PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشخیص 6220 چینی از مجار

sm.khalili
18-04-2009, 10:05
از اونجا که دیگه با استفاده از لیبل نمیشه کشور سازنده گوشی رو فهمید اگر کسی روش تشخیص 6220 چینی از مجار رو میدونه لطفا راهنمایی کنه.

ar71
20-04-2009, 10:33
از اونجا که دیگه با استفاده از لیبل نمیشه کشور سازنده گوشی رو فهمید اگر کسی روش تشخیص 6220 چینی از مجار رو میدونه لطفا راهنمایی کنه.

کار خیلی مشکله !
من خودم یکی از اون چینی هاشو دیدم ، از نظر کیفیت عکس تو شب مثل ان82 نبود در حالی که مجارستانیش حتی از 82 هم بهتر ! عکس میگرفت

البته از روی کد گوشی هم میشه ولی من به اون روش اعتماد ندارم !

lifeless
21-04-2009, 13:39
سلام
ببین عزیزم این گوشی اصلش ساخت چین هستش(تحت لیسانس فنلاند) اونی که شما دیدی لیبل داشته.
بای.

DariushGreat
24-04-2009, 19:27
سلام
ببین عزیزم این گوشی اصلش ساخت چین هستش(تحت لیسانس فنلاند) اونی که شما دیدی لیبل داشته.
بای.

حق با دوستمونه!
این گوشی برای نوکیای چین هست و تحت نظارت فنلاند. در ضمن... کی گفته که چینی نوکیا بده؟؟؟ :13:
این شرکت خط تولید نوکیا آلمان رو جمع کرد و برد به چین تا هم خرجش کمتر بشه، هم دهن شرکت های متقلب چینی رو مشت کوب کنه! :5:

دوست من. بدون روی هر 6220 که زده مجارستانی، دروغه!
در ضمن کی گفته کیفیت چینی پایین تر از مجار هست؟! گذشت اون دوران که شرکت ها بر حسب مناطق گوناگون، گوشی هایی با کیفت و درجه های 1 و 2 و 3 می ساختن. الان دیگه همه از لحاظ کیفیت یکسان هستن؛ فقط بر حسب مناطق در چند نقطه از جهان خط تولید راه انداختن. همین!

پیشنهاد من به شما اینه که گوشی رو با گارانتی رسمی نوکیای ایران (گارانتی آبی) بخری. شماره شرکتش هم همینه:
021 - 23013
شرکت های اتصالات، نیا، ایراتل، پارس قائم و... رفتن زیر پوشش این گارانتی. اگه گوشی ای با این گارانتی ها دیدی بدون حداقل گارانتیش تقلبیه!

sm.khalili
25-04-2009, 15:39
حق با دوستمونه!
این گوشی برای نوکیای چین هست و تحت نظارت فنلاند. در ضمن... کی گفته که چینی نوکیا بده؟؟؟ :13:
این شرکت خط تولید نوکیا آلمان رو جمع کرد و برد به چین تا هم خرجش کمتر بشه، هم دهن شرکت های متقلب چینی رو مشت کوب کنه! :5:

دوست من. بدون روی هر 6220 که زده مجارستانی، دروغه!
در ضمن کی گفته کیفیت چینی پایین تر از مجار هست؟! گذشت اون دوران که شرکت ها بر حسب مناطق گوناگون، گوشی هایی با کیفت و درجه های 1 و 2 و 3 می ساختن. الان دیگه همه از لحاظ کیفیت یکسان هستن؛ فقط بر حسب مناطق در چند نقطه از جهان خط تولید راه انداختن. همین!

یعنی کل 6220 های موجود تو بازار چه با برچسب فنلاند و مجار و چین و... همه چینی اند؟؟ :18:
پس چرا بی انصافا فنلاند و مجارشو 10،20 تومان گرونتر میدن؟؟ :41:
راستی این گوشی تقلبی هم داره یعنی نوع بدیش هم تو بازار هست؟
مرسی از راهنماییتون.:10:

DariushGreat
25-04-2009, 19:26
یعنی کل 6220 های موجود تو بازار چه با برچسب فنلاند و مجار و چین و... همه چینی اند؟؟ :18:
پس چرا بی انصافا فنلاند و مجارشو 10،20 تومان گرونتر میدن؟؟ :41:
راستی این گوشی تقلبی هم داره یعنی نوع بدیش هم تو بازار هست؟
مرسی از راهنماییتون.:10:

آره همه چینی هستن!

خوش تیییپ! داری می گی بی انصاف...!:31: اینا اگه انصاف سرشون می شد این کار رو نمی کردن ( البته داریم کسانی رو که اصلا از این قضیه خبر ندارن و می بایست حساب اون ها رو از بقیه جدا کرد :46: )

آره گلم... مگه می شه نوکیا گوشی ای بزنه و چینی ها (نه نوکیای چین) از روش تقلبی نسازن؟؟؟؟ :31:

خواهش می کنم :11:

باز هم می گم از شرکت رسمی نوکیای ایران بپرس. شمارش 021 - 23013 هست.

sm.khalili
27-04-2009, 11:44
شناخت تقلبي از اصليش آسونه ؟
:10:

DariushGreat
27-04-2009, 19:26
شناخت تقلبي از اصليش آسونه ؟

اگه منظورت گوشی ای هست که برچسب مجار زدن روش، گفتم که. ساخت چین هست. و تنها راه شناختش هم اینه که دارای گارنتی غیر از نوکیای ایران (گارانتی آبی) هست. مثلا من دیدم برچسب پارس قائم و اتصالات چسبوندن روش.

و اگه منظورت گوشی تقلبی چینی هست که می خوای از اصل نوکیای چین تشخیص بدی، باید بگم که:
1. گارانتی نداره و یا اگه داشته باشه از یه شرکت عجیب و غریبه
2. جعبه اش چینی هست
3. صفحه لمسی داره
4. دو سیمکارت خور هست