PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IVT BlueSoleil 6.4.249

*Morteza*
05-04-2009, 10:11
Crack please

Download IVT BlueSoleil 6.4.249 Direct link :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saleh
05-04-2009, 13:36
سلام خدمت دوست محترم

خدمت شما:

تاپیک اختصاصی نرم افزار:

موفق باشید! :10:

*Morteza*
17-04-2009, 20:53
این کار نمی کنه.
روشی که گفته رو کامل رفتم. لینکی که داد رو رفتم، سایتش می گه این سریالی که وارد کردی اشتباه (سریال اکتیو کردن برنامه رو نمیده)

پیغام سایتش:

Activate BlueSoleil 6 Manually
This is used to help the users who cannot access internet directly from their computer to activate BlueSoleil. You can copy the following code, to start BlueSoleil, and activate the software

System message : The activation information you input is invalid. Please make sure it is obtained from formal channel and not changed.

Saleh
17-04-2009, 21:04
اگه برای شما امکان دانلود مجدد نرم افزار وجود داشته باشه از لینک زیر دانلود کنید کار میکنه چون کیجن با این فایل نصب ریلیز شده و حتما کار میکنه:

موفق باشید! :46:

m654
17-04-2009, 21:35
اگر واست امکان داشت تجربه استفاده ات رو در کاربردهای دریافت کننده، فرستنده و به صورت همزمان و خودکار به اشتراک بذار؛ پیوندش هم لطفا پی ام کن.

*Morteza*
18-04-2009, 20:25
اگه برای شما امکان دانلود مجدد نرم افزار وجود داشته باشه از لینک زیر دانلود کنید کار میکنه چون کیجن با این فایل نصب ریلیز شده و حتما کار میکنه

مشکل حل شد
کرکش کار می کرد، help کرک اشتباهی راهنمایی می کرد!
ممنون

اگر واست امکان داشت تجربه استفاده ات رو در کاربردهای دریافت کننده، فرستنده و به صورت همزمان و خودکار به اشتراک بذار؛ پیوندش هم لطفا پی ام کن.

سوالت رو درست متوجه نشدم. (کاربردهای دریافت کننده ، فرستنده و به صورت همزمان و خودکار ؟؟)

m654
21-04-2009, 07:59
سوالت رو درست متوجه نشدم. (کاربردهای دریافت کننده ، فرستنده و به صورت همزمان و خودکار ؟؟)

سلام

مخاطب من افرادی هستن که حداقل دو رابط بلوتوث(دانگِل) داشته باشند؛ در این حالت باید قادر باشند فهرست بلوتوثی فعال ایجاد کنند و به گوشی های محدوده تحت پوشش خدمات اطلاعاتی محتوایی مورد نظر رو بدند. سؤالات:

اگر بلوتوث شما از انواع با برد صد متر هست تا چه فاصله ای هنوز در دسترس است ـ با و بدون مانع؟

آیا امکان ارسال یا دریافت همزمان چند گوشی از طریق این نرم ممکن است؟

نرم افزار از زبان فارسی پشتیبان می کند؟

دریافت و ارسال همزمان با دو رابط ممکن است و تا چه تعداد برای هر یک؟

amiroo88
02-05-2009, 21:22
مشکل حل شد
کرکش کار می کرد، help کرک اشتباهی راهنمایی می کرد!
ممنون

؟؟)

منم این مشکلو دارم بگو چطور درست شد؟

majidshirazy
05-05-2009, 00:26
من از اين استفاده مي‌كنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/RIGHT]

*Morteza*
05-05-2009, 21:33
منم این مشکلو دارم بگو چطور درست شد؟
help میگه که باید وصل بشی به اینترنت درحالی که اصلا وصل شدن به اینترنت لازم نیست تا بری به اون آدرس. اون آدرس رو باید توی برنامه دیگه (فکر می کنم یه کیجن بود) کپی می کنی و بقیه کار هم یادم نمیاد ولی چیز مهمی نبود.