم كه بنده به دنبال يكي از آنها ميباشم كه مشخصات زير را داشته باشد :

1. شكل كلي آن مانند نمونه A-One CD Case Index Card “ " در قسمت Template ها باشد ( منظورطرح كلي قسمت هايBack , Right Spine Front , Left Spine , است ) و اگر مورد بهتري نيز باشد ؟

2. قسمت Front آن ، به صورت دو برگ بهم چسبيده ( مستطيل ) باشد كه از وسط بتوان آنرا " تا " كرد كه در قسمت اول يك عكس قرار ميگيرد كه پس از " تا " خوردن ، در جلوي CD قابل مشاهده ميگردد.

اگر نكته ديگري نيز در اين كار به نظرتان ميرسد كه بتواند در بهتر انجام دادن آن كمك كند ، بنده خوشحال خواهد كرد.

با احترام.

.

mehdi_halla
06-02-2006, 21:23
چطور ميتوان اطلاعات هر Track را روي خود Track ذخيره كرد تا هنگاميكه Media Player در هال اجراي آن است ، وقتي بر روي آن كليك راست كرده و Properties را ميزنيم ، در قسمت اطلاعات Track ، آن اطلاعات به نمايش درآيد
با سلام
نرم افزار tag and rename به راحتي اين كارو انجام مي ده.

Lord348_8
07-02-2006, 00:24
متشكرم دوست گرامي ،

اما گويا اين برنامه MP3 را ساپورت مي كند نه Wave را ؟!

Amir_P30
07-02-2006, 15:41
با سلام

. درست كردن جلد CD :

از نرم افزاري كه در مجموعه نرو گذاشته شده استفاده كنيد . Nero Desiner

ما گويا اين برنامه MP3 را ساپورت مي كند نه Wave را ؟

از نرم افزارهاي ديگه تست كنيد
ضمنا فرمت ام پي تري هم معمول تر و هم كم حجم تر از فرمت Wav است . تبديل كنيد فكر كنم بهتر باشه

Lord348_8
08-02-2006, 04:05
با سلام

از نرم افزاري كه در مجموعه نرو گذاشته شده استفاده كنيد . Nero Desiner

از نرم افزارهاي ديگه تست كنيد
ضمنا فرمت ام پي تري هم معمول تر و هم كم حجم تر از فرمت Wav است . تبديل كنيد فكر كنم بهتر باشه

دوست گرامي ،

ترجيحا مايلم Wave باشد ( از لحاظ كيفيت ) ، لذا به دنبال نرم افزاري هستم كه Wave را پشتيباني كند.
چندين نرم افزار را امتحان كردم ولي نشد !
اگر پيدا كرديد ، خوشحال مي شوم !

با سپاس