PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايراد قطع و وصل شدن هارد اكسترنال

name
09-04-2009, 09:49
سلام
دوستان مشكلي كه اين هارد اكسترنال پرتابل WD داره اينه كه با اينكه كابل usb وصله و هارد هم در ويندوز بدرستي شناخته شده واگر اطلاعات روش نوشته و يا ازش خوانده نشه هيچ مشكلي نداره ولي هنگام استفاده در بعضي مواقع چه در موقع نوشتن و يا خواندن اطلاعات ناگهان ارتباط هارد قطع شده و مجددا از نو راه اندازي ميشه انگار كه كابل usb را خارج كرده و دوباره به كيس وصل شود.
كابل usb را هم عوض كردم مشكل حل نشد.روي دستگاه ديگري هم امتحان كردم مشكل وجود داشت.
حال به نظر شما كدام قطعه هارد ايراد دارد؟

Cyberlife
09-04-2009, 10:36
ایراد از کابل نیست مشکل مربوط با هارد شماست من خودم هارد اکسترنال داشتم و این مشکلات رو هم نداشتم .

vioman
10-04-2009, 00:27
سلام
دوستان مشكلي كه اين هارد اكسترنال پرتابل WD داره اينه كه با اينكه كابل usb وصله و هارد هم در ويندوز بدرستي شناخته شده واگر اطلاعات روش نوشته و يا ازش خوانده نشه هيچ مشكلي نداره ولي هنگام استفاده در بعضي مواقع چه در موقع نوشتن و يا خواندن اطلاعات ناگهان ارتباط هارد قطع شده و مجددا از نو راه اندازي ميشه انگار كه كابل usb را خارج كرده و دوباره به كيس وصل شود.
كابل usb را هم عوض كردم مشكل حل نشد.روي دستگاه ديگري هم امتحان كردم مشكل وجود داشت.
حال به نظر شما كدام قطعه هارد ايراد دارد؟

دوست عزیز
احتمالا در تنظیمات USB شما گزینه ی....Allow the computer to trun off فعال است.
شما باید این گزینه رو در Device manager غیر فعال کنید.:20:

موفق باشید:11:

name
01-07-2009, 12:46
ایراد از کابل نیست مشکل مربوط با هارد شماست من خودم هارد اکسترنال داشتم و این مشکلات رو هم نداشتم .

دوست عزیز
احتمالا در تنظیمات USB شما گزینه ی....Allow the computer to trun off فعال است.
شما باید این گزینه رو در Device manager غیر فعال کنید.:20:

موفق باشید:11:

دوستان ممنون از راهنمائي شما.

اگر اين مشكل پيش آمد كافيه از پورت usb پشت كيس استفاده كنيد.
چون اين نوع از هارد از يك كابل براي برق و اطلاعات استفاده ميكنه ، در صورت استفاده از پورت جلوي كيس بعلت ايجاد فاصله زياد بين هارد و پورت روي مادربورد (اضافه شدن كابلي كه پورت جلوئي كيس را به پورت مادربورد وصل ميكنه) باعث ايجاد اختلال در كاركرد هارد ميشود.