PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC Touch Viva or Nokia 5800?

nima84
16-04-2009, 12:53
سلام دوستان
میخواستم بپرسم بین این دوتا گوشی ینی اچ تی سی تاچ ویوا و 5800 نوكیا كدومش رو بگیرم به نظرتون بهتره؟ من واقعا موندم كدوم بهتره چون از یه طرف امكانات مولتی مدیای 5800 بهتره از یه طرف هم هرچی باشه اچ تی سی سیستم عاملش ویندوز موبایله و.../ اگه گوشی خوبی تو همین مایه ها هم میشناسید معرفی كنید ممنون میشم... قیمتش هم حدود همین 340 تا 360 باشه... :)

merikh_merikh
16-04-2009, 13:10
به نظره من اگه ویندوز موبایل با قیمت پایین میخای امنیا بهتره البته حدود 100 تومان باید بزاری رو پولت.درکل بنظرم تاچ ویوا چیزه خوبی نیست.5800 در مقابل تاچ ویوا بهتره بااینکه خودم با 5800 همیشه مخالفم.
ولی به نظرم ان82 و ان79 گزینه های مناسبی هستن.

hasanmotori
16-04-2009, 13:12
5800 يكم مشكلات داره مثلاً زياد هنگ ميكنه سرعتش پايينه و دوربينش در حد 3 نيست.touch viva هم سي پي يوي ضعيفي داره و دوربينش حتي فوكوس اوتوماتيك هم نداره.صفحش واسه ويندوز موبايل كوچيكه و gps هم نداره.اگه بتوني 100 تومن:27: رو پولت بزاري i900 ميتوني بگيري كه همه چي داره و عاليه ولي اگه نميتوني به نظر من 5800 بهتره

hasanmotori
16-04-2009, 13:26
ببين اگه حتماً ويندوز موبايل ميخاي i780 هست كه سي پي يوش عاليه 624 مگاهرتز.gps داره.باتريشم خوبه دوزبينشم از viva بهتره.كيبردم داره.قيمتش حدود 300 تومنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nima84
16-04-2009, 13:28
خیلی ممنون/ میشه یه قیمت حدودی از امنیا بدین؟ تاچ 3g اچ تی سی چطوره؟
@hasanmotori: این گوشی یكمی قدیمی نیست؟

hasanmotori
16-04-2009, 13:35
خیلی ممنون/ میشه یه قیمت حدودی از امنیا بدین؟ تاچ 3g اچ تی سی چطوره؟ قديمي نيست

امنيا 8 گيگ بدون گارانتي 420-430 فكر كنم بتوني پيدا كني.touch 3g هم اصلاً در حد امنيا نيست.
نه i780 تاريخ ريليزش فوريه 2008 ه.

S@nti@go_s&k
16-04-2009, 13:35
سلام
ویوا نسبت به قیمتی که داره خیلی به صرفست
سرعتش هم اونقدر پایین نیست
صداش خیلییییییییی با کیفیت از نظر بلندی از متوسط بیشتره
تاچ فوق العاده ای داره
باتری عالی داره
وای فایش تقریبا از همه ppc ها (99%) قوی تره
کیفیت تصویرش خوبه
ویندوز 6.1 روشه
دوربینش نسبت به کمرا فونها و اسمارت فونها ضعیفه ولی برای ppc بد نیست
.......................

nima84
16-04-2009, 13:44
سلام
ویوا نسبت به قیمتی که داره خیلی به صرفست
صداش خیلییییییییی با کیفیت از نظر بلندی از متوسط بیشتره
تاچ فوق العاده ای داره
باتری عالی داره
کیفیت تصویرش خوبه
ویندوز 6.1 روشه
.......................

حافظه‌ش چطوره؟ تا چقدر میشه ارتقا داد؟ مثلن 8 گیگ بذاری روش هنگ نمیكنه؟

S@nti@go_s&k
16-04-2009, 13:48
سلام
نه هنگ نمیکنه

nima84
16-04-2009, 14:06
ممنون از همه ولی من بازم دو دلم! یكی میگه تاچ ویوا خوبه یكی میگه نه 5800 بهتره. امنیا هم كه به بودجه من نمیخوره. حالا پیشنهاد غیر تاچ هم دادین ممنون میشم فقط تو همین محدوده قیمت باشه... :)

S@nti@go_s&k
16-04-2009, 14:08
دوست عزیز شما برو تو کلوپ 5800 ببین کسایی که 5800 دارن رو پیدا کن و از اونها بپرس خیلی بهتره اینجوری............
در مورد ویوا هم من راهنماییت میکنم:40:

nima84
16-04-2009, 14:24
دوست عزیز شما برو تو کلوپ 5800 ببین کسایی که 5800 دارن رو پیدا کن و از اونها بپرس خیلی بهتره اینجوری............
در مورد ویوا هم من راهنماییت میکنم:40:
مرسی مرسی :)
-----------------------------------------------------------------
بقیه هم اگه پیشنهاد بدن خوشحال میشم...

meghdaad
16-04-2009, 19:47
بین ویوا و 5800 ویوا بهتره i780 هم خوبه

nima84
16-04-2009, 21:13
ممنون از همه:10:
بالاخره امروز تاچ ویوا رو خریدم :) چون از چند نفر دیگه هم كه پرسیدم بهم همین پیشنهاد رو كردن:20:

kalepoook
16-04-2009, 22:17
سلام
مبارکه.میشه در موردش توضیح بدی یا اگه تاپیک جدا داره آدرس بدی من اونجا بیام در موردش یه چند خط بنویس ممنون.

nima84
17-04-2009, 09:48
سلام
مبارکه.میشه در موردش توضیح بدی یا اگه تاپیک جدا داره آدرس بدی من اونجا بیام در موردش یه چند خط بنویس ممنون.

والا من تازه خریدم و باید یكم باهاش بیشتر كار كنم تا بتونم بهتر توضیح بدم ولی تا اینجا فكر كنم همین توضیحاتی كه این دوستمون داد كافی باشه:

ویوا نسبت به قیمتی که داره خیلی به صرفست --> شدیدا تایید میشه
صداش خیلییییییییی با کیفیت از نظر بلندی از متوسط بیشتره --> اینجاش رو من یكمی شك دارم البته :31:
تاچ فوق العاده ای داره
باتری عالی داره
کیفیت تصویرش خوبه
ویندوز 6.1 روشه
.......................

ولی هر چی باشه از 5800 به نظرم خیلی بهتره اونم به خاطر سیستم عامل و حرفه‌ای بودنش و این كه تا دلت بخواد واسش تو اینترنت نرم‌افزار ریخته :)

S@nti@go_s&k
17-04-2009, 14:02
صداش خیلییییییییی با کیفیت از نظر بلندی از متوسط بیشتره --> اینجاش رو من یكمی شك دارم البته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام
نیما جان واسه من که کیفیت عالی صداشم خوبه:40:

nima84
17-04-2009, 19:19
سلام
نیما جان واسه من که کیفیت عالی صداشم خوبه:40:
والا من تابحال پاكت‌پی‌سی‌ نداشتم نمی‌دونم شاید تو رده‌ی پاكت پی‌سی‌ها صداش خوب باشه :46:

فقط یه سوال: این گوشی اصلا فارسی ساپورت نمی‌كنه... ینی نه نشون میده نه می‌شه باهاش فارسی تایپ كرد:41:
اگه راهی هست كه بشه فارسیش كرد بگین ممنون میشم :)

S@nti@go_s&k
17-04-2009, 21:06
سلام برنامش هست
اماااااااااااااا
من شنیدم نصب نکنی بهتره یه سری مشکلات داره در ضمن برنامه رو بریزی نمیتونی پاکش کنی مگر اینکه هارد ریست بشه

ninja3000sh
17-04-2009, 21:12
والا من تابحال پاكت‌پی‌سی‌ نداشتم نمی‌دونم شاید تو رده‌ی پاكت پی‌سی‌ها صداش خوب باشه :46:

فقط یه سوال: این گوشی اصلا فارسی ساپورت نمی‌كنه... ینی نه نشون میده نه می‌شه باهاش فارسی تایپ كرد:41:

سلام برنامش هست
اماااااااااااااا
من شنیدم نصب نکنی بهتره یه سری مشکلات داره در ضمن برنامه رو بریزی نمیتونی پاکش کنی مگر اینکه هارد ریست بشه
فارسی ساز که باید نصب کنی.چون یکی از واجبترینهاست.
اولا باعث میشه sms های فارسی بنویسی و نشون بده.
ثانیا تو اینترنت که صفحات وب بصورت فارسی هم هست بدرد میخوره و...بهت پیشنهاد میکنم حتما نصبش کنی.
در ضمن شما اگه نصبش کردی دیگه لزومی نداره که پاکش کنی.

S@nti@go_s&k
17-04-2009, 21:42

اگر مشگل داشته باشه و فارسی سازش اذیت کنه و خوب نباشه باید پاک کرد

AryanLand
17-04-2009, 22:27

سلام برنامش هست
اماااااااااااااا

فارسی ساز که باید نصب کنی.چون یکی از واجبترینهاست.
اولا باعث میشه sms های فارسی بنویسی و نشون بده.
ثانیا تو اینترنت که صفحات وب بصورت فارسی هم هست بدرد میخوره و...بهت پیشنهاد میکنم حتما نصبش کنی.

سلام.

اول اینکه مبارکه و باید فارسی ساز رو نصب کنی.نه تنها فارسی ساز بلکه خیلی برنامه های دیگه.اگر بخواد غیر از این باشه واسه چی رفتی اینو خریدی ؟ خوب یک 1100 میخریدی باهاش ال میکردی.
اما فارسی ساز معمولا" یکی از برنامه هایی هست که شما تا بتونی اونی که با مدل گوشیت میخونه رو پیدا کنی شاید یکم دردسر داشته باشه.اینکه دوستمون فرمودن اگه اذیت کرد باید هارد ریست کنی میتونم بگم توی 99% مواقع همینطوره اما این نباید باعث بشه که بیخیالش بشی.
شما قبل از هر برنامه ای فارسی ساز رو نصب کن تا اگر مجبور به هارد ریست شدی زیاد تو زحمت نیفتاده باشی.ضمن اینکه شما میتونی با گرفتن بکاپ در هر مرحله (بعد از نصب موفقیت امیز یک برنامه) هر جا که مجبور به هارد ریست شدی بکاپ رو اجرا کنی و دستگاه رو برگردونی به حالت قبل از نصب اون برنامه مخرب.
من نمیدونم چه فارسی سازی با ویوا همخونی داره سعی میکنم پیدا کنم و همینجا بهتون معرفی کنم.

S@nti@go_s&k
17-04-2009, 22:30
من نمیدونم چه فارسی سازی با ویوا همخونی داره سعی میکنم پیدا کنم و همینجا بهتون معرفی کنم.

سلام
یه فارسی ساز خوب هست که تو تایپیک خودش میگم با فارسیش زیاد کار نکردم اما بد نیست

نیما جان زحمت تایپیک با خودت
قسمت پاکت پیسی
بقیه ش تو تایپیک ویوا