PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خشكي مو

rambo_1386
08-04-2009, 16:49
سلام دوستان نميدونم اين سوال بايد اينجا مطرح كنم يا نه؟خلاصه ببخشيد اگه جاش اينجا نيست ميخوام بدونم راهي هست كه بشه موهاي خشك و فر نرم كرد طوري كه حالت پذيز بشه ؟؟

hoomaan
16-04-2009, 01:09
یه سری نرم کننده و صاف کننده الان استفاده میشه توی آرایشگاه ها گه معروف ترینشون glat هست که موهارو کاملا صاف میکنه برای چند ماه بعد دوباره باید استفاده کرد . من شنیدم عوارض داره و مصرف زیادش باعث ریزش مو میشه .

mahsa1469
20-04-2009, 10:26
استفاده از اینها برای مو ضرر نداره؟

ALIAK28
21-04-2009, 11:04
سلام دوستان نميدونم اين سوال بايد اينجا مطرح كنم يا نه؟خلاصه ببخشيد اگه جاش اينجا نيست ميخوام بدونم راهي هست كه بشه موهاي خشك و فر نرم كرد طوري كه حالت پذيز بشه ؟؟
درود...
موي خشك با موي فر با هم كاملا فرق مي كنند....
متاسفانه آرابشگاه ها _ خصوصا تو ايران_ دست به كارهايي مي زنن و از موادي استفاده مي كنن كه در بسياري مواقع عوارض كوتاه يا بلند مدت غير قابل جبراني ايجاد مي كنه ...
حالت موي شما به صورت ‍‍ژنتيكي تعيين ميشه و هيچ ماده اي وجود نداره كه بتونه به طور دائم ظاهرش رو عوض كنه...موادي كه به قول معروف تو آرايشگاه ها استفاده ميشن اكثر غير قابل اعتماد و غير استاندارد هستن...ولي به هر حال اگر از چنين موادي استفاده كرديد _ كه توصيه نميشه _ سعي كنيد به پوست سر و ريشه موها به هيچ وجه نرسه....
اميدوارم روزي كسي از مسئولين اين جرات و همت رو داشته باشه كه جلوي كارهاي نادرست و باورهاي غلطي رو كه آرايشگاههاي زنانه ايراني دارن رواج مي دن بگيره ....

ALIAK28
21-04-2009, 11:06
استفاده از اینها برای مو ضرر نداره؟
اگر به ريشه مو و يا پوست سر برسه احتمال ضررش زياده ....

Dreamland
28-05-2009, 11:17
چسب مو برای مو ضرر نداره؟
ژل چطور؟
اتو مو چی؟

dsa dsa
28-05-2009, 11:26
ريختن مو و كچل شدن ارثي است و ربطي به اتو / ژل و ... نداره...
------------
براي صاف كردن شما بايد بذاريد موي تان بسيار بلند شود حتي اگر فر و وز هم مي خوره بايد فقط بزاريد بلند شود مثلا براي مدل دادن ( فشن)موي شما بايد 15-20 سانت باشه سپس با استفاده از اتو آن را تا جايي كه امكان داره صاف كرده و از واكس نيترو و كي تافت براي براق كنندگي استفاده مي شود...

Dreamland
28-05-2009, 11:28
ريختن مو و كچل شدن ارثي است و ربطي به اتو / ژل و ... نداره...
------------
براي صاف كردن شما بايد بذاريد موي تان بسيار بلند شود حتي اگر فر و وز هم مي خوره بايد فقط بزاريد بلند شود مثلا براي مدل دادن ( فشن)موي شما بايد 15-20 سانت باشه سپس با استفاده از اتو آن را تا جايي كه امكان داره صاف كرده و از واكس نيترو و كي تافت براي براق كنندگي استفاده مي شود...
پس کچلی ارسیست؟
یعنی ربطی به اینا نداره؟؟؟

dsa dsa
28-05-2009, 13:36
بله درسته..
اگر پدر یا مادر شما موهاشون کم پشت باشه یا خشک باشه موی شما هم همانگونه خواهد شد..
این ژل ها و غیره شاید فقط کمی باعث ریزش موی شما بشه که خیلی خیلی کمه ........
در مورد glat هم حرف زیاده یکسری ها میگن مو می ریزه که درست هم می گن ولی شما باید بعد از گلت برای اینکه موهایتان نریزه از تقویت کننده های مو استفاده کنید ..
اما بهترین راه برای داشتن موی صاف استفاده مداوم از اتو و Wax Nitro می باشد. این واکس حاوی چسب و ژل بسیاری قوی می باشد که باعث حالت گرفتن و سفت شدن موی شما می شود بگونه ای که اصلا موی شما دیگر حرکت نمی کند.

dsa dsa
28-05-2009, 14:01
شامپوهای نرم کننده ای که این روزها موجود می باشد اسمشان فقط نرم کننده و فقط باعث ریز موهایتان می شود پس توصیه می شود اصلا از آن ها استفاده نکنید بهترین نوع شامپو Crystal می باشد که واقعا فوق العاده البته Head & Shoulders هم بد نیست ولی به پای کریستال نمی رسه . بعد از حمام هم موهیتان را خشک کنید البته کمی مرطوب باشه بعد با سشوار آن را حالت دهید و خشک کنید سپس از اتو استفاده کنید و مدل دلخواه کنید حالت دهید استفاده مداوم از اتو می تونه موی های شما را صاف تر از قبل کنه ..من خودم دارم موهام رو بلند می کنم همانطور که گفتم موهای شما باید حدود 15 تا 20 سانت باشه اونوقت همانطور که در پست های بالا گفتم آن را صاف کنید یادتان باشد به آرایشگاهی هم که می روید بگید موهایتان را خرد کند و برای رشد سریع آن 1 روز در میان آن را بشویید.
سوالی بود در خدمتم..

ALIAK28
28-05-2009, 22:06
كچلي يك بيماري قارچي است!‌ و كاملا با ريزش موي ارثي (طاسي ارثي) تفاوت داره...
بگذريم كه اشتباها به جاي هم بكار مي رن...
ريزش مو مي تونه ارثي يا محيطي باشه ...پس نميشه گفت هر ريزش مويي ارثي هست!‌
به عنوان مثال برخي مواد ...برخي استرس هاي شديد .....و حتي برخي شامپوها مي تونن با اثر _ هرچند اندك- به فولكيول هاي مو باعث تسريع ريزش مو بشن....

mm00
28-05-2009, 22:27
کاملا غلطه کسایی که میگن ریختن مو به ژل ربطی نداره! میخوام بدونید کاملا مربوطه خودم یک مدت از ژلی که به اسم اصل خرید و روشم برچسب واردات از ترکیه رو داشت و مارکه معروفیم بود بعد از مدتی کاملا قسمت جلو موهام که ژل بیشتر میزدم ریزش گرفت که با کلی بندو بساط از ریزشش جلوگیری کردم ! الانم که موهام چربه تنها حالت دهندهی که واسش رو وب سایت های خارجی توصیه شده پودر بچه بعد از حموم هست و ریختن اون روی موهای تر و حالت دهی

Alone_In_Hell
28-05-2009, 22:35
کاملا غلطه کسایی که میگن ریختن مو به ژل ربطی نداره! میخوام بدونید کاملا مربوطه خودم یک مدت از ژلی که به اسم اصل خرید و روشم برچسب واردات از ترکیه رو داشت و مارکه معروفیم بود بعد از مدتی کاملا قسمت جلو موهام که ژل بیشتر میزدم ریزش گرفت که با کلی بندو بساط از ریزشش جلوگیری کردم ! الانم که موهام چربه تنها حالت دهندهی که واسش رو وب سایت های خارجی توصیه شده پودر بچه بعد از حموم هست و ریختن اون روی موهای تر و حالت دهی

ببخشید یعنی پودر بچه رو وقتی موها یه مقدار حالت خیسی داره به مو بزنیم ؟ منظورتون همون پودر تالک هست ؟ موهاتون سفید نمیشه؟
ممنون

Dreamland
28-05-2009, 23:29
پودر بچه:18::18::18::18::18:
:31::31::31::31::31::31:

dsa dsa
29-05-2009, 01:50
اوني ژلي كه شما مي گي حتما تلقبي و غير استاندارد بوده...

mm00
29-05-2009, 10:55
ببخشید یعنی پودر بچه رو وقتی موها یه مقدار حالت خیسی داره به مو بزنیم ؟ منظورتون همون پودر تالک هست ؟ موهاتون سفید نمیشه؟
ممنون
من موهام چربه بعد از حموم تا 3 4 روز حالت گندی داره و اصلا حالت نمیگیره و تافتو زلو اینا به موهام نمیسازه بعد از حموم که کمی موها تره بین موها میریزید و با دست یا سشوار پخشش میکنی ... این کار 12 ساعت قبل از زمانی هست که شما میخواید حالت دار برید بیرون یا حالت بدید مو انعطاف پذیری پیدا میکنه ... سفیدم نمیشه اصلا و یکی از راه های حالت دهی خیلی پرطرفدار هست تو خارج که من تو فروم ها خوندم میتونید با گوگل پیدا کنید
پودر بچه هر داروخانه ای بری داره 600 تومان:31: من خودم راضی بودم چون موهام خیلی بد حالت میگیره بدون اون تا چند روزی که چرب بشه ! من از شامپو مو چرب استفاده میکنم .....

پودر بچه:18::18::18::18::18:
:31::31::31::31::31::31:
ممکنه اسمش خنده دار باشه ولی اینرو تو گوگل سرچ بده: how to use Baby powder for hair

اوني ژلي كه شما مي گي حتما تلقبي و غير استاندارد بوده...
پروانه واردات داشت و تقلبی بی شک نبوده از جای کاملا معتبر هم خریدم ولی به موی من حداقل نساخت
به فارسیم اسرچ بدید میاد که گفته پودر بچه برای حالت دهی ولی تو فروم های خارجی و Y! answer زیاد گفته شده

dsa dsa
30-05-2009, 14:34
بله احتمالا به موهای شما نساخته ولی بهترین راه برای حالت دهی موها استفاده از اتو و حالت دهی با چسب می باشد.
-----------

من آخر سر نفهمیدم گلت مو رو می ریزونه یا نه ؟؟ از هر کی می پرسم یه چیزی می گه؟؟؟
چقدر صاف می کنه ؟؟

dsa dsa
30-05-2009, 14:34
کسی آرایشگاه مشتی فشن توی تهران می شناسه؟؟