PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : p1 يا x1 يا e71?

merikh_merikh
18-04-2009, 23:25
سلام.ميدونم که اين سه گوشي با هم خيلي فرق دارن و از لحاظ کارايي خيلي متفاوتن.پي1 يک گوشي لمسي در کنار يک سيستم عامل ميباشد و کارايي هاي قابل قبولي داره.در حال حاظر خودمم پي1 دارم.ايکس1 هم يک گوشي لمسي ولي باسيستم عامل ويندوز موبايل که از اين جهت(سيستم عامل)فرق زيادي با دو تاي ديگه داره.يي71 هم يک گوشي بسيار پر کاربرد ميباشد که بيشتر کاربرد تجاري هم داره و فرق زيادي که با دو تاي ديگه داره صفحه ي غير لمسيش ميباشد.حالا به نظره شما کدوم از اين سه گوشي خوبن؟من يه گوشي ميخام که کار هاي متفاوتي داشته باشه يعني ادم ازش خسته نشه.ممکنه دوستان بپرسن که چرا پي1 را در اين مقايسه نام بردم(با وجوده اينکه دارمش)......دليلش اينه که اگه دوستان با پي1 موافق باشن من همين پي1 را نگه ميدارم.اينم بگم که من از پي1 کاملن راضي هستم ولي تا 2 يا 3 ماه ديگه پول دستم مياد و کاره خاصي هم ندارم برا همين گفتم که يه گوشي بگيرم.اگر که دوستان به نظرشون همين پي1 خوب بود که بهتر منم پولمو خرج نميکنم.البته خودم از پي1 راضي هستم و دوست دارم نگرش دارم فقط اين تاپيکو گذاشتم که اگه دوستان با پي1 موفق بودن در انتخابم مسمم تر بشم اگرم که نه ديگه ميريم تو کاره يه گوشي ديگه.قيمت ان چنان فرقي نداره اخه 700 تومان پول دارم ولي اينم در مقايسه بايد در نظر گرفته بشه که گوشي اي که در مقابل قيمتي که براش ميديم بايد امکانمات خوبي هم داشته باشه.پس بحث قيمت نيز برام مهمه.يه چيزه ديگه هم بگم.من قبلن تاپيکي مشابهه اين زده بودم ولي پول زيادي نداشتم و اخرشم برا يکي ديگه گوشي گرفتم در واقع اون تاپيک براي کسي ديگه بود.ممنون.ببخشيد که سرتون را خوردم.

merikh_merikh
18-04-2009, 23:34
حالا نظره خودمو بگم.من پي1 را انتخاب ميکنم. چون يي71 گوشي خوبي ميباشد ولي ايرادي که داره اينه که ال سي دي کوچکي داره و لمسي هم نميباشد.ايکس1 هم گوشي بسيار خوبي ميباشد و به نظره من ايراد خاصي نداره ولي من چون از لپ تاپ استفاده ي زيادي دارم و همه جا با خودم ميبرمش ديگه نياز کمي به پاکت پيسي دارم.برا همين نظرم زياد رو ايکس1 هم نيست.(البته لپ تاپ ماله خودم نيست ولي لپ تاپ را هم به زودي ميگيرم.)ولي پي1 هم سيستم عامل خوبي داره هم ال سي دي بزرگتري نسبت به يي71.همچنين قيمت مناسبي هم داره و اينکه من ازش راضي هستم و مشکلي باش ندارم که بخام عوضش کنم.حالا نظره شما دوستان عزيز چيه؟

hasanmotori
18-04-2009, 23:37
سلام.
اول بگو الان با گوشيت بيشتر چه كارايي انجام ميدي؟

meghdaad
19-04-2009, 00:58
بعد از تولید n97 جایگذین خوبی برای p1 هست

golmohammadi
19-04-2009, 15:05
فريد جون بعد از اين همه مدت و مشاوره و .. كه من ديدم انتظار داشتم بقيه را راهنمايي كني
بعد اينجا ميبينم كه نوشتي پي وان يا اكس وان
خودت خوب ميدوني كه x1 چي هست و اين دو گوشي ديگه كه گفتي هر چند خوب ولي قابل قياس با x1 نيستند
يادت هست كه چقدر اينورو اونور رفتمو تحقيق كردم آخرش x1 را خريدم
شما از پي وان راضي هستين ولي يه چيزي بگم
ادم بهتره چند وقت يه بار گوشيشو عوض كنه تا تنوعي بوجود بياد
بعدشم در صورت نداشتن مشكل x1 بخري ميتوني لذت خوبي از داشتن موبايل ببري
اگه ببيني pdf و .. را با چه سرعتي باز ميكنه
اگه ببيني اون صفحه با كيفيتش را كه چطوري عكس و فيلمهاي با رزوليشن و كيفيت بالا را پخش ميكنه
و اگه با كيبردش كار كني
و اگه ببيني كه باطري خوبي داره
و امكانات خوب ديگه ..
انوقت نظرت عوض ميشه
بازم هر سوالي داشتي خودم هستم
فقط يه مساله اي هست اونم اينكه قيمتش مقداري زياده
من 640 با سيتادل گرفتم تو تبريز
الانش هم 630 تومن هست
ميتوني مقداري صبر كني
راستي وقتي گوشيو خودت داري و دورو بريات ندارند كيف داره :ي
منظور بهتره قبل از جواد شدن خريدش ...

Michael Ropy
19-04-2009, 17:22
یه سوال دارم از شما آقای گل محمدی در رابطه با ایکس 1 (البته ببخشید شاید جاش اینجا نباشه!):

تو جی اس ام آرنا در مورد باتریش زده بالای 800 ساعت سنتد بای داره. یعنی بالای یک ماه. میخواستم بدونم، شما با توجه به نوع استفادتون هر چند روز یه بار شارژ میکنید؟ پیشاپیش ممنونم!

mohammad_1ta
19-04-2009, 17:28
سلام،
با 700 تومن، یه نگاهی هم به iPhone بنداز...
اونم گوشیه خیلی خوبیه (اگه چیزایی که من شنیدم رو بشنوی، همین امروز میری میخری :31: )

golmohammadi
20-04-2009, 10:12
یه سوال دارم از شما آقای گل محمدی در رابطه با ایکس 1 (البته ببخشید شاید جاش اینجا نباشه!):

تو جی اس ام آرنا در مورد باتریش زده بالای 800 ساعت سنتد بای داره. یعنی بالای یک ماه. میخواستم بدونم، شما با توجه به نوع استفادتون هر چند روز یه بار شارژ میکنید؟ پیشاپیش ممنونم!
اول يه چيزي بگم
باطريهاي گوشيهاي جديد فرق ميكنند
بدين صورت كه بعد از گذشت چند ماه قويتر ميشوند
گوشي من شب تا صبح كه ميخوابم اصلا شارژ كم نميكنه اگه هم بكنه كمتر از يه خط كه ميشه تقريبا 5 درصد
در كاركرد عادي مثلا به تماسهاي واجب پاسخ بدي و چند بار عكس بندازي و خلاصه كم بازي كنه مال من تا 3 روز جواب ميده
و در كاركرد متوسط 2 روز كار ميكنه
و اگه مدام كار كنم 1 روز
با شارژ 60 درصد gps را باز گذاشتم 4 ساعت كاركرد
يه مقدار هم مصرف گوشي بستگي به روشنايي صفحه داره و همچنين برنامه هاي استارتاپ گوشي
روشنايي گوشي من هميشه بالاست
احتمالا تا چند وقت ديگه عمر باطريش بهتر از اين هم بشه ...
ويرايش :
اون زمان استندباي در همه گوشيها الكي هست و هيچكدوم درست از اب در نمياد
ولي يه چيزي بگم
سوني اريكسون معمولا زمان مكالمه را درست ميزنه
12 ساعت براي x1 اگه اشتباه نكنم
خيلي عاليه
من خودم تست كردم تقريبا هر خط 1 ساعت كار ميكنه اين طور كه ميبينم بعد از يك ماه كه باطري بهتر ميشه 12 ساعت را بشه مكالمه كرد
اين موضوع براي من خيلي مهم بود چون مكالمه بالايي دارم
و اين قسمت گوشي قابل مقايسه با گوشيهاي ديگه نيست
x1 حداقل 2 برابر I900 مكالمه داره
در گوشي خيلي چيزها هستند كه مهمند
همش دوربين كه نيست
در كل x1 خيلي عاليه
اينبار سوني اريكسون يه معجزه كرد

سلام،
با 700 تومن، یه نگاهی هم به iphone بنداز...
اونم گوشیه خیلی خوبیه (اگه چیزایی که من شنیدم رو بشنوی، همین امروز میری میخری :31: )

اين چيزهايي را كه شما شنيدي ما خودمون قبلا ميدونستيم
افون گوشي بسيار خوبي هست
ولي بعضي ايرادهايي داره كه قبل از خريد بايد اونو در نظر گرفت
چون تو ايران سليقه ها مختلف هستند
مثلا نداشتن فيلم برداري

merikh_merikh
21-04-2009, 12:07
سلام.
اول بگو الان با گوشيت بيشتر چه كارايي انجام ميدي؟
من از گوشيم استفاده هاي زيادي ميبرم.ولي الان مهم تريناشونو ميگم.
موزيک براي من بسيار مهمه.چون من با گوشيم زياد موزيک گوش ميدم.
سيستم عامل هم چيزه مهمي ميباشد.چون من دوست ندارم از گوشيم خسته بشم و ميخام براش برنامه هاي خوب و کاربردي زياد باشه.همچنين بازي هاي استراتژِيک و مهيج را دوست دارم و در مواقعي به بازي کردن ميپردازم.(در کل سيستم عامل سيمبين نياز هاي منو برطرف ميکنه)ولي ويندوز موبايل هم سيستم عامل خوبي ميباشد.
به کيبرد خوبي هم نياز دارم.چون با گوشيم زياد تايپ ميکنم.هم اس ام اس زياد ميدم هم متن هاي زيادي را در گوشيم يادداشت ميکنم.
دوست دارم گوشيم لمسي باشه و در کنار لمسي بودن کليد هاي سخت افزاري هم براي هدايت گوشي داشته باشه تا فقط به لمس کردن نياز نباشه.اين طوري ديرتر از گوشي خسته ميشم.البته با گوشي هاي غير لمسي هم در صورت کارايي بالا کنار ميام.
باطري بسيار خوبي داشته باشه.چون يک گوشي براي استفاده بايد باطري خوبي داشته باشه همچنين من با گوشي زياد ميحرفم.
دوست دارم گوشيم ساده باشه(کشويي نباشه)البته با کشويي هم ميتونم کنار بيام ولي چون از کيبرد زياد استفاده دارم ميترسم در اثر زياد بازو بسته شدن گوشي هاي کشويي خراب بشن.البته بازم بگم ميتونم با اين مورد کنار بيام.
دوربين قابل قبولي هم داشته باشه که وقتي عکس ميگيرم رضايت بخش باشه.
من الان گوشيم(پي1)را زياد هک ميکنم و از هک کردن هم راضي هستم چون در گوشي تغييرات زيادي به وجود مياد و منم به دنبال تغييرات زياد در گوشي هستم.پس دوست دارم گوشيم انعطاف پذيري بالايي داشته باشه.
در کل سيستم عامل و باطري و کيبرد اهميت بسيار مهمي را براي من در گوشي دارن

بعد از تولید n97 جایگذین خوبی برای p1 هست
ان97 هم گزينه ي بسيار مناسبي ميباشد و اينکه منم عجله ندارم.
ولي ان97 اگه بياد قيمت بسيار بالايي داره(به گوشي هاي نوکيا که تازه وارد ميشن دقت کنيد و ببينيد چه قيمت هايي داشتن)و همان طور که گفتم قيمت برام مهمه.در کل ميخام يک گوشي با قيمتي مناسب و حقيقي که اون قيمت حقش باشه را بگيرم.
در کل قيمت برام مهمه چون قيمت هم قسمتي از مقايسه ميباشد.
به نظره شما ان97 چه زماني وارد ميشه؟

دوستان ببخشید که دیر جواب دادم اخه من مدتی با سایت مشکل داشتم و به سختی میتونستم کاری انجام بدم.
ببخشید

merikh_merikh
21-04-2009, 12:10
فريد جون بعد از اين همه مدت و مشاوره و .. كه من ديدم انتظار داشتم بقيه را راهنمايي كني
بعد اينجا ميبينم كه نوشتي پي وان يا اكس وان
خودت خوب ميدوني كه x1 چي هست و اين دو گوشي ديگه كه گفتي هر چند خوب ولي قابل قياس با x1 نيستند
يادت هست كه چقدر اينورو اونور رفتمو تحقيق كردم آخرش x1 را خريدم
شما از پي وان راضي هستين ولي يه چيزي بگم
ادم بهتره چند وقت يه بار گوشيشو عوض كنه تا تنوعي بوجود بياد
بعدشم در صورت نداشتن مشكل x1 بخري ميتوني لذت خوبي از داشتن موبايل ببري
اگه ببيني pdf و .. را با چه سرعتي باز ميكنه
اگه ببيني اون صفحه با كيفيتش را كه چطوري عكس و فيلمهاي با رزوليشن و كيفيت بالا را پخش ميكنه
و اگه با كيبردش كار كني
و اگه ببيني كه باطري خوبي داره
و امكانات خوب ديگه ..
انوقت نظرت عوض ميشه
بازم هر سوالي داشتي خودم هستم
فقط يه مساله اي هست اونم اينكه قيمتش مقداري زياده
من 640 با سيتادل گرفتم تو تبريز
الانش هم 630 تومن هست
ميتوني مقداري صبر كني
راستي وقتي گوشيو خودت داري و دورو بريات ندارند كيف داره :ي
منظور بهتره قبل از جواد شدن خريدش ...
دوست عزيز کاملن حق با شماست.
من نيز در مورد ايکس1 خيلي تحقيق کردم.نه يه روز نه دو روز بلکه چند ماه.با کيبردشم کار کردم.به ال سي ديشم دقت کردم........در کل کيبرد بسيار عالي اي داشت و ال سي دي هم که عالي بود باطريشم که حرف نداره سيستم عاملشم که يکي از بهتريناست.به نظره من کيفيت ساختشم بسيار بالا بود و کاري به حرفه اينو اون ندارم چون کساني را که ميشناسم و اين گوشي را دارن تا الان نه مشکلي با کيفيت بدنه داشتن نه جاهاي ديگر گوشي.کلن در خوب بودن ايکس1 شکي نيست و من اين گوشي را خيلي قبول دارم.شما هم فکر نکنم با اين گوشي مشکلي داشته باشين دورسته؟
حالا چرا در صورت اين اطلاعاتي که دارم اين مقايسه را گذاشتم!!!اخه من قراره بابامو امسال تابستون بد بخت کنم و يه دوربين و يه لپ تاپ هم بگيرم از طرفي خودمم 700 تومان پول دارم حالاميخاستم در اين جا يه نظر سنجي بزارم تا يه انتخابي کنم که گوشيمو عوض کنم يا پولمو نگه دارم که اگه براي خريد لپ تاپ يا دوربين لازم شد بدم.از طرفي ايکس1 چشمو گرفته و از طرفي از پي1 خودم راضي هستم و از يه طرف از يي71 خوشم مياد و تا به حال باش کار نکردم و تو کفم که ببينم اين سري يي نوکيا چه طوره........
ولي حالابه خاطره اينکه خودم اين همه وقت گذاشتم و در مورد ايکس1 تحقيق کردم دوست دارم بگيرمش و يي71 هم از جاي گير بيارم تا يه مدت باش کار کنم و ارزو به دل نمونم.
در کل دوست عزيز نظره خودمم هميشه و در همه حال و در تمام تاپيک ها اين بوده که ايکس1 گوشي بسيار خوبيه و مشکلي نداره که بخاد ادمو از خريدش پشيمون کنه.
ميشه دوستاني هم که يي71 دارن بيان اين جا و در مورد اين گوشي توضيح بدن.
ممنون.
اينم در اخر اضاف کنم که تابستون ايکس1 را ميگيرم فقط ميخام هم براي اطلاعات خودم همين که در مورد سري يي نوکيا هم اطلاعاتي داشته باشم از دوستان ميخام هم نظراتشونو بگن هم در مورد سري يي نوکيا به خصوص يي71 توضيح بدن.

merikh_merikh
21-04-2009, 12:23
سلام،
با 700 تومن، یه نگاهی هم به iphone بنداز...
ايفن گوشي خوبيه ولي يه سري ايرادا داره که نميشه باش کنار اومد.
يکي از دلايل مهمه من براي اينکه ايفن نخرم کيبرد ميباشد.اخه کيبرد براي من خيلي مهمه.

اين چيزهايي را كه شما شنيدي ما خودمون قبلا ميدونستيم
افون گوشي بسيار خوبي هست
ولي بعضي ايرادهايي داره كه قبل از خريد بايد اونو در نظر گرفت
چون تو ايران سليقه ها مختلف هستند
مثلا نداشتن فيلم برداري
اين يکيشه.
بلوتوثش هم مشکل داره که البته قابل حل ميباشد.
نداشتن کيبرد و دکمه هاي سخت افزاري که باعث ميشه فقط بتونيم با صفحه لمسي کار کنيم که در بعضي مواقع اين مورد يک ايراد مهم ميباشد
........

golmohammadi
21-04-2009, 23:27
دوست عزيز کاملن حق با شماست.
من نيز در مورد ايکس1 خيلي تحقيق کردم.نه يه روز نه دو روز بلکه چند ماه.با کيبردشم کار کردم.به ال سي ديشم دقت کردم........در کل کيبرد بسيار عالي اي داشت و ال سي دي هم که عالي بود باطريشم که حرف نداره سيستم عاملشم که يکي از بهتريناست.به نظره من کيفيت ساختشم بسيار بالا بود و کاري به حرفه اينو اون ندارم چون کساني را که ميشناسم و اين گوشي را دارن تا الان نه مشکلي با کيفيت بدنه داشتن نه جاهاي ديگر گوشي.کلن در خوب بودن ايکس1 شکي نيست و من اين گوشي را خيلي قبول دارم.شما هم فکر نکنم با اين گوشي مشکلي داشته باشين دورسته؟
حالا چرا در صورت اين اطلاعاتي که دارم اين مقايسه را گذاشتم!!!اخه من قراره بابامو امسال تابستون بد بخت کنم و يه دوربين و يه لپ تاپ هم بگيرم از طرفي خودمم 700 تومان پول دارم حالاميخاستم در اين جا يه نظر سنجي بزارم تا يه انتخابي کنم که گوشيمو عوض کنم يا پولمو نگه دارم که اگه براي خريد لپ تاپ يا دوربين لازم شد بدم.از طرفي ايکس1 چشمو گرفته و از طرفي از پي1 خودم راضي هستم و از يه طرف از يي71 خوشم مياد و تا به حال باش کار نکردم و تو کفم که ببينم اين سري يي نوکيا چه طوره........
ولي حالابه خاطره اينکه خودم اين همه وقت گذاشتم و در مورد ايکس1 تحقيق کردم دوست دارم بگيرمش و يي71 هم از جاي گير بيارم تا يه مدت باش کار کنم و ارزو به دل نمونم.
در کل دوست عزيز نظره خودمم هميشه و در همه حال و در تمام تاپيک ها اين بوده که ايکس1 گوشي بسيار خوبيه و مشکلي نداره که بخاد ادمو از خريدش پشيمون کنه.
ميشه دوستاني هم که يي71 دارن بيان اين جا و در مورد اين گوشي توضيح بدن.
ممنون.
اينم در اخر اضاف کنم که تابستون ايکس1 را ميگيرم فقط ميخام هم براي اطلاعات خودم همين که در مورد سري يي نوکيا هم اطلاعاتي داشته باشم از دوستان ميخام هم نظراتشونو بگن هم در مورد سري يي نوکيا به خصوص يي71 توضيح بدن.
ببين دوربين و لپ تاپ ربطي به گوشي نداره اينو مطمئن باش
چون گوشي هميشه پيش ادمه واسه همين همه چيزش بيشتر از بقيه بدرد ميخوره
چه دوربين
چه موزيك پلير
چه برا فيلم نگاه كردن
و چه برا كار با اسنادو ...
اما e71
گوشيه خوبيه شكي نيست
ولي يه چيزي بگم خودموني
كيبردش كارا نيست
فاصله دكمه هاش خيلي نزديكه و نميشه خوب تايپ كرد
همچنين صفحه گوشي هم كوچيكه و هم برعكس تعبيه شده
فقط خواستم بهت بگم كه در نظر بگيري اينا را
با سليقه من يكي كه اصلا جور در نمياد
xperia يه گوشي خوب و تقريبا كاملي هست
حقيقتش چند تا ايراد داره كه ميشه باهاش كنار اومد و منم قبل از خريد ميدونستم
يكيش نداشتن صداي قوي و دومي اينكه حقش يه دوربين 5 مگا پيكسلي بود كه 3.2 گذشاتن ...
بعد دوربين 3.2 اي كه داره خوب هست كيفيتش در كل قابل قبوله بهتره بقيه يه سر به اينجا بزنن و چند تا عكسي را كه گذاشتم ببينند :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولي اينم بگم داشتن يك مزيت ممكنه خيلي مهم باشه مثلا باطري خوب
ديشب يكي از بچه ها اومده بود خونمون N95 داره
بعد شب هم موند
بعد شارژ گوشيش تموم شد
نوكيا هم كه گوشيهاش با PCشارژ نميشند واسه همين معتل موند
در حالي كه اگه يه باطري خوب داشت اينطوري نميشد
تازگيها با gps حال ميكنم
در فضاي آزاد در عرض 2 ثانيه به ماهواره وصل ميشه خيليها اينو باور شايد نكنند ولي من راستشو ميگم
2 تا 8 ثانيه وصل ميشه كه اكثرا زير 5 ثانيه وصل ميشه
در كل x1 مزيتهاي زيادي داره و اينبار محصول سوني اريكسون متفاوت با قبليها بود

ايفن گوشي خوبيه ولي يه سري ايرادا داره که نميشه باش کنار اومد.
يکي از دلايل مهمه من براي اينکه ايفن نخرم کيبرد ميباشد.اخه کيبرد براي من خيلي مهمه.

اين يکيشه.
بلوتوثش هم مشکل داره که البته قابل حل ميباشد.
نداشتن کيبرد و دکمه هاي سخت افزاري که باعث ميشه فقط بتونيم با صفحه لمسي کار کنيم که در بعضي مواقع اين مورد يک ايراد مهم ميباشد
........

نه تنها بعضي موارد بلكه خيلي جاها
با اكس وان وقتي لازمه با كيبوردش كار ميكنم
وقتي خونه تنها و راحتم بين منو ها و .. با قلم كار ميكنم
و بدون قلم هم راحت ميشه كار كرد تقريبا همه كار بدون قلم ميشه كرد به غير از تايپ كردن كه سخت ميشه
بعد اون جوي پد اپتيكال كه داره خيلي عاليه

hasanmotori
21-04-2009, 23:59
در فضاي آزاد در عرض 2 ثانيه به ماهواره وصل ميشه خيليها اينو باور شايد نكنند ولي من راستشو ميگم
2 تا 8 ثانيه وصل ميشه كه اكثرا زير 5 ثانيه وصل ميشه

درسته همه گوشيهارو ميشه كاري كرد كه خيلي سريع به gps وصل بشن مثلاً همين i8510 اگه گارمينو بريزي روش خيلي سريع وصل ميشه ولي ميدوني چيه در واقع gps ش اصلاً قطع نميشه كه بخاد وصل بشه كه اين باعث ميشه خيلي باتري مصرف كنه شما هم يه جا گفتي با استفاده كم 3 روز جواب ميده در حالي كه به نظر من بايد بيشتر جواب بده شايد علتش همينه

golmohammadi
22-04-2009, 01:27
درسته همه گوشيهارو ميشه كاري كرد كه خيلي سريع به gps وصل بشن مثلاً همين i8510 اگه گارمينو بريزي روش خيلي سريع وصل ميشه ولي ميدوني چيه در واقع gps ش اصلاً قطع نميشه كه بخاد وصل بشه كه اين باعث ميشه خيلي باتري مصرف كنه شما هم يه جا گفتي با استفاده كم 3 روز جواب ميده در حالي كه به نظر من بايد بيشتر جواب بده شايد علتش همينه

عجب گفتي ها
من خودم به اين موضوع شك داشتم
و پيگيرش بودم
ميدوني چطور؟
وقتي عكس ميگيرم موقعيتش ثبت ميشه درسته؟
به خودم گفتم چطوري ثبت ميكنه ؟
وقتي gps خاموشه بعد موقع عكاسي چطور ممكنه تو 1 ثانيه وصل بشه و موقعيتو ثبت كنه
واسه همين هميشه بايد روشن باشه تا هر وقت كه عكسي گرفته شد موقعيتش ثبت بشه
در مورد اين موضوع با بقيه بچه ا تو كلوپ x1 صحبت ميكنم

merikh_merikh
22-04-2009, 07:18
گل محمدی جان خودمم در مورد یی71 چنین نظری دارم و دنبالش هستم تا یه مدت فقط باش کار کنم.شاید از این کار هم پشیمون شدم.
در ضمن من تا قبل از امدن ایکس1اصلن تو فکر خرید گوشی نبودم تا این ایکس1 اومد و دلمو برد.......
الان فقط بین دو گزینه موندم.ایکس1 و اچ تی سی ایکس7500
البته من ایکس1 را از هر جهت قبول دارم ولی چیزه زیادی در مورد اچ تی سی ایکس 7500 نمیدونم.
یه تاپیک در مورد ایکس7500 زدم.اگه چیزی در موردش میدونید در او جا بگین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه تاپیک مشاوره ی خرید هم در مورد ایکس1 و ایکس7500 میزنم.البته اول میخام به خوب بودن ایکس7500 مطمعن بشم بعد تاپیک مشاوره ی خریدشونو بزنم.

hasanmotori
22-04-2009, 10:01
X7500 یه پاکت پی سی نیست بهتره بگیم یه ‏ultra ppc هست چون خیلی بزرگه و ال سی دیش ‏5‏ اینچه اصلا تو جیب جا نمیشه یکم قدیمی هست و تاچ فلو و از این چیزا نداره قیمتشم بالاست
اگه حتما کیبرد لازم داری صبر کن تاچ پرو 2 بیاد که صفحشم بزرگه

merikh_merikh
22-04-2009, 12:02
دوستان اشتباه شد.
من بین ایکس1 و ایکس7510 میخام یکی را انتخاب کنم.
در واقع میخام به جای پول دادن برای لپ تاپ یه ایکس7510 بگیرم.
نظرتون چیه؟

حسن جان تاچ پرو 2 خوبه ولی موضوع اصلی پول میباشد.
ایا میرزه من قید لپ تاپ را بزنم و به جاش یه پاکت پیسی بگیرم؟
اخه دیگه حالا حالا ها پول برای خرید لپ تاپ گیرم نمیاد
اخه من الان 500 تومان پول دارم و 200 تومان دیگه هم تا تابستون میتونم بزارم روش که بشه 700 تومان ولی با 700 تومان نمیشه ایکس7510 یا تاچ پرو2 را گرفت.به همین دلیل مجبورم غید لپ تاپ را بزنم و به جاش یه پاکت پیسی بگیرم.

kaveh.VB
22-04-2009, 12:25
دوستان اشتباه شد.
من بین ایکس1 و ایکس7510 میخام یکی را انتخاب کنم.
در واقع میخام به جای پول دادن برای لپ تاپ یه ایکس7510 بگیرم.
نظرتون چیه؟
.

کارهایی که با pc میشه کرد هرگز نمیشه با ppc کرد / pc یه عالم جداست / ppc هم یه عالم جداست .
من نمیدونم با لپ تاپ چی کار میکنی یعنی با نرم افزار خاصی کار میکنی ، برنامه نویسی میکنی و یا غیره اما هرگز یه پی پی سی جای لپ تاپ رو نمیگیره / مگر اینکه از لپ تاپ فقط برای آهنگ و فیلم و اینترنت استفاده بکنی در این صورت چرا یه پی پی سی گزینه مناسب تری هست.

hasanmotori
22-04-2009, 12:38
x7510 قیمتش حدود یه میلیون و 200 هزارتومنه و تاچ پرو 2 اگه بیاد قیمتش دیگه بالاتر از 800 تومن نیست.تنها برتری x7510 ال سی دی بزرگتر و مموری داخلیه. شما میتونی یه تاچ پرو 2 بگیری که امکاناتش از x7510 بیشتره اندازشم مناسبتره و تو جیبتم جا میشه یعنی تاچ پرو 2 کار x7510 رو انجام میده همیشه هم همراهته حتی کار لپ تاپ رو هم انجام میده مثلاً وایرلس داره و اینترنت بروزر خیلی خوب و کلی برنامه و بازی دیگه نیازی به لپ تاپ هم نداری. تاچ پرو 2 صفحه بزرگی هم داره به نظر من دلیلی واسه خریدن x7510 نیست.

merikh_merikh
22-04-2009, 13:42
کارهایی که با pc میشه کرد هرگز نمیشه با ppc کرد / pc یه عالم جداست / ppc هم یه عالم جداست .
من نمیدونم با لپ تاپ چی کار میکنی یعنی با نرم افزار خاصی کار میکنی ، برنامه نویسی میکنی و یا غیره اما هرگز یه پی پی سی جای لپ تاپ رو نمیگیره / مگر اینکه از لپ تاپ فقط برای آهنگ و فیلم و اینترنت استفاده بکنی در این صورت چرا یه پی پی سی گزینه مناسب تری هست.
دوست عزيز منم اينو قبول دارم وقبلن هم در تاپيکي که مقايسه بين ويندوز موبايل و سيمبين بود اين مطلب را بار ها گفتم که هيچ وقت يه پاکت پيسي نميتونه جاي لپ تاپ را بگيره.اينو کاملن قبول دارم.
منم نگفتم که اگه ايکس7510 بگيرم ديگه تا اخر عمرم لپ تاپ نميگيرم.من لپ تاپ ميگيرم ولي ميره تا وقتي که پول دستم بياد.
فقط ميخام بدونم به نظره شما ارزش داره که لپ تاپ را بزارم براي يکي دو سال ديگه و به جاش الان يه عالمه پول براي يه گوشي بدم؟
راستي قيمت ها در خارج ازکشور(سوعد) چه طوره؟
اخه من يکي از اشناهامون سالي دوبار از سوعد مياد به ايران.الانم گفته که تابستون داره مياد.حالا بش بگم برام از اون جا گوشي بياره؟منظورم اينه که مشکلي پيش نمياد در ايران؟

merikh_merikh
22-04-2009, 15:14
سلام.
دوستان من چند دقیقه پیش با یی71 چند دقیقه کار کردم.گوشیه خوبی بود ولی با خودم فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که گوشی لمسی یه لذت دیگه داره و اینکه من لذتی که از کار با ایکس1 بردم از کار با یی71 نبردم.
نتیجه ی این تاپیک انتخاب ایکس1 میباشد.
حالا دوستان یه تاپیک میزنم برای انتخاب بین ایکس1 و ایکس7510.به این تاپیک هم سر بزنید و منو راهنمایی کنید.خودم از ایکس1 خوشم میاد چون با تحقیقاتی که در موردش کردم ایراد خاصی داخلش ندیدم البته میدونم که بدنش ترک بر میداره ولی دوستانی که دارن میگن زیاد به چشم نمیاد ولی در هر صورت اینم یه ایراده البته ایکس1 دارها ناراحت نشن چون ایکس1 امکاناتی داره که این مورد به چشم نمیاد.این از ایکس1.حالا درمورد ایکس7510 چیزی نمیدونم و نمیدونم که چه طور گوشی ای میباشد.به کمک شما با ایکس7510 هم اشنا میشم.
ادامه ی بحث در تاپیک جدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همه ی دوستان به خاطره راهنمایی های مفیدشون ممنون.