PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش فونت عجیب و غریب در زیر نویس فیلمها

ehsan3057
05-04-2009, 07:49
سلام
ویندوزم ویستا ست بعضی فیلم ها زیر نویسش با فونت عجیب غریب میاد ولی همون تو یک کامپیوتر دیگه فونتش فارسیه . در صورتیکه فونتهای دو کامپیوتر با هم یکسان هسنتد . مشکل از کجاست ؟

mr.ho3sein
04-08-2009, 09:30
دوست عزيز شما بايد زبان ويندوزت رو به فارسي برگردوني.اگه از ويستا استفاده مي كني بايد زبان ويندوزو به persian تغير بدي

shadli_m7
07-08-2009, 11:06
شما از کنترل پنل به regional and language option برید . بعد از تب administrative گزینه change sysetem local رو انتخاب کنین و در اونجا persian رو انتخاب کنید. بعد از اوکی کردن ازتون می خواد که سیستم رو ری استارت کنید. بعد از ری استارت مشکلتون حل شده. دیگه مشکلی با زیرنویس فارسی هیچ کدوم از پلیرها نخواهید داشت .

MehranVB
08-08-2009, 16:52
من جوابت رو با فرض اینکه از K-Lite به عنوان codec استفاده میکنی نوشتم. اون پائین توی Tray bar (کنار ساعت) آیکون قرمز رنگی هست که روش نوشته FFv که روی اون رایت کلیک میکنی و از اونجا Directvobsub رو انتخاب میکنی. توی قسمت Text setting دکمه ای وجود داره روی اون کلیک کن و در پنجره ای که باز میشه توی قسمت فونت میتونی فونت و اندازه و رنگ رو تغییر بدی. یه منوی کشویی هم اونجاست که باید از توی اون Arabic رو انتخای کنی تا فونتای فارسی بتونی نشون داده شن...

digital_lovers
15-08-2009, 11:51
با سلام
اگه از k-lite استفاده می کنین روی آیکن فلش سبز رنگ که کنار ساعت هست کلیک کن
فقط کافیه که تنظیم script رو تغییر بدی و بذاریدش رو arabic

music6808
26-08-2009, 19:21
سلام دوست عزیز
ممنون واسه راهنماییتون ولی وقتی من روی دکمخه ی قرمز کلیک میکنم گزنه ای به اسم Directvobsu واسم نمیاد!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jigar-tala
26-08-2009, 21:20
دوستان من یه سوال در مورد یولید داشتم
وقتی فایل زیر نویس فارسی فیلم که همون srt هستش رو تو یولید وارد میکنم که همراه فیلم ذخیرش کنم دقیقن خطی که نشون میده مثل مشکل دوستمونه حالا من میخواستم بدونم ایا راهی هستش که بشه زبان فارسی رو به یولید اضافه کرد؟......