PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ابزار gradient

Sina.G
03-02-2006, 20:34
وقتی از این ابزار استفاده میکنم فقط سیاه و سفید اجرا میشه ، یعنی قرمز و آبی و زرد و سیاه و.... رو ، همگی سیاه سفید نشون میده . تازه اینطوری شده ، نمیدونم کدوم کدوم تنظیمش عوض شده. لطفا راهنمایی کنید . خیلی مرسی.

Sina.G
03-02-2006, 20:52
حالا متوحه شدم که کل فوتوشاپ سیاه سفید شده. کممممک.

Sina.G
03-02-2006, 20:53
خوب خوب خوب ، از بس کسی جوابمو نداد خودم فهمیدم . سند رو روی حالت Gray گذاشته بودم.

Elfin-D
03-02-2006, 21:10
سلام
سينا جان
شما وقتي ابزار گراديان رو (كليد G)انتخاب ميكنيد در نوار ابزار بالا به شما امكان انتخاب رنگ رو ميده!

arash_irani
03-02-2006, 21:23
خوب خوب خوب ، از بس کسی جوابمو نداد خودم فهمیدم . سند رو روی حالت Gray گذاشته بودم.
سلام دوست من
خب خدا رو شكر كه خودتون به نكته خوبي پي برديد
هميشه براي اينكه روي هر تصويري كار كنيد يه سر به اين قسمت هم بزنيد تا مطمين شويد كه روي چه مدي از رنگ داريد كار ميكنيد
IMAGE>MODE
و معمولا بهترین حالت انتخاب گزینه RGB هستش با داشتن طیف نوری بیشتری برای رنگ آمیزی و کار بر روی تصاویر
که البته گزینه CMYK برای کارهای چاپی استفاده میشه و در صورتی که میخواهید فرق این دو رو بدانید یکی از دو گزینه را انتخاب کرده و بعد از پالت انتخاب رنگ یک رنگ را انتخاب کنید اگر در کنار رنگ انتخاب شده وقاع در پالت رنگ علامت خطر رو ندید بدونید که همون رنگ دطیف نوری انتخاب شده تعریف شده هستش و اگر علامت خطر رو دیدید آن رنگ در طیف رنگی انخابی شدما وجود ندارد
موفق باشید
یا حق

Sina.G
03-02-2006, 21:36
آرش جان ، واقعا از توضیحات کاملت متشکرم.
خیلی مرسی.

ARO
04-02-2006, 05:35
امروز چقدر هوا خوبه !!

Shahin King
04-02-2006, 10:38
امروز چقدر هوا خوبه !!

سلام

اين چيه عزيز ؟؟؟ :blink: :blink:

اين پست سه معني داره :

اولي : آرش جان تشكر
دومي : اين كه كاري نداشت