PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نميتونم صدا رو كم و زياد كنم!!۩

Satrikon
05-02-2006, 03:18
ويروس jeefo رو سيستمم نصب شده بود---چندين قسمت كامپيوتر بعد از پاك كردنش(jeefo) خراب شد
چند تاش رو درست كردم اينو نتونستم و اومدم از پي سي ورلدي ها كمك بگيرم...
حالا مشكل اينه كه وقتي ويروس رو پاك كردم اون icon پايين كه مربوط به صدا هست رفت حالا صدا رو نميتونم تغيير
بدم!-----فكر كنم(90%) فايل مربوط بهش توسط jeefo آسيب ديده----سي دي ويندوز رو دارم ---ميشه تعمير كرد؟
يكي از دوستان نوشته بود در run تايپ كنيد _________ سي دي رو بزاريد 100% ويندوزتون تعمير ميشه! چي بايد تايپ مي كرديم ؟؟(؟2)
پيشاپيش ممنونم

Am!d
05-02-2006, 03:25
اون ايكوني كه رو تسك بار بود ؟؟ اونو ميگي ؟؟
مگه هميشه با اون صدارو تنظيم ميكردي؟؟

Satrikon
05-02-2006, 03:46
آره اون ايكون رو مي گم----صدا رو هم با كيبورد كم و زياد مي كردم كه اگه اون آيكون نباشه با كيبورد كم و زياد نمي شه---
در كل مي خوام برگرده

Am!d
05-02-2006, 03:53
آره اون ايكون رو مي گم----صدا رو هم با كيبورد كم و زياد مي كردم كه اگه اون آيكون نباشه با كيبورد كم و زياد نمي شه---
در كل مي خوام برگرده
Control Panel بعد Sound and Audio Devices بعد در مقابل گزينه’ Place volume icon in taskbar تيك ميزاري . همين .
حالا اگه اين كارم نكردي ميتوني در قسمت Device Volume با انتخاب گزينه’ Advanced صدا رو تغيير بدي .
موفق باشي . :happy:

Satrikon
05-02-2006, 04:00
اون گزينه تيك خورده بود--گفتم كه فايل مربوط بهش توسط jeefo آسيب ديده--- بعد وقتي ميخواي صدا رو تنظيم كني نمي شه هر دفعه بري اونجا!----فايل آسيب ديده با يد از طريق سي دي ويندوز تعمير بشه كه من بلد نيستم يك راهش تايپ در run هست كه من عبارت رو نميدونم.

mpsjavad
05-02-2006, 14:41
اون گزينه تيك خورده بود--گفتم كه فايل مربوط بهش توسط jeefo آسيب ديده--- بعد وقتي ميخواي صدا رو تنظيم كني نمي شه هر دفعه بري اونجا!----فايل آسيب ديده با يد از طريق سي دي ويندوز تعمير بشه كه من بلد نيستم يك راهش تايپ در run هست كه من عبارت رو نميدونم.

با سلام ..

اون دستور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

==============++=================
معرفي دستور كاربردي SFC /Scannow
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
==============++=================

hatef_4541
05-02-2006, 15:59
اگه با جيفو ها مشكل داري هنوز اين آنتي مشكل رو حل ميكنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فايل هاي ويروسي رو تميز ميكنه و خود فايل هم آسيب نميبينه ! :happy:

Satrikon
09-02-2006, 23:34
من واقعآ و شديدآ از شما تشكر مي كنم چون كاري عجيب كرديد---- نمي دونم چي باعث اين شد... فقط ميدونم كه
وقتي دستور sfc /scannow رو چندين بار اجرا كردم در حالي كه سيدي در درايو بود )و( فايل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود و اجرا كردم دييييييييييييييگه ويندوز بالا نيومد !!!!
تمام گزينه هاي سيف مد رو هم امتحان كردم ولي نشد ريپير هم نشد!!!!! 1 ارور رو بعد load شدن ويندوز 3 ثانيه نشون ميداد!
LSASS تيترش بود و ميگفت وقتي پسورد رو چك كرد مطابق نبود(ادمين پسورد داشت)------3 ثانيه تموم ميشد restart ميشد
الان هم با ويندوز جديد در محضر شما گراميان مخصوصآhatef_4541 و mpsjavad هستم.
تشكر از راهنماييتان

hatef_4541
10-02-2006, 02:13
دوست عزيز من هر 2 ماه يك بار با اين آنتي كه گذاشتم سيستم خودم رو چك ميكنم و جيفو ها رو پاك ميكنم ! نزديكه 2 سال هست كه ويندوز عوض نكردم ! هنوز مثل ساعت كار ميكنه و در كنترل من هست ويندوز ! شما در جايي حتما اشتباه كردي ! اون دستور رو من تا حالا چك نكردم ! من با اين آنتي مشكلي نداشتم تا حالا ! :)

Satrikon
10-02-2006, 02:55
من اصلآ نگفتم اين فايل ويندوز رو خراب كرد گفتم اين كار ها رو كردم كه اينجوري شد.

Amir_P30
10-02-2006, 20:20
ارور رو بعد load شدن ويندوز 3 ثانيه نشون ميداد!
LSASS تيترش بود

من نميدونم شما چي كار كردين كه يكي از فايل هاي حياتي ويندوزتون پريده

در عجبم