PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن نرم افزاری که قبلا درست اجرا میشد

rayhaneh
11-04-2009, 16:41
سلام دوستان
من خیلی وقت از دانلود منیجر flash gate استفاده میکنم ولی این اواخر شورت کات برنامه رو که کلیک میکنم ایکن ان در سیستم تری می آید ولی هرچه کلیک میکنم باز نمیشه!:13:
فکر کردم شاید انتی ویروسم مانع اجراش میشه(کاسپر)ولی کاسپر پیامی درمورد ----- اون نداده .برنامه رو چند بار تا حالا آن ایسنستال کردم و دوباره نصب کردم ولی هیچ فرقی نکرد..شما فکر میکنید مشکل از کجاست؟؟
ممنون

K A R I M I
11-04-2009, 17:12
سلام
آیا بعد از حذف مطمئن شده اید که کد های رجیستری اون رو به طور کامل پاک کرده اید ؟
ممکن است ویندوز شما ایراد پیدا کرده باشه ...

rayhaneh
11-04-2009, 17:20
آیا بعد از حذف مطمئن شده اید که کد های رجیستری اون رو به طور کامل پاک کرده اید ؟
ممکن است ویندوز شما ایراد پیدا کرده باشه ...
راستش اگر منظورتان این است که بصورت دستی از رجیستری باید پاک کنم باید بگم نه
اگه فکر میکنید این راه جواب میده میشه مسیر تقریبی برنامه رو در رجیستری بگید.

K A R I M I
11-04-2009, 17:28
HKEY_CURRENT_USER\Software
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE
در ضمن کنترل + F رو هم بزنید و اسم فایل اجرایی برنامه رو که در مسیر اصلی برنامه قرار داره رو سرچ کنید و تمام اونا رو پاک کنید ...
بهتر هست که اول از رجیستری یه پشتیبان بگیرید ...

برنامه رو به طور کامل حذف و داده های رجیستری رو به صورت بالا حذف کنید ، سیستم رو یک بار ری استارت کنید ( حس وسواس ) و برنامه رو دوباره نصب کنید ...

ولی من احتمال میدم مشکل از ویندوز شماست !

rayhaneh
11-04-2009, 17:39
hkey_current_user\software
hkey_local_machine\software
در ضمن کنترل + f رو هم بزنید و اسم فایل اجرایی برنامه رو که در مسیر اصلی برنامه قرار داره رو سرچ کنید و تمام اونا رو پاک کنید ...

برنامه رو به طور کامل حذف و داده های رجیستری رو به صورت بالا حذف کنید ، سیستم رو یک بار ری استارت کنید ( حس وسواس ) و برنامه رو دوباره نصب کنید ...
چشم امتحان میکنم

راستش من چیز زیادی از کار با رجیستری نمیدونم میشه راهنمایی کنید که بهتره که چطور پشتیبان بگیرم ؟

ولی من احتمال میدم مشکل از ویندوز شماست !
اگر اینطور باشه که امیدوارم نباشه به نظر شما راه حلش چیه؟
مرسی از زحمتتون

K A R I M I
11-04-2009, 17:44
برای بک آپ از منوی File گزینه Export رو انتخاب کنید ، دقت کنید که در پنجره رجیستری روی My Computer کلیک کرده باشد تا از تمامی رجیستری پشتیبان بگیره ...

وقتی که مشکل از ویندوز باشه ، تصور من این هست که ویندوز قاطی کرده ! بعضی ها ویندوز رو ریپیر میکنند و بعضی ها بلا فاصله مثل من ویندوز رو عوض می کنند !

rayhaneh
11-04-2009, 19:35
سلام مجدد

تصور من این هست که ویندوز قاطی کرده !
فکر میکنم حق با شما باشه چون:
در رجیستری در اون زیر شاخه ها یی که گفتید
برنامه مذکور را نیافتم ولی در درایو c فولدر کامل برنامه موجود میباشد و اینکه اصلا مراحل حذف برنامه کامل طی نمیشود وخیلی سریع تمام میشود...

بعضی ها بلا فاصله مثل من ویندوز رو عوض می کنند !
متاسفانه من نمیتوانم الان کارشما را بکنم و دوباره تمام نرم افزارهام رو نصب کنم چون
(ایمیج گرفتن از هارد رو هنوز امتحان نکردم وبرنامه اش را هم ندارم وقت هم فعلا نه)!!!
پس می ماند:
بعضی ها ویندوز رو ریپیر میکنند
ولی چگونه؟!

K A R I M I
11-04-2009, 20:31
ولی فکر نکنم که ریپیر بتونه کاری از پیش ببره !
بدین گونه ( ! ) :
سی دی ویندوز رو تو سی دی رام بزارید بعد تو ران بنویسید cmd و بعد تو محیطش بنویسید sfc/scannow ...

rayhaneh
11-04-2009, 21:00
امتحان میکنم ببینم چی میشه!
فعلا....