PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد مادربورد Elite A780GM-A

aliiiiiii
04-04-2009, 23:47
با سلام

من قصد خريد اين مادربورد رو دارم و چون من يك مانيتور فول اچ دي دارم ميخواستم ببينم اين مادربورد انبورد رزوليشن 1920@1080 يا همان فول اچ دي رو ساپورت ميكنه ؟

با تشكر

afaridegar
08-04-2009, 09:39
سلام
من همین مادربورد(V1.1) را نوروز خریدم.
طبقه ادعای خود سایت الایت
HDMIThe interface supports existing high-definition video formats(720p, 1080i, and even 1080p),
(اما من نمی تونم این رزولوشن را تنظیم کنم احتمالاً چون مانیتورم T1900 هست )
اما غرض دیگه اینجا دارم اونم اینکه
اگه محدودیت بودجه نداری از خیر این مادربورد بگذری بهتره. مادربوردهایی با همین چیپ ست از سازنده های
معتبرتری مثل گیگا، ایسوس، فاکسکان بویستار و دی اف آی تو بازار پیدا میشن که البته گرونتر هم هستند.
(فقط بایوستار تقریباً تو همین رنجه قیمته )
روی مادبوردی که خریدم نصب ویندوز اکس مشکل داشت بالاخره هم که نصب شد ماوس دابل کلیک نمی کرد. کیبورد USB درست کار نمی کرد(سرعت واکنش سیستم به کیبورد از کنترل خارج بود) و از همه بدتر ساعت سیستم مختل، دقیقه شمار هر 3 یا 4 ثانیه ای جلو میرفت و بالطبع ساعت شمار همین طور.
بالاخره بردم گارانتی سازگار ارقام. سازگار مدعیه اگر این مادربوردها خراب باشند و 6 ماه بیشتر از تولیدشون نگذشته باشه درجا با یک نو معادل تعویض میشن(مادربورد شما را تعمیر نمی کنن که برگردونند).
به من اعلام کردند که خرابه و بیا معادلش را تحویل بگیر. مراجعه که کردم یک مادربورد کارکرده(احتمالاً برگشتی تعمیری) بدون جعبه به من تحویل دادند.
خوب من اونجا دقت نکردم تو خونه متوجه شدم که مثلاً باتری مین کهنه هستش(یعنی لااقل عوض شده)
یا رنگ و روی مادبورد به شفافی قبلی نیست و ...و غیر از اون مادربورد V1.0 هستش که لااقل 9 ماه از تولیدش گذشته و بنابراین
اگه مشکل پیدا کنه از گارانتی طلایی سازگار خارجه.
ببخشید زیادی حرف زدم گفتم کمکی کرده باشم

با سپاس

aliiiiiii
08-04-2009, 12:56
ممنون دوست عزيز بابت راهنمايي كه كردي چون مادربورد امكانات و قيمت خوبي داشت ميخواستم اونو بخرم بخصوص اينكه كارت گرافيك انبورد قوي داشت و hd رو ساپورت ميكرد و بخصوص خروجي hdmi اون به هر حال مثل اينكه بايد از خريد اون منصرف بشم.

با تشكر

afaridegar
08-04-2009, 15:06
سلام
من همین مادربورد(v1.1) را نوروز خریدم.
طبقه ادعای خود سایت الایت
hdmithe interface supports existing high-definition video formats(720p, 1080i, and even 1080p),
(اما من نمی تونم این رزولوشن را تنظیم کنم احتمالاً چون مانیتورم t1900 هست )
اما غرض دیگه اینجا دارم اونم اینکه
اگه محدودیت بودجه نداری از خیر این مادربورد بگذری بهتره. مادربوردهایی با همین چیپ ست از سازنده های
معتبرتری مثل گیگا، ایسوس، فاکسکان بویستار و دی اف آی تو بازار پیدا میشن که البته گرونتر هم هستند.
(فقط بایوستار تقریباً تو همین رنجه قیمته )
روی مادبوردی که خریدم نصب ویندوز اکس مشکل داشت بالاخره هم که نصب شد ماوس دابل کلیک نمی کرد. کیبورد usb درست کار نمی کرد(سرعت واکنش سیستم به کیبورد از کنترل خارج بود) و از همه بدتر ساعت سیستم مختل، دقیقه شمار هر 3 یا 4 ثانیه ای جلو میرفت و بالطبع ساعت شمار همین طور.
بالاخره بردم گارانتی سازگار ارقام. سازگار مدعیه اگر این مادربوردها خراب باشند و 6 ماه بیشتر از تولیدشون نگذشته باشه درجا با یک نو معادل تعویض میشن(مادربورد شما را تعمیر نمی کنن که برگردونند).
به من اعلام کردند که خرابه و بیا معادلش را تحویل بگیر. مراجعه که کردم یک مادربورد کارکرده(احتمالاً برگشتی تعمیری) بدون جعبه به من تحویل دادند.
خوب من اونجا دقت نکردم تو خونه متوجه شدم که مثلاً باتری مین کهنه هستش(یعنی لااقل عوض شده)
یا رنگ و روی مادبورد به شفافی قبلی نیست و ...و غیر از اون مادربورد v1.0 هستش که لااقل 9 ماه از تولیدش گذشته و بنابراین
اگه مشکل پیدا کنه از گارانتی طلایی سازگار خارجه.
ببخشید زیادی حرف زدم گفتم کمکی کرده باشم

با سپاس
سلام مجدد
لازم و ضروریست و وظیفه دارم که به عرض برسانم عین مطلب فوق را به امتداد-سازگار ایمیل کردم.
و علیرغم پیش بینی من بلافاصله جوابی دریافت کردم که تقاضای شماره تلفن برای تماس و پیگیری موضوع
را داشتند. با تماس هماهنگ شد و همین 1 ساعت پیش مراجعه کردم و خوشبختانه اینبار بسیار مؤدبانه مادربورد نوی را به اینجانب تحویل دادند. لازمست از بذل توجه گارانتی سازگار ارقام اینبار بسیار متشکر باشم.