PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بيچاره شدم كمك كنيد

* SadeGh *
04-02-2006, 12:16
سلام

دوستان لطفا كمك كنيد فوري فوري

من مدير يك شبكه شركتي هستم كه دچار مشكلي از قبيل نصب برنامه هاي جاسوسي توسط كاربران براي هك كردن بنده شده ام.

لازم به ذكر است كه سطح دسترسي تمامي كاربران محدود شده است ولي باز هم ميتوانند برنامه نصب كنند و رجيستري را تغيير دهند.

لطفا برنامه اي معرفي كنيد كه بتوان سطح دسترسي كاربران را به حد زيادي محدود كرد و از فعاليتهاي آنها گزارش گيري نمايد.

خلاصه كه كسي نتواند كاري بكند

با تشكر

Am!d
04-02-2006, 12:31
سلام

دوستان لطفا كمك كنيد فوري فوري

من مدير يك شبكه شركتي هستم كه دچار مشكلي از قبيل نصب برنامه هاي جاسوسي توسط كاربران براي هك كردن بنده شده ام.

لازم به ذكر است كه سطح دسترسي تمامي كاربران محدود شده است ولي باز هم ميتوانند برنامه نصب كنند و رجيستري را تغيير دهند.

لطفا برنامه اي معرفي كنيد كه بتوان سطح دسترسي كاربران را به حد زيادي محدود كرد و از فعاليتهاي آنها گزارش گيري نمايد.

خلاصه كه كسي نتواند كاري بكند

با تشكر

اگه قول بدي عكس اين علم رو از تو امضا برداري من كمكت ميكنم.
ناسلامتي ما خداپرستيم نه بت پرست :angry:

*NashenaS*
04-02-2006, 16:46
دوست عزيز از برنامه هاب قوي مديريت كافي نت استفاده كنين... تعريف تينا سافت رو شنيدم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Download Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com/archives/2005/09/tinasoft_easyca.html#more)

موفق باشيد :)

MaFia
04-02-2006, 18:11
اشكان جان براي اينكه ايشون دچار مشكل نشه يه لينك ديگه بده لطفا
اين لينك از طرف انجمن ----- شده

Am!d
04-02-2006, 18:21
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*NashenaS*
04-02-2006, 18:52
اشكان جان براي اينكه ايشون دچار مشكل نشه يه لينك ديگه بده لطفا
اين لينك از طرف انجمن ----- شده
نمي دونستم كه ----- ميشه.... شرمنده. :)

* SadeGh *
04-02-2006, 21:17
دوست عزيز از برنامه هاب قوي مديريت كافي نت استفاده كنين... تعريف تينا سافت رو شنيدم...

Download Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com/archives/2005/09/tinasoft_easyca.html#more)

دست شما و همگي دوستان درد نكنه

مي توانيد تو ضيحاتي در مورد اين برنامه و كارهايي كه ميتوان با آن انجام داد بفرماييد

با تشكر از زحمات تمامي دوستان

موفق و موئد باشيد

*NashenaS*
04-02-2006, 21:23
Tinasoft EasyCafe 2.2.14

میتونم بگم که برنامه TinaSoft Easy Cafe مشهورترین و آسونترین و پرکاربر ترین برنامه مدیریت کافی نت ها هست که همه جور امکانات برای محاسبه میزان استفاده کاربر ٬ محاسبه پول ٬ کنترل سیستم کاربر ٬ بستن هر قسمت از سیستم کاربر و ... رو توی خودش داره . اگه شما هم کافی نت داردی بهتون پیشنهاد میکنم از دست ندیدیش .

--------------

EasyCafe: Internet Cafe Management 2.1.7 Description:

EasyCafe is an internet cafe management software. you can manage up to 254 pc without leaving your server. your customers can order their wants Online,You can restrict and control all pc`s in your cafe from your System. Easycafe have a enhanced billing/and logging system. EasyCafe have multiple Reports,Multi-cashier support, security and graphs functions, Administrate your cyber cafe easily with easycafe. Unregistered copy is fully functional, but limited to 2 client and 5 account records.

mohammad hamed
05-02-2006, 09:02
اگر از رو برنامه ی ترکیبی یعنی Folder Gaurd و Win Guard 2006 استفاده کنی خیلی خیلی سطح امنیت میره بالا .
برای مثال اگر با برنامه ی فولدر گارد تمام فایل ها با پسوند exe را قفل کنی دیگه هیچ برنامه ای قادر به نصب شدن نیست
این گوشه ای از مزیت های آن است.

* SadeGh *
05-02-2006, 11:12

سلام

خيلي ممنون دانلود كردم حالا چه طوري بايد نصب بشه ظاهرآ هم بر روي سرور و هم بر كلاينت نصب بشه درسته؟

با تشكر

* SadeGh *
05-02-2006, 11:17
اگر از رو برنامه ی ترکیبی یعنی Folder Gaurd و Win Guard 2006 استفاده کنی خیلی خیلی سطح امنیت میره بالا .
برای مثال اگر با برنامه ی فولدر گارد تمام فایل ها با پسوند exe را قفل کنی دیگه هیچ برنامه ای قادر به نصب شدن نیست
این گوشه ای از مزیت های آن است.

سلام دوست عزيز خيلي ممنون

مي شه لطف كنيد لينك برنامه ها را برايم بگذاريد و بيشتر برايم توضيح بدهيد يعني به هيچ وج هيچ برنامه اي قادر به نصب شدن نيست.

با تشكر منتظر هستم

موفق و موئد باشيد

* SadeGh *
21-02-2006, 00:45
سلام
اساتيد لطفآ كمك نماييد...
موفق و موئد باشيد