PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در ايجاد شبكه وايرلس

vahid_41852
05-04-2009, 20:45
من يه مودم TP-LINK TD-8910G و يك عدد كارت شبكه وايرلس D-LINK DWA-110 دارم و مي خوام از اينترنت به صورت وايرلس استفاده كنم.
تنظيمات زير رو هم براي وايرلس لن انجام دادم :
IP Address : 192.168.1.2
Sub Mask : 255.255.255.0
Getway : 192.168.1.1
DNS ها رو هم دادم.
با اين كارها كارت شبكه وصل شده ولي وقتي صفحه اينترنت اكسپلور رو باز مي كنم وارد سايت نمي شه.
(البته بگما من با گوشي N95 كه وايرلس داره با همين تنظيمات تونستم وارد سايتها بشم)
در ضمن اگه برنامه اي باشه كه با اين امكانات بتونه دوتا كامپيوتر رو با هم شبكه كرد رو هم بزاريد.

vahid_41852
06-04-2009, 13:33
من با حذف رمز وايرلس تونستم به اينترنت كانكت شم ولي چرا با رمز كانكت ميشه ولي هيچ سايتي رو باز نميكنه در ضمن وقتي تو اين حالت پينگ ميگرم مينويسه تايم اوت.

موسی*رایانه
06-04-2009, 14:00
من که مدل کارت شبکه رو نمیدونم وایرلس داره یا نه ولی بگو ببینم مورم ای دی اس ال رو به چی وصل کردی که میخای از کارت شبکه وایرلس استفاده کنی
.................................................. .................................................. ............................................
برو تو تنظیمات مودم خودت یعنی تو سایت مودم بعد یه اسم برای وایرلس خودت انتخاب کن ممکنه از وایرلس کس دیگه استفاده کرده باشی مطمئن شو که چراغ وایرلس روی مودم خودت چشمک میزنه
.................................................. .................................................. ...........................................
وقتی با کارت شبکه دنبال وایرلس گشتی و اون اسمی که خودت گذاشتی رو نشون داد مطمئنی که به وایرلس مودم خودت وصل شدی
.................................................. .................................................. ...........................................
اگه ویندوز ویستا داری برو تو قسمت نتورک اند شایرنیگ سنتر ببین ارتباط برقراره اگه نبود باید یه ریست کنی کارت راه میفته
.................................................. .................................................. ..........................................
اگه ایکس داری فایروال رو خاموش کن شاید درست شد البته دقت کن که رسیو داشته باشی ها تو قسمت استاتوس کانکشین هست
دیگه بسه خیلی گفتم

vahid_41852
06-04-2009, 20:01
اينا چيه كه گفتي من گفتم كه كانكت ميشه ولي سايت رو باز نميكنه (افتاد...!)