PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر در مورد فضا سوالی دارید از فضا نوردان بپرسید

mdh7#
14-04-2009, 15:31
فضا نوردان معمولا انسانهایی اجتماعی هستند و بسیار علاقه مندند تا تجربه های خودشان را در مورد زندگی و کار در فضا با دیگران به اشتراک بگذارند .
Greg Chamitoff یکی از سکنه های فعلی ایستگاه فضایی بین المللی است که مانند سایر فضانوردان می تواند به سوال های شما در مورد سفر انسان به فضا پاسخ بدهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ناسا پایگاه اینترنتی را از مدت ها پیش برای این منظور تهیه کرده است . در این پایگاه هر کسی قادر است که سوال خودش را در مورد ماموریت های انسان به فضا ، بپرسد و فضا نوردان یا سایر پرسنل ناسا به صورت نوشتاری یا صوتی به آنها پاسخ می دهند .
چند ماموریت شاتل های فضایی قبلی به خاطر فعالیت های ساخت و ساز ایستگاه فضایی بسیار فشرده انجام شده است ، به همین علت فضانوردان فرصت نمی کردند تا به تمامی سوالات مردم عادی پاسخ بدهند .
اما Greg Chamitoff برای چند ماه ساکن ایستگاه فضایی بین المللی خوهد بود و در برنامه ی روزانه اش فرصت دارد تا به سوالات بیشتری چواب بدهد .
در صورتی که سوالی دارید می توانید آن را از طریق پایگاه اینترنتی ناسا ارسال کنید و آن ها هر هفته سوالات شما را به ایستگاه فضایی ارسال می کنند.

omid2020-com
17-04-2009, 09:34
یه سوال دارم
پروژه سفر به ماه واقعی هستش یا همش یه خالی بندیه؟

farbod123
17-04-2009, 10:59
یه سوال دارم
پروژه سفر به ماه واقعی هستش یا همش یه خالی بندیه؟
دوست من باید برید تو سایت ناسا بپرسید نه این جا...