PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت کپچر بین 300 تا 400 هزار تومان

sajad_n90
14-04-2009, 08:58
سلام
میخواستم یه کارت کپچر حرفه ای بین 300 تا 400 هزار تومان بخرم اگه ممکنه منو رو راهنمایی کنید .
راستی movie box و canopus edius hdv چه طوره ؟؟؟
ممنون
( لطفاً بهترین رو معرفی کنید)

vioman
15-04-2009, 01:41
سلام
میخواستم یه کارت کپچر حرفه ای بین 300 تا 400 هزار تومان بخرم اگه ممکنه منو رو راهنمایی کنید .
راستی movie box و canopus edius hdv چه طوره ؟؟؟
ممنون
( لطفاً بهترین رو معرفی کنید)

دوست عزیز
شما قصد کار با کدوم یک از نرم افزار های تدوین رو دارید؟
هر کدام از کارت هایی که نام بردید با نرم افزار های تخصصی خودشون هماهنگی دارند.
Movie Box از شرکت پیناکل با نرم افزار Avid همخونی کامل داره و Canopus با نرم افزار ادیوس.

شما با کدام نرم افزار کار میکنید؟

sajad_n90
16-04-2009, 13:03
سلام
با پریمیر و ادیوس مچ بشه.

vioman
17-04-2009, 06:03
سلام
با پریمیر و ادیوس مچ بشه.

دوست عزیز
فقط دستگاه های کاناپوس با ادیوس کاملا هماهنگ هستند.

البته مدل هایی از پیناکل و مدل های معدودی از ماتروکس هم با ادیوس همخوانی دارند اما اگر تخصص شما ادیوس هستش باید از کاناپوس استفاده کنید.
پریمیر هم تقریبا با خیلی از کارت ها کار میکنه
ماتروکس ها تخصص کاریشون رو روی پریمیر میدونن اما باز هم میشه مدل هایی از پیناکل و کاناپوس رو مثال زد که با پریمیر هماهنگ باشند.

متاسفانه کارت های خوب کاناپوس قیمت های خیلی بالایی دارند و مدل های ارزون قیمت تر این براند کیفیتی در حد حرفه ای ندارند.

sajad_n90
18-04-2009, 13:37
یعنی هیچ کارت کپچری تا این قیمت خوب وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vioman
19-04-2009, 05:40
یعنی هیچ کارت کپچری تا این قیمت خوب وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز
مطمئنا در این سطح از قیمت دستگاه های خوبی پیدا میشه اما متاسفانه من اطلاع دقیق و بروزی از محصولات کانوپوس ندارم ،:41:

شاید بتونم در مورد مشخصات فنی کمکتون کنم اما قیمت رو باید از بازار بگیرید:46:

Canopus مدل های طبقه بندی شده ای داره.
کامل ترین محصولات این براند بهمراه نرم افزار عرضه میشه و طبیعتا به علت لایسنس های نرم افزار ها قیمت های خیلی بالایی داره
یک سری دیگه از محصولات فقط سخت افزار خالیه و هیچ نرم افزاری همراهش نیست ، این محصولا خوش قیمت ترند.
سری محصولات انکود کانوپوس خیلی متنوع تره و قابلیت های خیلی زیادی داره که خیلی هاش برای ما که ایرانیم بلااستفاده هستش.
توی ایران محصولاتی مثل ACEDVio یا MVRD ها خیلی پر کاربرد تر هستند.
پیشنهاد میکنم محصولات کانوپوس در سایت خود این شرکت ملاحضه کنید ، شاید راحت تر بتونید انتخاب کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید:11: