PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای ساخت آلبوم عکس حرفه ای

mrmostafa
10-04-2009, 12:35
سلام و خسته نباشید

نرم افزار Wedding Album Maker Gold رو نصب کردم در اصل Time line نداره ولی Studio 10 مثل movie maker ایناست میشه چیز خوبی درآورد. البته برنامه خوبی هست فقط time line داشت میشد مثل برنامه Studio 10 قبل عکسها نوشه ای یا توضیحاتی اضافه کرد و همینطور انتها خوب بود داخل خودش نداره مثلا یه مشخصات اولش اضافه کرد؟؟؟ و
نرم افزار Wedding Album Maker Gold قتی عکس ها رو داخلش اضافه میکنیم داخلش یه عکس رو نمیشه پاک کرد!!!!! Halywood FX رو میشه به ترنزیشن های این برنامه اضفه کرد؟؟؟ برنامه Wedding Album Maker Gold اگه ترنزیشن هاش بشه زیاد کرد عالی و متنوع میشه برنامه خوبی هست

در کل در زمینه ساخت آلبوم و کلیپ عکس برنامه ای حفه ای با امکانات زیاد و ترنزیشن های زیاد و متنوع و title های زیاد هست که کار باهاش هم راحت باشه و خروجی با کیفیت هم ده .

Saleh
10-04-2009, 14:53
سلام خدمت دوست محترم
Pinnacle Studio یکی از نرم افزار های قدرتمند در این زمینه هست کار با هاش هم راحته و افکت های زیادی داره ولی حجمش زیاده و فکر نکنم امکان دانلود وجود داشته باشه بنده خودم از مغازه خریدم دو DVD بود.
تاپیک مربوطه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید! :46:

ghasem13
10-04-2009, 19:12
سلام.
نرم افزار 3D Album Picture Pro امکانات زیادی برای ساخت فتو کلیپ داره و حجمشم خیلی کمتره.

mrmostafa
10-04-2009, 22:29
سلام خدمت دوست محترم
Pinnacle Studio یکی از نرم افزار های قدرتمند در این زمینه هست کار با هاش هم راحته و افکت های زیادی داره ولی حجمش زیاده و فکر نکنم امکان دانلود وجود داشته باشه بنده خودم از مغازه خریدم دو DVD بود.
تاپیک مربوطه:

موفق باشید! :46:

ممنونم آره من ورژن 10 رو دارم روی کپچر بود ولی 12 رو خریدم ریختم هنگ میکنه همش مشکل داره. ولی در کل خروجی avi میگیرم یه خورده پرش داره خروجی وی سی دی هم که کیفیت عکس ها میاد پایین بعد امکان فارسی نوشتن نداره بعد مثلا 1000 تا عکس رو بخوای کلیپ کنی باید بشی تک تک برای هر عکس ترنزیشن بزاری ولی نرم افزار Wedding Album Maker Gold رو نصب کردم مزایایی که داره خودش ترنزیشن رو برای همه ست میکنه و خروجی mpeg1 کیفیتش بهتر از studio هست فارسی هم تیپ میکنه. و خودش عکس ها رو به غیر از ترنزیشن به صورت متحرک هم در میاره در حال حرکت آروم فقط تعداد ترنزیشن های زیادی براش میخوام نمیدونم چه برنامه ای براش کار میکنه ولی studio برنامه halywood fx میخوره. هنوز برنامه کامل و حرفه ای و خروجی خیلی با کیفیت برای ساخت آلبوم عکس وجود نداره همش در رابطه با فیلم هستن در صورتی که بایدباشه. هر عکسی بتونه خودش عکس هاش رو کلیپ کنه و تو این مملکت بی در و پیکر عکسهاش رو بیرون نده فردا از سایتهای اینترنتی و موبایلدر بیاره. حتی خود آتلیه ها من دیدم چجوری عکس ها و فلم های خصوصی و لختی مردم رو میینن دوست خودم هم یکیش بود . در کل ممنون میشم راهنمایی کنی در باره این نرم افزار اگه اطلاعات داری. چون اکثر نرم افزارها در این زمینه رو تست کردم.
Proshow gold
studio 10
uled video studio
3d picture studio
و
...
ممنونم ازت :11:

Saleh
10-04-2009, 23:04
با EDIUS چطور کار کردید؟
نرم افزار قدرتمندی هست و با افکت های مختلف.
تاپیک مربوطه:

یا با CyberLink PowerDirector چطور؟
تاپیک مربوطه:

شما مشکلت با Ulead چیه اون که برای استفاده خانگی مناسبه؟

mrmostafa
10-04-2009, 23:55
با EDIUS چطور کار کردید؟
نرم افزار قدرتمندی هست و با افکت های مختلف.
تاپیک مربوطه:

یا با CyberLink PowerDirector چطور؟
تاپیک مربوطه:

شما مشکلت با Ulead چیه اون که برای استفاده خانگی مناسبه؟

مشکل این هست که خروجی با کیفیت نمیده. 2- فارسی نمیشه نوشت داخلش 3- افکت های منو - txt و ترنزیشن نمیدونم چی براش باید نصب کنم زیاد بشه 4- ترنزیشن رو نمیشه به کل عکس ها یه جا داد خودش رندی انتخاب کنه برای عکسهای نعداد بالا در صورتی که این نرم افزار Wedding Album Maker Gold این امکان رو داره مثلا برای اینکه عکسها زمان نشان دادنش زیاد بشه در برنامه Wedding Album Maker Gold میتونی زمان همه رو یکجا زیاد کنی ولی در studio باید تک تک هر عکس رو بکشی تا زیاد بشه در اصل برای عکسهای زیاد وقت گیر و خسته کننده میشه.

نرم افزار edius رو دارم ولی باهاش کار نکردم البته اگه مثل پریمیر و افتر افکت پیچیده باشه به کار نمیاد.

cyber link رو کار نکردم دانلود میکنم ببینم چطور هست.
ممنونم:11:

Oracle_Eldorado
11-04-2009, 00:13
مشکل این هست که خروجی با کیفیت نمیده.

شما پسوند فایل خروجی رو چی انتخاب میکنی ؟

2- فارسی نمیشه نوشت داخلش

میتونی از نرم افزار های فارسی ساز استفاده کنی ( مریم ، میر عماد ، کلک و ... )

به نظر من شما بهتره از برنامه Photo 2 VCD استفاده کنی .
یه نرم افزار بسیار راحت واسه این کار .
البته من گشتم لینک دانلود پید نکردم .
اگه کسی داره لطف کنه بزاره .

mrmostafa
11-04-2009, 22:55
شما پسوند فایل خروجی رو چی انتخاب میکنی ؟

میتونی از نرم افزار های فارسی ساز استفاده کنی ( مریم ، میر عماد ، کلک و ... )

به نظر من شما بهتره از برنامه Photo 2 VCD استفاده کنی .
یه نرم افزار بسیار راحت واسه این کار .
البته من گشتم لینک دانلود پید نکردم .
اگه کسی داره لطف کنه بزاره .

پسوند MPeg 1 و یا vcd ... البته به avi هم تبدیل کردم یه پرش کمی داره. ولی نمیتونن برنامه رو طوری بسازن وقتی به وی سی دی هم تبدیل میکنی به بهترین کیفیت انجام بشه چون عکسها کلا با کیفیت هستن.