PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال از دوستانی که مدتیه با سایت adrive.com کار میکنند... ?!؟

DaRiOuShJh
16-04-2009, 17:33
دوستان میخواستم بدونم به این سایت اعتباری هست؟
چون backup های سایتم رو روش نگه میدارم اگه یه وقت مشکلی پیش بیاد به فنا میرم:10:

huti_421
17-04-2009, 14:41
اونچنان بد نیست ولی خوب سایت مجانی و هزار درد

من چند وقتیه ازش استفاده می کنم با بلاک یا حذف شدن اکانتم مواجه نشدم

سرویس فارسی پارسااسپیس به نظر من امن تر اِ !!!

DaRiOuShJh
17-04-2009, 18:07
نه دستت درد نکنه برار!
دنباله سرویس های ایرانی نیستم!×!

akhoond
17-04-2009, 18:19
سلام داریوش خان ، این طرف ها ... ؟ :دی
من هم خیلی وقته که دیگه حتی لاگ این هم نکردم
راستش با یکی از بچه ها این مورد رو مطرح کردم ، با هم تو کل سایت گشتیم ، اما موردی پیدا نکردیم که بگه تا یه زمانی شما مهمان ما هستید و ... ( یعنی تو قوانین خود ادرایو )
موردی هم نبوده که دوستان بیان و بگن که اتفاق افتاده ، من تا حالا ندیدم ، می تونی بهش اعتماد کنی
اما چون آدمی زاد ( خود منظورمه ) به ذاته شکاکه ، یه بک آپ داشته بدک نیست واسه روز مبادا ، خوبه ...

مخلصیم

DaRiOuShJh
17-04-2009, 18:25
به به به
بسی مفیوض گشتیم
اجره شما با آقا
اتفاقا برای همین رفتم سراغش که چیزی هست که در عرصه بین المملی! حرفی برای گفتن داره

ئالا این خودش نقشه بک آپ رو داره
یعنی از سایتم که معمولا هفته ای یه بار بک آپ میگیرم با file tranfer آین میکشم روی adrive که جاش مقادیری امن باشه

akhoond
17-04-2009, 20:30
مخلصیم
همین دیگه ، من هم می گم یه جا دیگه هم بگیر ، یه وقت تقی به توقی گفت ، یه عضو مبارک دچار سوزش نشه .... :31:

مخلصیم

MAHDI_SOS
28-10-2009, 15:03
با سلام
من یک مشکل با adrive دارم وقتی فایلی بیش از 100 مگ را از سایتی به آن منتقل می کنم بعد از 78 مگ اعلام کامل بودن می کند و دیگر وقتی به اکانتم سر می زنم میبینم فایل 78 مگ است
لطفا کمک کنید

DaRiOuShJh
28-10-2009, 15:38
مشکل از سایتی هست که میکشید روش نه adrive
من تا 2 گیگ هم بارها کشیدم مشکلی نداشته

یه تاپیک هم برای adrive فکر کنم داشتیم قبلنا

MAHDI_SOS
28-10-2009, 15:53
با سلام
من از آن سایت قبلا برای یک سایت دیگر کردم هیچ مشکلی نداشت
حالا اگر سایتی سراغ داری که لینگ مگاآپلود را تبدیل به لینک های قابل انتقال برای adrive می کند لطفا بگو
با تشکر