PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Elder Scrolls IV - Shivering Isles + Knights of the None ?!؟

DaRiOuShJh
07-04-2009, 23:32
دوستان خسته نباشید
ما که کلا شانس نداریم
هر چیزی که سوالی داریم یا مشکلی نه تاپیکی براش هست نه سخنی نه پندی

این expansion pack برای ورژن قبل که همون oblivion باشه اومدن

میخواستم از دوستانی که اینا رو نصب کردند و مرحمت نمودن تموم کردن بپرسم چی ریختیاس
چیا اضافه میکنن

اصلا حسو حالش نیست که از اول دوباره بخوایم بریم:46:

DaRiOuShJh
09-04-2009, 02:10
دوستان کسی در این مورد اطلاعی نداره؟

Optimus Prime
09-04-2009, 10:07
لازم نیست بازیو از اول بری وقتی این Expansion Pack هارو ریختی چندتا Quest جدید از جمله قابلیت Horse Armor زره برای اسب و زره های جنگی به اضافه شمشیرها و تبرهای جنگی جدید + مکان های جدید و شخصیت ها جدید و یک Faction جدید برای Knights of The Nine اضافه میشه. داستان این Expansion Pack زمانی شروع میشه که به Chapel شهر Anvil می روی و می بینی که همه ساکنین به قتل رسیدند و پیرمردی نزدیک اوجاست که میگه Umaril پادشاه جادوگر Ayleid از زندان خود در Oblivion فرار کرده و برای انتقام قصد نابودی Cyridil را داره. برای همین یک سفری را باید در اطراف سرزمین آغاز کنی تا خدایان تو را مناسب برای جایگاه Crusader ببینند و اجازه بدهند تا از زره و شمشیر Pelinal Whitestrake کسی که قبلا Umrail را به قتل رسانده بود استفاده کنی و بعد از بدست آوردن تمام قطعات زره و گرز و سپر گروه Knights of the nine را دوباره تشکیل می دهی و به جنگ Umrail می روی.
برای Shivering Isles یک دنیای جدید اضافه میشه به نام همین Shivering Isles که توسط خدای Deadra Sheogorath فرمانروایی میشه که می گه که حمله یک خدای دیگه به نام Jyggalag نزدیکه و باید برای جلوگیری از نابودی Shivering Isles به او کمک کنه ...

DaRiOuShJh
09-04-2009, 12:38
WoW
این همه چیز داشت خبر نداشتیم
دسته مشا درد نکنه برادر
والا نمیدونم چرا اصلا یادم نمیاد این بازی رو
با اینکه یکی دو سال هم نمیشه بازی کردمش ها
ولی چند تا ROG رو پشته سره هم رفتم همشون رو با هم قاطی کردم

پس اینطور که پیداست باید جالب باشه ها؟

Optimus Prime
10-04-2009, 10:08
WoW
این همه چیز داشت خبر نداشتیم
دسته مشا درد نکنه برادر
والا نمیدونم چرا اصلا یادم نمیاد این بازی رو
با اینکه یکی دو سال هم نمیشه بازی کردمش ها
ولی چند تا ROG رو پشته سره هم رفتم همشون رو با هم قاطی کردم

پس اینطور که پیداست باید جالب باشه ها؟
آره خیلی جالبه مخصوصا Shivering Isles.

DaRiOuShJh
10-04-2009, 11:35
مرسی
دارم میرم از دیروز
بابا چه قد چیز میز اضافه شده
اصلا دنباله amulet of the kings نرسیدم برم هنوز!
دارم side quest ها رو میرم

چند تا پچ هم بغلش داشت اونها رو هم نصبیدم جلب شده

اصلا یه جاهایی باز شده که میتونی نمیدونم غار برای خودت بگیری و آپگرید کنی یا نمیدونم یه tower هم پیدا کردم که باید چیز میز براش بخرم تا راه بیافته و ....

فکر نکنم تو ورژن قبلی اینا بودن
یا من ندیده بودم

فقط خیلی گرونه!×!

DaRiOuShJh
07-05-2009, 14:08
WoW

بچه ها
تازه به عظمت این بازی دارم پی میبرم
چه بازی ایه
برای خودش ویکیپدیا و ... داره
پچ هاش هم که همینطوری دارن میان بیرون و پولین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sepand_salehi
01-08-2009, 16:18
یه سوال. وقتی این نسخه های اضافه شونده رو بریزی ، دنیای قبلی یعنی سیرودیل که توش شهر های Imperial City , Bruma , Cheydinhal و... بودن باقی می مانند یا اینکه تغییر می کنند؟

aghamajid1369
01-08-2009, 17:11
بچه ها من الان دارم آبلیویون بازی میکنم.
اصلا بازی منو نگرفته.
یعنی خیلی قشنگه ها ولی نسبت به فال اوت خیلی عجیبه برام.
متاسفانه اول فال اوت بازی کردم.
الان که آبلیویون بازی میکنم اصلا 1 دونه Side quest هم نتونستم پیدا کنم.
بر عکس فال اوت شده برام. نمیدونم چرا اینجوریه.
چون من الان دنبال گردنبند پادشاه هستم.
رفتم 4 تا کتاب پیدا کردم تا یه رمزی از توش در بیارم
که خوش بختانه یکی دیگه در آورد :دي
بعدش رفتم به اونجایی که گفته بود یه 20 تایی آدم کشتم با بدبختی و 1 کتاب دیگه گیر آوردم
دادمش به پسر شاه که اونم داره بر رسی میکنه و من رو فرستادن دنبال نخود سیاه :دي
ولی تا اینجا 1 دونه side quest هم نگرفتم.
اگه واقعا بازی side quest کم داره که بگین تا برم سراغ اکسپنشن ها و پچ و . . .
اگه هم من درست چیزی از بازی نفهمیدم بگین تا برم تو تاپیکش مطرح کنم.اگرم ههمینجا توضیح بدین و من رو مجبور نکنین تاپیک بازی 100 سال پیش رو بیارم بالا خدا خیرتون بده :دي
فقط بگین side quest ها رو از کجا بگیرم.

Optimus Prime
01-08-2009, 17:50
یه سوال. وقتی این نسخه های اضافه شونده رو بریزی ، دنیای قبلی یعنی سیرودیل که توش شهر های Imperial City , Bruma , Cheydinhal و... بودن باقی می مانند یا اینکه تغییر می کنند؟
نه تغییر نمی کنند. قبلا هم گفته بودم هر جای بازی باشی دسترسی به موارد این EP ها امکان پذیر است.

بچه ها من الان دارم آبلیویون بازی میکنم.
اصلا بازی منو نگرفته.
یعنی خیلی قشنگه ها ولی نسبت به فال اوت خیلی عجیبه برام.
متاسفانه اول فال اوت بازی کردم.
الان که آبلیویون بازی میکنم اصلا 1 دونه Side quest هم نتونستم پیدا کنم.
بر عکس فال اوت شده برام. نمیدونم چرا اینجوریه.
چون من الان دنبال گردنبند پادشاه هستم.
رفتم 4 تا کتاب پیدا کردم تا یه رمزی از توش در بیارم
که خوش بختانه یکی دیگه در آورد :دي
بعدش رفتم به اونجایی که گفته بود یه 20 تایی آدم کشتم با بدبختی و 1 کتاب دیگه گیر آوردم
دادمش به پسر شاه که اونم داره بر رسی میکنه و من رو فرستادن دنبال نخود سیاه :دي
ولی تا اینجا 1 دونه side quest هم نگرفتم.
اگه واقعا بازی side quest کم داره که بگین تا برم سراغ اکسپنشن ها و پچ و . . .
اگه هم من درست چیزی از بازی نفهمیدم بگین تا برم تو تاپیکش مطرح کنم.اگرم ههمینجا توضیح بدین و من رو مجبور نکنین تاپیک بازی 100 سال پیش رو بیارم بالا خدا خیرتون بده :دي
فقط بگین side quest ها رو از کجا بگیرم.
ممکنه اگر زمانی که این بازی اومد ( سال 2006 ) بازی می کردی بیشتر لذت می بردی. تعداد زیادی Side Quest وجود داره که تو باید بری پیش مردم و باهاشو حرف بزنی یا توسط گزینه Rumor خبر دار بشی که کجا چیو چه خبره. یا بری تو هر شهری و سری به Fighter Guild یا Mage Guild بزنی. به روستاهای اطاف و کافه های توی راه هم بری و با مردم صحبت کنی Side Quest گیرت میاد. می تونی پیش شهردار هر شهر هم بری.

DaRiOuShJh
01-08-2009, 23:47
بابا بازیه مردیه
فقط باید لمش بیاد دستت

توشیحات پست قبلی هم که ماشالله خیلی جامع و کامله

فقط اگه خیلی گیر کردی walkthrought ش رو بگیر

korokodil_avareh
02-08-2009, 00:41
من با بازی oblivion بیشتر حال کردم
البته این به سلیقه من برمیگرده چون بازی تو زمانهای گذشته رو+سلاحهای سرد رو خیلی بیشتر دوست دارم تا تفنگهای فضایی و ...
ولی با همه ی خوبی که بازی oblivion داشت به نظرم یک نقطه خیلی منفی داشت و اون این بود که بعد از اینکه مدتی از بازی گذشت هر دقیقه یکبار یه دروازه جلوی روت باز میشد و باید میرفتی داخلش و اونرو میبستی که به نظر من روند بازی رو خیلی تکراری میکرد
البته من بازی رو تموم کردم و قسمتی که باید گلادیاتور میشدیم(البته بایدی در کار نبود) خیلی لذت بخش بود
نکته جالبی که بود اینکه کارهایی که انجام میدادی در برخورد افراد باهات تاثیر داشت
مثلا وقتی من قهرمان گلادیاتورها شدم هر جا که میرفتم میگفتند تو همونی که قهرمان گلادیاتورها هستی؟
و نمونه های دیگه.
کلا بازی بود که زمان خودش واقعا عالی بود.
الان هم اگر بین fall out و oblivion یکی رو قرار باشه انتخاب کنم oblivion رو انتخاب میکنم!
راستی اگر از این بازی خوشتون اومده پیشنهاد میدم بازی Dark messiah رو هم بازی کنید
البته بازی dark messiah بازی با خط داستانی هست و مانند oblivion آزاد نیستید که انتخاب کنید ولی گرافیک و گیم پلی بازی Dark messiah بسیار پیشرفته تر از oblivion هست! و جنگ با شمشیر و کشتن غولهای بازی خیلی لذت بخش هست.
موفق باشید

sepand_salehi
05-08-2009, 01:13
ولی با همه ی خوبی که بازی oblivion داشت به نظرم یک نقطه خیلی منفی داشت و اون این بود که بعد از اینکه مدتی از بازی گذشت هر دقیقه یکبار یه دروازه جلوی روت باز میشد و باید میرفتی داخلش و اونرو میبستی که به نظر من روند بازی رو خیلی تکراری میکرد

البته لازم نبود که همه ی دروازه ها را ببندید. اگر داستان اصلی را تا آخر ادامه می دادید ، در پایان بازی مارتین می زد غول آبلیویون رو می کشت و بعد از آن همه ی دروازه ها بسته می شدند.

DaRiOuShJh
05-08-2009, 04:53
درسته
همه ی دروازه ها رو هم نبستید نبستید
فقط 2-3 تا که نزدیک شهرهای بودند ببندید که اونا نیرو بهتون بدن برای جنگ نهایی

الان هم که پچ های خوبی داره براش میاد
من پاکش نمیکنم بازی رو و هر چند وقت که پچ جدیدی براش میاد میریزم و میرم

در مورد dark messiah هم راستش من خیلی با اون بازی راحت نبودم
برای همین نصفه نیمه ولش کردم

یه جوری بود

به نظرم این بازی از اون جالب تر بود
هم تنوع بیشتری داشت تو داستان هم صلاح ها و ... ی بیشتر

omidshsh
26-05-2010, 23:15
بعد از 295 روز!!
یه سوال
من در حال تبدیل به ومپایر هست!!
چی کار کنم؟
توی فروم های خارجی چیزی نفهمیدم!!
گفته بودن برید کلیسا که جواب نداد!

greena
25-05-2012, 22:23
سلام ودرود

من پچ رو که با این عکس هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رو بازی قبلی نصب کردم به Chapel شهر Anvil هم رفتم اما هیچ پیرمردی نبود و همه هم سالم هستند .........؟چه کار باید بکنم کجا باید برم .......؟

greena
04-06-2012, 10:05
سلام ودرود
خودم پیدا کردم ........

اون بالا سمت راست نقشه (شمال شرقی)اسم شهر یادم نمیاد رفتم کنار یه جزیره که تازه تو نقشه بود.........و دروازه ورود به پک جدید و ......