PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : darkhast komak baraye kart shabake

caca_caca888
07-04-2009, 20:29
سلام
آقا اون پایین رو کارت شبکه ی من یه علامت تعجب اومده
وقتی که ریپیر رو میزنم مینویسه:

windows is taking the following action
renewing your ip address

بعد صبر میکنم یه پیغام میاد که میگه با موفقیت انجام نشد!!!
چی کنم؟؟؟

مشکل من اینه که یهو تو اینترنت اکسپلوره ارور میاد که باید اجبارا اون صفحه های اینترنت رو ببندم...
راستی من کامپیوترم کلا یه درایو داره که اونم ntfs هستش.
به اون ربطی نداره ویندوزم رو ntfs نصب شده...

ممنون میشم اگه کمکم کنید...

zed2
08-04-2009, 17:38
sallam
avvalan sharmande babate eanke nemitonam farsi type konam
windows ro ke avaz kardam harchi font farsi mirizam kar nemikone

beram sare asle matlab agha oon payin ro kart shabakeye man ye alamate taaejob omade
vagtiyam ke repair ro mizanam minevise

windows is taking the following action
renewing your ip address

baed sabr mikonam ye peygam miyad ke ba movafagiyat anjam nashod

chi konam??

agaram midonid chejori mitonam dobare farsi benevisam komakam konid

har vagt type farsim dorost shod ean posr ro dorost mikonam

mamnon

rasti ye chi yadam raft begam moshkele man eane ke yeho to enternet expelore eror miyad va baes mishe ta az oon safhe kharej sham
دوست عزیز لطفا فارسی تاپیک کنید.

caca_caca888
11-04-2009, 14:27
دوست عزیز لطفا فارسی تاپیک کنید.
چشم

گفتم که نمیتونم فارسی تایپ کنم(البته اونموقع)

هیچکس نیست به ما کمک کنه؟؟؟؟؟

راستی موس رو روی کارت شبکه نگه میدارم
مینویسه:
limited or no connectivity
با این مشکل ویروس کشمم آپدیت نمیشه

lordsaber
12-04-2009, 14:58
شما از چه شبکه ای استفاده می کنید؟ بیشتر توضیح بدید.
Ip سیستمتون رو درست گذاشتید؟ به احتمال خیلی زیاد IP Conflict هست و باید IP سیستم رو تغییر بدید.
اینکه ie ارور می ده هم مربوط به خود برنامه ie هست. یه بار دیگه نصبش کنید.

caca_caca888
12-04-2009, 18:36
شما از چه شبکه ای استفاده می کنید؟ بیشتر توضیح بدید.
Ip سیستمتون رو درست گذاشتید؟ به احتمال خیلی زیاد IP Conflict هست و باید IP سیستم رو تغییر بدید.
اینکه ie ارور می ده هم مربوط به خود برنامه ie هست. یه بار دیگه نصبش کنید.
یعنی چی از چه شبکه ای استفاده میکنید؟؟؟!!
من خودم فکر میکنم ایراد از ip هست ... ولی مگه ip رو من باید بزارم؟؟ کجا درستشو بزارم؟؟؟
اصلا ip من این نبود: 169.254.188.131
یعنی فکر میکنم این نبود...
درسته وقتی ویندوز سرویس پک 3 رو پاک کردم جاش 2 رو نصب کردم تو این ویندوز با ie مشکلی ندارم...

hraeissi
13-04-2009, 13:31
من خودم فکر میکنم ایراد از ip هست ... ولی مگه ip رو من باید بزارم؟؟ کجا درستشو بزارم؟؟؟
درسته وقتی ویندوز سرویس پک 3 رو پاک کردم جاش 2 رو نصب کردم تو این ویندوز با ie مشکلی ندارم...

با سلام

بفرمائید ببینم که قبلاً سیستم شما ip را از کجا دریافت می کرده ؟

آیا شما در داخل شبکه ای هستید و یا به مودم adsl وصل هستید ؟

lordsaber
15-04-2009, 15:59

منظورم اینه که شبکه ای که سیستم شما در اون هست چجور شبکه ای هست؟! چطور از اینترنت استفاده می کنید؟ adsl , fiber , dialup,.... چجوری IP می گیرید؟!
اگر توی شبکه بزرگ هستید و قبلا IP شما همین بوده ، مشکل شما IP conflict هست. یک سیستم دیگه IP شما رو استفاده می کنه. اگر IP این نبوده ، یا کسی تغییر داده یا بخاطر بعضی نرم افزارهای ------ هست که IP خودشون رو set میکنند.
برای تغییر IP روی کانکشن توی taskbar دابل کلیک می کنید و properties رو میزنید. بعد از item های وط صفحهinternet protocol(Tcp/IP) o رو انتخاب می کنید و دکمه prperties پایین اون رو می زنید و وارد صفحه Internet Protocol Properties می شید.توی این صفحه اولین خط اعداد که روبروش نوشته IP adress همون IP شماست.
IP درست رو اونجا وارد کنید.
راستی از این برنامه های ف ی ل ت ر شکن استفاده می کنید؟!

caca_caca888
03-05-2009, 23:08
با سلام

بفرمائید ببینم که قبلاً سیستم شما ip را از کجا دریافت می کرده ؟

آیا شما در داخل شبکه ای هستید و یا به مودم adsl وصل هستید ؟
از اینایی که گفتی سر در نیاوردم

منظورم اینه که شبکه ای که سیستم شما در اون هست چجور شبکه ای هست؟! چطور از اینترنت استفاده می کنید؟ adsl , fiber , dialup,.... چجوری IP می گیرید؟!
اگر توی شبکه بزرگ هستید و قبلا IP شما همین بوده ، مشکل شما IP conflict هست. یک سیستم دیگه IP شما رو استفاده می کنه. اگر IP این نبوده ، یا کسی تغییر داده یا بخاطر بعضی نرم افزارهای ------ هست که IP خودشون رو set میکنند.
برای تغییر IP روی کانکشن توی taskbar دابل کلیک می کنید و properties رو میزنید. بعد از item های وط صفحهinternet protocol(Tcp/IP) o رو انتخاب می کنید و دکمه prperties پایین اون رو می زنید و وارد صفحه Internet Protocol Properties می شید.توی این صفحه اولین خط اعداد که روبروش نوشته IP adress همون IP شماست.
IP درست رو اونجا وارد کنید.
راستی از این برنامه های ف ی ل ت ر شکن استفاده می کنید؟!
من اون موقع از adsl استفاده میکردم...ولی این ماه خدمات نگرفتم...
از ----- شکنم استفاده نمیکنم...
من ویندوز رو که عوض کردم اینطوری شد...
خوب ip رو عوض کنم چی بزارم؟؟؟

فکر کنم خیلی دیر جواب اینو دادم...

Virtual.Boy
04-05-2009, 17:52
دوست عزیز به احتمال قوی شما تنظمیات ای پی آدرس تون رو به صورت Autoomatically قرار دادین .

شرکت های ای اس پی که ADSL ارائه میدن سرویسی رو به عنوان DHCP بر روی مودم شما راه اندازی میکنند که وظیفه اون انجام تنظیمات کارت شبکه کامپیوتر شما به صورت خودکار هست

حالا احتمالا مشلی برای سرویس DHCP شما به وجود اومده و به همین دلیل شما وقتی از ریپیر استفاده میکنید اررور میکیرید .چون با DHCP ارتباط ندارید.

یا به احتما قوی اصلا DHCP نداشتین و وقتی برای اولین بار ADSL شما رو راه اندازی کردن به صورت دستی این تنظیمات رو انجام دادن و شما که ویندوز رو عوض کردید تنظیمات ای پی به حالت Defult یعنی به صورت دریافت ای پی به صورت Automatically تغییر داده شده.

ای پی هم که نوشتین 169.254.188.131 ویندوز اکس پس به صورت خودکار این ای پی رو به شما داده و.قتی ویندوز اکس پی احساس کنه مشکلی در دریافت ای پی برای کارت شبکه هست ای پی رو به سیستم به صورت خودکار ارائه میده تا حداقل از امکانات اولیه شبکه برخوردا باشین.

شما باید به تنظیمات ای پی آدرشتون برید و بعد تنظیمات رو به صورت دستی انجام بدین .

یعنی شما باید یک ای پی از رنج ای پی مودمتون برای کارت شبکه تون ارائه بدین تا ارتباط شما مجدداد برقرار شه .

اگه هنوز هم مشکلتون پا برجاست بگید تا بیشتر توضیح بدم .به صورت تصویری

caca_caca888
04-05-2009, 22:58
آقا دستت درد نکنه دیگه اون علامت تعجبه نمیاد
فکر کنم درست شد ...
ولی من الان نمیتونم با adsl امتحان کنم...
ولی فکر کنم درست شد...
از همه ی دوستان متشکرم...به خصوص Virtual.Boy و lordsaber