PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی از کجا connect شده

kawosh
16-04-2009, 08:21
چند وقت هست که دنباله یک راهی هستم برای اینکه بتونم اطلاعات کاملی در مورد اینکه چه یوزری در چه ساعتی مثلا به سرور remote کرده یا در چه زمانی چه کسی از فایلهای شیر شده استفاده کرده را بدست بیارم ولی هنوز موفق نشدم کسی در این مورد اطلاعاتی داره

ebilove
17-04-2009, 00:49
شما نگفتین توی ایکس پی میخواین بدونین یا سرور

برای ریموت از خود سرور میشه از تو ایکس پی من بلد نیستم

از توی ایکس پی میتونی
اینجا :::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به کسای که به فایلهایی شعر شدتون دسترسی داشتن یا دارن رو ببینین

بدرود

ShayaneZekr
23-04-2009, 16:39
شما نگفتین توی ایکس پی میخواین بدونین یا سرور

برای ریموت از خود سرور میشه از تو ایکس پی من بلد نیستم

از توی ایکس پی میتونی
اینجا :::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به کسای که به فایلهایی شعر شدتون دسترسی داشتن یا دارن رو ببینین

بدرود

راهكاري شما به آن پيوند داديد تنها در لحظه مشخص ميكند چه كسي در سيستم Sessionاي باز دارد. اين راهكار تنها محدود به سرور نيست. در هر سيستمي ميتوان از اين طريق متوجه شد كه چه كسي به چه چيزي دسترسي دارد.

چند وقت هست که دنباله یک راهی هستم برای اینکه بتونم اطلاعات کاملی در مورد اینکه چه یوزری در چه ساعتی مثلا به سرور remote کرده یا در چه زمانی چه کسی از فایلهای شیر شده استفاده کرده را بدست بیارم

شما براي اينكه رخدادهاي يك object را مورد بررسي قرار دهيد ابتدا بايد ثبت رخداد را براي آن Object فعال كنيد. اين كار از طريق سربرگ Security در Properties‌ آن Object و سپس گزينه Addvanced و سپس تب Auditing امكان پذير هست. بعد از پيكر بندي اين قسمت حال بايد از داخل Group Policy دستور ثبت Auditing ها را در Event Viewer صادر كنيد.

انجام اين كار كمي طولاني هست ولي شما ميتوانيد در وب به دنبال موضوع Auditing بگرديد. جوينده يابنده بٌود.