PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین البوم مجاز موسیقی پاپ سال 1387 کدام است؟

argentina/2008
16-04-2009, 19:49
به نظرشما دوستان بهترین البوم مجاز موسیقی پاپ سال 87 کدام البوم است؟

یه شاخه نیلوفر-نفسهای بی هدف-فصل تازه-بی خوابی-شوک-بی تو باتو-بی اسم-من هنوز...-یادچشمات-نیستی تو-امون بده-با تو می مونم-دیگه قیدمو بزن-بی تو تنهام-ظالم-الگرو-تب عشق-باورم کن-تب عشق-ریمیکس-شایعه-هم پرواز-پرونده-دلم نیومد-حلالم کن-البوم 3و4-ته که-پسران افتاب5-فراموشم نکن-اکازیون-یاد ناصریا

**اگر البوم دیگری مد نظرتون هست نام ان را ذکر کنید.

*خواهشمندم بدون تعصب به نام خواننده نظر بدید و فقط بهترین البومی که گوش داده اید را انتخاب کنید.

silent-assassin
16-04-2009, 19:55
دوست عزیز قبلا یکی از دوستان زحمت نظرسنجی رو کشیده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

argentina/2008
16-04-2009, 20:07
دوست عزیز قبلا یکی از دوستان زحمت نظرسنجی رو کشیده :

ممنون از تذکر شما ولی:
اون نظرسنجی مختص بهترین البوم های پاپ داخلی نبود هر چی که اینور اب یا اونور اب خونده شده بود درونش بود چه اهنگ و چه البوم....ولی این نظرسنجی فقط مختص البوم های مجاز سال 1387 در ژانر پاپ هست...

mohammad.moein
18-04-2009, 17:59
اين اولين نظرسنجي در اين زمينه نيست....

و هميشه شاخه نيلوفر محسن چاوشي همه ي نظرسنجي ها رو برده

بعضي ها ميگن دليلش تعصب طرفداراش هست و امسال آلبوم هاي بهتري هم بود.....

ولي شما از هر لحاظ (تنظيم . آهنگسازي . شعر و صدا ) به اين آلبوم نگاه كنيد مي بينيد كه اين آلبوم جديد بود و صطحش از بقيه ي آلبوم ها بالا تر بود.

مثلا آلبوم يگانه واقعا قشنگ بود ولي آهنگ چشماي خيس من رو از روي آهنگ يوناني برداشته بود....و بغضي از ترك هاش تكراريه

يا آلبوم سعيد شهروز كه با همه ي قشنگيش از لحاظ آهنگ سازي و تنظيم حرف جديدي واسه گفتن نداشت و تكراري بود.

ولي چاوشي كارش جديد بود از هر لحاظ

:8:سلطان هميشگي موسيقي ايرانن : محسن چاوشي:8:

argentina/2008
18-04-2009, 22:30
*من خودم یه شاخه نیلوفر رو دوست دارم ولی اونهم سبک جدیدی نبود یه البوم پاپ-سنتی بود.این سبک به صدای محسن چاوشی نمیخوره محسن باید همون سبک راک رو ادامه بده. درصورتیکه خواجه امیری با این سبک تونست خودشو بالا بکشه تو سلام اخر ولی تو فصل تازه سقوط ازاد کرد.
*بی خوابی هم البوم خیلی زیبایی بود هم اهنگسازی و تنظیم هم ترانه ها و از همه مهمتر صدای سعیدشهروز که احساس فوق العاده ای به البوم داد.

mohammad.moein
19-04-2009, 14:59
*من خودم یه شاخه نیلوفر رو دوست دارم ولی اونهم سبک جدیدی نبود یه البوم پاپ-سنتی بود.این سبک به صدای محسن چاوشی نمیخوره محسن باید همون سبک راک رو ادامه بده. درصورتیکه خواجه امیری با این سبک تونست خودشو بالا بکشه تو سلام اخر ولی تو فصل تازه سقوط ازاد کرد.
*بی خوابی هم البوم خیلی زیبایی بود هم اهنگسازی و تنظیم هم ترانه ها و از همه مهمتر صدای سعیدشهروز که احساس فوق العاده ای به البوم داد.

سبک یه شاخه گل نیلوفر پاپ - سنتی نبود. چاوشی قبلا با سبک پاپ-سنتی شعر های زیادی خونده بود (مثل سنتوری و متاسفم) سبک یه شاخه نیلوفر بیشتر از هر چیزی پاپ-راک-سنتی بود البته یه خورده موزیک کلاسیک هم داشت (مثل اول تو که نیستی ).احان خواجه امیری هم تو تلفیق سبک سنتی با پاپ موفق بوده. برای مثال آهنگ رفتنی که r n b رو با سنتی تلفیق کرده بود. چیزی که هست اینه که کیفیت کاری یه شاخه نیلوفر بسیار بالا بود. مثلا آلبوم احسان بسیار زیبا بود. ولی ترکی مثل فال داشت که واقعا از نظر تنظیم و آهنگ سازی ضعیف بود. ولی آلبوم چاوشی از هر لحاظ بسیار سنجیده کار شده بود. (البتهاینو می شه پای اینکه چاوشی دو سال برای تحیه ی آلبوم وقت داشت گذاشت) .

آلبوم سعید شهروز هم بسیار زیبا بود ولی سبک تنظیمش جدید نبود. که البته دلیلش اینه که تنظیم کنندش جدید نبود. و به زودی یه همچین حسی در مورد محمد رضا آهازی حس خواهد شد. ولی در حال حاضر می شه گفت که آلبوم چاوشی در بین آلبوم های ۸۷ تک بود

vioman
20-04-2009, 03:50
سبک یه شاخه گل نیلوفر پاپ - سنتی نبود. چاوشی قبلا با سبک پاپ-سنتی شعر های زیادی خونده بود (مثل سنتوری و متاسفم) سبک یه شاخه نیلوفر بیشتر از هر چیزی پاپ-راک-سنتی بود البته یه خورده موزیک کلاسیک هم داشت (مثل اول تو که نیستی ).احان خواجه امیری هم تو تلفیق سبک سنتی با پاپ موفق بوده. برای مثال آهنگ رفتنی که r n b رو با سنتی تلفیق کرده بود. چیزی که هست اینه که کیفیت کاری یه شاخه نیلوفر بسیار بالا بود. مثلا آلبوم احسان بسیار زیبا بود. ولی ترکی مثل فال داشت که واقعا از نظر تنظیم و آهنگ سازی ضعیف بود. ولی آلبوم چاوشی از هر لحاظ بسیار سنجیده کار شده بود. (البتهاینو می شه پای اینکه چاوشی دو سال برای تحیه ی آلبوم وقت داشت گذاشت) .

آلبوم سعید شهروز هم بسیار زیبا بود ولی سبک تنظیمش جدید نبود. که البته دلیلش اینه که تنظیم کنندش جدید نبود. و به زودی یه همچین حسی در مورد محمد رضا آهازی حس خواهد شد. ولی در حال حاضر می شه گفت که آلبوم چاوشی در بین آلبوم های ۸۷ تک بود

دوستان اگر لطف کنید واژه ی سنتی رو در این سبک های تلفیقی بکار نبرید خیلی عالی میشه

تعریف موسیقی سنتی ما فقط یک صدای تحریر دار در یک موسیقی قرن 21 یا صدای یک ساز اصیل در این نوع موسیقی ها نیست:13:

eblis_boy1386
20-04-2009, 22:03
به نظرشما دوستان بهترین البوم مجاز موسیقی پاپ سال 87 کدام البوم است؟

یه شاخه نیلوفر-نفسهای بی هدف-فصل تازه-بی خوابی-شوک-بی تو باتو-بی اسم-من هنوز...-یادچشمات-نیستی تو-امون بده-با تو می مونم-دیگه قیدمو بزن-بی تو تنهام-ظالم-الگرو-تب عشق-باورم کن-تب عشق-ریمیکس-شایعه-هم پرواز-پرونده-دلم نیومد-حلالم کن-البوم 3و4-ته که-پسران افتاب5-فراموشم نکن-اکازیون-یاد ناصریا

**اگر البوم دیگری مد نظرتون هست نام ان را ذکر کنید.

*خواهشمندم بدون تعصب به نام خواننده نظر بدید و فقط بهترین البومی که گوش داده اید را انتخاب کنید.

دوست عزيز اين تاپيك وجود داره و الان هم فعاله

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن يكم دير نيست واسه زدن اين تاپيك ! سال 87 تمام شد بايد اخر سال 87 اين نظرسنجي رو ميزاشتيد. :11:

يك نكته ابهام وجود داره عزيز

شما تو تاپيك گفتيد كه البوم مجاز

ببخشيد

سعيد اسايش - كجا مجوز داره؟

argentina/2008
20-04-2009, 22:37

ببخشيد

سعیداسایش مجوز دار بود مطمئن باش..یه سری به مغازه ها بزنید متوجه میشید..

mohammad.moein
20-04-2009, 23:58
دوست عزيز اين تاپيك وجود داره و الان هم فعاله

[

ببخشيد

[/font]

گاهی مواقع آدم تعجب می کنه...خواننده ای مثل رضا صاذقی دو سال ممنوعالفعالیت می شه...چاوشی سه سال صبر می کنه واسه مجوز

اون وقت یه خواننده ای مثل سعید اسایش مجوز می گیره

eblis_boy1386
21-04-2009, 17:36
سعیداسایش مجوز دار بود مطمئن باش..یه سری به مغازه ها بزنید متوجه میشید..

ببخشيد 4تا مغازه البومشو ميزارن مجازه!

اين خواننده حتي اسمش هم تقليده !‌ تمام اهنگ هاي كه خونده از خوانند اي به نام سعيد شايسه ميباشد

پس نه من و نه همه از اين خواننده دزد حمايت نميكنن.

به قول معروف داره از اسم سعيد شايسته سو استفاده ميكنه

argentina/2008
21-04-2009, 18:39

اين خواننده حتي اسمش هم تقليده !‌ تمام اهنگ هاي كه خونده از خوانند اي به نام سعيد شايسه ميباشد

پس نه من و نه همه از اين خواننده دزد حمايت نميكنن.

به قول معروف داره از اسم سعيد شايسته سو استفاده ميكنه

---------------------------------
دوست عزیز سعید ملکی همون سعیداسایش هست اسایش اسم هنریش بوده تا معروف شه.من میدونم که بر اساس چه باندبازی هایی به این البوم مجوز داده شده بنابراین ارزششو نداره سر یه همچین البوم سبکی بحث کنیم:11:

eblis_boy1386
21-04-2009, 19:11
---------------------------------
دوست عزیز سعید ملکی همون سعیداسایش هست اسایش اسم هنریش بوده تا معروف شه.من میدونم که بر اساس چه باندبازی هایی به این البوم مجوز داده شده بنابراین ارزششو نداره سر یه همچین البوم سبکی بحث کنیم:11:
چي چيزايي ميشنوم .. سعيد شايسته همون سعيد اسايشه :18: كي همچين چيزي رو گفته؟

سعيد شايسته خارج از ايرانه عزيز

سعيد اسايش

نادر1368
21-04-2009, 19:11
خواجه امیری به نظر من از بقیه سرتره البته یگانه و چاوشی هم قبلا عالی بودن ولی حالا یه کم عالی هستن!

eblis_boy1386
21-04-2009, 19:15
ممنون از تذکر شما ولی:
اون نظرسنجی مختص بهترین البوم های پاپ داخلی نبود هر چی که اینور اب یا اونور اب خونده شده بود درونش بود چه اهنگ و چه البوم....ولی این نظرسنجی فقط مختص البوم های مجاز سال 1387 در ژانر پاپ هست...

ببخشيد .. اون نظرسنجي كه قبلا براي انتخاب البوم سال 87 پاپ بوده فقط البوم كيسوك كه راك بوده ! :40:سرچ هم چيزه خيلي خوبيه!:40:

argentina/2008
21-04-2009, 19:53
چي چيزايي ميشنوم .. سعيد شايسته همون سعيد اسايشه :18: كي همچين چيزي رو گفته؟

سعيد شايسته خارج از ايرانه عزيز

سعيد اسايش

اخه کی گفت سعیداسایش همون سعید شایسته هست...چرا حرف تو دهن ملت میذاری....من گفتم سعید اسایش اسم اصلیش سعیدملکی هست(همون که داخل کشورهست) اصلا کی در مورد سعیدشایسته صحبت کرد...
من با توجه به اشنایی که با خانواده ی سعید شایسته(همونی که خارج از کشورهست)دارم اسم اصلی این هنرمند رو میدونم ولی بنا به دلایلی نمیگم...

argentina/2008
21-04-2009, 19:54
ببخشيد .. اون نظرسنجي كه قبلا براي انتخاب البوم سال 87 پاپ بوده فقط البوم كيسوك كه راك بوده ! :40:سرچ هم چيزه خيلي خوبيه!:40:

دوست عزیز تو اون نظرسنجی فقط حددود 10 تا البوم رسمی مجاز توش بود بقیه یا غیرمجاز بودند یا اصلا البوم رسمی نبودند.

mohammad.moein
21-04-2009, 23:06

متاسفانه بله

مجوز داره....:41:

اينو ببين:

sAeEd_kHaAn
26-04-2009, 12:25
کمپانی ایران گام اعلام کرد :
سیروان و جواهر کلام
5 اردیبهشت 1388
آلبوم جدید سیروان با نام " ساعت 9 " و آلبوم جدید جواهرکلام با نام "بازی در نیار" سه شنبه این هفته به بازار می آید

sAeEd_kHaAn
30-04-2009, 12:52
فروش بالای یک میلیون نسخه از آلبوم یه شاخه نیلوفرجواب نظرسنجیه

Greedy
30-04-2009, 15:39
just چاوشی

Ali Alone
06-05-2009, 13:58
گزینه هات خیلییییییه

Greedy
09-05-2009, 20:16
اگر امسالم البوم بده بیرون اوله

argentina/2008
17-05-2009, 13:50
نتایج نظر سنجی:

1.یه شاخه نیلوفر
2.نفس های بی هدف
3.بی خوابی

sAeEd_kHaAn
22-05-2009, 08:39
اگر امسالم البوم بده بیرون اوله

عزیز سوال تاپیک در مورد سال گزشته است :31:

YE SHAKHE NILOUFAR

argentina/2008
30-05-2009, 22:21
***نتایج نظرسنجی***

1.یه شاخه نیلوفر(محسن چاوشی)
2.نفسهای بی هدف(محسن یگانه)
3.بی خوابی(سعیدشهروز)

4.دیگه قیدمو بزن(رامین بی باک)
5.بی تو با تو (گروه اریان)
6.من هنوز(ماهان بهرام خان)
7.یادچشمات(امین رستمی)
8.فصل تازه(احسان خواجه امیری)
9.پسران افتاب5(پسران افتاب)

Greedy
02-06-2009, 16:13

نتایج چه فرقی با این تاپیک کرد ؟

Hammer
03-06-2009, 08:06
محسن چاوشی - یه شاخه نیلوفر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davidjoker
25-06-2009, 15:16
یه سریا که اینقدر تبلیغ می کنند که بعضی خواننده های خوب تویه اون هیاهو اصلا گم میشند

بی چاره ها خوب پول ندارند تبلیغ کنند

Senator_Offline
07-07-2009, 23:06
انتخاب من : بی تو تنها / امیر یگانه
خیلی با صداش حال میکنم.