PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای مانیتور کردن شبکه windows ics

AprilFool
04-04-2009, 18:04
سلام

پیش در آمد: :31:
من می خواستم xbox رو به کامپیوتر به نحوی وصل کنم که بتونم پورتی رو که xbox واسه وصل شدن به اینترنت داره پیدا کنم و احتمالا هاست اون رو پیدا کنم بدونم به کجا وصل شده و این حرفا اما...
-------------------------
اول سعی کردم از طریق روتر و با کمک SNMP مقدار مصرف و پورت و .. پیدا کنم ولی مثل اینکه xbox از snmp پشتیبانی نمی کنه یعنی به برنامه هایی که برای SNMP نوشته شده اصلا جواب نمیده

بعد خواستم از طریق WINDOWS ICS دستگاه رو مستقیم به pc وصل کنم تا شاید بشه با netstat آدرس رو پیدا کرد ولی نشد و بعد از برنامه های مانیتور که برای مانیتور شبکه هست استفاده کردم ولی تنها چیزی که پیدا کردم یه localhost بود که از طریق اون من pc رو به xbox وصل کرده بودم
جالب اینه که pc با TCP/IP داره با xbox ارتباط برقرار می کنه ولی وقتی ای پی xbox رو میدم به هر برنامه اون آدرس ip حتی پیدا هم نمیکنه چه برسه به ping وmonitor این حرف ها:18:
-----------------------------------
خوب حالا طرح مسئله

اصلا اگر با ip به سرورش متصل نیست پس با چیه ??

بجز tcp/ip روش دیگه برای پیدا کردن latancy با یک هاست خارجی هست؟؟

با چه دستور یا برنامه می تونم تمامی پورت های که از طریق pc من حالا به هر طریقی مثل ICS و این حرف هاست رو با ip پیدا کنم حالا فرق نمیکنه از چه استاداردی استفاده کنن

(توضیح اینکه من فقط می تونم با ICS میزان مصرف شبکه داخلی رو ببینم و اون رو اندازه بگیرم که همون مصرف xbox هست ولی از پیدا کردن ip و اینها خبری نیست چون هیچ آدرسی بجز mac adress از xbox و یه اسم با پسوند نت که همون اسم کامپیوتر خودم هست رو پیدا نکردم درستور trace و trap resive و این ها هم کار نمیکنه )

ببخشید یه مقدار گنگ و نا مفهوم هست والا من خودمم نمی دونم دنبال چی باید بگردم وگرنه وقت شما رو نمی گرفتم . به هر حال از وقتی که تا اینجا گذاشتید واسه خوندن ممنون ایشالا شما جواب رو بدونی :10: