PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين پاکت پيسي از نظره شما؟

merikh_merikh
16-04-2009, 23:25
سلام.دوستان الان بازار پاکت پيسي ها هم بسيلر داغ شده و پاکت پيسي ها پيشرفت بسيار زيادي داشتن.در اين تاپيک ميخام به کمک دوستان بهترين پاکت پيسي را به همه معرفي کنيم.اول به بحث ميپردازيم و چند تا از بهترين پاکت پيسي ها را انتخاب ميکنيم و بعد يه نظر سنجي ميزارم تا مشخص بشه که بهترين کدومه.
خودم اينا رو مد نظر دارم:
1)ايکس1
2)تاچ پرو
3)تاچ اچ دي
4)تاچ دياموند
5)اي 900

ویرایش:

نتیجه ی تاپیک:

بهترین پاکت پی سی از نظر کاربران پی سی ورلد:
1)SonyEricsson XPERIA X1
2)Samsung i900 Omnia
3)HTC Touch HD
4)HTC Touch Pro
5)HTC Touch Diamond و HTC Advantage x7510
6)I-Mate Ultimate 9502

hasanmotori
16-04-2009, 23:46
ببين ما هر چي ميگيم اگه ال سي دي بزرگ باشه خيلي راحت ميشه با كيبرد مجازي كار كني تازه از كيبرد سخت افزاري هم جذابتره شما بازم از روي تعصب ميگي x1 بهتره چون كيبرد داره.
به نظر من بهترين بايد از بين i900 و hd انتخاب بشه.امكانات i900 كاربرديتره همونطور كه قبلاً گفتم مثلاً i900 فلش داره و hd تاچ فوكوس كه فلش كاربرديتره يا مثلاً امنيا موس داره و hd قلم اتوماتيك ازينا.يا مثلاً امنيا cpu قويتري داره كه سرعتشم بالاتره در حالي كه hd رم بيشتري داره كه لازم نيست.انتخاب بين اين دو تا سليقه اي هست يعني بايد ببيني چي برات مهمتره با توجه به قيمت مناسب تر امنيا و امكانات بيشتري كه داره من امنيا رو انتخاب ميكنم ولي اگه قيمت مساوي باشه من hd رو انتخاب ميكنم.

nima_989
16-04-2009, 23:47
از الان معلومه:41:
تاپيك ميشه محل كل و دعوا. آخرش هم تاپيك قفل ميشه.:13:

hasanmotori
16-04-2009, 23:55
از الان معلومه:41:
تاپيك ميشه محل كل و دعوا. آخرش هم تاپيك قفل ميشه.:13:

آقا تعصبو بزاريد كنار ببينيد من درست ميگم يا نه
بهترين امنيا و hd هستن ولي امكانات امنيا كاربردي تره ولي بازم سليقه اي هست يعني من خودم باشم با قيمت مساوي hd رو انتخاب ميكنم ولي الان كه قيمت hd خيلي بالاست بهترين امنياست وسلامو عليكم ورحمته الله و بركاته الاهم صل علي محمد و آل محمد وعجل فرجهم و صراط المستقيم و بشر المؤمنين......

hasanmotori
17-04-2009, 00:00
امكانات hd :

Massive 3.8" 65K-color WVGA display
Windows Mobile 6.1 Professional OS
TouchFLO 3D Home screen and gesture controls
Wi-Fi and built-in GPS receiver
Qualcomm MSM7201A 528 Mhz CPU and 288 MB DDR SDRAM
Dedicated graphics chip (64MB RAM reserved for graphics)
Quad-band GSM and dual-band HSDPA support
5 MP auto focus camera with nice image quality
microSD card slot
Accelerometer sensor for auto screen rotation and turn-to-mute calls
Proximity sensor to automatically turn the screen off during calls
Fingerprint resistant rear panel
Touch sensitive keys with vibration feedback
Stereo FM radio with RDS
Standard 3.5mm audio jack
miniUSB slot and Bluetooth v2.0 with A2DP
Active magnetic stylus
MS Office Mobile document editor
Excellent Opera 9.5 web browser
Rich retail package, including 8GB microSD card
امكانات امنيا:
Quad-band GSM support
3G with HSDPA 7.2 Mbps
Windows Mobile 6.1 Professional OS
624MHz Marvell PXA312 CPU and 128 MB RAM
3.2" 65K-color touchscreen with resolution of 240 x 400 pixels
5 megapixel autofocus camera with wide dynamic range mode, face tracking, smile detection, geotagging
8 to 16 GB of storage memory, microSD expansion
Built-in GPS receiver with A-GPS
Wi-Fi
Stereo Bluetooth and USB connectivity
FM radio with RDS
Optical joystick with virtual mouse functionality
Built-in accelerometer for auto screen rotation and call muting
TV-out
Solid build and great finish
Slick design and slim body
Nice battery life
Fast response and performance
Excellent thumb-optimized software package
Thumbable virtual QWERTY keyboard with optional landscape mode
TouchWiz UI
DivX video support right out of the box
Above average audio quality
Headset comes with a 3.5mm audio jack

حالا انصافاً خداييش كدومش امكاناتش بيشتره؟
بقيه هم كه اصلاً هيچي مخصوصا دايموند

PC°BASE
17-04-2009, 09:23
من قبلا نظرم در مورد x1 ممتنع بود یعنی نه ازش بد میگفتم نه اینکه ازش طرف داری میکردم

تا اینکه .. یه خبرایی اومد ! اون خبرها توش میگفت چون کیفیت بدنه اکسپریا پایینه جای

قلمش بعد از یه مدت استفاده ترک برمیداره ... اولش اعتنایی نکردم ولی العان میبینم که به یه

مشکل عام و اساسی تبدیل شده !!!:27:

بله و این هم عکسش !!:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بله همون جور که تو این عکس تابلو میباشه بدنه ی ایکسپریا مثل ... ترک برداشته !!:21:
چه تضمینی وجود داره که سر کیبردش هم این بلا نیاد ؟؟!:13:
شاید یه روزی قسمت اتصال کیبرد به گوشی هم این جوری ترکید!! اون وقت چی داریم ؟! یه

کیبورد و گوشی مجزا که اتفاقا خوشگل تر هم هست ! شما میتونی کیبردش رو تو دستت

بگیری و گوشی رو توجیبت بزاری !!!:27::27:

در مورد امنیا با حذف اکسپریا از صحنه ی رقابت فعلا مقام اول رو در اولویت خرید با توجه به قیمت داراست ...:10:

asextor1
17-04-2009, 11:35
Pc°base جان مگه حالا مال همه اینطوری نشده که . فقط یک عده محدودی هستن . البته قبول دارم که باید به این چیز ها هم اهمیت داد و نگران بود .
من اطلاعات زیادی راجع به سایر گوشی ها ندارم ولی در مورد x1 :
باطری قوی - رزولیشن بالا - کیبورد - رم بیشتر

ninja3000sh
17-04-2009, 12:22
من قبلا نظرم در مورد x1 ممتنع بود یعنی نه ازش بد میگفتم نه اینکه ازش طرف داری میکردم

تا اینکه .. یه خبرایی اومد ! اون خبرها توش میگفت چون کیفیت بدنه اکسپریا پایینه جای

قلمش بعد از یه مدت استفاده ترک برمیداره ... اولش اعتنایی نکردم ولی العان میبینم که به یه

مشکل عام و اساسی تبدیل شده !!!:27:

بله و این هم عکسش !!:31:

بله همون جور که تو این عکس تابلو میباشه بدنه ی ایکسپریا مثل ... ترک برداشته !!:21:
چه تضمینی وجود داره که سر کیبردش هم این بلا نیاد ؟؟!:13:
شاید یه روزی قسمت اتصال کیبرد به گوشی هم این جوری ترکید!! اون وقت چی داریم ؟! یه

کیبورد و گوشی مجزا که اتفاقا خوشگل تر هم هست ! شما میتونی کیبردش رو تو دستت

بگیری و گوشی رو توجیبت بزاری !!!:27::27:

در مورد امنیا با حذف اکسپریا از صحنه ی رقابت فعلا مقام اول رو در اولویت خرید با توجه به قیمت داراست ...:10:

دوست عزیز ببین من 5 ماهه که اکسپریا دارم و از کیفیت ساختش هم راضیم بعضی ها هستن که دستشون موبایل از جنس سنگ و طلا هم بدی میتونن برات ابش کنن:27:بخصوص تو فروم xda که این عکسها رو گذاشتن گوشه سمت چپ که جای گذاشتن مداد هست متاسفانه ترک برداشته.در کل طریقه استفاده موبایل تو افراد سلیقه ای هست.
در مورد کیبوردش هم با شما کاملا مخالفم من خودم با htc touch pro هم کار کردم اتفاقا تو حالت کشویی و کار کردن با کیبورد اکسپریا ازکیبورد htc touch pro هم بهتره.شما اگه از گوشی صحیح و سالم استفاده کنی مطمئن باش برات سگ جونی میکنه.

saeed_iq
17-04-2009, 12:44
با سلام.من i pod apple رو پسند میکنم چون از لحاظ امنیتی هم برتری بیشتری داره نسبت به ما بقی گوشیهای تاچ من خودم p910 دارم گوشی خوبیه ولی میدونم که قدیمی شده و انقدر هم کامل نیست ولی من ازش راضیم ولی اگه مایشو داشتم 100% i pod apple میخریدم.به هر حال ممنون از این تاپیکتون.

Ali_BlueBoy
17-04-2009, 12:52
در کل ...................امنيا .........................

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-04-2009, 13:19
با عرض سلام و تشکر برایِ این تاپیکِ جالب و سودمند
:20:
بنده هم پاکت پی سی دارم اما ...

بسی رنج بردم در این سال سی
پشیمان شدم من ز این پی پی سی !!!

:41:

حالا پی پی سی ها خیلی خیلی بهتر شده .
win 6.1 عیبهای 5 رو نداره . win 5 که واقعا افتضاح بود .

شاید اگه n 97 خصوصیات پی پی سی رو داشته باشه پروندۀ پی سی رو ببندم

حالا تا بیاد بازار ببینیم چطوریه
=======================

این htc های جدید هم بد جوری چیشمک میزنه لا مصب

:35:

میترسم آخرش کار دستم بده و کلی برم تو خرج

:31:

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-04-2009, 13:30
بعضی ها هستن که دستشون موبایل از جنس سنگ و طلا هم بدی میتونن برات ابش کنن:27:بخصوص تو فروم xda که این عکسها رو گذاشتن گوشه سمت چپ که جای گذاشتن مداد هست متاسفانه ترک برداشته.در کل طریقه استفاده موبایل تو افراد سلیقه ای هست.
. اگه از گوشی صحیح و سالم استفاده کنی مطمئن باش برات سگ جونی میکنه.

کاملا موافقم
:8:

استفادۀ صحیح از وسایلِ شخصی وحتی عمومی خودش یه هنره

نگهدارِیِ از موبایل ، ماشین ، لپ تاپ ، پوشاک ، و حتی اعضایِ بدن مثلِ چشمها و دندانها و مو و غیره .

شکی نیست که عده ای از مردم اطلاعاتشون از " علمِ نگهداری" بسیار کم هست .
تو کشورهایِ عربی این مشکل خیلی رایج هست که البته همین مسئله شده منبعِ رزق و روزی برای عدۀ زیادی از دکترها و بیمارستانها و ماشین فروشها و تعمیرگاه ها و فروشنده ها غیره .

AryanLand
17-04-2009, 18:42
دوست عزیز ببین من 5 ماهه که اکسپریا دارم و از کیفیت ساختش هم راضیم بعضی ها هستن که دستشون موبایل از جنس سنگ و طلا هم بدی میتونن برات ابش کنن:27:بخصوص تو فروم xda که این عکسها رو گذاشتن گوشه سمت چپ که جای گذاشتن مداد هست متاسفانه ترک برداشته.در کل طریقه استفاده موبایل تو افراد سلیقه ای هست.
در مورد کیبوردش هم با شما کاملا مخالفم من خودم با htc touch pro هم کار کردم اتفاقا تو حالت کشویی و کار کردن با کیبورد اکسپریا ازکیبورد htc touch pro هم بهتره.شما اگه از گوشی صحیح و سالم استفاده کنی مطمئن باش برات سگ جونی میکنه.

سلام.

این قضیه استفاده درست بدون شک خیلی مهمه.اما این قضیه x1 در صد خیلی کمی به نوع استفاده منو شما ربط پیدا میکنه.تو اون فرومها هم که نام بردی اگر دقت کرده باشی اولا" که همه خدای پاکت پی سی هستن تا جایی که رامهای کوکرهاشون رو شرکتها به عنوان رام افیشیال میدن تو بازار.اما مسئله مهم اینجاست که اونا تاکید میکنن به هنگام خرید مواظب باشید که گوشی این مشکل رو نداشته باشه . من خودم زمانی که میخواستم بخرم این موضوع رو میدونستم و بهش دقت کردم و تا الان هم مشکلی ندارم.واسه منو شمایی که سالم خریدیم خیلی بندرت این اتفاق میوفته(البته نه اینکه اصلا" این اتفاق نیفته درصدش خیلی کمه.)
اما در موارد دیگه ای هم این گوشی ضعف داره که میترسم اگر بگم مثل اون اوایل که همین قضیه ترک رو گفتم و دوستان میخواستن منو بکشن بازم باهام رفتار بشه(البته بعدا" همون دوستان اومدن و میگن گوشیشون ترک داره.):11:

hasanmotori
17-04-2009, 18:48
سلام.

این قضیه استفاده درست بدون شک خیلی مهمه.اما این قضیه x1 در صد خیلی کمی به نوع استفاده منو شما ربط پیدا میکنه.تو اون فرومها هم که نام بردی اگر دقت کرده باشی اولا" که همه خدای پاکت پی سی هستن تا جایی که رامهای کوکرهاشون رو شرکتها به عنوان رام افیشیال میدن تو بازار.اما مسئله مهم اینجاست که اونا تاکید میکنن به هنگام خرید مواظب باشید که گوشی این مشکل رو نداشته باشه . من خودم زمانی که میخواستم بخرم این موضوع رو میدونستم و بهش دقت کردم و تا الان هم مشکلی ندارم.واسه منو شمایی که سالم خریدیم خیلی بندرت این اتفاق میوفته(البته نه اینکه اصلا" این اتفاق نیفته درصدش خیلی کمه.)
اما در موارد دیگه ای هم این گوشی ضعف داره که میترسم اگر بگم مثل اون اوایل که همین قضیه ترک رو گفتم و دوستان میخواستن منو بکشن بازم باهام رفتار بشه(البته بعدا" همون دوستان اومدن و میگن گوشیشون ترک داره.):11:

آقا اون موارد ديگرو هم بگو كه اگه كسي خاست ppc بخره دچار مشكل نشه.قرار شده تو اين تاپيك جنگ راه نيفته خيالت راحت باشه بگو:10:

SIMON137
17-04-2009, 18:50
به نظر من htc X7510 بهترینه
در کل ویندوز موبایل بهتره یا سیمبین ؟

merikh_merikh
17-04-2009, 23:34
دوستان نظرتون هم در مورد اینکه کدوم گوشی ها را در نظر سنجی بیارم بگین که نظر سنجی خوب و کاملی داشته باشیم.یه لیستی در پست اول خودم گذاشتم.به نظرتون همونا خوبه یا اضافش کنم؟
نظرتون در مورد ايمت چيه؟
از ايمت هم بزاريم؟
يه چيزه ديگه:نظرتون چيه که يه تاپيک جداگانه براي کيبرد دارا بزنم و يکي جداگانه هم براي تمام لمسي ها؟البته با هم باشن بهتره.
خاستم اينو بگم تا بعد تو نظر سنجي موردي نباشه.
دوستان لطفن با احترام کامل هم نظراته خودتون را بگین تا در تاپیک دعوا نشه.تا اون جایی هم که ممکنه با دلیل و مدرک حرف بزنید تا کسی نتونه حرفتون را رد کنه.

merikh_merikh
17-04-2009, 23:39
ببين ما هر چي ميگيم اگه ال سي دي بزرگ باشه خيلي راحت ميشه با كيبرد مجازي كار كني تازه از كيبرد سخت افزاري هم جذابتره شما بازم از روي تعصب ميگي x1 بهتره چون كيبرد داره.
به نظر من بهترين بايد از بين i900 و hd انتخاب بشه.امكانات i900 كاربرديتره همونطور كه قبلاً گفتم مثلاً i900 فلش داره و hd تاچ فوكوس كه فلش كاربرديتره يا مثلاً امنيا موس داره و hd قلم اتوماتيك ازينا.يا مثلاً امنيا cpu قويتري داره كه سرعتشم بالاتره در حالي كه hd رم بيشتري داره كه لازم نيست.انتخاب بين اين دو تا سليقه اي هست يعني بايد ببيني چي برات مهمتره با توجه به قيمت مناسب تر امنيا و امكانات بيشتري كه داره من امنيا رو انتخاب ميكنم ولي اگه قيمت مساوي باشه من hd رو انتخاب ميكنم.
دوست عزیز پس کسی که کیبرد لازم داره چه کار کنه؟
ای900 و ایکس1 هر کدام مزایایی دارن.
شما خیلی دارین دیگه از روی تعصب نظر میدین.

آقا تعصبو بزاريد كنار ببينيد من درست ميگم يا نه
بهترين امنيا و hd هستن ولي امكانات امنيا كاربردي تره ولي بازم سليقه اي هست يعني من خودم باشم با قيمت مساوي hd رو انتخاب ميكنم ولي الان كه قيمت hd خيلي بالاست بهترين امنياست وسلامو عليكم ورحمته الله و بركاته الاهم صل علي محمد و آل محمد وعجل فرجهم و صراط المستقيم و بشر المؤمنين......
شما به ای900 رای بده.
به نظره منم گوشی خوبیه ولی من ایکس1 را بیشتر میپسندم

merikh_merikh
17-04-2009, 23:46
ببخشید دوستان.
اشتباه شد.
ادیت کردم.

merikh_merikh
17-04-2009, 23:56
به نظر من htc X7510 بهترینه
در کل ویندوز موبایل بهتره یا سیمبین ؟
htc X7510 گوشیه خوبیه.اگه دوستان دیگری هم از این گوشی نام ببرن حتمن در نظرسنجی میارمش.
در مورد اینکه ویندوز موبایل بهتره یا سیمبین یه بحث جداگانه و خیلی پر محتوا و تخصصی میباشد.باید دید که نیاز شخص را کدوم سیستم عامل بهتر برطف میکنه.مثلن من نیاز هایم توسط یو ای کیو که یکی از زیر شاخه های سیمبین میباشد برطف میشه و برای من یو ای کیو سیستم عامل خوبیه.یکی هم نیاز هاشو در ویندوز میبینه و میره یه پاکت پیسی میگیره.بیشتر به نیاز های اشخاص بستگی داره.

armin_software
18-04-2009, 14:16
سلام
من حوصله نداشتم کل تاپیک رو بخونم!
فقط یک چیزی:
1.این تاپیک مثل تاپیک بررسی تخصصی سیمبین با وین مو نشه ها!
2.نظر سنجی نداره؟!

kaveh.VB
18-04-2009, 15:21
چرا اتفاقا همونجوری میشه میگی نه صبر کنو ونگاه کن

merikh_merikh
18-04-2009, 16:04
سلام
من حوصله نداشتم کل تاپیک رو بخونم!
فقط یک چیزی:
1.این تاپیک مثل تاپیک بررسی تخصصی سیمبین با وین مو نشه ها!
2.نظر سنجی نداره؟!
سلام ارمین جان.
خوبی؟
خبری ازت نیست.....
احتمال دعوا هم زیاده ولی من از دوستان خواهش کردم در کمال احترام نظراتشونو بدن و در صورت امکان با دلیل و مدرک حرف بزنن.
نظر سنجی هم داره.همانظور که گفتم منتظرم به کمک دوستان لیستی را تهیه کنم تا در نظر سنجی کمبودی نباشه.
یه لیستی در پست اولم گزاشتم حالا منتظرم ببینم اگه کمبودی داره دوستان بگن تا اضافش کنم.
به نظره خودت از کدوم گوشی ها در نظر سنجی بیارم؟
فعلن اینارو میارم:ایکس1-تاچ پرو-تاچ اچ دی-تاچ دیاموند-ای900

Johnny Grey
18-04-2009, 18:28
من نمیدونم تا بحث پاکت میشه دوستان به پاکتهای خودشون و سایر دوستانشون نگاه میکنند
بالاخره پاکتهای بهتری هم وجود دارند و بعضیاشون هم به زودی خواهند اومد

اما در کل به نظر من لقب بهترین میتونه به Touch Pro2 تعلق بگیره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این پاکت یک گیگا هرتزی از توشیبا هم میتونه گزینه خیلی خوبی باشه

و انتخاب خود من از بین همه پاکتها
Asus P835

kalepoook
18-04-2009, 19:21
سلام
من درباره توشیبا خونده بودم به نظرم خوبه یعنی میتونه خیلی جا بگیره بین کسایی که با پاکت پی سی سرو کار دارن.
یه گوشی دیگه هم هست که اچ تی سی زده برای گوگل من نمیدونم تو کدوم رده جا میگیره خواهشن یه نگاهی بکنین به منبع و نظرتونو بگین.
ببخشید اگه اینجا جاش نبود ولی خوب گفتم شید کمک بکنه.
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

eng2006
18-04-2009, 19:43
من هم s200 -qtek9000 - x7500 دارم
به نظرم همشون مثل هم هستند و فقط تفاوت توی ال سی دی هست که 7500ایکس واقا ال سی دی بزرگی داره و کار باهش ساده است
ولی خودم اس 200 رو ترجیع میدم به خاطر اندازه

s-a-l-i-m
18-04-2009, 19:48
کلا تاچ پرو و تاچ پرو 2 بهترین ها هستن چون : کابل خروجی تی وی دارند کیبورد دارند و صفحه تاچ و رم و رام بالا که هیچ گوشی تا الان همه اینا رو باهم نداشته مثلا hd خروجی تی وی و میبورد نداره یا x1 خروجی تی وی نداره و کیبوردش کامل نیست......

hasanmotori
18-04-2009, 20:15
اگه قراره اونایی که هنوز به بازار عرضه نشدن تو نظر سنجی باشن دایموند 2 تو بدون کیبردا بهترینه و پرو 2 تو کیبرد دارا

eng2006
19-04-2009, 15:07
کلا تاچ پرو و تاچ پرو 2 بهترین ها هستن چون : کابل خروجی تی وی دارند کیبورد دارند و صفحه تاچ و رم و رام بالا که هیچ گوشی تا الان همه اینا رو باهم نداشته مثلا hd خروجی تی وی و میبورد نداره یا x1 خروجی تی وی نداره و کیبوردش کامل نیست......
گوشی من ایکس 7500 خروجی تی وی داره
میشه در موردش یکم اطلاعات بدی به چه دردی میخوره؟و چطور باید باهاش کار کرد

SIMON137
19-04-2009, 15:16
گوشی من ایکس 7500 خروجی تی وی داره
شما x7500 داری ؟

armin_software
19-04-2009, 19:49
به نظره خودت از کدوم گوشی ها در نظر سنجی بیارم؟
سلام
htc touch hd
htc touch diamond
x1
htc touch pro
htc touch
htc touch viva
i900

merikh_merikh
21-04-2009, 12:19
سلام
htc touch hd
htc touch diamond
x1
htc touch pro
htc touch
htc touch viva
i900
ارمین جان گزینه های خوبی نام بردی ولی فکر کنم با وجود htc touch hd و htc touch diamond و i900 گوشی های دیگه که تمام تاچ هستن مثل (htc touch viva و htc touch ) امتیازی نیارن اخه قدیمی هستن.
البته اگه شما و باقیه دوستان رضایت داشته باشن اینا هم میاریم.
دوستا حالا به نظره شما لیست ارمین خوبه؟یعنی همینو در نظرسنجی بزارم؟

merikh_merikh
21-04-2009, 12:32
من نمیدونم تا بحث پاکت میشه دوستان به پاکتهای خودشون و سایر دوستانشون نگاه میکنند
بالاخره پاکتهای بهتری هم وجود دارند و بعضیاشون هم به زودی خواهند اومد

اما در کل به نظر من لقب بهترین میتونه به touch pro2 تعلق بگیره

البته این پاکت یک گیگا هرتزی از توشیبا هم میتونه گزینه خیلی خوبی باشه

و انتخاب خود من از بین همه پاکتها
asus p835

گوشي هايي که نام بردي خيلي خوب هستن و ايراد به سختي داخلشون ميشه پيدا کرد.
ولي در اين تاپيک به بررسي گوشي هايي ميپردازيم که توليد شدن و دوستان در حال استفاده از ان ها هستن

من هم s200 -qtek9000 - x7500 دارم
به نظرم همشون مثل هم هستند و فقط تفاوت توی ال سی دی هست که 7500ایکس واقا ال سی دی بزرگی داره و کار باهش ساده است
ولی خودم اس 200 رو ترجیع میدم به خاطر اندازه
نمونه هايي که نام بردين خيلي قديمي هستن ولي با ايکس7500 موافقم.گوشي خوبي هست.اگه دوستان موافق باشن اينم در ليست اضاف ميکنم

دوستان در مورد ايمت نظري ندارين؟
دوستان لطفن زود نظراتونو بگین تا نظر سنجی را راه بندازم.

armin_software
21-04-2009, 14:03
دوستا حالا به نظره شما لیست ارمین خوبه؟یعنی همینو در نظرسنجی بزارم؟
نه!
همون مال خودت بهتره!
همون رو بزار

eng2006
21-04-2009, 14:40
شما x7500 داری ؟

آره x7500 htc
چطور؟

SIMON137
21-04-2009, 14:42
آره x7500 htc
چند خریدی ؟ ازش راضی هستی ؟

merikh_merikh
21-04-2009, 23:03
آره x7500 htc
چطور؟
این گوشی را به چه قیمتی خریدین؟ازش راضی هستین؟
اگه میشه یه بررسی هم ازش بزارین.
قصد دارم اگه دوستان موافق باشن این گوشی را در نظر سنجی بیارم چون منم یکی از طرفدارای این گوشی خوب هستم.

merikh_merikh
21-04-2009, 23:13
سلام.
دوستان قصد دارم لیستی را که در اخر معرفی میکنم را در نظرسنجی بیارم تا بهترین انتخاب بشه.
نظره خودتون را بگین تا اگه کمبودی بود یا چیزی اضاف بود لیست را درست کنم که ایشالاه تا فردا یا پس فردا نظرسنجی را بزارم.
لیستی که تهیه کردم:
HTC Touch Pro
HTC Touch Diamond
HTC Touch HD
HTC Advantage X7500
I-Mate Ultimate 9502
SonyEricsson XPERIA X1
Samsung i900 Omnia

hasanmotori
22-04-2009, 10:05
به نظر من به جای ایکس 7500 ایکس 7510 بزار که جدیدتره

merikh_merikh
22-04-2009, 10:35
ادیت:من در مورد ایکس7510 اشتباه کردم.
به جای ایکس7500 ایکس7510 را میزارم.
HTC Touch Pro
HTC Touch Diamond
HTC Touch HD
HTC Advantage x7510
I-Mate Ultimate 9502
SonyEricsson XPERIA X1
Samsung i900 Omnia

لیست بالا را بزارم دیگه؟

merikh_merikh
22-04-2009, 13:59
اینم از نظر سنجی.
ولی خودم هنوز نظری ندادم اخه بین ایکس1 و ایکس7510 موندم.
به خوبیه ایکس1 که مطمعنم ولی در مورد ایکس7510 چیزی نمیدونم.

eng2006
22-04-2009, 22:42
این گوشی را به چه قیمتی خریدین؟ازش راضی هستین؟
اگه میشه یه بررسی هم ازش بزارین.
قصد دارم اگه دوستان موافق باشن این گوشی را در نظر سنجی بیارم چون منم یکی از طرفدارای این گوشی خوب هستم.

در کل گوشیی خوبی هست ولی قیمتش یکم بالاست 1300000 تومان البته قبل عید الان نمیدونم
ولی از همون اولش هم گاهی اوقات هنگی داشت
یکی از ویژگی هاش جی پی اس هست
دارای کیبرد جدا شونده مغناطیسی
باتری خیلی خوب و ماندگاری داره که تا بیشتر از 10 روز هم در صورت استفاده نشدن شارژ نگه میداره!
صفحه بزرگ نمایشگر کار رو باهش خیلی ساده کرده 480 *640 با 65536 رنگ
2تا دوربین دوربین اصلی 3 مگا پیکسل قابلیت عکاسی از فاصله نزدیک خیلی خوبه حتی من از روی نوشه های کتاب که عکس گرفتم حتی از اسکن هم بهتر بود ولی اگه کمی لرزش باشه خراب میکنه !
صدای زنگش هم فوق العاده بلنده
قابلیت ساپورت حافظه بالا واسه من 8 گیگ
سی پی یو اینتل 624 mhz
128 رم
راستی خروجی TV هم داره نگفتید چه کاربردی داره؟

merikh_merikh
22-04-2009, 23:01
دوستان منم اخر به ایکس1 رای دادم.

Bahador.p
22-04-2009, 23:21
من در کل اگه تمام این پاکت ها قیمت یکسانی داشتن Pro رو برمیداشتم چون از همه لحاظ در سطح بالایی قرار داره و تمام مشخصات سخت افزاریش مثل HD هست ولی چون صفحش کوچیک تره نیاز به قدرت و انرژی کمتری برای پردازش تصویر داره و اینجوری شما میتونی از Cpu و Ram بیشتری بهره مند باشی ولی کلا به اومنیا رای دادم چون به نظر من همه چی داره و واقعا مفته و مطمئن باشین اگه این گوشی رو با این مشخصات HTC میزد بالا 800 قیمت داشت:46::11:

armin_software
23-04-2009, 21:15
من به hd رای دادم!
به نظر من خیلی جالبه!
صفحه خوبی داره!

SIMON137
23-04-2009, 22:04
راستی خروجی tv هم داره نگفتید چه کاربردی داره؟
با کابل وصل می کنید به تلویزیون بعدش صفحه گوشی رو تو تی وی می بینید... فیلمی ، موسیقی و... رو می تونید ببنید.

eng2006
24-04-2009, 14:39
با کابل وصل می کنید به تلویزیون بعدش صفحه گوشی رو تو تی وی می بینید... فیلمی ، موسیقی و... رو می تونید ببنید.
ولی کابلی واسه این کار روی خود گوشی بود که سوکتش مثل دسته بازی هست و به تی وی نمیخوره؟ :41:

SIMON137
24-04-2009, 14:43
ولی کابلی واسه این کار روی خود گوشی بود که سوکتش مثل دسته بازی هست و به تی وی نمیخوره؟
فکر نمی کنم تو جعبه گوشی کابلش باشه ، باید بخرید
بگید کابل تی وی برای x7500 می خوام. خودش میده ، یک سرش میخوره به گوشی ، سه تا خروجی میده برای تلویزیون یکی برای تصویر و 2 تا برای صدا.

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-04-2009, 18:41

.

=======================================
یکی از مصیبتهایِ این پی پی سی ها همینه که وقتی که میخرینش ، تازه باید شروع کنین هی براش چیز میز بخرین

کاور . چرم اصل 30 تومن

برچسب ضدی خدش برای صفحه وگرنه خیلی زود داغون میشه و کلی میرید تو خرج . قیمت برچسب 12 تومنه تو کویت .

مسنجر agilemessenger . ماهیانه 10 تومن اشتراک میخواد اما لا مصب خیلی کارش درسته

اگه قلمش گم شد ، اینجا دونه ای 15 تومنه

باتری 70 تومنه .

شارژر ماشین 25 تومن . اصلی

برنامه های مفیدی مثل رسکو اکسپلورر 10تومنه

برنامۀ بک اپ گیری که واقعا به درد بخور و مفید هست و قیمتش اینجا 5 تومنه فقط !!!!!!!

اگه فهمیدن من اینو نوشتم ، فردا میشه 100 تومن

و کلی خرج و بَرجِ دیگه که حالا یادم نیست .

آقا مگه باید همه چیز یادمون باشه همیشه .

چقدر سوالای سخت سخت میپرسین

SIMON137
24-04-2009, 19:02
محمد جان این قیمت هایی که دادی برای کویت هست ؟
چون اینجا اصلا اینجوری نیست.

armin_software
24-04-2009, 22:09
باتری 70 تومنه .
چه خبره؟!
اینجا باطری i-mate jam دونه ای 15 تومنه!

eng2006
26-04-2009, 15:05
بگید کابل تی وی برای x7500 می خوام. خودش میده ، یک سرش میخوره به گوشی ، سه تا خروجی میده برای تلویزیون یکی برای تصویر و 2 تا برای صدا.

کابلش که همراشه اینم راهنمای دفتر چش
من کابل شماره 4 رو میگم

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-04-2009, 00:33
چه خبره؟!
اینجا باطری i-mate jam دونه ای 15 تومنه!

محمد جان این قیمت هایی که دادی برای کویت هست ؟
چون اینجا اصلا اینجوری نیست.

آره دوستان عزیز . این قیمتها مال کویته .

اینجا با ایران خیلی فرق داره

یکی از چیزهایی که قیمتی کالاها رو تعیین میکنه قدرت خرید مردم هست .

تو کویت قدرت خرید خیلی بالاتر از ایرانه

واسه همین بسیاری از کالاها از ایران گرونتره

تازه قیمتهایی که نوشتم مربوط به جس جم هست که سه ساله اومده بازار

لوازم پی پی سی های جدید که قیمتش سر به فلک میزنه

یه پاکت شیر تازه تو ایران اگه اشتباه نکنم 700 یا 800 تومنه

همون شیر اینجا 3000 تومنه

البته بعضی چیزها از ایران خلیلی ارزونتره

مثلا بنزهایی که شنیدم تو ایران 300 ملیونه اینجا 120 تا 150 ملیونه

علت اون گرونی مالیات سنگینی هست که بسته شده برای اون جور ماشینها در ایران وگرنه دیگه کی ماشین ازون قیمت میخره

اینجا ماکسیما 20 ملیون تومنه

armin_software
30-04-2009, 23:30
i900 10 تا رای اورده!
اصلا حقش نیست!
hd خیلی بهتره!

s-a-l-i-m
30-04-2009, 23:50
i900 10 تا رای اورده!
اصلا حقش نیست!
hd خیلی بهتره!
اگر از همه لحاظ و بخصوص قیمت بسنجی میبینی که i900 بهترین هست........

hasanmotori
01-05-2009, 00:37
touch diamond 2 هم قیمت خیلی خوبی داره میتونه جزو بهترینا باشه

s-a-l-i-m
01-05-2009, 11:52
دقیقا.......چون بیخودی تاچ دایموند 2 بالا نرفته که بخوره تو سرش.

armin_software
01-05-2009, 12:19
اگر در نظر سنجی قیمت رو هم در نظر بگیریم i900 بهتره!
ولی diamond 0 رای اورده!
یعنی این گوشی اینقدر آشغاله؟!

s-a-l-i-m
02-05-2009, 18:08
خب اشغال نیست ولی وقتی Hd و pro هست دیگه کسی به دایموند رای نمیده چون این دو قوی ترند.

kaveh.VB
02-05-2009, 20:35
touch diamond 2 هم قیمت خیلی خوبی داره میتونه جزو بهترینا باشه

تایید میشه خواهشا این گوشی رو هم به لیست اضافه کنید /
راستی بچه ها دوباره باطریش ضعیف نیست چون 1100 میلی هست

armin_software
02-05-2009, 23:16
از نظر من pro بهتر از diamond هست!

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-05-2009, 00:13
خب اشغال نیست ولی وقتی Hd و pro هست دیگه کسی به دایموند رای نمیده چون این دو قوی ترند.

با سلامی دوباره

دوستان از من به شما نصیحت هرگز موبایلی نخرید مگر اینکه حتما یه سر به صفحه اش در سایت gsmarena بزنید و از سیر تا پیازِ زندگیش خبر دار بشین .

:13:
این سایت خیلی به دردِ کسانی که به هر نحو با موبایل سرو کار دارند میخوره

چه فروشنده ها و چه خریدارانِ موبایل

تو این سایت کاملترین اطلاعات در موردِ همۀ موبایلهایِ دنیا وجود داره . حتی موبایلهایی که هنوز نیومده بازار !!!

چند حسن بزرگ داره این سایت واو ن هم اینه که هر موبایلی رو که در نطر بگیرین ، عدۀ زیادی که اون موبایلها رو دارند نظراتشون رو در موردِ اونها نوشته اند . یعنی عیبهاش و حسنهاش رو .

و دیگه اینکه اگه کسی با موبایلی مشکل داره و اون مشکل رو مطرح کرده باشه ، دیگران بهش راهنمایی میکنند که چطوری اون مشکل رو رفع کنه .

و دیگه اینکه اگه با اصطلاحات موبایلها آشنایی ندارید ، کافیه روی هر کلمه کلیک کنید تا معنیش رو ببینید .

این لینک صفحۀ نظر مردمی هست که دایموند داشتند

من وقتی اومد بازار نزدیک بود فریب ظاهرِ زیباش رو بخورم و بخرمش اما وقتی مشخصاتش رو در ارنا دیدم پرونده اش رو برای همیشه بستم
:27:

این سایت بهترین مشاور برای خرید موبایل هست .

====================================

بنده بعد از خوندن مشخصاتِ تمام پی پی سی های موجود در بازار ، متوجه شدم که هیچ کدوم بی عیب نیست و البته این سیاستِ خود سازندگان موبایل هست تا همیشه مشتری داشته باشند .

به همین دلیل تصمیم گرفتم که دیگه پی پی سی نخرم و صبر کنم تا آااااااااااخرین مدل بیاد بازار !!!!

dampayi
08-05-2009, 17:51
touch pro 2 رو دیدید؟!!!
عالیه!!
به نظر من تنها مشکل قبلی زخیم بودنش بود که توی این یکی اون هم رفع شده!!!!
به نظر من در حال حاظر بهترین pro2 !!!

dampayi
08-05-2009, 17:56
از نظر من pro بهتر از diamond هست!
100% آرمین جان!!! خیلی واضحه!!!
نقش کیبرد خیلی مهمه !!! خییییییییلییییییییییییییی !!!!:دی
من به تاچ پرو رای دادم چون کیبرد داشت وگرنه شاید HD بهتر باشه!!!
ولی از نظر من کیبرد واقعا یه فاکتور خیلی مهمه

merikh_merikh
16-05-2009, 06:19
با سلامی دوباره

دوستان از من به شما نصیحت هرگز موبایلی نخرید مگر اینکه حتما یه سر به صفحه اش در سایت gsmarena بزنید و از سیر تا پیازِ زندگیش خبر دار بشین .

:13:
این سایت خیلی به دردِ کسانی که به هر نحو با موبایل سرو کار دارند میخوره

چه فروشنده ها و چه خریدارانِ موبایل

تو این سایت کاملترین اطلاعات در موردِ همۀ موبایلهایِ دنیا وجود داره . حتی موبایلهایی که هنوز نیومده بازار !!!

چند حسن بزرگ داره این سایت واو ن هم اینه که هر موبایلی رو که در نطر بگیرین ، عدۀ زیادی که اون موبایلها رو دارند نظراتشون رو در موردِ اونها نوشته اند . یعنی عیبهاش و حسنهاش رو .

و دیگه اینکه اگه کسی با موبایلی مشکل داره و اون مشکل رو مطرح کرده باشه ، دیگران بهش راهنمایی میکنند که چطوری اون مشکل رو رفع کنه .

و دیگه اینکه اگه با اصطلاحات موبایلها آشنایی ندارید ، کافیه روی هر کلمه کلیک کنید تا معنیش رو ببینید .

این لینک صفحۀ نظر مردمی هست که دایموند داشتند

من وقتی اومد بازار نزدیک بود فریب ظاهرِ زیباش رو بخورم و بخرمش اما وقتی مشخصاتش رو در ارنا دیدم پرونده اش رو برای همیشه بستم

این سایت بهترین مشاور برای خرید موبایل هست .

====================================

بنده بعد از خوندن مشخصاتِ تمام پی پی سی های موجود در بازار ، متوجه شدم که هیچ کدوم بی عیب نیست و البته این سیاستِ خود سازندگان موبایل هست تا همیشه مشتری داشته باشند .

به همین دلیل تصمیم گرفتم که دیگه پی پی سی نخرم و صبر کنم تا آااااااااااخرین مدل بیاد بازار !!!!

سلام.دوست عزیز در مورد حرفه اخره شما که گفتی تا اخرین پاکت پیسی چیزی نمیگیرید باید بگم که علم هیچ وقت ثابت نمیمونه و در حال پیشرف میباشد و امدن بهترین پاکن پیسی در زمانه خودش معنی میده ولی با گذشت زمان بهتر از اون پاکت پیسی تولید میشه..........

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-05-2009, 18:19
سلام.دوست عزیز در مورد حرفه اخره شما که گفتی تا اخرین پاکت پیسی چیزی نمیگیرید باید بگم که علم هیچ وقت ثابت نمیمونه و در حال پیشرف میباشد و امدن بهترین پاکن پیسی در زمانه خودش معنی میده ولی با گذشت زمان بهتر از اون پاکت پیسی تولید میشه..........

سلام بر شما

بنده مِن بابِ طنز این رو گفتم چون هر چی بخریم باز یه چیز بهترش بعد از یه مدت میاد بازار

این شرکتها تا شیرۀ مردم رو نکشند راحت نمیشن

:21:

موبایلهایی که الان تو بازاره میتونستند 3 سال پیش هم بیارند بازار اما سیاستشون همینه :

تکنولوژی رو خورد خورد وارد بازار کن تا همیشه مشتریهات رو نگه داری .

================================================== =

بفرمایین این هم دو تا پی سی جدید که قراره بیاد بازار

خب حالا شما که قصدِ خرید دارین چه کار میکنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان میخرین یا صبر میکنین تا اونها بیاد بازار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته اونهایی که قدرتِ مالیشون خوبه از این بابت غصه ای ندارند . بهترین مدل رو الان میخرند و بعد هم که چیزِ بهتری اومد بازار ، این رو میندازن دور میرند سراغ اون جدیده

اما اونهایی که مبتلا به بیماریِ خطرناکِ ضعف ریال و دلار و دینار هستند ، باید یه چیزی بخرند و سالها ازش استفاده کنند بعد برند سراغ یه چیز جدید تر

سخن در این مورد بسیاره اما به قول معلمِ عربیمون در دورانِ دبیرستان :

در این برهه از زمان ، فٌرجه ضیقه

پس یا حق تا سلامی دیگر

:10:

amir_70
05-06-2009, 19:49
ببینید دوستان من اول میگفتم بابا این امنیا چیز دیگس ولی حالا میدونم (با خوندن بررسی های زیاد و مقالات متنوع در مورد hd و omnia و xperia تازه فهمیدم که xperia از همه سره

کی میگه سرعت امنیا و hd از xperia بیشتره ؟؟؟ تو اخرین بررسی که سایت microsoft منتشر کرد که معلوم شد که xperia بیشترین سرعت رو داره و omnia فقط از لحاظ عددی cpu قویتری داره

xperia تقریبآ تمام اینتر فیس های گوشی های htc رو میتونه داشته باشه همچنین اینترفیس touvh viz امنیا رو

محیط xperia که معلومه از هر دو جذاب تره

جالبه که omnia رو اگه بگیرید زیر نور خورشید میفهمید چه افتضاحیه و hd هم که همه میدونن سایز lcd غیر استانداردی داره

در مورد بدنه که گوشی های htc کلآ مشکل دارن پس به xperia گیر ندید

در مورد نصب نرم افزار بهتره که بدونید omnia بیشتر نرم افزارها رو یا نمیخونه یا اگه بخونه full screen اجرا نمیکنه بازی که جای خود دارد

صفحه کلید xperia il هم که یه مزیته نادیده گرفته نشه

اگه تا حالا با پنل های اکسپریا کار کرده باشید حتمآ hd و omnia رو میفروشین

ما موندیم این دوتا نصبت به xperia چی سر دارن نمیدونیم حالا جز دوربین

omnia که اوت میشه htc هم که تمام محبوبیتش به رابط کاربریشه که اونم به یکی از پنلهای xperia تبدیل شد

اگه بخوام ادامه بدم که خودش یه کتاب میشه ولی حوصله تایپ کردن ندارم

فعلآ بای اگه تند رفتم یه کم ببخشید

SIMON137
06-06-2009, 10:01
این چیزی که وسط کلیدهای حرکتی اکسپریا هست مثل مال امنیا نوری هست ؟

amir_70
06-06-2009, 19:24
این چیزی که وسط کلیدهای حرکتی اکسپریا هست مثل مال امنیا نوری هست ؟

آره دوست من
اون کلید وسطی امنیا مثل اکپریاست

merikh_merikh
09-06-2009, 17:48
امنیا و اکسپریا رقابت خوبی با هم دارن.
ولی به نظره من ایکس1 به علت داشتن کیبرد بهتره.چون خداییش کیبرد یه چیزیه که به کاره همه میاد.
البته حرفه من نمیتونه درست باشه و فعلن نتایج این دو گوشی را برابر نشون داده.

AryanLand
30-06-2009, 00:53
ببینید دوستان من اول میگفتم بابا این امنیا چیز دیگس ولی حالا میدونم (با خوندن بررسی های زیاد و مقالات متنوع در مورد hd و omnia و xperia تازه فهمیدم که xperia از همه سره

کی میگه سرعت امنیا و hd از xperia بیشتره ؟؟؟ تو اخرین بررسی که سایت microsoft منتشر کرد که معلوم شد که xperia بیشترین سرعت رو داره و omnia فقط از لحاظ عددی cpu قویتری داره

xperia تقریبآ تمام اینتر فیس های گوشی های htc رو میتونه داشته باشه همچنین اینترفیس touvh viz امنیا رو

محیط xperia که معلومه از هر دو جذاب تره

جالبه که omnia رو اگه بگیرید زیر نور خورشید میفهمید چه افتضاحیه و hd هم که همه میدونن سایز lcd غیر استانداردی داره

در مورد بدنه که گوشی های htc کلآ مشکل دارن پس به xperia گیر ندید

در مورد نصب نرم افزار بهتره که بدونید omnia بیشتر نرم افزارها رو یا نمیخونه یا اگه بخونه full screen اجرا نمیکنه بازی که جای خود دارد

صفحه کلید xperia il هم که یه مزیته نادیده گرفته نشه

اگه تا حالا با پنل های اکسپریا کار کرده باشید حتمآ hd و omnia رو میفروشین

ما موندیم این دوتا نصبت به xperia چی سر دارن نمیدونیم حالا جز دوربین

omnia که اوت میشه htc هم که تمام محبوبیتش به رابط کاربریشه که اونم به یکی از پنلهای xperia تبدیل شد

اگه بخوام ادامه بدم که خودش یه کتاب میشه ولی حوصله تایپ کردن ندارم

فعلآ بای اگه تند رفتم یه کم ببخشید

سلام.

اول اینکه لینک منبع اون خبر رو که فرمودید و من قرمزش میکنم رو بفرمایید. در مورد نور خورشید با اجازه شما امنیا خیلی واضح تر از X1 هست زیر نور مستقیم خورشید.(من هر دو گوشی رو دارم و باهم همزمان مقایسه میکنم)(اگر تهرانید میتونم بیارم گوشیهارو ببینید).
در مورد سرعت هم نه من که هر کسی با هر جفت این گوشیها کار کرده میدونه که امنیا سرعت بالاتری داره.!!!
در مورد بدنه کدوم گوشی HTC مثل X1 مشکل داره ؟ترک میخوره؟ در عرض 1ماه رنگ مشگی پشتش به سفید تبدیل میشه و....؟
در مورد نرم افزار شما یک مورد مثال بزن که رو X1 کار میکنه و رو امنیا یا HD کار نمیکنه.(لطف کنید صحبتهاتون با دلیل و مدرک باشه).(به جز برنامه های مخصوص گوشیها که اگر منظورت اوناست که منم 100 تا برنامه میارم رو این 2تا کار کنه و رو X1 کار نکنه اما این دلیل بر ضعف نرم افزاری X1 نمیشه).
صفحه کلید X1 بله,واسه خیلیها یک مزیته اما خودش میتونه یک عیب بزرگ هم باشه چون حتما" میدونید گوشیهای فلایپ ,فلت ال سی دی های ضعیفی دارن و با یک فشار یا بازو بسته کردن بی احتیاط ال سی دی شون تعطیل میشه.
اما در مورد اینکه اگر با X1 کار کرده باشیم امنیا و HD رو میفروشیم,باید عرض کنم من با هر سه تا کارکردم و در حال حاضر امنیا و X1 رو دارم ولی به نظر خودم 680 تومن پول رو دور ریختم و X1 رو خریدم.
در رابطه با محبوبیت HTC ,این نظر شماست که محبوبیتش به رابط کاربریشه اما همه این فکر رو نمیکنن و باید به عرضتون برسونم که همون HTC بی کیفیت و آشغال اون X1 طلایی رو ساخته.:46:
در مورد اینکه HD و امنیا چی سر تر دارن یک جی سنسور سرتر دارن که حداقل 200 تومن تو قیمت جلو هستن از X1 و اینکه امنیا یک مموری 16 گیگ داره که نزدیک به 70 تومن سر از X1 هست و یک سی پی یوی قویتر که اینم لازم به توضیح نیست و......
ضمنا" بازم میگم اگر تهران هستید میتونید قرار بزاری من هر دو گوشی رو که الان دارم میارم باهم مقایسه کنید.
در آخر هم بگم که من هیچ تعصبی رو هیچ کدوم ندارم و الان هم از هیچ کدوم استفاده نمیکنم فقط اینکه بیدلیل یک صحبتهایی میشه خوب نیست.:11:

شاد و پیروز باشید.:11:

mahroo_z1
01-07-2009, 10:05
سلام دوستان. واقعا باید ادم از دوستمون Aryaland تشکر کنه. چون همیشه با داشتن گوشیهای مختلف و مقایسه همزمان اونا نظرشونو اعلام میکنند ونه مثل بعضی از دوستان که حرفاشونو از شنیده ها و گفته های دیگران بیان میکنند.:5:

asextor1
01-07-2009, 16:48
مایکروسافت رو نمیدونم تستی انجام داده یا نه ولی مهران عزیز پستی در این رابطه توی تاپیک اکسپریا دادن که نشون میده امنیا سی پی یوش از اکسپریا ضعیف تره
یه سری بزنید تا خودتون متوجه بشید

AryanLand
03-07-2009, 02:06
مایکروسافت رو نمیدونم تستی انجام داده یا نه ولی مهران عزیز پستی در این رابطه توی تاپیک اکسپریا دادن که نشون میده امنیا سی پی یوش از اکسپریا ضعیف تره
یه سری بزنید تا خودتون متوجه بشید

سلام.

این بنچمارک گیری توسط کی انجام شده؟ منبع؟
من هر دو گوشی رو دارم و با مقایسه همزمان بین 2 گوشی دارم این صحبت رو میکنم.
ضمن اینکه معایب دیگه هم بماند که من واقعا" به این نتیجه رسیدم که با خرید X1 پولم رو دور ریختم.ضمن اینکه من نمیگم امنیا ایراد نداره ,اونم به اندازه خودش ایراد داره اما شما اون پستی رو گکه من جواب دادم بخونید.ببینید که من چرا جواب دادم.دلیل اثبات این ادعا هم که من هیچ تعصبی نسبت به هیچ برندی ندارم اینکه من اصلا" تو این رای گیری شرکت نکردم.

merikh_merikh
03-07-2009, 11:13
دوست عزیز (aryanland) جان ای900 ان چنان فرقی از لحاظ سرعت با ایکس1 نداره.
درسته که سی پیو در ای900 بالاتر میباشد ولی در عمل ان چنان تعثیری را متوجه نمیشیم.خیلی کم تعثیر گذاشته.حالا جریان چیه نمیدونم ولی منم مثل شما امتحان کردم و فرق چندانی در سرعت بین ای900 و ایکس1 متوجه نشدم.

asextor1
04-07-2009, 14:33
مثل اینکه اون پست ها رو دقیق مطالعه نکردید :
برای منبع این تست به سایت زیر مراجعه کنید. این سایت فقط در مورد پاکت پی سی ها هست و ریویو های زیادی
هم داخلش وجود داره.

کد:

در مورد سی پی یوی اومنیا من در مطلب قبلی هم اشاره کردم که کسی منکر بالاتر بودن سی پی یوی اومنیا
نسبت به اکسپریا و بقیه پاکت پی سی های موجود فعلی نیست اما این بالاتر بودن سی پی یو طبق این تست و
رویو هایی که انجام شده فقط در عدد هست نه در واقعیت و اون طور که این تست نشون میده سی پی یوی
اکسپریا و حتی HTC Touch Pro خیلی قویتر و کاریتر خودشو نشون داده.

اما در مورد کند بودن Touch pro باید بگم که اون کسانی که میگن کنده سرشون نمیشه پاکت پی سی چیه. البته
با عرض معذرت از این افراد. اکسپریا با این همه سریع بودنش اگر TouchFLO 3D رو بخواد اجرا بکنه چیزی میشه
مثل تاچ پرو. یعنی در واقع این TouchFLO 3D است که سرعت تاچ پرو رو گرفته نه خود گوشی.

خیلی از افرادی که تاچ پرو دارند TouchFLO 3D رو غیر فعال کردند و از ظاهر خود ویندوز مبایل و یا SPB Mobile Shell
استفاده میکنند و همین افراد در انجمن هایی مانند xda و یا esato از سرعت تاچ پرو بسیار راضی هستند اما
همانطور که گفتم به شرطی که TouchFLO 3D غیر فعال بشه.

البته بنچ مارک چیزی نیست که بشه در اون تقلب کرد و یا سر کسی کلاه گذاشت. بنچ مارک توسط برنامه های مختلف انجام میشه و مانند قابلیت ویندوز ویستا میمونه که به سیستم های مختلف نمره میده و
تعیین میکنه که سیستم شما مثلا در رم و گرافیک و سی پی یو تا چه اندازه قویه.

حالا یک همچین سیستمی برای پاکت پی سی ها هم وجود داره. یکی از این بنچ مارکها اسمش SPB Benchmark
هست و دانلود آن برای همه افراد آزاد است.

کد:

اما اگر کسی بخواد گوشی های مختلف رو توسط این بنچ مارکها با هم مقایسه بکنه باید همه گوشی ها رو در
شرایط یکسان با هم تست بکنه. مثلا بر روی گوشی ها هیچ برنامه ای بغیر از برنامه های اصلی که بصورت
اورجینال روی گوشی هستند نباید نصب باشه. و یا قبل از اینکه بنچ مارک بگیره باید گوشی ها رو سافت ریست
بکنه تا برنامه هایی که در حافظه قرار گرفتند کاملا خارج بشند و غیره...

حالا این سایت اومده و این بنچ مارکها رو در گوشی هایی که اسمشون در لیست وجود داره گرفته. اگر با سایتش
و اعتبار سایتش مشکل دارید میتونید بهشون ایمیل بزنید و یا باهاشون تماس بگیرید و بگید که شما اینها رو
قبول ندارید چون من فقط این مطالب رو اینجا بطور خلاصه کپی کردم و خبرشو گفتم. مسئولیت این بنچ مارکها
که با من نیست.

اما من شخصا این سایت رو قبول دارم حتی اگر اکسپریا هم نمره کمی میگرفت

AryanLand
05-07-2009, 01:35
برای منبع این تست به سایت زیر مراجعه کنید. این سایت فقط در مورد پاکت پی سی ها هست و ریویو های زیادی
هم داخلش وجود داره.

کد:

در مورد سی پی یوی اومنیا من در مطلب قبلی هم اشاره کردم که کسی منکر بالاتر بودن سی پی یوی اومنیا
نسبت به اکسپریا و بقیه پاکت پی سی های موجود فعلی نیست اما این بالاتر بودن سی پی یو طبق این تست و
رویو هایی که انجام شده فقط در عدد هست نه در واقعیت و اون طور که این تست نشون میده سی پی یوی

اما در مورد کند بودن Touch pro باید بگم که اون کسانی که میگن کنده سرشون نمیشه پاکت پی سی چیه. البته
با عرض معذرت از این افراد. اکسپریا با این همه سریع بودنش اگر TouchFLO 3D رو بخواد اجرا بکنه چیزی میشه
مثل تاچ پرو. یعنی در واقع این TouchFLO 3D است که سرعت تاچ پرو رو گرفته نه خود گوشی.

خیلی از افرادی که تاچ پرو دارند TouchFLO 3D رو غیر فعال کردند و از ظاهر خود ویندوز مبایل و یا SPB Mobile Shell
استفاده میکنند و همین افراد در انجمن هایی مانند xda و یا esato از سرعت تاچ پرو بسیار راضی هستند اما

البته بنچ مارک چیزی نیست که بشه در اون تقلب کرد و یا سر کسی کلاه گذاشت. بنچ مارک توسط برنامه های مختلف انجام میشه و مانند قابلیت ویندوز ویستا میمونه که به سیستم های مختلف نمره میده و

حالا یک همچین سیستمی برای پاکت پی سی ها هم وجود داره. یکی از این بنچ مارکها اسمش SPB Benchmark

کد:

اما اگر کسی بخواد گوشی های مختلف رو توسط این بنچ مارکها با هم مقایسه بکنه باید همه گوشی ها رو در
شرایط یکسان با هم تست بکنه. مثلا بر روی گوشی ها هیچ برنامه ای بغیر از برنامه های اصلی که بصورت
اورجینال روی گوشی هستند نباید نصب باشه. و یا قبل از اینکه بنچ مارک بگیره باید گوشی ها رو سافت ریست

حالا این سایت اومده و این بنچ مارکها رو در گوشی هایی که اسمشون در لیست وجود داره گرفته. اگر با سایتش
و اعتبار سایتش مشکل دارید میتونید بهشون ایمیل بزنید و یا باهاشون تماس بگیرید و بگید که شما اینها رو
قبول ندارید چون من فقط این مطالب رو اینجا بطور خلاصه کپی کردم و خبرشو گفتم. مسئولیت این بنچ مارکها
که با من نیست.

سلام.

اینکه من این سایت رو قبول دارم یا نه رو شما از کجا نتیجه گرفتید؟
مگه شما این لینکها رو تو پست قبلیتون داده بودید؟ شما یکبار دیگه پستتون رو بخونید متوجه میشید که من واسه چی منبع خواستم.
در مورد بنچمارک گیری و توضیحاتی که لطف کردید بنده اطلاع دارم . در مورد بقیه قضایا هم چشم سر فرصت در خدمتتون خواهم بود(اگر نیاز بود با پیغام خصوصی )فقط به جهت اینکه بتونیم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.
بنده هم جسارت نکردم که شما باید جوابگوی این امار و ارقام باشید.
ضمن اینکه من هیچ تعصب خاصی نسبت به این برندها ندارم و شاید بدونید (جایی تو پستهام دیده باشید) که من هر دو گوشی رو دارم و در حالتهای بسیاری هم باهم مقایسه کردم.

واقعیتش من الان (ساعت 2:35 دقیقه صبحه) از یکم یخورده بیشتر خسته هستم سر فرصت در خدمتتون خواه بود.

از اطلاعاتتون استفاده کردم.

شاد و پیروز باشید.

asextor1
05-07-2009, 22:07
سلام.

اینکه من این سایت رو قبول دارم یا نه رو شما از کجا نتیجه گرفتید؟
مگه شما این لینکها رو تو پست قبلیتون داده بودید؟ شما یکبار دیگه پستتون رو بخونید متوجه میشید که من واسه چی منبع خواستم.
در مورد بنچمارک گیری و توضیحاتی که لطف کردید بنده اطلاع دارم . در مورد بقیه قضایا هم چشم سر فرصت در خدمتتون خواهم بود(اگر نیاز بود با پیغام خصوصی )فقط به جهت اینکه بتونیم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.
بنده هم جسارت نکردم که شما باید جوابگوی این امار و ارقام باشید.
ضمن اینکه من هیچ تعصب خاصی نسبت به این برندها ندارم و شاید بدونید (جایی تو پستهام دیده باشید) که من هر دو گوشی رو دارم و در حالتهای بسیاری هم باهم مقایسه کردم.

واقعیتش من الان (ساعت 2:35 دقیقه صبحه) از یکم یخورده بیشتر خسته هستم سر فرصت در خدمتتون خواه بود.

از اطلاعاتتون استفاده کردم.

شاد و پیروز باشید.

اگه ناراحت شدید معذرت میخوام
من فقط اون پست مهران عزیز رو با دخل و تصرف گذاشتم اینجا تا همه استفاده کنن
در مورد خود شما هم میدونم که بدون تعصب صحبت میکنید .
متشکرم
موفق باشید

AryanLand
06-07-2009, 01:02
اگه ناراحت شدید معذرت میخوام
من فقط اون پست مهران عزیز رو با دخل و تصرف گذاشتم اینجا تا همه استفاده کنن
در مورد خود شما هم میدونم که بدون تعصب صحبت میکنید .
متشکرم
موفق باشید

سلام.

نه خیر قربان .برای چی باید ناراحت شده باشم؟ خوشحال میشم نظراتتون رو بخونم.:11:

merikh_merikh
06-07-2009, 23:04
هم داخلش وجود داره.

کد:

کد:

که با من نیست.

سلام.
از توضیحاتی که دادین ممنون.
دوست عزیز من لینک شما را نتونستم بالا بیارم تا بخونمش ببینم چیه.
حالا من خودم از سایت موبیلستان چیزی را تهیه کردم که اینم نشون میده که سرعت ایکس1 بیشتر از ای900 میباشد.
حالا اگه همون چیزیه که شما گذاشتین ببخشید اخه من موفق به باز کردن لینک شما نشدم.
اینم مطلبی که اماده کردم:(کپی از سایت موبیلستان میباشد)
اینم 2 تا عکس از مقایسه سرعت اکسپریا و چندتا گوشی دیگه
اکسپریا در عکس اول به طور واضح سریعتره و در عکس دوم با اختلاف بسیار کمی دومه
همونطور که میبینید i900 در تست cpu از اکسپریا خیلی عقب تره و جلو بودن i900 فقط عددیه ، چون سازنده cpu ها متفاوته پس عدد نشان دهنده قدرت پردازنده نیست مثل اینتل و AMD

اگه عکسی را که گذاشتم بالا نمیاد میتونید برید لینکی را که میزارم نگاه کنید تا متوجه بشید.
اینم لینکش:

دوستان منم با تمام این حرفهای زده شده موافقم اخه شرکت های سازنده ی سی پیوها متفاوته پس در نتیجه عدد نمیتونه بیانگر سرعت بالاتر باشه.البته من خودم با تستی که کردم ان چنان تفاوتی بین ای900 و ایکس1 ندیدم و ایکس1 را به خاطر محیط زیباتر و گرافیک بالاتر و داشتن سرعتی برابر با ای900 بهتر میدونم......

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-07-2009, 00:42
سلام دوستان

هر کی میخواد پاکت پی سی تاپ بخره دست نگه داره که بزودی ساسونگ یه پی پی سی میاره بازار که از همه بهتره

پر سرعت ترین پروسسور

بهترین rom و ram یک گیگ و 512 مگا

disply 16 ملیون رنگ
وکل چیزهای دیگه

حد اقل تا یه سال بعدش بهترین خواهد بود

asextor1
27-07-2009, 12:40
خوب امنیا هم 16 میلیون رنگه ولی ویندوز موبایل فقط 65000 تاشو نشون میده

edi138485
28-08-2009, 18:47
من فقط يه نظر ميدم :
توي اين مدلهاي مورد بحث : تاچ اچ دي
در كل : تاچ پرو2 + امنيا پرو

golmohammadi
31-08-2009, 13:50
هم داخلش وجود داره.

کد:

کد:

که با من نیست.

ضمن تشكر
بالاخره يك نفر پيدا شد كه براي بنچمارك منبعي بياره
اميدوارم آريان و بقيه دوستان ديگه بحثي در مورد سي پي يو و سرعت نكنند
در ضمن به اين نكته اشاره كنم كه گرافيك ظاهر ويندوز در امنيا پائينتر از x1 هست
واسه همين امنيا در سرعت كم نمياره
مخصوصا رزوليشن كه خيلي مهمه در سرعت
واسه همين در x1 چيپست گرافيكي گذاشته اند و رم بالاتر
اگر دقت كنيد در گوشيهاي جديد HTC كه تاچ فلو دارند همشون چيپست گرافيكي دارند
اين بخاطر اينه كه گرفيك بيشتري براي گوشي نياز هست
همين تاچ فول را امنيا نميتونه بازش كنه
البته tf3d

golmohammadi
31-08-2009, 14:17
خوب امنیا هم 16 میلیون رنگه ولی ویندوز موبایل فقط 65000 تاشو نشون میده
منظورت پرو هست ؟
اره
در امنيا هم 164 هست كه ويندوز 64 تاشو ساپورت ميكنه
در كل من از اين رنگها در عمل چيزي نديدم
عده اي از گوشيهاي نوكيا هستند كه 16 ميليون رنگ ساپورت ميكنند ولي كيفيت چنداني ندارند
در حالي كه كيفيت تصوير xperia و يا امنيا كه 64 كيلو هستند از اون بيشتره ...
من به غير از ان85 و 6 و كه amoled هستند و ان97 ، با گوشيهاي زيادي مقايسه كردم ولي همشون از xperia نسبتا ضعيفتر بودند

من فقط يه نظر ميدم :
توي اين مدلهاي مورد بحث : تاچ اچ دي
در كل : تاچ پرو2 + امنيا پرو

امنيا پرو كه توي اين ليستها نبود
ولي گوشيه خوبيه معلومه

AryanLand
31-08-2009, 17:15
ضمن تشكر
بالاخره يك نفر پيدا شد كه براي بنچمارك منبعي بياره
اميدوارم آريان و بقيه دوستان ديگه بحثي در مورد سي پي يو و سرعت نكنند
در ضمن به اين نكته اشاره كنم كه گرافيك ظاهر ويندوز در امنيا پائينتر از x1 هست
واسه همين امنيا در سرعت كم نمياره
مخصوصا رزوليشن كه خيلي مهمه در سرعت
واسه همين در x1 چيپست گرافيكي گذاشته اند و رم بالاتر
اگر دقت كنيد در گوشيهاي جديد HTC كه تاچ فلو دارند همشون چيپست گرافيكي دارند
اين بخاطر اينه كه گرفيك بيشتري براي گوشي نياز هست
همين تاچ فول را امنيا نميتونه بازش كنه
البته tf3d

فکر میکنم یکی دوبار دیگه هم گفتم اون سوال شما که پرسیده بودید "مگر مشکلی دارم؟" منو به فکر برد که راست میگید من که مشکلی ندارم دیگه تو این بحثها شرکت نمیکنم.
راستی شما این پستهارو امروز خوندید؟!!!!خیلی قدیمیه این پستها تعجب میکنم چرا امروز جواب دادید.(پست دوست عزیزمون asextor1) مال 4/7/2009 امروز 31/8/2009 تقریبا" 2ماه از اون قضیه گذشته!!!!!:11:

hasanmotori
31-08-2009, 17:50
من از همون اولش که این لینک رو گزاشتن تا الان هنوز نتونستم بازش کنم .... همش ارور میده :27:
فک کنم این لینک اصلاً وجود خارجی نداره :27:
حالا شما هی لینک بدین ....
مشکل دوستان اینه که نمیدونن تمام پردازنده های موبایل از core ا arm استفاده میکنن از tiomap و freescale بگیر تا qualcomm و....
شرکت marvel یک قسمتی از intel ه و میدونید که اینتل بزرگترین تولید کننده cpu هست

پس چه نتیجه ای میگیریم ؟
وقتی که core ها مثل هم باشن و از یه شرکت باشن و نحوه درست کردن برد گوشی هم در شرکت بزرگ اینتل بهتر باشه بعدشم فرکانسش بالاتر باشه به نظرتون میشه امنیا ضعیفتر باشه ؟!!!

شما هی وایسادین میگین که cpu امنیا فقط تو عدد بیشتره و اصلاً فکر نمیکنید که چطور همچین چیزی ممکنه
وقتی که core هر دو پردازنده یکی باشه و فقط فرکانسشون فرق داشته باشه دیگه چی مهمه ؟
cashe یا bus یا bandwithd یا .....
خب همه این موارد تو پردازنده ها یکیه پس چجوری میگید x1 قویتره ؟!!!

amir_70
31-08-2009, 18:16
دوستان نمیدونمم این چه کاریه که شما میکنید
من چند روزی بود که نبودم ولی الان که اومدم میبینم که .....

به نظر من این تایپیک باز هم شده همون تایپیک قبلی که دقیقترین مقایسه امنیا و اکسپریا بود

دوستان اسم تایپیک چی بود؟ بهترین پاکت پی سی از نظر شما

خوب به نظر من هیچ کدوم از مواردی که پیشنهاد شده بهترین پاکت پی سی نیست و گوشیهای بهتری رو باید میذاشتن
به نظر من گوشیهایی مثل toshiba g1 یا htc touch pro 2 و یا omnia 2 و ....
باید قبول کنیم که درسته که x1 و i900 و .... یه روزی واسه خودشون غولی بودن ولی الان گوشیهای بهتری هم هست و من به هیچ کدوم از گوشیها رای ندادم
امیدوارم بحث امنیا بهتره یا اکسپریا دیگه واسه همیشه تموم بشه چون هر 2 گوشیهای خوبین ولی یادمون باشه هر گوشی خوبی یه معایبی هم داره

از این امضای aryaland هم خیلی خوشم اومد(همیشه سبز و پاینده بادایران سرزمین آریایی من)
قشنگه

Bs_panzer
31-08-2009, 23:28
راست میگه تموم کنیم این بحث های پیش و پا افتاده رو......................:41::19:

عنوان تایپیک بهترين پاکت پيسي از نظره شما؟ :27: :18:

pulp_152
31-08-2009, 23:46
رای ندادم چون هیچکدومشون بهترین نیست .. نظر من رو b7610 امنیا پرو هستش

Bs_panzer
02-09-2009, 17:00
منم !

یه جا خوندم چیپست گرافیکیش ماله NVidia هست ! :دی

ولی بدجوری این هیرو چشمو گرفته !

ولی پولشو ندارم :دی

merikh_merikh
02-09-2009, 18:27
دوستان دیگه با مدارک موجود و همچنین اینکه بیشتر دوستان در عمل سرعت بیشتر ایکس1 نسبت به ای900 را تجربه کردن باید قبول کرد که حداقل ایکس1 سرعتی برابر با ای900 داره.........
بگذریم دیگه چون این تاپیک تمام بحثش مربوط به دو گوشیه ایکس1 و ای900نمیشه........
من نتیجه ی تاپیک را در پست بعدی همچنین در پست اول اعلام میکنم و از مدیران خواهش میکنم دیگه تاپیک را قفل کنن چون تا الا دیگه اکثر دوستان پی سی ورلد نظر خودشونو دادن........

در جواب به دوستانی که میگن این گوشی ها دیگه قدیمی هستن:زمانی که این تاپیک زده شد هنوز تاچ پرو2 و خیلی گوشی های دیگر وارد بازار نشده بودن و مورد ازمایش قرار نگرفته بودن ولی گوشی های نام برده شده مدتی بود روانه ی بازار شده بودن و دوستان به راحتی میتونستن در موردشون نظر بدن........

merikh_merikh
02-09-2009, 18:30
نتیجه ی تاپیک:

بهترین پاکت پی سی از نظر کاربران پی سی ورلد:
1)SonyEricsson XPERIA X1
2)Samsung i900 Omnia
3)HTC Touch HD
4)HTC Touch Pro
5)HTC Touch Diamond و HTC Advantage x7510
6)I-Mate Ultimate 9502

navid_k
05-09-2009, 16:54
متاسفانه نتایج تحت تاثیر تعصب روی امنیا و x1 هست و امیدوارم کسانی که قصد خرید دارند تحت تاثیر این نتایج قرار نگیرند.
بخش عمده ای از کاربران امنیا و x1 قبلا کاربران سامسونگ و سونی اریکسون بودند و تجربه ی بالایی در دنیای پاکت پیسی ها ندارند تا بتونند مقایسه ی منطقی و قابل استنادی داشته باشند.

merikh_merikh
05-09-2009, 20:44
البته جدای تعصب ای900 و ایکس1 واقعن گوشی های خوب و با ارزشی هستن.........

Bs_panzer
05-09-2009, 23:59
متاسفانه نتایج تحت تاثیر تعصب روی امنیا و x1 هست و امیدوارم کسانی که قصد خرید دارند تحت تاثیر این نتایج قرار نگیرند.
بخش عمده ای از کاربران امنیا و x1 قبلا کاربران سامسونگ و سونی اریکسون بودند و تجربه ی بالایی در دنیای پاکت پیسی ها ندارند تا بتونند مقایسه ی منطقی و قابل استنادی داشته باشند.

بله موافقم............................

اکثر دوستان بار اولشون که به دنیای شگفت انگیر ویندوز موبایل وارد شدن :دی :34:

merikh_merikh
06-09-2009, 00:31
البته بازم خوبه که ایکس1 و ای900 و کلن پاکت پی سی های جدید قابلیت هایی را به وجود اوردن که دارن رشد زیادی در بین مردم میکنن........
واقعن سیمبین باید یه تحولی به خودش بده.......

navid_k
07-09-2009, 01:16
البته جدای تعصب ای900 و ایکس1 واقعن گوشی های خوب و با ارزشی هستن.........

بله ، منم با اینکه دستگاههای خوبی هستند مخالفتی ندارم (خودم در حال حاضر دارم از امنیا استفاده میکنم)، ولی خوب بودن با بهترین خیلی فرقشه و یقینا هیچکدوم از این دوتا در حد بهترین بودن نیستند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
26-10-2009, 00:44
اين تاپيك هنوز هست ؟
در نظر سنجي جديد البته خارجي :
1- تاچ دياموند 2
2- xperia x1
3- تاچ اچ دي

نتيجه
با اومدن تاچ دياموند دو اكس وان و تاچ اچ دي يه رتبه پائينتر اومده اند
راستي امنيا در سايتهاي خارجي كمتر راي اورده

esmail194
26-10-2009, 14:37
اکسپریا رو هنوز میخواین بزارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی مزخرفه این گوشی اونوقت میخواین اونو با HD مقایسه کنید!!!

golmohammadi
29-10-2009, 11:19
منظورت چيه ؟

dc_error691
29-10-2009, 17:10
نظر شخصی من:
HD از XPERIA بهتره ولی XPERIA اصلاً مزخرف نیست

merikh_merikh
31-10-2009, 10:47
دوست عزیز فکر میکنم که منظوره گل محمدی جان مربوط به یک نظرسنجیه خارجی یعنی یک سایت خارجی که در اون ایکس1 مقام خوبی اورده.درست میگم گل محمدی جان؟
راستی گل محمدی جان اسم شما چی بود؟
درضمن اچ دی گزینه ی بسیار خوبیه ولی ایکس1 هم مزایای خودشو داره......

golmohammadi
01-11-2009, 01:31
دوست عزیز فکر میکنم که منظوره گل محمدی جان مربوط به یک نظرسنجیه خارجی یعنی یک سایت خارجی که در اون ایکس1 مقام خوبی اورده.درست میگم گل محمدی جان؟
راستی گل محمدی جان اسم شما چی بود؟
درضمن اچ دی گزینه ی بسیار خوبیه ولی ایکس1 هم مزایای خودشو داره......

فريد منظورم دقيقا همين بود
اين دوستمون نميدونم چرا اينطوري حرف زدند
ولي ظاهرا x1 باعث بدبختيش شده
چون من هر چي فكر ميكنم دليلي براي اين پستش نميبينم

در ضمن تنها وجود كيبورد qwertyدر x1 دليل ميتوني از برتريهاي اين گوشي نسبت با اچ دي بشه

فريد اسممو فراموش كردي
برگرد عقب
اسفند 88
ببين يادت مياد؟

khozestaniam
06-11-2009, 20:21
diamond 2 رو مشخصاتشو ببین خودت قضاوت کن
مشخصات كليمعرفيفوريه2009باند فرکانسGSM 850 / 900 / 1800 / 1900پيکربنديابعاد13.7*53.1*107.9مي يمتروزن117.5 گرمشکل ظاهريسادهرنگمشکيصفحه نمايشنوعTFT thouchscreenتعداد رنگ65 هزار رنگوضوح800*480 پيكسلابعاد3.2 اينچتشخيص دستنوشتهبلهزنگنوع زنگپلي فونيک/MP3/WAVدريافت زنگبلهلرزانندهبلهحافظهدفت رچه تلفنبله تقريبا نامحدود براي شماره به همراه تصوير تماس گيرندهگزارش تماس هاتقريبا نامحدودحافظه داخلي288 مگابايتRAMپشتيباني کارت حافظهبلهنوع کارتMicro SDقابليت ارتقاءبلهخصوصيات ديگر حافظه512MB ROMتبادل اطلاعاتبلوتوثبله نسخه 2 باقابليت ارسال همزمان داده هاBLUTOOTH STEREOمادون قرمزخيرUSBبله/miniUSBانطباق با کامپيوتربلهپيامSMS (threaded view), MMS, Email, Instant MessagingمرورگراينترنتHTMLشبکه بيسيمWi-Fi 802.11 b/gچاپ مستقيمخيرGPRSClass 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbpsHSCSDخيرEDGEClass 10, 236.8kbps3GHSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 2 MbpsPUSH TO TALKخيرPNPبلهGPSبله/A-GPS supportدوربينکيفيت عکس5 مگاپيکسلابعاد عکس1944*2592پيكسلبزرگنمائيبله لاشخيرفيلمبرداريبلهمدت فيلمبرداريبه ميزان حافظهابعادفيلمVGA,حداکثر 15 فريم در ثانيهفوکوس خودکاربلهدوربين دومبله/VGAتماس تصويريبلهويژگيهاسيستم عاملMicrosoft Windows Mobile 6.1 ProfessionalCPUQualcomm MSM7200A 528 MHz processorصفحه كليدكامل(QWERTY)خيرپخش فيلمبلهپخش موسيقيMP3 PlayerراديوراديوFM (به همراهRDS)كار با پرونده هاي آفيسبله(Word, Excel, PowerPoint, OneNote)كار با پرونده هاي پي دي افبله.نمايشكار با پرونده هاي زيپبلهپخش با صداي بلندبلهساعتبلهزنگ هشداربلهجاوابله MIDP 2.0بازيبله ساپورت بازي هاي حركتينصب بازيبلهپيش بيني كلمهبلهضبط صدابلهمديريت اطلاعات شخصيتقويم يادداشت / وظايف آتي/تبديل مقياس/ماشين حساب و...سنسور حركتيحسگر شتاب سنج براي چرخش اتوماتيک صفحه نمايشمشخصات ويژه اين مدلTouchFLO 3D finger swipe navigation/Touch-sensitive zoom bar/ فوكوس لمسيباترينوعباتري استاندارد .Li-Ion 1100 mAhمکالمهحداکثر 5 ساعتانتظارحداکثر 500 ساعت

golmohammadi
08-11-2009, 01:25
عزيز ما خيلي وقت پيش هست كه مشخصات اين گوشي را ميدونيم
در كل گوشي خوبيه
حالا همه اينا به كنار
تاچ اچ دي 2 تا چند روز ديگه روانه بازار ميشه
و حتي از ايفون هم جلوتره
تقريبا از همه گوشيها بهتره

خودتون به اين چند گزينه زير نگاه كنيد

صفحه 4.3 اينچي با تاچ خازني و مولتي تاچ
سي پي يو 1 گيگا هرتزي
رم 448 مگابايتي
با ويندوز موبايل 6.5 حرفه اي

قرمزها را هيچ گوشي نداره
يعني هر گوشي كه باشه حداقل 3 برتري قوي بهش داره
پس شكي نيست بهترين پاكت پي سي و بهترين گوشي بازار
البته گوشي xperia x10 با سيستم عامل آندروئيد 1.6 و اپل ايفون 3gs نيز گوشيهاي خوبي هستند

يعني فقط اين 2 تا گوشي قابل رقابت با تاچ اچ 2 ميباشند
بدون شك 3 گوشي برتر بازار آينده
و چون تاچ اچ دي 2 تا 10روز ديگه مياد
پس يه زماني به طور كامل سلطاني خواهد كرد ....

pulp_152
08-11-2009, 02:27
بعلاوه امنیا 2 و b7620 و 10 ... cpu 800 صفحه نمایش 3 .7 اینچی amoled ... بعلاوه رم 256 و رام 512 و وین موبایل 6.5 + اینترفیس مکعب 3 بعدی

sakura
17-12-2009, 14:34
برند htc از همه بهتره حالا هر کدومشو گرفتی فرق نمیکنه