PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد خرید گوشی بین 300 تا 500 هزار تومان

SIMON137
16-04-2009, 18:59
سلام
می خواستم ببینم نظر دوستان چی هست ؟
نظر خودم شخصا روی این گزینه هاست :

Nokia5800XpressMusic
=================
Samsung i900 Omnia
Samsung i8510 INNOV8
Samsung M8800 Pixon
=================
htc :
P3470
Touch Cruise
Touch Diamond

نظر شما بین اینها و یا اگر مدل بهتری می شناسید خارج اینها چیست ؟
متشکرم:11:

hasanmotori
16-04-2009, 20:07
5800 يكم مشكل داره كلاً بيخيالش شو
گوشيهاي htc هم نسبت به امكاناتشون قيمت بالايي دارن پس اينارم بيخيال
pixon هم خيلي مناسب نيست اينم بيخيال
ميمونه i8510 و i900 كه هر دو گوشيهاي عاليي هستن هر دو گوشيهاي كاملي هستن.
ديگه بستگي به خودت داره.اگه پاكت پيسي ميخاي i900 و اگه سيمبين با دوربين و صداي عالي ميخاي i8510

alivip
16-04-2009, 20:18
پسری خود کشی کرد....

او امروز چون گوشی i900 خوشگل نبود ولی گوشی بسیار خوبی بود ..خود را کشت تا به کابوس خویش پایان دهد

meghdaad
16-04-2009, 20:20
بین این گذینه ها i900 و 8510
خرج از این گذینه ها رنوار

hasanmotori
16-04-2009, 20:57
امنیا بگیر: اگه زیاد مسیج میزنی.اگه از اینترنت زیاد استفاده میکنی . اگه با آفیس زیاد کار میکنی . اگه باهاش زیاد ور میری و برنامه زیاد روش میریزی
8510‏ بگیر : اگه دوربین برات مهمه . اگه زیاد آهنگ گوش میدی.
البته هر دو تاشون همه این کارا رو میکنن

alivip
16-04-2009, 20:58
همه راه ها بسوی i900 ختم میشه..حالا اگه یکی از قیافه این خوشش نیاد چکار کنه...حتی S8300 هم با نداشتن سیستم عامل نا امیدم کرد...

SIMON137
16-04-2009, 21:17
5800 يكم مشكل داره كلاً بيخيالش شو
دقیقا مشکلش چی هست ؟

hasanmotori
16-04-2009, 21:27
همه راه ها بسوی i900 ختم میشه..حالا اگه یکی از قیافه این خوشش نیاد چکار کنه...حتی s8300 هم با نداشتن سیستم عامل نا امیدم کرد...

این همه امکانات داره امنیا دیگه قیافه رو بیخیال قیافشم انقد بد نیست
دخترا خیلی به ظاهر گوشی احمیت میدن شما نباید انقد به قیافه گیر بدی

hasanmotori
16-04-2009, 21:31
دقیقا مشکلش چی هست ؟

هنگ زیاد . سرعت پایین . تاچ ضعیف . دوربین ضعیفتر از حد انتزار
شما که پول داری پس فقط روی 8510 و امنیا فکر کن

SIMON137
16-04-2009, 21:35
ببینم 8510 و امنیا شتاب سنج دارن ؟
من تو معایبشون خوندم :
Samsung i900 Omnia
مهمترین معایب

- عدم وجود جای قلم مخصوص
- خوانایی ضعیف صفحه در زیر نور مستقیم خورشید
- رزولوشن غیر استاندارد صفحه نمایش
- پورت USB غیر استاندارد
- عدم پشتیبانی مرورگر وب از نمایش فایل های فلش
- عدم امکان تعویض سریع کارت حافظه

----------------------------------------------------------------------------------
Samsung i8510 INNOV8
معایب اصلی

- عدم وجود فلاش زنون
- امکان چرخش اتوماتیک در منوی اصلی و صفحه اولیه گوشی وجود ندارد
- امکان ویرایش فایل­های آفیس وجود ندارد
- امکان شماره­گیری هوشمند وجود ندارد
- عدم وجود فرستنده FM

اینا درسته ؟ چقدر اثر گذار هست؟

اگر i8510 لمسی بود و ویندوز موبایل بود عالی میشد...
ارزش داره صبر کنم i8910 Omnia HD بیاد ؟

hasanmotori
16-04-2009, 21:54
ببینم 8510 و امنیا شتاب سنج دارن ؟
من تو معایبشون خوندم :
Samsung i900 Omnia
مهمترین معایب

- عدم وجود جای قلم مخصوص
- خوانایی ضعیف صفحه در زیر نور مستقیم خورشید
- رزولوشن غیر استاندارد صفحه نمایش
- پورت USB غیر استاندارد
- عدم پشتیبانی مرورگر وب از نمایش فایل های فلش
- عدم امکان تعویض سریع کارت حافظه

----------------------------------------------------------------------------------
Samsung i8510 INNOV8
معایب اصلی

- عدم وجود فلاش زنون
- امکان چرخش اتوماتیک در منوی اصلی و صفحه اولیه گوشی وجود ندارد
- امکان ویرایش فایل­های آفیس وجود ندارد
- امکان شماره­گیری هوشمند وجود ندارد
- عدم وجود فرستنده FM

اینا درسته ؟ چقدر اثر گذار هست؟

اگر i8510 لمسی بود و ویندوز موبایل بود عالی میشد...
ارزش داره صبر کنم i8910 Omnia HD بیاد ؟

معايب امنيا:اوليش كه اصلاً خيلي بيخوده چون نيازي به قلم نداره فوقش ميتوني با ناخون باهاش كار كني
دومي نسبت به بقيه پاكت پيسيهاي ديگه تغريباً در يه سطحه شايد يكم بهتر
سومي اولش كه اومده بود چون برنامه اي با اين رزولوشن ساخته نشده بود غير استاندارد بود ولي الان چون براش خيلي برنامه اومده اصلاً كسي دربارش حرف نميزنه
چهارمي خيلي از گوشيها يو اس بي استاندارد ندارن و مجبوري از كابل مخصوصشون استفاده كني تازگي گوشيهاي جديد اين مشكلو ندارن
پنجمي اين با نصب نرم افزار حل ميشه
شيشمي اينم كه مسخرست اصلاً اگه گوشي روشن باشه مموري رو در بياري ممكنه خراب بشه بعدشم اگه بلد باشي ميشه باتريشو بزني بالا درش بياري كلاً اصلاً مهم نيست

معايب i8510 :اولي درسته فلشش زنون نيست ولي نورش نسبت يه بقيه led ها خيلي بيشتره و ميتوني با بالا بردن iso تو شب هم عكساي روشني بگيري البته به زنون نميرسه
دومي:اينم مسخرس آخه فقط تو منوي اصلي و استند باي روتيت نميكنه ديگه همه جا مثلاً تو مسيجينگ و ستينگو وبو و كلاً همه جا روتيت ميكنه
سومي:گوشيهاي سيمبين همشون اين مشكلو دارن
چهارمي: نميدونم منظورش از شماره گيري هوشمند چيه
پنجمي: اين شايد بزرگترين كمبودش باشه

هم امنيا و هم i8510 شتاب سنج دارن

SIMON137
16-04-2009, 22:15
هم امنيا و هم i8510 شتاب سنج دارن
از اونجایی که ما بودجه خرید جفتشو نداریم در نهایت یک سوال پیش میاد
امنيا یا i8510 مسئله این است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدجوری بین جفتشون گیر کردم ...

hasanmotori
16-04-2009, 22:34
منم بین این دوتا گیر کرده بودم ولی 8510 گرفتم الانم دارم رو مخ یکی کار میکنم که بره امنیا بگیره که با هر دو تاشون کار کرده باشم که حسرت به دل از دنیا نرم

SIMON137
16-04-2009, 22:40
منم بین این دوتا گیر کرده بودم ولی 8510 گرفتم الانم دارم رو مخ یکی کار میکنم که بره امنیا بگیره که با هر دو تاشون کار کرده باشم که حسرت به دل از دنیا نرم
الان راضی هستی ؟
کلی چجوریه ؟
خوبه ؟
مشکل خاصی نداره ؟ به نظرت من الان کدوم رو بگیرم که پشیمون نشم ؟

hoomaan
16-04-2009, 23:11
دوست عزیز .از کسی که 12 تا گوشی عوض کرده ( البته افتخار نیست) به شما نصیحت یه نوکیا سری n بخر.

hasanmotori
16-04-2009, 23:14
الان راضی هستی ؟
کلی چجوریه ؟
خوبه ؟
مشکل خاصی نداره ؟ به نظرت من الان کدوم رو بگیرم که پشیمون نشم ؟

ازش كاملاً راضي نيستم! چون من قبلاً p990 داشتم و هم كيبرد داشت هم تاچ اسكيرين بود واسه همين بهش عادت كرده بودم الان با i8510 يكم سخته بخام تايپ كنم همين در بقيه موارد مثلاً دوربين صدا سرعت و.... حرف نداره.اگه زياد تايپ ميكني i900 بهتره در غير اينصورت i8510.

hasanmotori
16-04-2009, 23:35
دوست عزیز .از کسی که 12 تا گوشی عوض کرده ( البته افتخار نیست) به شما نصیحت یه نوکیا سری n بخر.

از يه آدم بي تعصب (اين افتخاره) به شما نصيحت گوشيه سري n نخر اگه خاستي دليلاشم بهت ميگم

alivip
17-04-2009, 00:30
من تقریبا تمام صد دویست صفحه تاپیک 5800 و i900 رو خوندم...امینا که مشکل خاصی نداره..غیر این Deadشدن که اخرشم نفهمیدیم چیه...5800 هم همه تو تاپیک تعریف می کردن...مگه یه چندتایی که نو این تاپیک و همه جا میگن تاچش ضعیفه..سرعت پایین و هنگ بالا....
کاش می شد نظر چندتا از دوستان دیگه که خیلی استفاده کردن رو داشت.....

------------------------------
والا واسه منی که n73 داشتم و واسه زدن یه سمس مجبور بودم زل بزنم به گوشی تا منوش بیاد خب خیلی سرعت و هنگ مهمه...ولی از قیافه 5800 هم نمیشه گذست

-----------------------------
حالا نمیشه امینا ورژن خوشگلشو معرفی کنین؟ تو این رنج قیمت از diamond2 میشه خرید؟ یا خود diamond?

--------------------------
سیستم عامل به چه درد می خوره؟ اگه مهم نیست S8300 قابل رقابته؟

lg حرفی واسه گفتن داره؟
----------------------------

قبل خودکشی همه تاپیک ها رو خوندم :9::9:

hasanmotori
17-04-2009, 00:43
من تقریبا تمام صد دویست صفحه تاپیک 5800 و i900 رو خوندم...امینا که مشکل خاصی نداره..غیر این Deadشدن که اخرشم نفهمیدیم چیه...5800 هم همه تو تاپیک تعریف می کردن...مگه یه چندتایی که نو این تاپیک و همه جا میگن تاچش ضعیفه..سرعت پایین و هنگ بالا....
کاش می شد نظر چندتا از دوستان دیگه که خیلی استفاده کردن رو داشت.....

------------------------------
والا واسه منی که n73 داشتم و واسه زدن یه سمس مجبور بودم زل بزنم به گوشی تا منوش بیاد خب خیلی سرعت و هنگ مهمه...ولی از قیافه 5800 هم نمیشه گذست

-----------------------------
حالا نمیشه امینا ورژن خوشگلشو معرفی کنین؟ تو این رنج قیمت از diamond2 میشه خرید؟ یا خود diamond?

سیستم عامل به چه درد می خوره؟ اگه مهم نیست S8300 قابل رقابته؟

lg حرفی واسه گفتن داره؟
----------------------------

قبل خودکشی همه تاپیک ها رو خوندم :9::9:

خب از امنيا شروع كنيم ببين قيافه براي دخترا اولويته براي پسرا نبايد اولويت باشه نميدونم قبول داري يا نه.امنيا از دايموند خيلي بهتره سرعتشم بيشتره قيافرو يزار كنار همين امنيا رو بگير.اگه سيستم عامل واست مهم نيست پيكسون ميتوني بگيري يا lg رنوار. اگه قيافه واقعاً برات مهمه s8300 كه خيلي قشنگه تاچشم خازنيه دوربين و فيلمبرداري خيلي خوبيم داره فقط wlan نداره اصلاً بگو از گوشيت چه انتظاري داري؟

Ahmadreza0123
17-04-2009, 09:13
تو این رنج قیمت بهترین انتخاب i8510 هست.

alivip
17-04-2009, 10:25
- خب کسی که n73 داشته و روزی 40 50 تا سمس می زنه..اولین آرزوش اینه بتونه راحت و بسرعت بتونه سمس بزنه ، خلاصه کندی و هنگ تو کارش کم باشه یا خیلی کم....

- تاچ هم دوس دارم :27: تاچ ندیده از دنیا نریم ..وگرنه بی تردید 8510 می خریدم

- درسته امینا بهتر از 5800 هست ولی تو تاپیک 5800 خیلی ازش تعریف کردن...در ضمن نباید فراموش کرد حداقل 120000 تومان اختلاف قیمت دارن و من نمی دونم این اختلاف قیمت رو دارم سر چی می پردازم؟ سرعت؟ هنگ؟ دوربین؟ تنها چیزی که در مورد 5800 به یقین رسیدم دوربین ضعیفشه که اگه کار راه انداز باشه برام خوبه.. ولی اگه امینا واقعا بهتر باشه خب واسه منی که گوشی باز نیستم بهتره که بیشتر پول بزارم یهدفعه چیز خوب بخرم.

- htc چی؟ شنیدم نسبت به امکاناتش گرونه...و تو این رنج ؟

- در مورد s8300 تاپیکش نتونست خوب راهنمایی کنه..بیشتر اطلاعات فنی داشت..تا اطلاعات تجربی دوستان..اینطوری اشکالاتش در نمی اد..نداشتن سیستم عامل واقعا نمی دونم مهمه یا نه.یا اصلا یعنی چه

hasanmotori
17-04-2009, 10:57
امنيا تو پاكت پيسي ها سرعت خيلي بالايي داره و سرعتش از 5800 خيلي بيشتره تاچشم حساستره برنامه هم براش خيلي بيشتر هست واسه sms زدن هم يه كيبرد مجازيه خيلي خوب داره دوربينش هم از 5800 بهتره 16 گيگ مموري داخلي داره كيفيت بدنه بالاتري داره هنگو ازين چيزا هم تو كارش نيست الان يكم قيمتش بالا رفته چند روز ديگه ارزون ميشه 8 گيگ بدون گارانتيشو ميتوني 420-430 گير بياري
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SIMON137
17-04-2009, 15:13
و من بازهم بین این دو گوشی گیر کردم ، کاش میشد دوتاش رو باهم خرید.
ببینم فرق مهم و اساسی امنیا با 8510 فقط سیستم عامل و دوربینش هست ؟
امکاناتی که دوربینشون دارن با هم یکسان هست ؟ مثل تشخیص لبخند و لرزش گیر دست و...؟ یا یکی از دیگر بهتره ؟

PC°BASE
17-04-2009, 15:36
امکاناتی که دوربینشون دارن با هم یکسان هست ؟ مثل تشخیص لبخند و لرزش گیر دست و...؟ یا یکی از دیگر بهتره ؟

دوست عزیز شما توجه کنید یکی ویندوز موبایله و یکی سمبین !
خوب معلومه تنظیمات امنیا از تنظیمات 8510 در عکس برداری باید هم بیشتر باشه ...:31:
در مورد امکانات عکس برداری و کاراییشون نظری نمیدم چون تجربی باهاشون کار نکردم .
در ضمن صدای 8510 خیلی بهتر از امنیا میباشه ... :10:

hasanmotori
17-04-2009, 15:40

كلاً بگو الان گوشيت چيه و باهاش بيشتر چه كارايي ميكني؟

SIMON137
17-04-2009, 16:21
سوال اول ، ویندوز موبایل بهتره یا سیمبین از همه لحاظ ؟از یک لحاظ از نظر برنامه و...
من ویندوز موبایل رو انتخاب می کنم
من گوشی می خوام با امکانات امنیا و دوربین 8 مگاپیکسلی با تشکلیاتی مثل 8510....
یا 8510 با سیستم ویندوز موبایل و صفحه لمسی
آیا Samsung a877 اومده ؟

hasanmotori
17-04-2009, 17:06
سوال اول ، ویندوز موبایل بهتره یا سیمبین از همه لحاظ ؟از یک لحاظ از نظر برنامه و...
من ویندوز موبایل رو انتخاب می کنم
من گوشی می خوام با امکانات امنیا و دوربین 8 مگاپیکسلی با تشکلیاتی مثل 8510....
یا 8510 با سیستم ویندوز موبایل و صفحه لمسی
آیا Samsung a877 اومده ؟

اگه تركيبي از اين دوتا رو ميخاي بايد صبر كني i8910 بياد يا اگه حتماً ويندوز موبايل ميخاي بايد خيلي صبر كني تا سامسونگ پاكت پيسي جديد بزنه

SIMON137
17-04-2009, 17:15
اگر زحمتی نیست می تونی با بهترین تنظیمات یک عکس با گوشیت بگیری و برام آپ کنی ؟

hasanmotori
17-04-2009, 17:51

يكي از اين عكسا رو با i8510 گرفتم و يكيشم با canon 950is به نظرتون كدوم عكس مطعلق به i8510 هست؟

SIMON137
17-04-2009, 18:06
تصویر دوم هست ؟

ها ؟ چی میگه ؟ میگم این عملیات کار رو مخ تموم شد ، میشه یک عکسی هم با اون بگیری (ترجیحا از همین منظره ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
راستی 8510 زبون فارسی رو هم پشتیبانی می کنه ؟

hasanmotori
17-04-2009, 18:30
تصویر دوم هست ؟

ها ؟ چی میگه ؟ میگم این عملیات کار رو مخ تموم شد ، میشه یک عکسی هم با اون بگیری (ترجیحا از همین منظره ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
راستی 8510 زبون فارسی رو هم پشتیبانی می کنه ؟

آره درسته تصوير دومه

اون كه داشتم رو مخش كار ميكردم رفته xbox خريده ديگه پول نداره بايد رو مخ يكي ديگه كار كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SIMON137
17-04-2009, 18:52
آقا میشه از یک شی از نمای نزدیک عکس بگیری ؟ مثلا یک لیوان آب یا ...

hasanmotori
17-04-2009, 19:02
1 مگا پيكسل

SIMON137
17-04-2009, 19:05
دستت دردنکنه ، ممنون
خداییش عجب دوربین تمیزی داره ... ادمو وسوسه می کنه

hasanmotori
17-04-2009, 19:10

تو حالت ماكرو كه اصلاً canon كم مياره

hoomaan
19-04-2009, 23:24
از يه آدم بي تعصب (اين افتخاره) به شما نصيحت گوشيه سري n نخر اگه خاستي دليلاشم بهت ميگم

میشه دلیلاشو بجای بعدا الان بگی ؟ معمولا اونایی که میگن بعدا میگم چیزی ندارن که بگن .
تو تعصب نداری !؟ تو روزی دویستا پست در تعریف و تمجید گوشیهایی که دوست داری میزنی .اتفاقا داری سلیقتو و طرز فکرت رو به همه تحمیل میکنی .( این همون فرافکنیه ) .
شما که میری عکس میذاری میگی بهترین عکسارو میگیری باید بدونی که اگه میخواست بهترین عکسارو بگیره میرفت یه دوربین دیجیتال میگرفت با یه گوشی 40 هزار تومنی آخه گوشی که فقط دوربین و قیافه نیست .راستی خیلی برام جالبه که زیر پستای شما حداقل 4-5 تا تشکر هست حتما شما خیلی واردی تو این مسائل .ما ادعایی نداریم .فقط بعد 10 سال گوشی عوض کردن از سامسونگ جوادی خوشمون نمیاد . با نوکیا حال میکنیم به این دوستمون هم پیشنهد دادیم .

hasanmotori
19-04-2009, 23:56
میشه دلیلاشو بجای بعدا الان بگی ؟ معمولا اونایی که میگن بعدا میگم چیزی ندارن که بگن .
تو تعصب نداری !؟ تو روزی دویستا پست در تعریف و تمجید گوشیهایی که دوست داری میزنی .اتفاقا داری سلیقتو و طرز فکرت رو به همه تحمیل میکنی .( این همون فرافکنیه ) .
شما که میری عکس میذاری میگی بهترین عکسارو میگیری باید بدونی که اگه میخواست بهترین عکسارو بگیره میرفت یه دوربین دیجیتال میگرفت با یه گوشی 40 هزار تومنی آخه گوشی که فقط دوربین و قیافه نیست .راستی خیلی برام جالبه که زیر پستای شما حداقل 4-5 تا تشکر هست حتما شما خیلی واردی تو این مسائل .ما ادعایی نداریم .فقط بعد 10 سال گوشی عوض کردن از سامسونگ جوادی خوشمون نمیاد . با نوکیا حال میکنیم به این دوستمون هم پیشنهد دادیم .

درسته من تعصب دارم ولی نه در حد بعضیا
حالا دلایل: خیلی از دوستان حتی طرفدارای نوکیا میگن گوشیهای قدیمی نوکیا بهترن مثلا ان 79 و 82 که خیلیا میگن 82 بهتره یه دلیلش باگ های بیشتر سیمبین 9.3 نسبت به 9.2 هست ولی اگه کسی با 8510 ( انگارشما نمیدونید سیمبین هست و فقط یه دوربین نیست) کار کرده باشه میفهمه این مشکلات مربوط به سیمبین نیست و مربوط به نوکیاست 8510 اصلا نمیدونه هنگ چیه
دلیل دیگش پایین اومدن کیفیت ساخت گوشی های نوکیاست مثلا شما میری 500 تومن پول واسه 96 میدی بعد اگه اسلایدش لق بشه چه احساسی پیدا میکنی؟
نوکیا الان از نظر فروش اوله پس میتونه گوشیاشو با قیمت بالاتری نسبت به بقیه برندا بفروشه اینم یه دلیل دیگه
بعدشم شما مثل اینکه نمیدونی 8510 فقط دوربین نیست این گوشی سیمبین داره 16 گیگ مموری و جی پی اس و وای فای و هرچی بخای در واقع 8510 یکی از کاملترین گوشیاست
نمیدونم چجوری به سامسونگ میگی جواد الان که سونی اریکسون تو این زمینه حرف اولو میزنه بعدشم نوکیاست

Bahador.p
20-04-2009, 01:39
ببین دوست من من حداقل یک گوشی از هر برند دارم و اصلا تعصب روی برند یا مدل خاصی ندارم فقط چند سوال از شما دارم
1. یک گوشی موفق و پر آوازه نوکیا بعد از n95
2. یک گوشی از نوکیا بگو که حداقل یک جاش نلنگه
3. و آخری یک گوشی بگو که روی کاغذ و از لحاظ امکانات از i8510 بالاتر باشه اونوقت بیا به حسن گیر بده
وقتی نوکیا 2-3 ساله داره درجا میزنه و هیچ چیز خوبی نزده و سونی هم که شاهکار میزنه گوشی میزنه 8 مگاپیکسل کیفیت فیلم در حد n73 بعد سامسونگ میاد یک گوشی بدون عیب و نقص میزنه و ما میایم حقیقت رو میگیم شما میای گیر میدی این دیگه خیلی آخرشه:10:
یک نگاهی به این قسمت بنداز تا فقط به اوج کیفیت دوربین گوشی پی ببری بعد گیر بدی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nokia_6253
20-04-2009, 08:38
ببین دوست من من حداقل یک گوشی از هر برند دارم و اصلا تعصب روی برند یا مدل خاصی ندارم فقط چند سوال از شما دارم
3. و آخری یک گوشی بگو که روی کاغذ و از لحاظ امکانات از i8510 بالاتر باشه اونوقت بیا به حسن گیر بده
وقتی نوکیا 2-3 ساله داره درجا میزنه و هیچ چیز خوبی نزده و سونی هم که شاهکار میزنه گوشی میزنه 8 مگاپیکسل کیفیت فیلم در حد n73 بعد سامسونگ میاد یک گوشی بدون عیب و نقص میزنه و ما میایم حقیقت رو میگیم شما میای گیر میدی این دیگه خیلی آخرشه:10:

من نمیخواستم وارد این بحث بشم ولی با اجازتون یه چیزی بگم:
1:سری xpress music ...n82 ..n79..n81..6220..
2:والا من با اکثر گوشیهای سری xpress music کار کردم و هیچ جاشم نلنگیده.
3:این حرفتون قبول ولی باتریش مشکل داره.
سونی هم که بره پی کارش بهتره.

Bahador.p
20-04-2009, 08:56
من نمیخواستم وارد این بحث بشم ولی با اجازتون یه چیزی بگم:
1:سری xpress music ...n82 ..n79..n81..6220..
2:والا من با اکثر گوشیهای سری xpress music کار کردم و هیچ جاشم نلنگیده.
3:این حرفتون قبول ولی باتریش مشکل داره.
سونی هم که بره پی کارش بهتره.
1. شما یک امکان بدیع و نو توی این گوشی ها بگو
2. من هم با تمام نوکیا ها کار کردم و داشتم
اکثرا هنگ میکنن و یکی هارد داره صدا نداره سرعت نداره یکی دیگه فلش زنون داره صفحه کوچیک به اینا میگن لنگی که تمام امکانات یک جا نیست
3. و باتری گوشی مشکل نداره ما ایرانی ها مشکل داریم فروشنده های ایرانی به خاطر اینکه گوشی جدیده سعی در کشف گوشی دارن و دلشون که نمیسوزه بدون شارژ اولیه گوشی رو روشن میکنن یک نگاهی بهش بندازن و شما یک ریوی بیار که گفته باشه باتری مشکل داره و شما شنیدی 2-3 نفر که نداشیتن یا داشتن درست استفاده نکردن میگن بده شما هم میگی نزدیک به 8 نفر توی همین سایت هستن که دارن و هیچ مشکلی ندارن

hoomaan
20-04-2009, 18:12

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآی ایهالناس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من n85 دارم . لق نمیزنه . روش 4-5 گیگ موزیک و فیلم و ... دارم خداوکیلی هنگ نمیکنه .
سرعت اتصال به gps ش خیلی بالاست .
از وقتی خریدمش دوربین عکاسی و فیلمبرداریمو استفاده نکردم .خیلی کیفتش خوبه .ازش راضیم .
فقط صداش معمولیه همین .
بعدش من تو این موندم که نوکیا با تمام سوابق و عواقب و کبکبه و دبدبه !! چند ساله داره درجا میزنه و گوشیهاش روز به روز دارن بدتر میشن و بیچاره ودرمانده شده اونموقع سامسونگ داره تموم قله های پیشرفت رو طی میکنه .
آقا تورو خدا بیاین منطقی باشیم .

Ali_BlueBoy
20-04-2009, 19:09
من n85 دارم . لق نمیزنه . روش 4-5 گیگ موزیک و فیلم و ... دارم خداوکیلی هنگ نمیکنه .
از وقتی خریدمش دوربین عکاسی و فیلمبرداریمو استفاده نکردم .خیلی کیفتش خوبه .ازش راضیم .
فقط صداش معمولیه همین .
بعدش من تو این موندم که نوکیا با تمام سوابق و عواقب و کبکبه و دبدبه !! چند ساله داره درجا میزنه و گوشیهاش روز به روز دارن بدتر میشن و بیچاره ودرمانده شده اونموقع سامسونگ داره تموم قله های پیشرفت رو طی میکنه .
آقا تورو خدا بیاین منطقی باشیم

همه اينايي که شما گفتي ان 95 هم داشت تازه صداشم بهتر بود

حالا اگه نگيم پسرفت داشته پس پيشرفتي هم نداشته....و در واقع در جا زده

Bahador.p
20-04-2009, 19:16
فقط صداش معمولیه همین .
ببین دوست من خیلی خیلی گوشی عوض میکنم میتونم بگم شاید توی سایت کسی به اندازه من گوشی عوض نکرده باشه و تمام گوشی های سری N و مدل های بالای نوکیا I-Mate و HTC و Samsung و Lg رو داشتم فقط 4 بار سونی خریدم دیگه نخریدم شما که میگی N85 خوبه من خودم داشتم شما به جز سیمبین مدل بالاتر یک قابلیت بگو که از N95 8Gb بالاتر باشه یا N82 !؟!؟
هیچی فقط زحمت کشیده صفحه رو OLED کرده و بعد از 100 سال شارژ شده Usb به جاش صفحش 2.6 هست فلشش معمولی هست از لحاظ سخت افزاری خودم با N82 و N95 مقایسه کردم یک چیزی حدوده نصفشون بود حالا به نظر شما داره با سرعت نور پیشرفت میکنه :38: من خودم نوکیا رو خیلی قبول دارم و دوستش دارم ولی اینجوری پیش بره دیگه باید بیخیالش شد به مقایسه پایین توج کن

PC°BASE
20-04-2009, 19:53
فقط صداش معمولیه همین .

جناب آقا !!
بهتره بگی گوشی دست من هنگ نمیکنه !!! نه اینکه گوشی هنگ نمیکنه !
من همین N82 رو ماه اول خرید 7 بار هنگوندم! 5 مین بار مموری سوخت !:27::27:
شما منطقی باش .
من گول همین حرف های شما رو خوردم که نمیدونم نوکیا اینه اونه آخرش چی ؟!! رفتم 460 تومن تو شکم نوکیا ریختم N82 گرفتم . میتونستم همون موقع یه کنون S5 Is بگیرم و یه 1100 ... ولی گفتن نه این در ظاهر دوربینش 5 مگاپیکسله در واقعیت کار 50 مگاپیکسل میده ! کیفیت عکساش فلانه !!
نا سلامتی گوشی نوکیاست ، کنون رو تو هوا میخوره !!!
نوکیا یه برند عقب افتاده شده ! همین .

hasanmotori
20-04-2009, 19:57
شما کدوم گوشی رو انتخاب میکنید ؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
این محدودت حجم امضا من رو دیوونه کرد !!

بين اينا كه i8910 از همه بهتره

SIMON137
20-04-2009, 20:21
من قبلا فکر می کردم نوکیا و سونی اریکسون به نوعی خیلی بهتر از سامسونگ هستند و سامسونگ گوشی های بیخودی می زنه ولی الان دیدم اصلا چه کرده این شرکت ، زیبایی در طراحی و تنوع زیاد و ...
اصلا شما همرو ول کن بیا همین i8510 و امنیا رو بچسب ، چی از گوشی می خوای که پیدا نمی کنی ... به تمام معنا کامل است.
علاوه بر این 8510 یک شتاب دهنده گرافیکی داره.
کلا فقط کافیه مقایسه کنید.
در امر طراحی بر هیچکس پوشیده نیست که تمامی گوشی های سونی اریکسون تماما از یک طرح پیروی می کنند که اون هم مستطیل است حالا بقیش بماند که جای بحث زیاد داره..
نوکیا هم که دوستان گفتند.

hoomaan
20-04-2009, 21:29
همه اينايي که شما گفتي ان 95 هم داشت تازه صداشم بهتر بود

حالا اگه نگيم پسرفت داشته پس پيشرفتي هم نداشته....و در واقع در جا زده

آخه عزیز من .بیام 300 تومن بدم ان 95 گوشی 5 سال پیش رو بگیرم . فکر میکنی من امکانات 78 و 82 و 95 رو با هم مقایسه نکردم.
البته من از اونایی نیستم که گوشی قدیمی بگیرم که ارزون شده ولی جواد !! شاید برا بعضیا ایراد نداشته باشه .
در هر صورت من تازه تو انجمن موبایل میپلکم شما ها که قدیمیه اینجایین به جای تعصب روی سامسونگ کاربرای دیگرو که میخوان گوشی بخرن راهنمایی کنید.

Bahador.p
20-04-2009, 21:48
آخه عزیز من .بیام 300 تومن بدم ان 95 گوشی 5 سال پیش رو بگیرم . فکر میکنی من امکانات 78 و 82 و 95 رو با هم مقایسه نکردم.
البته من از اونایی نیستم که گوشی قدیمی بگیرم که ارزون شده ولی جواد !! شاید برا بعضیا ایراد نداشته باشه .
در هر صورت من تازه تو انجمن موبایل میپلکم شما ها که قدیمیه اینجایین به جای تعصب روی سامسونگ کاربرای دیگرو که میخوان گوشی بخرن راهنمایی کنید.
بحث سر خرید نیست سر اینکه شما تا الان میگفتی نوکیا گوشیهاش توپن ولی هیچی نیستن و خودت داری میگی راهنمایی کن بهترین رو بخرن و الان بهترین ها رو داره سامسونگ میزنه نه نوکیا و سونی
و الان نوکیا اومده n86 رو معرفی کرده (اولین 8 مگاپیکسلیش )هنوز معلوم نیست کی بیاد ایران اون وقت سامسونگ میاد i8910 میزنه با دوربین 8 و کیفیت فیلم hd اونوقت ما نگیم سامسونگ بهتره من تجربه ای که دارم رو به دوستان میگم همین و تجربه من اینه که نوکیا تا 2 سال پیش سلطان موبایل دنیا بود ولی الان نیست و سامسونگ جاشو گرفته و گوشی هایی که میزنه برای تمام افراد و سلیقه ها هست (برای بچه ها . خانم ها . مولتی مدیا . پاکت و...) :31:

merikh_merikh
21-04-2009, 15:42
سلام.
دوستان من چون مدتي نبودم و بعد از مدتي اودم اين تاپيک را ديدم.برا همين کامل نخوندمش و فقط نظرمو ميدم.
تو رنج 300 تا 500 تومان گزينه هاي زيادي هستن.
به نظره من:اي900 و اي8510 و ان82 و ان95 8گيگ و پي1.
البته ايکس1 هم گزينه ي بسيار خوبي ميباشد ولي قيمتشو نميدونم.

alivip
21-04-2009, 19:01
سیستم عامل یعنی چه؟ یعنی نباشه چه میشه؟ مثلا گارمین نداریم؟

oghtapost
21-04-2009, 19:07
این گزینه ها هم می تونی به گوشیات اضافه کنی...
samsung s8300
LG arena البته هنوز نیومده

SIMON137
21-04-2009, 20:59
این سایت چی میگه ؟

omnia i910 دیگه چیه ؟

Bahador.p
21-04-2009, 22:33
این سایت چی میگه ؟

omnia i910 دیگه چیه ؟
اگه نگاه کنی مینویسه کنارش Verizon Wireless که مال امریکا هست و مال اوپراتور اونجا هست و با شبکه اونجا منطبق هست و یکم برنامه ها تقویت شدن :11:

SIMON137
21-04-2009, 22:43
کابل اتصال گوشی امنیا یا دیگر گوشی های سامسونگ که خروجی تی وی دارند به تلویزیون ، تو جعبش هست یا باید بخریم ؟
چند هست ؟

hasanmotori
21-04-2009, 22:55
يه امنيا مخصوص كره زده با ال سي دي 3.3 اينچي و رزولوشن 480x800 و cpu 806 و اينترفيس خيلي توپ

S@nti@go_s&k
21-04-2009, 22:57
کابلو باید بخری

SIMON137
21-04-2009, 22:57
يه امنيا مخصوص كره زده با ال سي دي 3.3 اينچي و رزولوشن 480x800 و cpu 806 و اينترفيس خيلي توپ
میشه تو ایران گیر اورد از این مخصوص ها یا فقط تو کره ؟

Bahador.p
21-04-2009, 23:00
کابل اتصال گوشی امنیا یا دیگر گوشی های سامسونگ که خروجی تی وی دارند به تلویزیون ، تو جعبش هست یا باید بخریم ؟
چند هست ؟
من که i900 و i8510 دارم هیچ کدوم کابل روشون نیست پی اومنیا رو نگرفتم ولی برای i8510 ماله نوکیا بهش میخوره و من کابل 5800 بهش وصل میکنم با کیفیت جواب میده:8:

hasanmotori
21-04-2009, 23:00
میشه تو ایران گیر اورد از این مخصوص ها یا فقط تو کره ؟

فكر نميكنم اصلاً تو ايران كار كنه چون مخابرات اونا از نوع gsm نيست و cdma هست متاسفانه

SIMON137
21-04-2009, 23:04
نمیشه امنیا خرید بعد اون رو ارتقا داد ؟ از لحاظ رم و ...

hasanmotori
21-04-2009, 23:18
نمیشه امنیا خرید بعد اون رو ارتقا داد ؟ از لحاظ رم و ...

نه نميشه ولي 128 مگ رم اصلاً كم نمياره و كافيه يعني شما مثلاً ميتوني internet explorer و windows media player و yahoo mesenger و چندتا چيز ديگه با هم باز كني بدون هيچ مشكلي

AryanLand
21-04-2009, 23:20
فكر نميكنم اصلاً تو ايران كار كنه چون مخابرات اونا از نوع gsm نيست و cdma هست متاسفانه

سلام.

تو ایران کار میکنه مگه میخوای چه کار لیکنی که کار نکنه؟ضمنا" تو ایران هم کابلش هست ولی خیلی کمه و بسختی گیر میاد.اما دوستان از همین جا هم تهیه کردن.

zimanooa
22-04-2009, 14:22

سلام دوست عزیز.
n97.1رو بگم یا 5800 که یک تنه از نظر فروش کل دو مدل ایفون رو خوابوند
2.تو یکی بگو که یک جاش بلنگه
3.n97 e90 n96 n86 {نظر شخصی 1100}
4. نو اوری نوکیا اضا فه کردن پیکسل نیست عزیز دلم چیز دیگه ای که شده نوکیا
5.ایرانی ها تعصب دارن خارجی ها چی ؟؟که نوکیا تو دنیا پر فروش جم کنید با این سامسونگ جوادتون:39:

Bahador.p
22-04-2009, 16:23
سلام دوست عزیز.
n97.1رو بگم یا 5800 که یک تنه از نظر فروش کل دو مدل ایفون رو خوابوند
2.تو یکی بگو که یک جاش بلنگه
3.n97 e90 n96 n86 {نظر شخصی 1100}
4. نو اوری نوکیا اضا فه کردن پیکسل نیست عزیز دلم چیز دیگه ای که شده نوکیا
5.ایرانی ها تعصب دارن خارجی ها چی ؟؟که نوکیا تو دنیا پر فروش جم کنید با این سامسونگ جوادتون:39:
1. شما همون N97 رو بگو که پرفروش ترین موبایل تاریخ بشر هست:16: جیگر هنوز N97 وارد بازار نشده یک تنه داره میره :42:
2. اکثر گوشی های سری جدید نوکیا همین N97 (نیم تنه) :27:
3. N97 که هنوز نیوده ولی همه اون گوشی هایی رو که نامبری داشتم نه یک بار بلکه هر کدوم رو 2 یا 3 بار میتونم بگم فاجعه بودن E90 با اون هیکل گوشکوبی Cpu اندازه N95 داشته باشه این ستم داره دیگه از ضایع رد کرده
4. بله اضافه پیکسل نیست بازی های N-Gage هستن که با بازیهای سگا و میکرو رقابت میکنن:27:
5. اگه اخبار سامسونگ رو داشتی همچین جکی نمیگفتی سامسونگ الان توی کل اروپا پرفروش ترینه و تا 1 یا 2 سال دیگه اولین میشه ملت هم نوکیا میخرن بخاطر اینکه قبلا یک بازار موبایل بود و یک نوکیا ولی الان دیگه چشم بادومی ها عزیز دل دارن پیشرفت میکنن هم چین هم کره و... نشستن مثل ما ایرانیها و دارن کمکم نوکیا رو کنار میزنن

hasanmotori
22-04-2009, 16:49
ان 97 عجب فروشی داشته! :دی شما مثل اینکه اطلاعاتت خیلی پایینه
5800‏ هم با قیمت یک سوم آیفون 3 جی 3 ملیون فروش نداشته در حالی که آیفون 3 جی 17 ملیون فروش داشته 5800 بد جور کل آیفونو خابونده! :دی
جواد! اصلا انگار شما نمیدونی جواد چیه

merikh_merikh
22-04-2009, 20:03
به نظره من 5800 ان چنان اش دهنسوزی نیست که این همه در موردش بحث کنیم.......

Johnny Grey
22-04-2009, 22:16
دوست عزیز شما همه چیز بیان کردی الا خواسته خودت از یک گوشی

ضمن اینکه بحث در مورد خوب یا بد بودن گوشی بحث بی فایده ایه چون هر گوشی برای یک سلیقه خاص طراحی شده ما باید ببینیم از گوشیمون چه انتظارو توقعی داریم
شاید یک گوشی 100 هزار تومنی برای خیلی ها جالب نباشه ولی برای فردی که فقط میخواد جواب تلفناشو بده بسیار هم ایده آل باشه....
پس اول خواسته ما مهمه بعد بحث و مقایسه بین خواسته ها..

merikh_merikh
23-04-2009, 12:15
پست بالا کاملن تعید میشه.
دوست عزیز در این رنج قیمتی که شما گفتی گوشی های زیاد و خوبی پیدا میشه.شما باید انتظارات خودتون را بگین تا دوستان بهتر راهنمایی کنن.
هر برندی هم برای خودش گوشی های خوبه خودشو داره در غیر این صورت الان چنین رقابتی بین برند ها پیش نمیامد.......

mojtaba_diba
23-04-2009, 14:38
با سلام در رابطه با معایب گوشی 5800 باید بگم که کی گفته هنگ میکنه سرعت تاچش پایینه و ....
من خودم این گوشی رو 2 ماهی هست که خریدم>گوشی بسیار عالی و پرسرعتیه
فقط دوربینش یکم پایینه که اونم خوداییش عکسایه با کیفیتی می گیره

در ضمن:...
مشخصه‌هاي اصلي گوشي همراه نوکيا مدل 5800 XpressMusic:

• يک گوشي چهاربانده با پشتيباني ازGSM و 3G
• مبتني بر سيستم عامل سيمبين سري 60 نسخه‌ي 9.4
• صفحه نمايش لمسي 3.2 اينچي 16 ميليون رنگي TFT با 640×360 پيکسل رزولوشن
• دوربين 3.15 مگاپيکسلي با اندازه‌ تصوير 1536×2048 پيکسل
• فوکوس اتوماتيک، فلاش و لنز کارل‌زايس براي دوربين
• فيلم‌برداري با سرعت 30 فريم در ثانيه به صورت VGA
• راديو FM استريو به همراه RDS
• قابليت ارسال و دريافت پيام‌هاي SMS، MMS، اي‌ميل و IM
• گيرنده‌ي داخلي GPS و کارکرد A-GPS
• پشتيباني از فرمت‌هاي MP3/WMA/WAV/eAAC+
• حافظه‌ي داخلي 81 مگابايتي با پشتيباني از کارت‌هاي microSD
• باتري يون ليتيوم mAh 1320
• ابعاد: 15.5×51.7×111 ميلي‌متر
• وزن: 109 گرم
• مدت زمان مکالمه: 8 ساعت و 45 دقيقه
• مدت زمان استندباي: 406 ساعت

SIMON137
23-04-2009, 15:15
پست بالا کاملن تعید میشه.
دوست عزیز در این رنج قیمتی که شما گفتی گوشی های زیاد و خوبی پیدا میشه.شما باید انتظارات خودتون را بگین تا دوستان بهتر راهنمایی کنن.
هر برندی هم برای خودش گوشی های خوبه خودشو داره در غیر این صورت الان چنین رقابتی بین برند ها پیش نمیامد.......
من یکسری لیست گوشی دادم ، بهترینش رو می خواستم که کاملتر هم باشه .... نیازهامون رو هم قبلا گفتیم و دوستان ما رو بین دو انتخاب قرار دادند که انتخاب هم کردیم ...
ممنون.