PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد php

seyyed agh
16-04-2009, 14:05
سلاماول یه ایبوک خوب برای اموزش php میخواستم اینم بگم که تازه میخوام phpکار کنم پس خیلی مبتدیانه باشهچون تازه html رو تموم کردم و دیدم ایستا هستش و مجبور شدم یه داینامیک لنگوییج کار کنم .یه سوال هم دارم و اون اینکه وقتی میخوام یه متن ساده ی phpرو در مرورگرم به نمایش در بیارم نمیشه ( یه دستور ساده ی اکو) .من اونو توی نت پد نوشتم و با پسوند phpسیو کردم و روی سرور قرار دادم ولی یا باز نمیشه یا اگر باز شه متنم رو نشون نمیده(عکس زیر رو ببینید)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خدا باش پادشاهی کن

Smafias
17-04-2009, 16:20
سلام

بهترین راهنما برای یادگیری php همون manual خودش هست.
از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و البته خود سایت php.net .

اگر اسکریپت شما اجرا نمیشود اول مطمئن شید که آیا هاست شما php ساپورت میکند یا نه؟

متشکرم :11:

Ghaioom
17-04-2009, 16:57
آیا هاست شما php ساپورت میکند یا نه؟

من تو یه سایت خواستم عضو بشم که php ساپورت میکنه. ولی مرورگر خطای Error please check your cookie settings رو میده.
با دو مرورگر امتحان کردم. نمیشه !
چیکار کنم؟

mohan21
17-04-2009, 17:20
سلاماول یه ایبوک خوب برای اموزش php میخواستم اینم بگم که تازه میخوام phpکار کنم پس خیلی مبتدیانه باشهچون تازه html رو تموم کردم و دیدم ایستا هستش و مجبور شدم یه داینامیک لنگوییج کار کنم .یه سوال هم دارم و اون اینکه وقتی میخوام یه متن ساده ی phpرو در مرورگرم به نمایش در بیارم نمیشه ( یه دستور ساده ی اکو) .من اونو توی نت پد نوشتم و با پسوند phpسیو کردم و روی سرور قرار دادم ولی یا باز نمیشه یا اگر باز شه متنم رو نشون نمیده(عکس زیر رو ببینید)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خدا باش پادشاهی کن

اول اینکه فارسی می نویسید کلمات بیگانه واردش نکنید : داینامیک لنگوییج ، این یعنی چه !!!
ایرانی هستیم پس ایرانی حرف بزنیم نه ...

در ضمن در اکو پرانتزها رو بر دارید ...

Smafias
18-04-2009, 02:14
سلام

من تو یه سایت خواستم عضو بشم که php ساپورت میکنه. ولی مرورگر خطای Error please check your cookie settings رو میده.
با دو مرورگر امتحان کردم. نمیشه !
چیکار کنم؟
میدونم کجا رو می گید. اولا اونجا رو باید با مرورگر فایرفاکس برید. دوما قبلش cookie و cache رو پاک کنید.
(منوی options گزینه clear private data - تیک cookies و cache رو بزنید. کلید clear private data now)
سوما ایمیل ی که آدرسشو میدید نباید یاهو باشه. (gmail پیشنهاد شده).
چهارما اونجا دو قطعه کلمه بصورت تصویر میاد که میگه در کادر واردشون کنید، باید هردو رو به هم چسبیده (بدون فاصله) بنویسید.

موفق باشید.

اول اینکه فارسی می نویسید کلمات بیگانه واردش نکنید : داینامیک لنگوییج ، این یعنی چه !!!
ایرانی هستیم پس ایرانی حرف بزنیم نه ...

در ضمن در اکو پرانتزها رو بر دارید ...
دقیقا لنگوییج ش دیگه واقعا غیر قابل تحمله :دی

حالا خوبه خودتون تابع php رو به فارسی نوشتید -> اکو!!!!!! :دی
(شوخی میکنم)

در ضمن در تابع (البته به واقع تابع نیست) echo پرانتز مشکلی نداره هم میتونه باشه هم نباشه.
ولی خوب شایدم با این کار مشکلشون حل بشه!

seyyed agh
23-04-2009, 23:15
با سلام
به جای اینکه به لنگوییج گیر بدین کمکم کنید plz
من قبلا از آی آی اس 5 و پی اچ پی 5 و اینترنت اکسپلورر 6 استفاده میکردم ووقتی یه فایل با فرمت php رو داخل C:\Inetpub\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار میدادم و با IEباز میکردمش این متن نمایش داده نمیشد(همون دستور اکوی ساده)ولی حالا از همان iis5 و php5 استفاده میکنم ولی این بار بجای ie6 از ie8 استفاده میکنم ولی این بار کل سورس برنامه توی مرورگرم دیده میشه(مثلا کلمه "echo" و همه وهمه کاراکترهای دیگه) مشکل چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال بعد اینکه iis 5 و php5 و ie8 با هم سازگاری دارن یا نه؟
خواهش میکنم کامل بگین
با تشکر از همه ی پی اچ پی لنگوییج کارها

seyyed agh
23-04-2009, 23:31
سلام

بهترین راهنما برای یادگیری php همون manual خودش هست.
از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و البته خود سایت php.net .

اگر اسکریپت شما اجرا نمیشود اول مطمئن شید که آیا هاست شما php ساپورت میکند یا نه؟

----------------------------------------------------
راستیتش باید بگم که من از iis 5.1 استفاده میکنم (لوکال هاست) البته روی هاست phpهم گذاشتمش بازم نشد. مشکل چیه؟
مگه iis از php(پی اچ پی من 5 هستش) پشتیبانی نمیکنه؟؟؟
-----------------------------
با خدا باش پادشاهی کن ...

shahriyar3
25-04-2009, 22:19
با سلام
به جای اینکه به لنگوییج گیر بدین کمکم کنید plz
من قبلا از آی آی اس 5 و پی اچ پی 5 و اینترنت اکسپلورر 6 استفاده میکردم ووقتی یه فایل با فرمت php رو داخل C:\Inetpub\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار میدادم و با IEباز میکردمش این متن نمایش داده نمیشد(همون دستور اکوی ساده)ولی حالا از همان iis5 و php5 استفاده میکنم ولی این بار بجای ie6 از ie8 استفاده میکنم ولی این بار کل سورس برنامه توی مرورگرم دیده میشه(مثلا کلمه "echo" و همه وهمه کاراکترهای دیگه) مشکل چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال بعد اینکه iis 5 و php5 و ie8 با هم سازگاری دارن یا نه؟
خواهش میکنم کامل بگین
با تشکر از همه ی پی اچ پی لنگوییج کارها

دوست عزيز ربطي به نسخه iis و IE8 و غيره نداره
مشكل شما اينه كه پيكر بندي iis و درست انجام ندادين بخاطر همين كد هاي شما درست اجرا نميشن
شما بهتره از نرم افزار هاي wamp يا easy php رو تو سيستم نصب كنيد اجرا كنيد انوقت مشكلتون حل ميشه
ضمنا تو اين عكس بالا شما از short tag استفاده كرديد كه در حالت اوليه تو php.ini خاموشه
بهتره كه از <?php استفاده كنيد

mamadfelfel1988
26-04-2009, 01:10
the world is xampp!az on estefade konid

hesam_ss
28-04-2009, 10:26
<?php
echo "<p>man ali gholami hastam</p>";

?>

ahayad in doroos bashe

hesam_ss
28-04-2009, 10:27