PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل برای استفاده از Webcam یک شرکت با استفاده از IP آن

Ni_nigc
13-04-2009, 10:18
اقا من می خوام از وبکم یک شرکتی Office اون رو ببینم و ای پی اون مثلا 192.168.5.122 هست .
من این Ip adress رو به شکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی آدرس بار IE می زنم .
ولی پیغام Network Access Message: The page cannot be displayed می ده .

می دونم که آدرسش درسته و مشکلی نداره چون یکی از توی اون شرکته داره بهم آمار میده .

البته من هم از شبکه شرکت استفاده می کنم که روتر هم داره .

مشکل کجاست ؟ :2:

Ni_nigc
13-04-2009, 12:11
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه .
ممنن

alizali
14-04-2009, 02:17
مشکل شما اینه که فکر میکنی شبکه یعنی فقط دونستن یه آی پی
از نوع سوالات خیلی چیزها مشخصه دوست من

Ni_nigc
14-04-2009, 07:36
مشکل شما اینه که فکر میکنی شبکه یعنی فقط دونستن یه آی پی
از نوع سوالات خیلی چیزها مشخصه دوست من

عزيز من اگه نمي دوني پست بيخود نده .

hraeissi
15-04-2009, 08:17
دوست من سلام

آیا شما به شبکه داخلی آن شرکت متصل هستید و یا از خارج از آن شرکت این کار را می خواهید انجام دهید ؟

Ni_nigc
18-04-2009, 09:31
دوست من سلام

آیا شما به شبکه داخلی آن شرکت متصل هستید و یا از خارج از آن شرکت این کار را می خواهید انجام دهید ؟

من از طريق Internet مي خوام وصل شم . ( خارج از اون شركت )

hraeissi
18-04-2009, 12:48
به همین راحتی امکانش نیست

برای این منظور یا می بایستی ip دوربین مربوط از اینترنت دیده شود و یا می بایستی آن شرکت دارای روتر باشد و ip اینترنتی خودش را از روی یک پورت خاص به ip دوربین روت کند .

در خصوص اینکه گفتید دوستتان اینکار را می کند ، آیا ایشان هم از طریق اینترنت وصل می شود و یا از طریق شبکه داخلی شرکت ؟

Ni_nigc
18-04-2009, 13:35
به همین راحتی امکانش نیست

برای این منظور یا می بایستی ip دوربین مربوط از اینترنت دیده شود و یا می بایستی آن شرکت دارای روتر باشد و ip اینترنتی خودش را از روی یک پورت خاص به ip دوربین روت کند .

در خصوص اینکه گفتید دوستتان اینکار را می کند ، آیا ایشان هم از طریق اینترنت وصل می شود و یا از طریق شبکه داخلی شرکت ؟

از طريق اينترنت مي شود اين دوربين را ديد ، اما من از طريق اينترنتي كه در شركت دارم نمي توانم استفاده كنم .

hraeissi
18-04-2009, 13:56
شاید فقط دسترسیشو بر روی ip های خاصی دادن

Ni_nigc
18-04-2009, 15:29
شاید فقط دسترسیشو بر روی ip های خاصی دادن

دسترسي من رو يا دسترسي اون دوربين رو مي فرماييد .
در كل چكار بايد بكنم ؟
آيا مي شه با p . R . O . X .x . Y وارد شد ؟
لطفا دقيقتر راهنمايي فرماييد .

ممنون

hraeissi
18-04-2009, 19:34
دسترسي من رو يا دسترسي اون دوربين رو مي فرماييد .
در كل چكار بايد بكنم ؟
آيا مي شه با p . R . O . X .x . Y وارد شد ؟
لطفا دقيقتر راهنمايي فرماييد .

ممنون

در صورت داشتن روتر در آن شرکت ، امکانش وجود دارد که ورودی به شبکه داخلی ، که به سمت دوربین هدایت می شود ، فقط از IP خاصی باشد .

به عبارت دیگر تعریف شده باشد که من با IP فلان تنها بتوانم به دوربین متصل شوم .

این مورد منطقی بوده و احتمالش است که این Policy را داشته باشند .

Ni_nigc
21-04-2009, 09:32
روتر فقط توي شركت ماست .
شركتي كه دوربين توش هست ، روتر نداره .
در ضمن از هر كافينتي هم ميشه وصل شد .
هر مشكلي هست توي اين شركت ماست .
نمي شه يجوري دورش زد ؟

hraeissi
21-04-2009, 09:50
اگر اینترنت از روتر شما داره می یاد من بعید می دونم با Proxy مشکلت حل شود چون Proxy برای خارج شدنت کمک می کند ولی برای وارد شدن به شبکه شما نه . احتمال می دهم که در روتر تنظیمی گذاشتند که برای کنترل پهنای باند پکتهار بزرگ Drop شود و به شما نرسد
میتوانید در این مورد بررسی کنید .

Ni_nigc
22-04-2009, 07:39
اگر اینترنت از روتر شما داره می یاد من بعید می دونم با proxy مشکلت حل شود چون proxy برای خارج شدنت کمک می کند ولی برای وارد شدن به شبکه شما نه . احتمال می دهم که در روتر تنظیمی گذاشتند که برای کنترل پهنای باند پکتهار بزرگ drop شود و به شما نرسد
میتوانید در این مورد بررسی کنید .

ممنون .
بررسي مي كنم ببينم چه نتيجه اي ميگيرم .