PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد اکسترنال WD My Passport Elite

Rasam 360
14-04-2009, 10:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
دیروز یه هارد اکسترنال WD My Passport Elite 320GB به دستم رسید و بعد از اینکه به PC وصل کردم از سر بی تجربگی و طول کشیدن نصب برنامه های بکآپی که تو هارد بود بیخیال اونها شدم و همشو Cut کردم تو یه Drive کامپیوتر
بعد 2 تا فیلم ریختم تو هارد و از USB درش اووردم. مشکل اینه که دیگه نمیشه ازش استفاده کرد !! وقتی به PC وصل میشه اصلا" هیچ درایوی نمیاره که برای اون باشه و من هیچکاری نمیتونم بکنم :41:
لطفا" حتی در حد کوچکی منو کمک کنید !
ممنون

milky way
14-04-2009, 15:51
وقتی وصل میکنی کلا هارد هم به عنوان یه قطعه Plug & Play نمیشناسه، یا فقط درایو ها رو نمیاره.

danavan
14-04-2009, 16:22
پورت usb رو چک کن.
کابلش رو عوض کن و از یک کابل مینی یو اس پی دیگه استفاده کن.

coolknight
09-03-2013, 21:58
با سلام به دوستان عزیز

به یه مشگل اساسی برخورد کردم لطفا راهنمایی کنید : من وقتی هاردم رو به لبتابم وصل میکنم با اینکه فن و چراغش کار میکنه ولی بالا نمیاره
چه کار کنم ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید ...:n03::41::37:

ata.royalfalcon
09-03-2013, 22:34
با سلام به دوستان عزیز

به یه مشگل اساسی برخورد کردم لطفا راهنمایی کنید : من وقتی هاردم رو به لبتابم وصل میکنم با اینکه فن و چراغش کار میکنه ولی بالا نمیاره
چه کار کنم ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید ...:n03::41::37:

سلام .
اگر هارد اکسترنال شما WD my passport هست (عکسی که گذاشتید) که فن نداره . در درجه اول حتماً روی یک سیستم دیگه تست کنید حالا فرقی نمیکنه usb2 باشه یا usb3 . اگر مشکل برطرف نشد برنامه disk management را اجرا کنید و ببینید آیا پارتیشنهای هارد اکسترنال مورد نظر دیده میشه یا خیر (عکس بذارید تا بهتر بتوان بررسی کرد) . برای دسترسی به این برنامه روی my computer راست کلیک و سپس manage و سپس روی disk management کلیک کنید .

coolknight
10-03-2013, 17:19
اینم از عکس ..... میگم میشه مشکل از usb باشه ؟؟؟:n03:

ata.royalfalcon
10-03-2013, 17:51
اینم از عکس ..... میگم میشه مشکل از usb باشه ؟؟؟:n03:

در disk management که هارد اکسترنال شناسایی نشده . اگر روی سیستم دیگر هم تست کردید ولی مشکل همچنان باقیست پیشنهاد میکنم بفرستید گارانتی . اگر هم کابل مشکل داشته باشه خودشون تست و در صورت نیاز تعویض میکنند ولی اگر کابل اضافه دارید بد نیست یه تست کنید . ضمناً از usb hub یا کابلهای افزایش طول usb استفاده هم نکنید .