PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش بازی کردن آنلاین .s.t.a.l.k.e.r

R.P.G
17-04-2009, 11:10
با سلام
به دلیل راهنمایی های alizshah این پست رو ویرایش میکنم.
همونطور علی آقا گفتن برای آنلاین بازی کردن حتما باید Cd-key داشته باشیم و نمیشه کاریش کرد و باید بخریمش که خیلی هم گرونه.
پس ما با برنامه هاماچی بازی رو انجام میدیم به صورت Lan در بازی."لینک دانلود هاماچی در پایین هست"
در برنامه هاماچی یکی از دوستان میاد یک User میسازه و دوستان دیگه تو هاماچی Userش رو Add میکنن. و انتخابش میکنن.
بعد هم میریم داخل بازی و در قسمت Lan این IP دوستمون هست که "سرور"شدن،انتخابش میکنیم بعد هم بازی میکنیمش.

← یوزر من در هاماچی :
USER : Ali_RPG
Password : 123321

لینک دانلود هاماچی (1.0.3.0):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش هاماچی : ↓

در پنجره برنامه اون پایین سه تا Button وجود داره ، سمت چپ که Power هست ، سمت راست مخصوص Configuration (تنظیمات ) و در کنار آن ، Networks هست . ما با این Button کار داریم :

با انتخاب Create a new network ، یه پنجره باز میشه که میتونید با انتخاب User و Pass یه شبکه جدید بسازید و فقط اشخاصی که این User و Pass رو به اونها بدید میتونن وارد شبکه شما بشن .

اگر User و Pass یک شبکه رو دارید ، با انتخاب گزینه Networks و بعد Join an existing network پنجره ای رو می بیند که باید User و Pass رو در اون وارد کنید . با وارد شدن به هر شبکه اسم اون شبکه میاد تو لیست.

حالا اگه می خواین از یه شبکه خارج بشین روی اسم شبکه در لیست کلیک سمت راست می کنید و Leave Network رو انتخاب می کنید .ولی حواستون باشه اگه خودتون یه شبکه رو درست کرده باشید به جای Leave Network ، گزینه Delete Network وجود داره که با انتخاب اون همه رو از شبکه پرت می کنید بیرون !!!!

با تشکر از Strom Wielder :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در حال حاضر S.T.A.L.E.K.R.: SHADOW OF CHERNOBYL رو بازی میکنیم.
این پست همچنان ویرایش خواهد شد.

R.P.G
19-04-2009, 15:29
من جدیداً دیدم بیشتر سرور هاش رو پچ 1,0006 بودن.
یکی دوتا بیشتر نبودن که پچ معمولی رو داشتن.
در ضمن کسی نبود جواب مارو بده؟

alizshah
19-04-2009, 16:30
هر بازی رو به دو صورت میشه بازی کردن (البته این بازی رو نمیدونم شاید lan نداشته باشه )
lan
اولی رو باید حتما cd kay داشته باشی و گرون هست هیچ جوری هم نمیشه دور زدش
دومی که lan هست رو به وسیله نرمافزار هایی مثل hamachiو ... (که زیاد هستن ) میشه بازی کرد مثلا
برای بازی کردن در hamachi(اموزش اون در صفحه اول بازی جنرال موجود هست ) باید اول به network بازی وصل بشی
میتونی network های بازی های مختلف رو تو سرچ بدست بیاری یا اصلا میتونی خودت network درست کنی
و بعد از join شدن تو بازی قسمت lan میرید و اونجا لیست کاربران رو میبنید
اگه یه موقع موفق نشدی بازیکنان رو ببینی باید تو تنظیمان بازی قسمت شبکه بازی ای پی هاماچی تنظیم کنی (معمولا لیست کشویی هست و اونا میشه ای پی رو انتخاب کرد (ای پی hamachi اولش 5هست مثلا = 5.13.74.25)
امکان داره بعضی از بازی های جدید با hamachi جور در نیاد !!!
امکان داره اصلا نتورکی واسه این بازی رو پیدا نکنی !!!
امکان داره نتورکی پیدا بشه و بازیکنی نباشه (این مورد رو با تنظیم نبودن بازی اشتباه نگیرین )
در این صورت باید بری سراغ نرمافزار های دیگه
اگه قسمت s.t.a.l.k.e.r که رو معرفی کنی بیشتر کمکت میکنم

R.P.G
19-04-2009, 16:54
ممنون علی جان.
اگه میشه لینک دانلود این هاماچی رو بزار.آخه دارمش ولی خرابه.
اگه ورژن جدیدی داره بزارش.
ممنون میشم.

alizshah
19-04-2009, 17:32
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHamachi.shtml

راستی باید پینگ اینترنت هم خوب باشه

R.P.G
19-04-2009, 19:14
پینگم رو 250 تا 300 ه.
خویه یا کمه؟
تو سایت Speedtest تست کردمش رو کشور کوبا.درسته دیگه؟همین کشور باید انتخاب میکردم؟

alizshah
20-04-2009, 00:16
پینگم رو 250 تا 300 ه.
خویه یا کمه؟
تو سایت speedtest تست کردمش رو کشور کوبا.درسته دیگه؟همین کشور باید انتخاب میکردم؟
بد نیست :31:
بعد از دانلود کردن تو گوگل میتونی نتورک هاش رو پیدا کنی
در ضمن بگم که هیچ چیز مثل انلاین نمیشه چون پینگ میره بالا شلوغ هست همیشه کلی امکانات داره
و چیز های دیگه :31:

R.P.G
21-04-2009, 08:43
بد نیست :31:
بعد از دانلود کردن تو گوگل میتونی نتورک هاش رو پیدا کنی
در ضمن بگم که هیچ چیز مثل انلاین نمیشه چون پینگ میره بالا شلوغ هست همیشه کلی امکانات داره
و چیز های دیگه :31:
پس زیاد نمیتونم روون بازی کنم؟:41:؟
ایشالا بچه ها بیان چند دست بزنیم ببینیم چطوریاست.:31:

alizshah
23-04-2009, 10:50
پس زیاد نمیتونم روون بازی کنم؟:41:؟
ایشالا بچه ها بیان چند دست بزنیم ببینیم چطوریاست.:31:
بستگی داره با بچه محلت بازی کنی و اون هم Adsl داشته باشه بازی خیلی خوبیه ولی مثلا از اینجا تا یه شهر دور ایران بازی کنی پینگش بد میشه (ایران کلا پیشنگش خرابه با تجهیزات مخابراتشون )
ولی اگه یه سرور خوب باشه تو خارج از ایران باشه معمولا مشکل حل میشه
بخش انلاین بازی هم پینگ خوبی داره
به نظرم حتما بازی رو یه بار با هاماچی تست کن

R.P.G
24-04-2009, 10:22
بستگی داره با بچه محلت بازی کنی و اون هم adsl داشته باشه بازی خیلی خوبیه ولی مثلا از اینجا تا یه شهر دور ایران بازی کنی پینگش بد میشه (ایران کلا پیشنگش خرابه با تجهیزات مخابراتشون )
ولی اگه یه سرور خوب باشه تو خارج از ایران باشه معمولا مشکل حل میشه
بخش انلاین بازی هم پینگ خوبی داره
به نظرم حتما یا بازی رو یه بار با هاماچی تست کن
اگه خودت بیای یه دست بزنیم؟
دوستان کسی لطف کنه یه قرار بزاره یه دست بازی راه بندازیم.
حتما حال میده.
منتظرم.
یوزر و پسورد هاماچیم اون بالاست تو پست اول،دوستان بیاین ادد کنین تا بازی کنیم دیگه.

Godofgame1st
27-04-2009, 14:14
من هستم اگه خواستی بازی کنیم ولی stalker رو ندارم یه بازی دیگه ADSL هم دارم و اسمم لغبمه

R.P.G
27-04-2009, 15:59
من هستم اگه خواستی بازی کنیم ولی stalker رو ندارم یه بازی دیگه adsl هم دارم و اسمم لغبمه
اگه استالکر رو ندارین چرا پست میدین :31:
نه دوست عزیزم اینجا قراره استالکر بازی شه.:41:
موفق باشی:11:

Godofgame1st
29-04-2009, 16:18
اوه عالیه اینجا چند تا سرور هماچی هست اگه هست با نام و پسورد لطفا

ali021aj
26-05-2015, 14:03
سلام
ممنون بابت توضیحات ولی یوزر و پسوردت کار نمیکنه
اگه سرور فعال داری بذار ما هم بیایم:n01: