PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کتاب Professional English In Use Finance

nemesis
10-04-2009, 19:33
من نسخه pdf کتاب Professional English In Use Finance رو می خوام ! (Cambridge University Press)
اگه اشتباه نکنم نویسندش Ian Mackenzie

من نسخه اصلی PDF رو می خوام !
چون یکسری از فایل ها هستند که حجمشون 16-17 مگابایت هست که کتاب رو با کیفیت خیلی بد اسکن کردن !

من نمونه کتابی رو می خوام که بصورت رسمی PDF شده !

البته اگه باشه !

sepehr_x50
14-04-2009, 00:27
من نسخه pdf کتاب Professional English In Use Finance رو می خوام ! (Cambridge University Press)

چون یکسری از فایل ها هستند که حجمشون 16-17 مگابایت هست که کتاب رو با کیفیت خیلی بد اسکن کردن !

البته اگه باشه !

سلام.

من اینو پیدا کردم:

Professional English in Use Finance, by Ian Mackenzie

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Cambridge University Press (3 Jul 2006) | ISBN: 0521616271 | PDF | 140 Pages

Professional English in Use Finance is the latest exciting addition to the bestselling English Vocabulary in Use titles. Suitable for intermediate students and above, Professional English in Use Finance includes 50 units covering all aspects of financial vocabulary from Accounting to Borrowing and Lending, Central Banking to Venture Capital and many more areas including financial idioms and metaphors. Primarily designed as a self-study reference and practice book, it can also be used for classroom work and one-to-one lessons. This book is a must for both trainers and learners of ESP and Business English, who need to use English in a financial environment.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nemesis
14-04-2009, 00:51
دوست من !
اولاً از زحمتی که کشیدید ممنونم !
اگه دقت کرده باشید توضیحات کتاب Professional English in Use Finance ارائه کردید ولی لینک مربوط به کتاب Professional English in Use ITC هستش !

کتاب Professional English in Use Finance تو اینترنت زیاده ! ولی همشون اسکن هستند و خیلی بدکیفیت !

boros
15-10-2010, 14:57

البته اگه باشه !

تاپیک قدیمی هست .

اما من هم همین کتاب میخوام و البته نسخه اسکن شده رو نمیخوام .

با تشکر

france
15-10-2010, 20:24

size:16.52 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود نشده که اسکن شده می باشد یا خیر

boros
15-10-2010, 21:40
ممنون ولی به نظرم این همون اسکن شده هست . چون حجمش همونه .

بازم ممنون .

asaasaasa
25-10-2012, 13:37
سلام میدونم تاپیک قدیمی هست ولی من لینک 125 MB این کتاب روپیدا کردم خودم دارم DL میکنم 100% کیفیت بالایی داره گفتم بذارمش اینجا... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi CFA
18-12-2012, 11:39
خدا خیرت بده،انشاءالله دلت شاد بشه،واقعا ممنونم از لطفت نمیدونی با قرار دادن این لینک چه کمک بزرگی درحق من کردی،خیلی برات دعا کردم،
برقرار و پیروز باشی

hadi CFA
18-12-2012, 11:40
سلام میدونم تاپیک قدیمی هست ولی من لینک 125 MB این کتاب روپیدا کردم خودم دارم DL میکنم 100% کیفیت بالایی داره گفتم بذارمش اینجا... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا خیرت بده،انشاءالله دلت شاد بشه،واقعا ممنونم از لطفت نمیدونی با قرار دادن این لینک چه کمک بزرگی درحق من کردی،خیلی برات دعا کردم،
برقرار و پیروز باشی

moohssenn
02-09-2013, 08:11
سلام
این لینک کار نمیکنه . کسی دیگه سراغ نداره؟

erfanskelet
11-09-2013, 02:22
لینک خرابه :(

aslani031
30-10-2016, 09:33
لينك جديد
اسكن با كيفيت بالا و رنگي
بعد از اينكه صفحه باز شد رو گزينه (به هر حال بارگيري شود )كليك كنيد
حجم 130 مگ