PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Virtua Tennis 2009

صفحه ها : [1] 2

Masoud King
04-04-2009, 14:22
Virtua Tennis 2009
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Sega
ناشر: Sega
پلتفورم: Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows, Wii
تاریخ انتشار: May 19, 2009
ژانر: Sports

Virtua Tennis 2009 عنوانی ورزشی هستش که سازنده و ناشر آن Sega می باشد. این بازی بخشی از سری Virtua Tennis هستش که دنباله Virtua Tennis 3 می باشد بازیی که به خاطر واقعیت چشمگیر و گیم پلی مهیجش مورد تحسین قرار گرفت. Virtua Tennis 2009 علاوه بر اینکه بر روی پلتفورم های PS3, Xbox 360 و PC منتشر می شود یک عنوان Wii نیز به شما میرود. بازی دارای حالت آنلاین و شماری از تنیس بازان حرفه ای واقعی هستش. مدل های بازیکنان پر جزئیات و شبیه به واقعیت می باشد حتی جلوه های صوتی بازی نیز به طور کامل هستش. محوطه های بازی نیز یک کپی واقعی از محل اصلیشان هستش, زمین بازی به همرا تماشاگران رنگارنگ که در زمان درست فریاد می زنن و تشویق می کنن که این بستگی به این داره که در زمین بازی چه اتفاقی رخ می ده و همچین اینکه اونا اکنون کاملا 3 بعدی هستند. نمیشه جزئیات زیادی در مورد کنترل ها داد ولی میشه گفت که کنترل ها بازی خیلی نرم و یک نواخت هستند. سگا همچین بسیاری از خصیصه های آزار دهنده ی Virtua Tennis 3 که شکایت های زیادی رو به دنبال داشت رو بر طرف کرده. شیرجه ها بطور کامل پاک شده و این بدین معنی هستش که بازیکن شما بطور بی فایده برای توپ های شما به راحتی میتونید در اونا موفق باشید شیرجه نمیزنه. یکی از جنبه های مثبت بازی توجه به جزئیات هستش, جزئیاتی که در نحوه بازی تاثیر ندارند ولی قابل توجه هستند مانند ته ریش راجر فدرر که در تصاویر نزدیک مشهود هستش و هم چنین پرز های رو توپ که به خوب کار شده اند. محدوده نما های دوربین در Virtua Tennis 2009 یکی از بهبود های بزرگ در بازی های این سری محسوب میشه. نما ها شامل یک نمای استاندارد کلاسیک, یکی دیگر شامل نمایی از دید تماشاگران هستش که دوربین نیم تنه بازیکنان رو نمایش میده, نمای دیگر با زاویه کم بازی رو از پشت خط مرزی زمین بازی نشون میده و یک احتمال هستش که نسخه Wii شامل یک نمای اول شخص باشد!

سه نمای جدید شما رو به عمل نزدیک تر از همیشه میکند

Virtua Tennis 2009 شامل مد World Tour و دارای یک سیستم جامع رده بندی آنلاین هستش. تمام اختیارات خلق یک بازیکن جدید این توانایی رو به گیمر ها میده که هرکس از Ivo Karlovic گرفته تا Arnaud Clement رو خلق کند. بازی شامل 40 محوطه بازی هستش شامل مکانهایی مانند Dubai و Shanghai و همچین مجوز جام دیویس نیز برای بازی اخذ شده که شاهد آن خواهیم بود. یکی از ویژگی های این سری از بازی ها mini-game ها هستند که با قدرت بیشتری نسبت به قبل برگشتند. اینجا اکنون 12 گیم برای بازی وجود دارد که شامل 6 بازی جدید مانند Meat Defender و Zoo Keeper می باشد.

Professional Players( بازیکنان حرفه ای):
لیست بازیکنان موجود در بازی شامل 23 نفر هست که شامل 8 بازیکن جدید و 3 اسطوره می باشد.

ATP Players( انجمن تنیس بازان حرفه ای):
Rafael Nadal [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Roger Federer [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Novak Đjoković [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Andy Murray [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Andy Roddick [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
David Nalbandian [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Marat Safin [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Fernando Verdasco [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Juan Carlos Ferrero [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WTA Players(انجمن تنیس بازان زن):
Venus Williams [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Ana Ivanović [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Maria Sharapova [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Amélie Mauresmo [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Daniela Hantuchová [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Svetlana Kuznetsova [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Caroline Wozniacki [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Serena Williams [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Maria Kirilenko [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Nicole Vaidisova [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legends(اسطوره ها):
Stefan Edberg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Boris Becker [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tim Henman

از این خلاصه ای که در مورد بازی داشتیم میشه فهمید که Virtua Tennis 2009 کیفیت این سری رو به ارث بده و دارای گیم پلی اصلاح شده هستش.و در آخر اینکه بازی در May 19 امسال منتشر خواهد شد!

ScrenShot های بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Trailers:

Debut Trailer
HD...35MB

SD...10MB

Developer Diary
HD...214MB

SD...38MB

منابع:
gamespot.com/pc/sports/virtuatennis2009/news.html?sid=6206698&mode=previews
en.wikipedia.org/wiki/Virtua_Tennis_2009

B3HZ@D
04-04-2009, 14:51
ممنون مسعود جان
توی شماره های قبلی چهره ها زیاد شبیه نبود ولی توی این یکی خیلی بهتر شده
در کل این بازی بهترین شبیه ساز مسابقات تنیس هست

mehdi30nema
04-04-2009, 15:51
من عاشق این نوع بازی هستم . نسخه قبلی که روی psp هم اومده بود چندین ماه روی psp ام مونده بود و بازی میکردم

779
04-04-2009, 16:40
مرسی مسعود جان.
به نظر من هیچ بازیه تنیس دیگه ای به گرد پایه این نمیرسه!
من هر 3 نسخه ی قبل و بازی کردم و این 3ش رو تا آخر رفتم ( توی World Tour اول شدم ).
واقعا هیجان انگیزه فقط اگه میشد یکم قدرتی تر میزدن دیگه فوق العاده میشد البته تکنیک های 3ش یکم کم بود این یکی خوب هست فکر کنم.
طراحیه چهره که فوق العاده ی!

N.O.M.A.D
05-04-2009, 15:50
يكي از جالبترين امكانات اين بازي اين هست كه شما مي تونيد يك تنيسور جديد رو خلق كنيد و جزئيات صورتگري رو روش انجام بديد در واقع گيمر قادر هست قيافه بازيكن خودش رو طراحي و حتي فيزيك بدني رو كاستومايز كنه. از طرفي شما قادر هستيد امتياز خودتون رو از داخل بازي آپلود كنيد تا توي رنكينگ رده شما اعلام بشه. در واقع روي قسمت آنلاين بازي خيلي خوب كار شده.

دو تا ويديوي جديد كه از اين بازي منتشر شده رو ميتونيد با فرمت flv دريافت كنيد. دقت كنيد كه اين دو ويديو از گيم پلي بوده و با تريلر هايي كه جناب Masoud King زحمتش رو توي اولين پست تاپيك كشيدند متفاوت هست. من لينك مستقيم اين 2 تا ويديو رو از تهيه كردم و اونها رو در اختيار علاقمندان قرار مي دم

اولين ويديو 19 مگابايت حجم داره و به اسم Virtua Tennis 2009 The Making of منتشر شده از لينك زير مستقيم مي تونيد دانلود كنيد

و اما دومين ويديو به اسم Virtua Tennis 2009 Announcement Trailer منتشر شده كه اين ويديو رو نيز مي تونيد از لينك مستقيم زير دانلود كنيد

S.Y.K
05-04-2009, 21:02
توی یکی از اسکرین شات ها که چهره ی فدرر نشون داده شده تا حد زیادی به خودش شبیهه.همچنین زمین های بازی هم خیلی زیبا به نظر میاد.باید در سبک خودش یه شاکار باشه

N.O.M.A.D
05-04-2009, 22:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لينك ها از چپ به راست

4039
15-04-2009, 19:10
ایکاش در نسخه 2009 این بازی بیشتر جنبه شبیه سازی رعایت شده باشه .به نظر من تنها نکته منفی نسخه 3 این بازی همین مساله بود .در عالم واقع معمولا رالیها ( رفت و برگشت توپ) بیشتر از 1 دقیقه طول نمیکشه و توپ به تور میخوره یا به خارج زمین میره و یا اینکه حریف به توپ نمیرسه .توی نسخه 3 یادمه یک رالی من حدود یک ربع طول کشید :18:. و ایکاش ضربات فورهند و بک هند دارای تنوع بیشتری باشه چه از نظر قدرت و سرعت و چه از نظر فرکانس و دقت .در این زمینه باید اعتراف کرد TOP SPIN موفق تر عمل کرده ( چقدر انتظار کشیدیم نسخه PC این بازی بیاد اما متاسفانه این نسخه ریلیز نشد .)

یک خبر خوب برای دارندگان کنسول wii که دیروز منتشر شد. سگا اعلام کرد بطور کامل از کنترلر motion plus ( کنترلی که علاوه بر حرکات مچ به حرکات آرنج هم حساس است )برای این بازی حمایت میکنه و این قابلیتو توی این بازی قرار داده تا استفاده کنندگان از این کنترلر جدید بتونن هیجان و لذت بیشتری از این بازی ببرن .

Tom Crouse
15-04-2009, 21:57
این بازی هیچ وقت از نظر شبیح سازی و گرافیک به گرد پای Top Spin نمیرسه!

masoud93
15-04-2009, 22:01
روی بازی خوب کار شده قسمتهای که زیاد تر روی انها راه رفته شده کمتر چمن داره و خاکی شده و چهره ها مثل واقعی هست.

SIMON137
16-04-2009, 16:12
چهره ها طبیعی تر شده و حالت ها و محیط هم بهتر
نسخه قبلیش که خیلی قشنگ بود ، ببینیم این چیه.

Masoud King
22-04-2009, 13:25
Pro Trailer - همانند حرفای ها در این بازی شبیه ساز بازی کنید!

SD...8MB

Masoud King
18-05-2009, 18:58
سلام!
بر اساس SI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ,سگا در رخدادی خبر تاریخ انتشار بازی رو تائید کرد! به این صورت که نسخه های PS3 و Xbox 360 در 29 می منتشر می شوند و نسخه Wii هم با کمی تاخیر در ماه ژوئن منتشر خواهد شد!
و خبر هم از نسخه PC نیست!

Spaniuly
18-05-2009, 19:10
سلام!
بر اساس SI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er.com%2Fnews%2F4271%2Fsega-confirms-release-date-for-virtua-tennis-2009) ,سگا در رخدادی خبر تاریخ انتشار بازی رو تائید کرد! به این صورت که نسخه های PS3 و Xbox 360 در 29 می منتشر می شوند و نسخه Wii هم با کمی تاخیر در ماه ژوئن منتشر خواهد شد!
و خبر هم از نسخه PC نیست!

خدا كنه تا ماه ژوئن نياد واسه PC بمونه بعد امتحانات يادش به خير پارسال كه همين موقع ها بود K800 خريده بودم نسخه قبلي موبايليش روي گوشيم بود البته فقط مال زنان بود. ولي خيلي دلم مي خواد با رافائل نادال اسپانيايي برم همه تنيسور هاي دنيا مخصوصا تنيسوراي آلماني رو شكست بدم:31: (مسعود مي بينم كه تو تنيس هم اسپانيا از آلمان جلوتره:21:) :8:

mehdi30nema
18-05-2009, 20:09
خدا كنه تا ماه ژوئن نياد واسه PC بمونه بعد امتحانات يادش به خير پارسال كه همين موقع ها بود K800 خريده بودم نسخه قبلي موبايليش روي گوشيم بود البته فقط مال زنان بود. ولي خيلي دلم مي خواد با رافائل نادال اسپانيايي برم همه تنيسور هاي دنيا مخصوصا تنيسوراي آلماني رو شكست بدم:31: (مسعود مي بينم كه تو تنيس هم اسپانيا از آلمان جلوتره:21:) :8:

نسخه pc قراره 30 می یعنی دو هفته دیگه بیاد

4039
24-05-2009, 21:37
اینم یک کلیپ جالب از این بازی با کنترلر موشن پلاس جدا بازی کردن با این کنترلر خیلی لذت بخشه .

Pro Trailer - همانند حرفای ها در این بازی شبیه ساز بازی کنید!

SD...8MB

مسعود جان این بازی به هیچ وجه شبیه ساز نیست .خود سگا هم توی یکی از گزارشاتش به این مساله اذعان کرده بود که این بازی صرفا یک بازی آرکیده توی نسخه قبلی بازی هم این مساله کاملا مشهود بود. 2k sport توی top spin بیشتر روی مساله شبیه سازی کار کرده .

توی نسخه 3 این بازی آخرین لولی که میشه تواناییهای بازیکنو ارتقاء داد چه لولیه؟من تونستم قدرت و دقت سرو بازیکنمو تا لول 35 ارتقاء بدم بیشتر هم امکان داره؟

Masoud King
25-05-2009, 09:10
مسعود جان این بازی به هیچ وجه شبیه ساز نیست .خود سگا هم توی یکی از گزارشاتش به این مساله اذعان کرده بود که این بازی صرفا یک بازی آرکیده توی نسخه قبلی بازی هم این مساله کاملا مشهود بود. 2k sport توی top spin بیشتر روی مساله شبیه سازی کار کرده .
من فقط ترجمه این جمله تو GT رو که زیر تریلر نوشته بود رو نوشتم! :دی
Play like the pros in this tennis simulator video game

اینم یک کلیپ جالب از این بازی با کنترلر موشن پلاس جدا بازی کردن با این کنترلر خیلی لذت بخشه .

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL
لینک رو درست هم کنید!

(مسعود مي بينم كه تو تنيس هم اسپانيا از آلمان جلوتره)
بیخیال تنیس! : دی

MHSou
26-05-2009, 14:52
سلام؛

تنیس یکی از زیباترین و هیجان انگیز ترین بازی های ورزشی میباشد که طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد اما همانند فوتبال ,بسکتبال و ورزش هایی این چنینی آنچنان تنوع و پیچیدگی خاصی ندارد که بتوان هر ساله یک بازی ویدیویی جدید از آن با ویژگی ها و نوآوری هایی تازه وارد بازار بازی ها کرد به همین دلیل دست اندر کارانی که به شبیه سازی این ورزش پرداخته اند بسیار محدود می باشد و درنتیجه سازندگان این گونه بازی ها نیز سعی می کنند وقت بیشتری را برای ساخت آن ها صرف کنند. آخرین عناوین خوب تنیسی که برای کنسول های فعلی عرضه شد بازی Virtua Tennis 3بوده است که به همراه داشتن امکانات و ویژگی های خاص خود توانست تا حدودی این بازی ها را از یکنواختی معمول ان خارج کند. از زمان انتشار آن بازی تا به امروز طرفداران بازی های تنیس انتظار عرضه ی یک بازی خوب دیگر تنیس را می کشند. که ان همان2009 Virtua Tennis میباشد .

این بازی بسیار زیبا, جذاب, مطرح و پرطرفدار میان علاقمندان بازی های رایانه ای است که از سوی کمپانی مطرح SEGAتولید میشود و از افتخارات این شرکت است که توانسته هر چه بیشتر بر اعتبار کمپانی خود افزوده و به نظر تمامی منتقدان و علاقمندان بازی های کامپیوتری را هم از نظر زیبایی و هم از نظر گرافیک و صوت و هم جذابیت و محیط Addictive یا اعتیار آور ان به سوی خود جلب کند . گرافیک فوق طبیعی , کنترل بسیار خوب بازیکنان , حضور برترین شخصیت های حال حاضر تنیس دنیا و شبیه سازی خوب تمامی ویژگی های رفتاری و حرکتی آنها جذابیت ان را دو چندان کرده است .

سری مجموعه های این بازی که تا اکنون توانسته نمره عالی منتقدان وب سایت های برتر نقد بازی دنیا را هم برای کنسول PS3 و هم XBOX36 و هم PC را از آن خود کند که افتخار بزرگی برای یک بازی ورزشی مانند تنیس محسوب می شود. آسانی بازی در کنار کسب مهارت های سخت از نکات زیبای این بازی است که همگان میتوانند برای تفریح آن را بازی کنند ولی مسابقه به صورت حرفه ای در آن بسیار مهارت بالایی نیاز دارد . این بازی از لحاظ گرافیکی عالی کار شده است و انیمشن و حرکات بازیکن ها بسیار متعدد و واقعا طبیعی هستند لباس و موی سر آن ها نیز به هنگام حرکت بسیار طبیعی به این سو و ان سو می رود. طراحی چهره ی تنیس بازان مطرح جهان که در این بازی قرار داده شده اند نیز فوق العاده عالی و با بالاترین جزئیات کار شده است و کاملا شبیه به ظاهر واقعیشان می باشد. نورپردازی و سایه زنی های موجود در بازی نیز در نوع خود بسیار عالی است. طراحی ورزشگاه های متعددی هم که برای این نسخه در نظر گرفته شده اند نیز بسیار رضایت بخش می باشد.

این بازی هم به صورت مالتی پلیر هم تک نفره قابل اجرا است و برای کنسول های Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows, Wii عرضه خواهد شد .از جمله بازی کن های معروف این مجموعه هم Sharapova, Roddick, Nadal, و Williams و... میباشد مرحله های بازی مختلف و متنوع است و در سبک چند نفره هم خیلی خوب از اب در امده است . بازی در مکان هایی مانند دبی و شانگهای هم بازی برگزار میشود و Davis Cup هم در بازی وجود دارد و در قسمت های در نظر گرفته شده ظاهر خواهد شد علاوه بر این بازی به بازیکن این امکان را میدهد که از زوایای بیشتری بازی را دنبال کند و قدرت بیشتری هم در اختیار داشته باشد . 12 بازی قابل اجرا وجود داشته که 6 تای ان کاملا جدید است مانند Meat Defender و Zoo Keeper و... . از نظر صدا گذاری بازی پیشرفت کرده و جو ورزشگاه به خاطر سر و صدای زیاد تماشاچیان بسیار هیجان انگیز بوده و بازی را طبیعی جلوه میدهد .

مینی گیم های بازی زیاد است و که 5 تای ان کاملا جدید است و حتی ان هایی هم که مشابه سری قبل است به دقت مورد تجدید نظر و بررسی قرار گرفته است و بازیکن میتواند مهارت ها و قابلیت های بالقوه خود را در ان به معرض نمایش بگذارد .به هر حال این بازی جز عالی ترین های سبک خودش بوده که ارزش وقت گذاشتن و بازی کردن را دارد .

منبع:

hosseincode2008
29-05-2009, 16:55
امتيازات بازي :

Vandal Online : 85
TheSixthAxis : 80
Meristation : 80
Official Xbox Magazine UK : 80
3DJuegos : 79
Playstation Universe : 75
Eurogamer : 70
VideoGamer : 70
Inc Gamers : 78

4039
05-06-2009, 00:29
بالاخره نسخه XBOX , PS3 این بازی با کلی تاخیر دو روز پیش منتشر شد .نسخه های PC و Wii هم بزودی منتشر میشه .
من فقط موندم چرا بجای سرنا ویلیامز (تنیسور معروف آمریکایی )ونوس ویلیامزو قرار دادن ؟؟؟؟؟؟؟

resident_evil
05-06-2009, 01:30
بازی به نظر من برای تفریح خیلی خوب هستش ! اما Style بازیکن هارو خیلی بد درست کردن ! واقعا ضعیف ! تعداد کاراکترها هم بسیار کم هستش !

قسمت World Tour بهتر شده ! حرکت توپ روانتر شده اما در بعضی صحنه ها آدم احساس میکنه توپ زیادی بزرک هستش و اصلا اندازه ی استاندارد نداره !

نورپردازی و سایه زنی ها خوب کار شده ! بازی هم از نسخه ی قبل کمی سخت تر شده ! هوش مصنوعیه بازیکن ها بالاتر رفته اما هنوز سوتی های بدی میدن !

در کل به نظر من بازی برای سرگرمی بسیار عالیه !

4039
05-06-2009, 09:26
بازی به نظر من برای تفریح خیلی خوب هستش ! اما Style بازیکن هارو خیلی بد درست کردن ! واقعا ضعیف ! تعداد کاراکترها هم بسیار کم هستش !

قسمت World Tour بهتر شده ! حرکت توپ روانتر شده اما در بعضی صحنه ها آدم احساس میکنه توپ زیادی بزرک هستش و اصلا اندازه ی استاندارد نداره !

نورپردازی و سایه زنی ها خوب کار شده ! بازی هم از نسخه ی قبل کمی سخت تر شده ! هوش مصنوعیه بازیکن ها بالاتر رفته اما هنوز سوتی های بدی میدن !

در کل به نظر من بازی برای سرگرمی بسیار عالیه !

پس میشه گفت تغییرچندانی با نسخه قبلی نکرده .ایکاش 2k sport نسخه بعدی بازیو برای pc هم ارائه کنه .دیگه چقدر باید انتظار یک بازی درست و حسابیو از تنیس بکشیم .

resident_evil
12-06-2009, 14:51
یه نکته ی جالبی که من دیدم تو این بازی اینه که گرافیک قسمت World Tour ( همون قسمتی که شما خودت یه کاراکتر میسازی و بازی میکنی ) پایین تر از قسمت ها دیگه هست که با کاراکترهای پیش فرض بازی میکنی ! چون تو قسمت World Tour تمامیه کاراکترها ساختگی هستن ! از 1 تا 100 تمامشون ! وقتی شما با کاراکترهایی مثل نادال یا فدرر بازی کنید میبینید که لباسشون هنگاه دویدن حرکت میکنه و همین طور موهاشون ! خیلی هم طبیعی طراحی شدن و Style خوبی هم دارن اما در قسمت World Tour شاهد همچین چیزی نخواهید بود ! واقعا عجیبه !

P A R S A
12-06-2009, 21:33
با این تریلر هایی که من دیدم باید گیم پلی خیلی شاد و سرگرم کننده ای داشته باشه ... تا ببینیم کی میرسه! (از اینترنت سفارش دادم)

Spaniuly
12-06-2009, 23:01
واسه PC منتشر شده يا نه؟ گرچه تا 4 تير ماه هيچ گيمي نمي خرم ولي بازم فهميدنش خوبه خبري هست از نسخه PC?

aghamajid1369
12-06-2009, 23:32
واسه PC منتشر شده يا نه؟ گرچه تا 4 تير ماه هيچ گيمي نمي خرم ولي بازم فهميدنش خوبه خبري هست از نسخه PC?
آره مثل اینکه قراره برای pc هم بیاد
نوشته ژون پس دیگه باید کم کم سر و کلش پیدا بشه

4039
17-06-2009, 18:19
یه نکته ی جالبی که من دیدم تو این بازی اینه که گرافیک قسمت World Tour ( همون قسمتی که شما خودت یه کاراکتر میسازی و بازی میکنی ) پایین تر از قسمت ها دیگه هست که با کاراکترهای پیش فرض بازی میکنی ! چون تو قسمت World Tour تمامیه کاراکترها ساختگی هستن ! از 1 تا 100 تمامشون ! وقتی شما با کاراکترهایی مثل نادال یا فدرر بازی کنید میبینید که لباسشون هنگاه دویدن حرکت میکنه و همین طور موهاشون ! خیلی هم طبیعی طراحی شدن و Style خوبی هم دارن اما در قسمت World Tour شاهد همچین چیزی نخواهید بود ! واقعا عجیبه !

هنوز نسخه pc نیومده .
توی این نسخه از بازی کارکترها کلا همون 23 بازیکنی هستن که سگا اعلام کرده یا کارکترهای دیگه ای هم وجود داره .منظور شما از 1 تا 100 چیه ؟

resident_evil
17-06-2009, 18:23
هنوز نسخه pc نیومده .
توی این نسخه از بازی کارکترها کلا همون 23 بازیکنی هستن که سگا اعلام کرده یا کارکترهای دیگه ای هم وجود داره .منظور شما از 1 تا 100 چیه ؟

کاراکتر های اصلیه بازی همون حدود 25 تا هستن !

ولی شما وقتی وارد قسمت World Tour میشی اولش یه کاراکتر میسازی که قدرتش کمه و در اون ابتدا رنکتون 100 هستش 1 ( در رتبه ی 100 قرار دارین ! )

بعد به مرور زمان با بردن حریفاتون میتونید رنکتون رو کاهش بدین ! مثلا من خودم الان خودم 40ام هستم !

resident_evil
27-06-2009, 13:44
خب بالاخره در رتبه ی اول جهان ایستادیم ! اما تا اینجا که قسمت World Tour خیلی خیلی راحت بوده ! امیدواریم که سخت تر بشه !

تو این قسمت 4 تا کاراکتر هم میشه آزاد کرد ! 2 تاشون که همون Duke و King در نسخه ی قبل بودن که بعد از به پایان رسوندن قسمت Arcade باهاشون بازی میکردین ! و 2 تا دیگم از تنیس باز های دهه ی 60 هستن !

masoud93
27-06-2009, 16:18
بابا پس کی برا PC میاد.

h_r_v
27-06-2009, 20:10
با سیستم تو امضای من میخونه؟
در کل بازی باحالی هست؟
تو PSP و PS3 بازیش کردم!
خیلی باحاله

alex_pk
27-06-2009, 20:54
سلام دوستان
خبری از نسخه pc نشده؟
ریلیز شده اصلا برای پی سی؟

مرسی.

resident_evil
27-06-2009, 21:27
سلام دوستان
خبری از نسخه pc نشده؟
ریلیز شده اصلا برای پی سی؟

مرسی.

والا تاریخ انتشار هر 3 نسخه یکی بوده ! یعنی هم زمان بودن !

sepehr_x50
29-06-2009, 19:34
خبری نشد که چرا واسه پی سی نیومده؟

Masoud King
29-06-2009, 19:45
سلام
این بازی هنوز برای PC و Wii منتشر نشده و تو سایت رسمی خود بازی هم نوشته که برای این دو پلتفورم به زودی منتشر میشه! ولی ک منتشر میشه رو ننوشته!

Out now on PLAYSTATION®3 and Xbox 360®, and coming soon on Wii™ and PC

موفق باشید!

masoud93
02-07-2009, 09:06
خبری از اومدن بازی برای PC شده یا نه.

mehdi30nema
02-07-2009, 12:17
خبری از اومدن بازی برای PC شده یا نه.

نسخه pc از دیروز تو سایت های مختلف برای دانلود قرار داده شد و بعضی از شرکت ها هم مثل تکین و boysteam آوردن

mahmood85
02-07-2009, 21:11
از نظر کرک مشکلی داره یا نه.

mehdi30nema
02-07-2009, 21:16
از نظر کرک مشکلی داره یا نه.

فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون کرک razor هست

MOHAMMAD2010
05-07-2009, 18:34
کسی این بازی رو خریده ؟
چه جوریه ؟

Spaniuly
05-07-2009, 23:53
کسی این بازی رو خریده ؟
چه جوریه ؟

اه نيست كه آخه واقعا كه نمي دونم چرا بعضي بازيها اين قدر طول مي كشه اومدنش به بازار

MOHAMMAD2010
06-07-2009, 09:52
اه نيست كه آخه واقعا كه نمي دونم چرا بعضي بازيها اين قدر طول مي كشه اومدنش به بازار

چرا این بازی اومده که
همین سایت خودمونم برا فروش گذاشته !

mehdi30nema
06-07-2009, 10:14

این بازی رو من روز شنبه دیدم که میفروختن ، اتفاقا خیلی هم سریع توزیع شد .

amin 2010
06-07-2009, 13:21
بازی بدی نیست در کل ولی خیلی مونده تا به top spin برسه.بازی از نسخه ی قبلیش خیلی بهتره همین که بازیکنا خودشونو پرت نمی کنن زمین خیلی خوبه.تنها مزیتی که نسبت به top spin داره اینه که هم فدرر رو داره هم نادال رو.(تو top spin ایکس باکس نادال نیست؟؟؟!!)فقط اگه این موزیک مسخره حین بازی پخش نمی شد خیلی بهتر بود.(البته می شه از منو موزیک رو off کرد.)

Spaniuly
06-07-2009, 14:02
بله صبح بالاخره به دستم رسيد بازي خدارو شكر نصب كنم ببينم چيه

Spaniuly
06-07-2009, 17:11
چند روز پيش بازي Virtua Tennis 3 يعني ورژن قبلي اين بازي رو تهيه كردم و امروز هم 2009 رو بازي جديد بهبود هايي داشته ولي در مورد گرافيك آب از كاسه تكون نخورده گرافيك دقيقا همون هست و موتور گرافيكي هم تغيير نكرده كلا هر چي هست Enhance هاي داخل بازي هست به طور مثال شما با برنده شدن تورنومنت پول برنده ميشيد نه وسايلي مثل تي شرت يا شورت يا مچ بند و غيره و شما با پول بدست آمده مي تونيد بريد به شاپ بازي كه تازه اضافه شده و از اونجا هر چيزي رو به دلخواه بخريد البته همه چيز رو نه چون اكثرا لاك هستند و بايد با بازي كردن بيشتر و پيشرفت چيزهاي بيشتري رو آنلاك كنيد. يه چيز ناب هم داره كه جعبه شانسي هست و فكر كنم 5 هزار دلار هست 9 تا جعبه شانسي هست و شما با انتخاب هر يك مي تونيد شانس خودتون رو آزمايش كنيد از داخل جعبه شانسي هر چيزي ممكن هست در بياد. از چيزهاي خريدني ميشه به زمين بازي هم اشاره كرد كه با برنده شدن يك تورنمنت در يك جا زمين اونجا آنلاك ميشه و شما مي تونيد از شاپ بخريد اون زمين رو. بازي بسيار واقع گرايانه شده و مثل ورژن قبلي فرتي توي اول كاري نميايد با فدرر يا نادال بازي كنيد اصلا نميشه كه بازي كرد ما در شروع كار يك تنيسور آماتور هستيم كه در بين تنيسور هاي آماتور رنكينگ ميشيم و در اول كار 100 امين تنيسور هستيم كه كم كم پيشرفت مي كنيم و توي جدول بالا ميايم. تراينينگ هاي جديد به بازي اضافه شده كه بيشتر مضحك هستند. مثلا كشتي مياد به شما توپ تنيس و توپ cannon پرت مي كنه و شما بايد با توپ هاي تنيس غرق كنيد و به Cannon ها جا خالي بديد. آكادمي خيلي فرق نكرده همون چيزهاي قبلي رو داره. من شخصا زياد نمي تونم مار هايي رو كه مي خواد انجام بدم برام نا مفهوم هست و اين ايراد بازي هست كه راهنمايي نميشيم براي كاري كه بايد انجام بديم. چيز جالب اينكه وقتي شما در ابتداي world tour خانه رو انتخاب مي كنيد مثل ورژن قبلي از روي كره زمين هر نقطه اي رو مي تونيد انتخاب كنيد. جالب هست كه بدونيد وقتي ايران رو انتخاب مي كنيد مليت شما دقيقا ايراني ميشه و پرچم ايران جلو اسم شما قرار مي گيره. از طرفي مثل قبلي بي نام و نشون نيستين و مي تونيد براي خودتون تاريخ تولد مشخص كنيد. توي بازي تغييرات زيادي وجود داره مثلا پول از اهميت بالايي برخوردار هست اگه ورژن قبلي رو بازي كرده بوديد مي ديدين كه پول مطرح نبود. اينجا وقتي براي استراحت به Rest مي ريد مثل قبل 3 انتخاب داريد رفتن به تعطيلات كه دو هفته شما رو دور از ميادين نگه ميداره و 1000 دلار هم خرچ داره و اين پول از حساب شما كاسته ميشه موندن توي خونه كه طبيعتا رايگان هست و استفاده از نوشابه نيرو زا كه 300 دلار قيمتش هست. از ديگر تغييرات بازي مي تونم به شيوه جديد تورنمنت ها بپردازم يعني شما وقتي وارد تورنومنت ميشين مي تونيد انتخاب كنيد كه با پارتنر به صورت هم تيمي دو تايي تورنومنت رو بريد يا تك نفري آخه همون اولش يه تنيسور آماتور عين خودمون به ما مي پيونده به عنوان پارتنر و با ما تمرين مي كنه و توي تورنومنتهاي دو نفر به دو نفر يار ما مي شه. تعداد تنيسور ها زياده و حتي از عربستان سعودي هم تنيسور داريم. فقط مشكل گرافيك قيافه ها هست كه شما هر چقرد هم زور بزنيد نمي تونيد يه بازيكن خوش تيپ و قيافه درست كنيد و قيافه رو هر چي بيشتر كار مي كني روش قيافه بيشتر گاگول تر ميشه. در هر صورت اگه نكات منفي بازي رو ناديده بگيريم يك ويديو گيم موفق و سرگرم كننده هست. و ميشه باهاش سرگرم شد من كه خوشم اومد فقط يه مشكل دارم باهاش بازي هاي ارور Don't Send ميده كه فكر كنم از كرك بازي باشه البته كركش مال رازور 1911 هست با اين حال يه گشتي توي گيم كپي مي زنم ببينم چه مرگشه. يكي هم توي چيزهايي هست كه توي آكادمي تنيس از ما ميخواد خيلي از كار ها رو متوجه نميشم نميدونم باس چي كار كنم مثلا يكش Drop Shot هست كه من هر كاري مي كنم نميشه. به هر حال اينا يك review بود از يك گيمر كوچيك و نا چيز و خدمتگزار شما اميدوارم كه مورد قبول و پسندتون قرار بگيره.

موفق و گيمر باشيد. Armin krauser

MOHAMMAD2010
06-07-2009, 17:41
توضیحات کاملی بود
فقط درباره کنترل بازی هم میگی ؟ با موس و کیبورد میشه بازی کرد ؟

mojtaba007
06-07-2009, 19:16
ایا این بازی دو نفره میشه بازی کرد
و ایا با موس هم میشه بازی کرد

Spaniuly
06-07-2009, 19:39
يادم رفت يه حسن ديگه اين بازي رو نسبت به قبل بگم توي بازي قبلي حتي اگه قصد داشتي باش گيم پد بازي كني مجبور بودي خارج از مسابقه با كيبور كار كني. ولي توي نسخه جديد وقتي شما بازي رو اجرا ميكني مي توني كشو كيبورد رو ببري داخل و با گيم پد تمام كار ها رو انجام بدي. در جواب شما دوستان هم بايد بگم كه اين بازي مثل بازي قبل ميشه با كيبورد بازي كرد ولي مطمئنا يك گيم پد مي تونه خيلي كار رو راحت كنه ماوس و كيبورد فقط براي بازي هاي اول شخص خوبه براي بقيه بازيها فقط گيم پد.
در مورد دونفره هم فكر كنم بايد هم تيمي باشيد. چون نميشه كه يكي پشتش به دوربين باشه و نزديك و اونيكي اونطرف ولي فكر كنم ميشه دونفري هم تيمي شد. يه امتحاني مي كنم

mojtaba007
06-07-2009, 20:04
در مورد دونفره هم فكر كنم بايد هم تيمي باشيد. چون نميشه كه يكي پشتش به دوربين باشه و نزديك و اونيكي اونطرف ولي فكر كنم ميشه دونفري هم تيمي شد
اوا چرا نمیشه؟
روی کنسول سگا یا میکرو که بازی تنیس رو دو نفری انجام میدادیم یادت رفته

در ضمن میشه دوربین مثل دوربین بازی فوتبال باشه

Spaniuly
06-07-2009, 20:17
اوا چرا نمیشه؟
روی کنسول سگا یا میکرو که بازی تنیس رو دو نفری انجام میدادیم یادت رفته

در ضمن میشه دوربین مثل دوربین بازی فوتبال باشه

آخه فقط سه نوع دوربين داره يكيش كه همون معمولي هست كه توي ورژن قبل هم بود. و دو تا ديگه كه يكي از پايين نشون ميده و يكيش هم مايل هست

4039
06-07-2009, 20:36
آرمین جان شما نسخه pc شو گرفتی ؟ آخه توی سایتش برای نسخه Pc و Wiiزده Soon out

mojtaba007
06-07-2009, 20:59
بلاخره ما نفهمیدیم دو نفره میشه بازی کرد یا نه؟

4039
06-07-2009, 21:54
بلاخره ما نفهمیدیم دو نفره میشه بازی کرد یا نه؟

مجتبی جان توی نسخه 3 این بازی تا 4 نفر هم برای بازی جا داشت .اما این نسخه رو نمیدونم احتملا باید اینم مثل نسخه قبلیش باشه .

mojtaba007
06-07-2009, 22:40
مجتبی جان توی نسخه 3 این بازی تا 4 نفر هم برای بازی جا داشت .اما این نسخه رو نمیدونم احتملا باید اینم مثل نسخه قبلیش باشه .

عزیز من هم یادمه که تا 4 نفر جا داشت
ولی نمیدونم چرا هر کار میکردم 2 نفره نمیشد
خدا کنه این نسخه بشه

Spaniuly
06-07-2009, 22:57
آرمین جان شما نسخه pc شو گرفتی ؟ آخه توی سایتش برای نسخه Pc و Wiiزده Soon out

بله دوست خوبم هم زمان با CoJ BiB و Harry Potter HBP و Street Fighter IV اين بازي هم براي PC منتشر شد تازه امروز خريدم ديشب دانلودش رو تموم كرده بود اوني كه خريدم ازش اينجا توي اروميه بازي هاي جديد خيلي راحت گير مياد چون زياد دانلود كننده داريم. خلاصه حسين جان اگه خواستي ما در خدمتيم:31:

resident_evil
10-07-2009, 21:46
خب به سلامتی این بازی هم برای آنلاین بازی کردن فکر میکنم اصلا چیزی به نام سرور نداره ! افتضاحه ! یوهو توپ وسط راه رو هوا میمونه ! توپ میفته پشت بازیکن بعد یوهو میاد جلوش اونم به راحتی توپ رو برمیگردونه ! خیلی مضخرفه ! تو بازی های ورزشی تا الان بهترین سرورهارو EA داشته !

mojtaba007
10-07-2009, 23:21
بلاخره این بازی دو نفره میشه دی:

Spaniuly
11-07-2009, 14:45
بلاخره این بازی دو نفره میشه دی:

والا من كه پيدا نكردم فكر نكنم داشته باشه

mojtaba007
11-07-2009, 15:34
چه بد
چه بد
چه بد
دی:

mahmood85
11-07-2009, 16:03
آخه مگه میشه تنیس دو نفره نشه.

MHSou
12-07-2009, 16:25
سلام؛

انگار میشه دیگه.

البته شما به بازی دسته وصل کردین که اینو میگین؟ تو VT3 شما می تونستید کنترل رو برای دسته تنظیم کنید (اگه وصل بود). حالا بعیده که تنظیمات دسته باشه و خودش نه!
پس حتما میشه دو نفره بازی کرد ما بلد نیستیم. میشه رفت تو سایت سگا و سوال کرد.

SHAHAB111
13-07-2009, 00:20
این بازی چیتی هم داره که بهت پول بده و یا رتبت بهتر بشه

Spaniuly
13-07-2009, 09:18
آقا اوكي حله دونفره داره دو تا دسته وصل كردم شد. در ضمن با ترينر مي تونيد پولتون رو افزايش بديد ولي شديدا تاكد مي كنم از ترينر استفاده نكنيد فجيعا اسپويل ميشه بازي

4039
13-07-2009, 11:41
آقا اوكي حله دونفره داره دو تا دسته وصل كردم شد. در ضمن با ترينر مي تونيد پولتون رو افزايش بديد ولي شديدا تاكد مي كنم از ترينر استفاده نكنيد فجيعا اسپويل ميشه بازي

احتمالا 4 نفره هم بشه آخه نسخه قبلی بازی امکان 4 نفره شدن رو هم میداد .
من هنوز موفق نشدم این بازیو بگیرم .توی تور جهانی همینطور که رتبه کارکتر ما بهتر میشه سطح مسابقات هم سخت تر میشه ؟سطح مسابقات گرند اسلم چقدر بالاست امکان اول شدن توی تور جهانی وجود داره ؟
توی نسخه قبلی تقریبا راحت میشد اول شد درجه سختی این نسخه چطوره میشه مثل ورژن قبلی راحت اول شد ؟

Spaniuly
13-07-2009, 12:08
احتمالا 4 نفره هم بشه آخه نسخه قبلی بازی امکان 4 نفره شدن رو هم میداد .
من هنوز موفق نشدم این بازیو بگیرم .توی تور جهانی همینطور که رتبه کارکتر ما بهتر میشه سطح مسابقات هم سخت تر میشه ؟سطح مسابقات گرند اسلم چقدر بالاست امکان اول شدن توی تور جهانی وجود داره ؟
توی نسخه قبلی تقریبا راحت میشد اول شد درجه سختی این نسخه چطوره میشه مثل ورژن قبلی راحت اول شد ؟

آره حسين جونم تست كردم چهار نفره هست درست مثل PES هستش . مسابقات سطحش با پيشرفت بازي سخت تر ميشه Challenger ها وقتي تغيير مي كنه سخت تر ميشه يه خوبي هم كه نسبت به قبل پيدا كرده اينه كه توي هر تورنمنتي حتي تورنومنت ناچيز برنده بشه توي رنكينگ مياي بالا توي قبلي اگه توي تورنومنت هاي ضعيف تر از حد خودت برنده ميشدي حتي يك رتبه هم ارتقا پيدا نمي كردي در عوض ارقا رتبه خيلي سخت تر شده بين تنيسور هاي آماتور يك تنيسور زن ايراني هست اسمش آفرين اراكي هست حالا نميدونم واقعا يه چنين تنيسور زني ما داريم يا موهومي هست

SIMON137
13-07-2009, 12:17
میشه یک توضیحی کلی در مورد بازی بدین ؟ می خوام ببینم چقدر با قبلیه فرق کرده

4039
13-07-2009, 13:38
آره حسين جونم تست كردم چهار نفره هست درست مثل PES هستش . مسابقات سطحش با پيشرفت بازي سخت تر ميشه Challenger ها وقتي تغيير مي كنه سخت تر ميشه يه خوبي هم كه نسبت به قبل پيدا كرده اينه كه توي هر تورنمنتي حتي تورنومنت ناچيز برنده بشه توي رنكينگ مياي بالا توي قبلي اگه توي تورنومنت هاي ضعيف تر از حد خودت برنده ميشدي حتي يك رتبه هم ارتقا پيدا نمي كردي در عوض ارقا رتبه خيلي سخت تر شده بين تنيسور هاي آماتور يك تنيسور زن ايراني هست اسمش آفرين اراكي هست حالا نميدونم واقعا يه چنين تنيسور زني ما داريم يا موهومي هست

پس با این اوصاف میشه گفت جذاب تر از قبلیه .تا جایی که من میدونم معروفترین تنیسور زن ایرانی ارغوان رضایی که هفته پیش توی مسابقات گرند اسلم انگلیس شرکت کرده بود فکر میکنم تا یک چهارم نهایی هم بالا اومد .من تعجب میکنم ایشون با این همه آوازه و مشهوریت توی دنیا توی این بازی نیست .

میشه یک توضیحی کلی در مورد بازی بدین ؟ می خوام ببینم چقدر با قبلیه فرق کرده

دو صفحه جلوتر زحمت اینکار رو آرمین عزیز کشیده .توضیحات کلی رو هم مسعود عزیز توی اولین پست دادن .

hobgoblin
13-07-2009, 13:56

داداش ميشه بگي تو حالت دو نفره دوربين بازي چجوريه؟

اوني كه دورتر از تصوير بازي مي كنه براش خيلي سخت ميشه كه

BardiyaAkhbari
13-07-2009, 20:14
دوستانی که تهران هستند لطف می کنن بگن بازی رو از کجا خریدن ؟ من توی مرکز کامپیوتر پایتخت و دو تا سی دی فروشی دیگه پرسیدم گفتن نداریم ... ممنون ...

ارغوان رضایی هم ملیتش فرانسوی - ایرانی هست ، البته بیشتر ایرانیه ... توی ویمبلدون هم از دیمنتیوا باخت که رنک 4 جهان رو داره ...

موفق باشید ...

mahmood85
14-07-2009, 09:43
بازیو تا نفر اول رنکینگ اماتورها رفتم بازی تموم شد یا نه.
چجوری باید بری تو رنکینگ پروفشنالها.

hosseincode2008
14-07-2009, 20:11
سلام دوستان ، من بازي رو الان براي PC گرفتم ولي بعد از انتخاب بازيكن در حالت آزاد تو صفحه ي لودينگ يهو گير ميكنه و از بازي مياد بيرون ،‌ كسي همچين مشكلي داشته ؟

4039
15-07-2009, 18:12
پست اشتباه
لطفا این پستو حذف کنید .

fouad-pes
15-07-2009, 18:31
پس با این اوصاف میشه گفت جذاب تر از قبلیه .تا جایی که من میدونم معروفترین تنیسور زن ایرانی ارغوان رضایی که هفته پیش توی مسابقات گرند اسلم انگلیس شرکت کرده بود فکر میکنم تا یک چهارم نهایی هم بالا اومد .من تعجب میکنم ایشون با این همه آوازه و مشهوریت توی دنیا توی این بازی نیست .

رنک تنیسور برای حضور در این بازی ملاک هست. شما یه نگاه به رنک ارغوان بکن ببین کجاست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداغوان رضایی الان توی رنکینگ تنیس زنان، در مکان 43 هست و نسبت به رنکینگ قبلی 1 پله سقوط کرده

mamad gonzo
16-07-2009, 14:44
اقا سلام بچه جون من یکی کمک کنه بگه من چجوری بازی رو 2 نفره کنم؟
یک دسته بیشتر ندارم؟

r2t
18-07-2009, 10:46
سلام
دوستان من این بازی رو جدیدا خریدم ولی باز هم تو این نسخه مشکل داره وقتی که می خوام وارد یه کاپ بشم سر لودینگ بازی گیر می کنه و بعد از چند ثانیه بیرون می یاد تو نسخه قبلیش هم تقریبا همین مشکلا رو داشت ولی ارور Visual C++ رو می داد , حالا بچه ها پچی یا کرکی هست که این بازی رو سالم کنه راستی گرافیک بازی هم پایین آوردم بازم نشد به نظر شما مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین :40:

Spaniuly
18-07-2009, 16:04
مي بينم چند نفري توي اجداي اين باز مشكل دارن از اول هم گفتم من چند وقت پيش به مطلب گذاشتم نقد كرده بودم نمي دونم مشكل don't send ها و كرش كردن هاي ناگهاني ايستادن تصوير و كلا اشكالات رو گردن باگ هاي گيم بندازيم يا اينكه بايد بگيم كرك بازي ايراد داره روز اولي كه بازي واسه PC منتشر شد Razor1911 كرك كرد. حالا نميدونم درست كرك نشده يا اينكه كلا بازي اشكال داره. البته من مي تونم بازي كنم و خيلي كم پيش مياد بازي كرش كنه دفعه اول كه بازي رو شروع كردم تنيس مردان رو با شخصيت ايراني شروع كردم ولي چون خيلي واسه رسيدن به رنك 1 عجله مي كردم و بازي بعد اينكه به رنك 20 مي رسه افتضاح سخت ميشه بازي رو گذاشتم كنار حالا مدتي هست يك تنيسور دختر با مليت اسپانيايي درست كردم رنك كنوني ام هم 18 هست بين‌ آماتور ها بازي شديد سخت شده. ولي حال ميده بايد بگم الان سال پنجم هستم و همين 80 رنك صعود داشتم پس كساني كه بازي مي كنن اين بازي رو زياد واسه صعود به رنكينگ بالا عجله نكنن اتفاقا هر چي دير باشه بهتره چون تا برسي به رنك بالا بازي قوي ميشه و اگه به اندازه كافي خودتون رو تيون نكنيد و از راكت هاي قوي استفاده نكنيد نمي تونيد از بازي لذت ببريد. ترينر رو هم فراموش كنيد. اصلا به درد نمي خوره

hosseincode2008
18-07-2009, 16:54
سلام
دوستان من این بازی رو جدیدا خریدم ولی باز هم تو این نسخه مشکل داره وقتی که می خوام وارد یه کاپ بشم سر لودینگ بازی گیر می کنه و بعد از چند ثانیه بیرون می یاد تو نسخه قبلیش هم تقریبا همین مشکلا رو داشت ولی ارور Visual C++ رو می داد , حالا بچه ها پچی یا کرکی هست که این بازی رو سالم کنه راستی گرافیک بازی هم پایین آوردم بازم نشد به نظر شما مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین :40:

من هم هنوز همين مشكل رو دارم ، به احتمال زياد مشكل از كرك نيست چون بردم فروشنده نصب كرد و بازي هم اجرا شد و رفت تو و يه مسابقه هم داد و باخت !

hosseincode2008
18-07-2009, 16:57
ولی ارور Visual C++ رو می داد

تو يه بازي ديگه براي من اين ارور رو ميداد USB ها رو در اوردم درست شد ، نكنه اينم به همين خاطره ؟ ماله من نصب نيست ببين USB نداري ؟ اگر داري در بيار و ببين درست ميشه يا نه ؟ بيا اينجا هم گزارش بده
دمت گرم

mf.designing
18-07-2009, 17:12
دوستان كسي راهنماي كامل بازي رو ميدونه !!! منظورم مثه PES ترفندها و تاكتيك هاست !

BardiyaAkhbari
18-07-2009, 17:16
کسی می تونه فایل کرکی که داره باهاش بازی می کنه رو آپلود کنه ؟ من با کرک فعلی نمی تونم بازی رو اجرا کنم ... پیغامی هم نمیده ، فقط تو بازی نمیره :D ...

r2t
18-07-2009, 19:17
تو يه بازي ديگه براي من اين ارور رو ميداد USB ها رو در اوردم درست شد ، نكنه اينم به همين خاطره ؟ ماله من نصب نيست ببين USB نداري ؟ اگر داري در بيار و ببين درست ميشه يا نه ؟ بيا اينجا هم گزارش بده
دمت گرم

سلام دوستان

hosseincode2008 اخه فک نکنم واسه دسته یا USB باشه , تو اون نسخه قبلیش من راحت با دسته بازی می کردم حالا امتحان می کنم و بعد میگم

r2t
18-07-2009, 21:50
hosseincode2008 جان
نشد فک نکم هیچ راهی داشته باشه همیشه این بازی باید یه مشکلی داشته باشه :(

korokodil_avareh
18-07-2009, 22:54
سلام
من این بازی رو گرفتم
ولی یه مشکلی داره!
توی قسمت Exhibition بازی که میرم موقع load بازی پیغام dont send رو میده
قسمت career مشکلی نداره ولی من بازی رو به خاطر دو نفره مسابقه دادن گرفتم که اون قسمتش رو که اجرا میکنم بعد از انتخاب بازیکن ارور میده
نسخه من نسخه سرزمین رایانه هست

mf.designing
18-07-2009, 23:10
کسی می تونه فایل کرکی که داره باهاش بازی می کنه رو آپلود کنه ؟ من با کرک فعلی نمی تونم بازی رو اجرا کنم ... پیغامی هم نمیده ، فقط تو بازی نمیره :D ...

دوست گل چه پيغامي ؟ پيغام رو بذاريد . سيستم شما چيه ؟

hosseincode2008
19-07-2009, 10:06
سلام
من این بازی رو گرفتم
ولی یه مشکلی داره!
توی قسمت Exhibition بازی که میرم موقع load بازی پیغام dont send رو میده
قسمت career مشکلی نداره ولی من بازی رو به خاطر دو نفره مسابقه دادن گرفتم که اون قسمتش رو که اجرا میکنم بعد از انتخاب بازیکن ارور میده
نسخه من نسخه سرزمین رایانه هست

من و r2t هم همين مشكل رو داريم

amir_rahmani
19-07-2009, 10:08
من نسخه قبلی این بازی را ریختم ولی هی از بازی می رفت بیرون...
این هم اینجوری هستش؟؟؟

mahmood85
19-07-2009, 10:57
من نسخه قبلی این بازی را ریختم ولی هی از بازی می رفت بیرون...
این هم اینجوری هستش؟؟؟

حتما تو ویستا هستی تو XP نثبش کن درست میشه.

hosseincode2008
19-07-2009, 11:03
عزيز منم xp استفاده ميكنم ميپره بيرون

amir_rahmani
19-07-2009, 11:03
منم xp دارم...

korokodil_avareh
19-07-2009, 11:42
کسی راه حلی واسه این مشکل نداره؟
کرکی؟؟؟؟؟ چیزی؟؟؟؟؟

hobgoblin
19-07-2009, 12:27
روي ويندوز 7 نصبيدمش خيلي رديفه.

من از وقتي ويندوز 7 نصب كردم با هيچ بازي مشكل نداشتم واقعا عاليه. پيشنهاد ميكنم نصب كنيد و حالشو ببريد.

ارور هم نميده. دو نفرش هم خيلي حال ميده

اينم كرك razor1911 كه من ازش استفاده كردم:

hosseincode2008
19-07-2009, 12:56
من تو گوگل سرچ كردم و همه ي سايتهاي خارجي رو گشتم اين مشكل براي چند نفر هم بوده كه جواب هم بهش دادن ولي به درد ما نميخوره . راستي من در عجبم بردم فروشنده نصب كرد و بازي اجرا شد و رفت تو مسابقه ولي ماله ما اينطوري ميشه . من خودم هم بردم PC فاميل كه اونجا اصلا كلا خود بازي اجرا نشد ...

نتايج به شرح زير ميباشد :

يك نفر با لپ تاپ همين مشكل رو داشته كه يكي گفته اين فايل رو دانلود كن

كه فكر كنم درايور كارت گرافيكي هست ، منم از لحاظ درايور مشكلي ندارم و كاملا به روز هست .

به يكي ديگه تو يه جاي ديگه كه همين مشكل رو داره اينطور جواب دادن :
To play this game you go with Geforce 7800 GS, Radeon X800 Series
يعني سيستم ما براي اين بازي زياده ؟!!!! فروشنده هه هم سيستمش پايين بود و اجرا شد !!!!!

به يكي ديگه گفتن كه منتظر پچ باش

يك نفر هم سر لودينگ ارور ميداده كه بهش گفتن اين فايل رو دانلود كن :

شما نيز بگرديد و اگر مشكل حل شد به ما نيز بگوييد !
خيلي وقت بود منتظر يه بازي تنيس بودم كه حيف ...

BardiyaAkhbari
19-07-2009, 13:37
دوست گل چه پيغامي ؟ پيغام رو بذاريد . سيستم شما چيه ؟

مشکل اینه که پیغامی نمیده ...

CPU : Q9550
VGA : ATI 8670
RAM : 4 GB
Windows : XP

pasia
19-07-2009, 14:38
مال من هم فقط سیاه میشه بعد میپره بیرون کمممممممممممممممممممممممم مممممممممک

r2t
19-07-2009, 14:46
hossein جان من امرو رفتم یه جا سوال کردم اون گفت به احتمال 60% کرک مشکل داره ولی اینجوری که تو میگی که نمیشه , بردی پیشه اون فروشنده و راحت اجرا شد
امرو هم به یکی از دوستام دادم واس اون که اصلا تو بازی نمی رفت dont send می داد
حالا من رفتم این کرک hobgoblin رو دانلود کنم شاید درست شد اگه شد خبر می دم

r2t
19-07-2009, 15:06
با اون کرک هم حل نشد
قبلا گفتم که این بازی کلا مشکل داره :(

hosseincode2008
19-07-2009, 15:20
hossein جان من امرو رفتم یه جا سوال کردم اون گفت به احتمال 60% کرک مشکل داره ولی اینجوری که تو میگی که نمیشه , بردی پیشه اون فروشنده و راحت اجرا شد
امرو هم به یکی از دوستام دادم واس اون که اصلا تو بازی نمی رفت dont send می داد
حالا من رفتم این کرک hobgoblin رو دانلود کنم شاید درست شد اگه شد خبر می دم

منم همينطوري كه گفتم تو كامپيوتر فاميل dont send ميده مشكل هم از كرك نيست .

Spaniuly
19-07-2009, 16:11
اولا سلام عرض مي كنم خدمت همه برا بچه گل كه خدا شاهده به عشق دوستاني كه به عشق گيم ميان و اميد دارن با مطرح كردن مشكلشون توي تاپيك هاي بازي مشكلشون حل بشه ميام و پست ميدم وگرنه ديگه هيچ انگيزه اي برام باقي نمونده كه بخوام بيام فروم. مشكل در اجراي بازي رو مي بينم كه تقريبا قريب به اتفاق بچه ها دارن من روز اولي كه بازي رو خريدم(2 روز پس از انتشار بازي) فروشنده بهم گفت من يكي نتونستم بازي رو اجرا كنم. ولي من خريدم آوردم نصب كردم درست مثل ورژن قبلي بازي كه مدتي پيش از اين اون رو هم خريدم تا بتونم بازي جديد رو با قبلي Compare كنم. دوستاني كه مطمن هستند بازيشون ايراد نداره و سيستم مناسبي براي اجراي اين بازي دارند مشكلشون رو عرض مي كنم. دوستاني كه نمي تونن بازي رو اجرا كنن فقط و فقط كافيه اين ويندوزي كه من مي گم رو تهيه كنند

windows servis pack 3 محصول شركت صنوبر (Emperor سابق) شايد روي ويندوز هاي ديگه جواب بده ولي من تا حالا روي ويندوز غير از اين ويندوز نديدم بازي اجرا بشه. دوستاني كه XP استفاده مي كنن اين ويندوز رو تهيه كنن و مشكل اجراشون رو به سادگي حل كنند. البته اين رو بگم من روي سيستمم Unimodem رو غير فعال كردم . قبل اين كه ويندوز جديد بخريد. از توي كنترل پنل اين گزينه رو غير فعال كنيد

اينم عكسي كه از پاكت ويندوزم گرفتم

اما دوستاني بودند كه مي گفتند توي رنكينگ آماتورها اول شدند (بله مي دونم كه ترينر اين كار رو كرديد) چون اگه عادي اول شده بوديد مي فهميديد كه براي حضور در بين تنيسور هاي مطرح و حرفه اي بايد چيكار كنيد. شما وقتي بازي رو شروع مي كنيد شديدا توصيه مي كنم كه به هيچ وجه با زور سعي نكنيد تا قبل سال ششم به رنك اول آماتور ها برسيد. چون تقريبا ممكن نيست مگه اينكه با ترينر و چيت و اينا. چون توي مدت حضور شما در بين آماتور ها ما كاپ هاي متعددي داريم كه درجه سختي اونها با هم فرق مي كنه:

1) Challenger 250 كه همه تنيسور هاي آماتور از يك تا صدم مي تونن شركت كنن كه تا موقعي كه به رنك 75 نرسيديم اين تنها Challenger اي هست كه مي تونيم توش شركت كنيم. (درجه سختي اين كاپ فوق العاده آسون هست و ربطي به بازيكني كه باهاش بازي مي كني نداره كلا Easy هست حتي اگه با تنيسور اول هم بازي كنيد مشكلي براي برنده شدن نخواهيد داشت)

2) Challenger 500 كه بايد حداقل داراي رنك 75 باشيم تا بتونيم شركت كنيم. (درجه سختي اين كاپ نورمال هست و برنده شدن خيلي سخت نيست به شرط اينكه راكت خوبي رو از فروشگاه بخريم هر سال راكت هاي جديدي كه رفته رفته قوي تر ميشن توي فروشگاه آنلاك ميشه)

3) Challenger 1000 كه بين تنيسور هاي يك تا پنجاه برگزار ميشه و بايد رنك ما كمتر از پنجاه باشه تا بتونيم وارد اين كاپ بشيم. (درجه سختي اين كاپ ها سخت هست و برنده شدن در اونها حتي مي تونه 1 ساعت طول بكشه)

4) Fancy Cup كه براي شركت كردن در اونها بايد لباس هاي عجيب غريب بپوشيد لباس هاي Fancy رو از توي فروشگاه مي تونيد بخريد كنار محصولات Fancy عكس يك دلقك هست و مشخص مي كنه كه پوشيدن همون يك محصول براي جواز حضور د كاپ fancy كفايت مي كنه. (بايد بگم كه من شخصا تا حالا نتونستم هيچ كاپ fancy رو برنده بشم چون فكر مي كنم ماكسيمم درجه سختي رو داره اين كاپ)

توي نقاط مختلف Mini Game هايي هست كه با بازي كردن اونها يكي از 3 پارامتر اصلي شما پر ميشه و وقتي به بالاترين نقطه مي رسه يك نوع Play Style رو آنلاك مي كنه البته وقتي هر مي ني گيم رو تا لول 4 جلو بريد ميني گيم جديد آنلاك ميشه.

براي بالا بردن پارامتر ها از آكادمي تنيس يا برگزاري بازي دوستانه با Partner هاتون استفاده كنيد. از وارد شدن به كاپ هايي كه از سطح شما پايين هستندتا مي تونيد خود داري منيد چون زياد شما رو توي رنكينگ بالا نمياره. بازي رفته رفته سخت تر و سخت تر ميشه پس نا اميد نشيد براي اينكه به حريفان غلبه كنيد نياز داريد استايل بهتري انتخاب كنيد و از راكت هاي قوي استفاده كنيد براي رسيدن به رنك اول آماتور ها راه طولاني هست و مثل ورژن قبلي در عرض چند ساعت نمي تونيد به رنك بالا برسيد. با بازي زياد سعي كنيد بازي خودتون رو بهتر كنيد نياز به هوشياري بالايي هست سعي كنيد توپ رو به جايي بفرستيد كه حريف دچار دردسر بشه در مواقع لازم به جلوي تور بريد و برگشت هاي هوايي رو با اسبك مناسب بخوابونيد توي زمين حريف.

اگه دوستان در گيم پلي بازي به مشكل برخورد كردند مي تونن مشكل رو مطرح كنن سعي مي كنم تا جايي كه بتونم راهنمايي كنم.

رفقاي عزيز موفق و گيمر و سربلند باشيد. يا علي

korokodil_avareh
20-07-2009, 01:07
مشکل مال من روی loading بود که قفل میکرد و ارور میداد(dont send)
بازی رو به رفیقم دادم نصب کرد بدون هیچ مشکلی اجرا شد
نکته جالبش اینه که ویندوزهامون یکی هست(SP3) و سیستم من هم بالاتر از اون هست]

4039
20-07-2009, 09:13
آرمین جان بهت تبریک میگم که اینچنین روحیه خوب و خیرخواهانه ای داری .امیدوارم همیشه موفق باشی .

من این بازیو نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم .ویندوزم ویستاست .یک کرک توی dvd بازی بود اونو نصب کردم و تا الان بازی بدون هیچ مشکلی اجرا شده .من اون کرکو آپلود کردم دوستان یک تستی بکنید شاید مشکلتون حل شد .حجمش زیپ شدش حدود 1 مگ میشه .
اینم لینکش :

راستی به نظر من صدای توپ یک مقداری طبیعی نیست شمام اینجوری احساس میکنید ؟

hosseincode2008
20-07-2009, 10:32
اين كرك بالايي رو دانلود كردم ولي همون كرك خودم بود و بازم سر لودينگ گير ميكنه .

alipc9000
20-07-2009, 11:18
فکر نکنم مشکل از کرک باشه

hosseincode2008
20-07-2009, 16:24
من نا اميد شدم و از خير اين بازي گذشتم ، از صبح هم دارم سرچ ميكنم و حتي يه فايل هم دانلود كردم و طبق گفتش عمل كردم ولي درست نشد و حتي همون اول صفحه سياه ميشد . يك نفر هم گزارش داده بود به خاطر مشكلات اين بازي روي Wii صفحه ي آبي مرگ اومده كه من بيشتر به خاطر اين موضوع قيدشو زدم چون از اين صفحه خيلي ميترسم و يه بار هم منو بيچاره كرده . شما هم تند تند نريد بازي كه ببينيد اين دفعه درست شده يا نه .

Spaniuly
20-07-2009, 22:30
من نا اميد شدم و از خير اين بازي گذشتم ، از صبح هم دارم سرچ ميكنم و حتي يه فايل هم دانلود كردم و طبق گفتش عمل كردم ولي درست نشد و حتي همون اول صفحه سياه ميشد . يك نفر هم گزارش داده بود به خاطر مشكلات اين بازي روي Wii صفحه ي آبي مرگ اومده كه من بيشتر به خاطر اين موضوع قيدشو زدم چون از اين صفحه خيلي ميترسم و يه بار هم منو بيچاره كرده . شما هم تند تند نريد بازي كه ببينيد اين دفعه درست شده يا نه .

بله اون صفحه آبي رنگ كه به رم مربوط هست براي من هم زياد مياد خيلي ارور وحشتناكي هست. ولي مطمئنا از كرك مشكل نيست بازي كلا ناجور هست و اين يه باگ هست به نظر من بازي اين مشكل رو داره و من هم به عينه مي بينم كه بازي ايراد داره واقعا خوب يه خبر هم بدم كه امروز صبح با قرماني توي مسابقات 1 - 8 آماتورها به جمع 150 تنيسور حرفه اي جهان پيوستم البته بگم زنان رو برداشتم. بين تنيسور هاي موجود در اين بازي هيچ نامي از ارغوان رضايي نيست من هم مليت ايراني رو جستجو كردم و هم مليت هاي فرانسوي تنيسوري به اسم ارغوان رضايي توي بازي نيست و اين كمي عجيب به نظر مي رسه چون كم مشهور نيست ارغوان البته عجيب تر از اون نبودن دينارا سافينا هست. اين تنيسور بزرگ هم توي بازي نيست. تمامي استايل هاي بازي رو هم آنلاك كردم و الان استايل All Round رو استفاده مي كنم و راكت بسيار خوبي هم دارم. فعلا در رده 144 هستم. و يك دونه هم پارتنر ندارم. بازي كلا سرگرم كننده هست كاش اينطور نبود كه خيليا توي اين تاپيك از بازي كردنش محروم شدن. چون براي خودم سوال هايي پيش اومده اينكه خريدم يك زمين بازي چه تاثير و فايده اي داره حسين خان شما كه بازي مي كني چيزي دستگيرت شده؟ من استاديوم زيباي توكيو رو خريدم ولي فرقي نمي بينم توي روند بازي

zibarezaei
21-07-2009, 13:48
من تو یکی از سایتها چنین توضیحی را برای رفع کرش بازی موقع لودینگ پیدا کردم:
Guys ive found solution for crashes and errors: go to device manager under Sound, game and video controllers disable unimodem half-duplex audio device.
It worked for me now game runs perfectly.GL

البته خودم می دونم خیلی بی ربطه و بی شباهت به اون مشکل بازی COJ نیست.اما تو سایتی نوشته شده بود که موضوعش مربوط به ایراد بازی VT09 بود.

خودم هنوز امتحان نکردم

BardiyaAkhbari
21-07-2009, 14:39
Device Manager کجاست ؟

meysad
21-07-2009, 15:12
سلام . بچه هایی که این بازی رو انجام میدن کسی به رنکینگ 1 رسیده ؟؟؟
فصل 6 حضورم هست تقریبآ تمام مسابقات رو گرفتم و تمام تمرینات رو به جز یکی تموم کردم . الان تو گروه پرفش هستم و 80 هر جام زیر 100 هم که میگیرم ( هم دو نفره هم تک نفره ) فقط 2 پله صعود میکنم .
واسه همه اینجوری هست !!!

بعد یه سوال چرا وقتی تمرینات رو با موفقیت میرم سرعت ضربه زدنم کمتر میشه ؟؟؟:18:

meysad
21-07-2009, 15:15
Device Manager کجاست ؟

روی my computer راست کلیک آخرین گزینه properties تب hardware گزینه device manager

meysad
21-07-2009, 15:17
بله اون صفحه آبي رنگ كه به رم مربوط هست براي من هم زياد مياد خيلي ارور وحشتناكي هست. ولي مطمئنا از كرك مشكل نيست بازي كلا ناجور هست و اين يه باگ هست به نظر من بازي اين مشكل رو داره و من هم به عينه مي بينم كه بازي ايراد داره واقعا خوب يه خبر هم بدم كه امروز صبح با قرماني توي مسابقات 1 - 8 آماتورها به جمع 150 تنيسور حرفه اي جهان پيوستم البته بگم زنان رو برداشتم. بين تنيسور هاي موجود در اين بازي هيچ نامي از ارغوان رضايي نيست من هم مليت ايراني رو جستجو كردم و هم مليت هاي فرانسوي تنيسوري به اسم ارغوان رضايي توي بازي نيست و اين كمي عجيب به نظر مي رسه چون كم مشهور نيست ارغوان البته عجيب تر از اون نبودن دينارا سافينا هست. اين تنيسور بزرگ هم توي بازي نيست. تمامي استايل هاي بازي رو هم آنلاك كردم و الان استايل All Round رو استفاده مي كنم و راكت بسيار خوبي هم دارم. فعلا در رده 144 هستم. و يك دونه هم پارتنر ندارم. بازي كلا سرگرم كننده هست كاش اينطور نبود كه خيليا توي اين تاپيك از بازي كردنش محروم شدن. چون براي خودم سوال هايي پيش اومده اينكه خريدم يك زمين بازي چه تاثير و فايده اي داره حسين خان شما كه بازي مي كني چيزي دستگيرت شده؟ من استاديوم زيباي توكيو رو خريدم ولي فرقي نمي بينم توي روند بازي

سلام . تمرین drop shot رو چجوری باید رد کرد . من با هر نوع ضربه ای میزنم نشد :13:

meysad
21-07-2009, 15:20
یه سری مسابقاتش هم هیچ سودی برای رنکینگ و امار بازیکن نداره !!! فقط جنبه سرگرمی داره .مثلآ مسابقات با لباس نمایشی . تو تمام تنیسور ها هم فقط یه تنیسور ایرانی به نام رضا نوری هست که سیبیل داره .
من یادم نیست اون تنیسور ایرانی که چند سال پیش برای تنیس نمایشی ایران بود اسمش چی بود . ولی سیبیل رو داشت :31:

Spaniuly
21-07-2009, 17:22
سلام . بچه هایی که این بازی رو انجام میدن کسی به رنکینگ 1 رسیده ؟؟؟
فصل 6 حضورم هست تقریبآ تمام مسابقات رو گرفتم و تمام تمرینات رو به جز یکی تموم کردم . الان تو گروه پرفش هستم و 80 هر جام زیر 100 هم که میگیرم ( هم دو نفره هم تک نفره ) فقط 2 پله صعود میکنم .
واسه همه اینجوری هست !!!

بعد یه سوال چرا وقتی تمرینات رو با موفقیت میرم سرعت ضربه زدنم کمتر میشه ؟؟؟:18:

روی my computer راست کلیک آخرین گزینه properties تب hardware گزینه device manager

سلام . تمرین drop shot رو چجوری باید رد کرد . من با هر نوع ضربه ای میزنم نشد :13:

یه سری مسابقاتش هم هیچ سودی برای رنکینگ و امار بازیکن نداره !!! فقط جنبه سرگرمی داره .مثلآ مسابقات با لباس نمایشی . تو تمام تنیسور ها هم فقط یه تنیسور ایرانی به نام رضا نوری هست که سیبیل داره .
من یادم نیست اون تنیسور ایرانی که چند سال پیش برای تنیس نمایشی ایران بود اسمش چی بود . ولی سیبیل رو داشت :31:

اولا اين كار شما كه 4 تا پست به فاصله دو دقيقه دادي شديدا خلاف مقررات هست و مديران حساسيت زيادي به اين مسئله دارن شايد به خاطرش اخطار بگيري. سعي كن كه اين كار رو نكني و اگه بعد دادن پست مي خواي حرف ديگه اي بزني پستي رو كه دادي ويرايش كن. اميدوارم كه جدي بگيري چون نفعش به خودت هست.

بله من هم ديروز تونستم به جمع 150 تنيسور حرفه اي جهان برسم و الانم 136 جهان هستم بين زنان البته.

نمي دونم چرا بعد تمرينات سرعت ضربه زدنت كم ميشه برا من اينطور نيست.

تمرين Drop Shot و كسب امتياز از طريق سرويس تنها چيزي هست كه مدالش رو كسب نكردم.

چايريتي كاپ رو كافيه يه بار انجام بدي تا اچيومنتش رو بدست بياري. فوق العاده هم ديفيكالتي بالايي داره. من يه بار تونستم برنده بشم البته ديگه بعد قهرماني توي چايريتي كاپ وارد نميشم چون هيچ سودي نداره و اين افتخار رو يك بار كسب كردم.

اسامي تنيسور هايي كه قيافه كارتوني دارند ساختگي هست و واقعي نيستند(فكر كنم البته چون ما تنيوسور زن حرفه اي به اسم تارا هاشمي و فريده لواساني نداريم حداقل من نميشناسم)

4039
21-07-2009, 21:55
راستش آرمین جان منم متوجه نشدم این زمینا اصلا به چه دردی میخوره و اصلا چرا پولین .

دراپ شات تقریبا شبیه بک اسپینه .باید چند بار این حرکتو انجام بدی راکتو به شکلی که میخای والی یا اسلایس بک بزنی بگیر اونوقت توپو جلوی تور بنداز .

meysad
21-07-2009, 22:09
اولا اين كار شما كه 4 تا پست به فاصله دو دقيقه دادي شديدا خلاف مقررات هست و مديران حساسيت زيادي به اين مسئله دارن شايد به خاطرش اخطار بگيري. سعي كن كه اين كار رو نكني و اگه بعد دادن پست مي خواي حرف ديگه اي بزني پستي رو كه دادي ويرايش كن. اميدوارم كه جدي بگيري چون نفعش به خودت هست.

)

بله حتمآ همینطور هست

Spaniuly
21-07-2009, 23:14
حسين جان من واقعا نفهميدم براي دراپ شوت بايد چيكار كنم ضربه اسلايس كه مي خوام بزنم بايد توپم جاي خاصي فرود بياد؟يا بايد جاي خاصي وايسم و ضربه بزنم؟ اگه زحمت نيست يكمي توضيح بيشتر بدي شايد كل مدالهاي اين آكادمي رو بگيرم تمامي چالش هاي آكادمي رو با مدال طلا گذروندم مونده اين دراپ شوت و آندر آرم سرويس كه خيلي سخته

meysad
21-07-2009, 23:35
حسين جان من واقعا نفهميدم براي دراپ شوت بايد چيكار كنم ضربه اسلايس كه مي خوام بزنم بايد توپم جاي خاصي فرود بياد؟يا بايد جاي خاصي وايسم و ضربه بزنم؟ اگه زحمت نيست يكمي توضيح بيشتر بدي شايد كل مدالهاي اين آكادمي رو بگيرم تمامي چالش هاي آكادمي رو با مدال طلا گذروندم مونده اين دراپ شوت و آندر آرم سرويس كه خيلي سخته

حالا مدالها رو هم نگیریم ولی تمام اون سه نوع کار که بالا میره رو به حد نهایت برسونیم چه اتفاقی میوفته

Spaniuly
22-07-2009, 01:34
حالا مدالها رو هم نگیریم ولی تمام اون سه نوع کار که بالا میره رو به حد نهایت برسونیم چه اتفاقی میوفته

هر دفعه كه به ماكسيمم ميرسن استايل جديد باز ميشه ميتوني از توي آكادمي براي خودت استايل دلخواه انتخاب كني

zibarezaei
22-07-2009, 07:00
اساتید کسی نتونست راه حلی دقیق برای رفع مشکل لودینگ پیدا کنه؟من تو فایل readme بازی خوندم اگه بازی ارجینال نباشه سازنده کاری کرده تا بازی لود نشه.یه چیزی تو مایه های همون مشکل FM09.البته من از چند تا کرک(شامل razor)استفاده کردم اما باز هم نشد.

BardiyaAkhbari
22-07-2009, 09:08
مژده مژده :: مشکل با کمک کاربر zibarezae برطرف شد :: مژده مژده

دوستانی که مشکل لودینگ دارند باید unimodem رو disable کنند ... مسیر زیر رو طی کنید :

right-click on my computer -> propertise -> hardware -> device manager -> Sound, game and video controllers -> Disable unimodem half-duplex audio device

برا من که بازی رو اینجوری اجرا کرد ... از تمامی دوستان که در این مدت کمک کردند نیز تشکر می کنم ...

zibarezaei
22-07-2009, 09:26

دوستانی که مشکل لودینگ دارند باید unimodem رو disable کنند ... مسیر زیر رو طی کنید :

right-click on my computer -> propertise -> hardware -> device manager -> Sound, game and video controllers -> Disable unimodem half-duplex audio device

برا من که بازی رو اینجوری اجرا کرد ... از تمامی دوستان که در این مدت کمک کردند نیز تشکر می کنم ...

بی خیال ترسیدم بابا فکر کردم نوشتی مژده کاربر فلانی حذف شد.سمت چپ بدنم یه لحظه از کار افتاد.
اما من خودم چنین گزینه ای ندارم Disable unimodem half-duplex audio device
البته من رو دستگام مودم dial up نصب نیست و مودم ADSL نصبه

hosseincode2008
22-07-2009, 10:42
منم ديال آپ هستم ولي اين گزينه نيست.

r2t
22-07-2009, 10:49
منم همچین گزینه ای ندارم
شاید به جای Disable unimodem half-duplex audio device یه گزینه دیگه باشه که باید Disable کنیم

4039
22-07-2009, 11:41

بله باید توپ جلوی زمین حریف فرود بیاد .
برای این حرکت باید دکمه اسلایس رو بهمراه جهت پایین نگهداشت .خیلی هم راحت میشه انجامش داد .من در عرض 12 ثانیه سه بار این حرکتو انجام دادم .راستی الان چندمی ؟

Spaniuly
22-07-2009, 12:52
برای این حرکت باید دکمه اسلایس رو بهمراه جهت پایین نگهداشت .خیلی هم راحت میشه انجامش داد .من در عرض 12 ثانیه سه بار این حرکتو انجام دادم .راستی الان چندمی ؟

اوكي يه امتحاني مي كنم . الان 130 هستم بين حرفه اي ها

soheilnouri
22-07-2009, 13:01
سلام...من نمیدونم چیکار کنم...........تا بازی میخواد لود بشه و مسابقه برگزار بشه میره تو ویندوز......فکر کردم ماله گرافیکه........همه چیزشو حداقل کردم ولی باز نرفت.......از 40 بار فقط 2 بار میره تو مسابقه......مشکل از کجاست؟

zibarezaei
22-07-2009, 13:42
سلام...من نمیدونم چیکار کنم...........تا بازی میخواد لود بشه و مسابقه برگزار بشه میره تو ویندوز......فکر کردم ماله گرافیکه........همه چیزشو حداقل کردم ولی باز نرفت.......از 40 بار فقط 2 بار میره تو مسابقه......مشکل از کجاست؟
ما چند نفر هستیم اینجا که همین مشکلو داریم.میایم اینجا این رفقا دلمون رو آب می کنن.انواع و اقسام سرویس ها را با هم تمرین می کنن.هر ساعت رنکشون میره بالا و ما هنوز نتونستیم وارد بازی بشیم.
هی ما هم خدایی داریم...

mahmood85
22-07-2009, 14:29
من دوک و کینگ و یه المانی رو واز کردم اون دوتای دیگرو چجوری باید باز کرد.

4039
22-07-2009, 15:00
خب شاید مشکل از بازیتونه چرا نمیرین این بازیو از یک شرکت دیگه بگیرین ؟ قیمتش که هزار تومن بیشتر نیست .

meysad
22-07-2009, 15:34
ما چند نفر هستیم اینجا که همین مشکلو داریم.میایم اینجا این رفقا دلمون رو آب می کنن.انواع و اقسام سرویس ها را با هم تمرین می کنن.هر ساعت رنکشون میره بالا و ما هنوز نتونستیم وارد بازی بشیم.
هی ما هم خدایی داریم...

واسه منم همچین مشکلی پیش میاد ولی مثلآ بعد از 10 تا بازی !!! حتی بعضی موقع ها موقع گرفتن جام که خیلی حالم رو میگیره .

البته اون اول که تو درایو d نصب کرده بودم همش میومد بیرون ولی وقتی تو c نصب کردم خوب شد

meysad
22-07-2009, 15:36

زمینها رو چی ؟؟ شما زمینها رو باز کردید ؟ با این که الان لوس انجلس و بارسلونا و یا زمین بالای برج العرب رو تو مسابقاتم هست ولی تو بازی معمولی دو نفره اینا باز نشده !!!

pasia
22-07-2009, 15:59

ممنون مال من تا قبل ازاین اجرا هم نمیشد ولی حالا که اجرا میشه سر لودینگ ارور میده البته مال من به جای unimodem half-duplex audio device هست unimodem full-duplex audio device

hosseincode2008
22-07-2009, 17:06
خب شاید مشکل از بازیتونه چرا نمیرین این بازیو از یک شرکت دیگه بگیرین ؟ قیمتش که هزار تومن بیشتر نیست .

دوست عزيز چون مشكل از DVD نيست من همين ماله خودمو دادم فروشنده نصب كرد اجرا هم شد .

alipc9000
22-07-2009, 19:26
منdisable کردم اما مشکلم حل نشد

Spaniuly
22-07-2009, 20:03
دوست عزيز چون مشكل از DVD نيست من همين ماله خودمو دادم فروشنده نصب كرد اجرا هم شد .

آره مطمئن باشيد نه كرك اشكال داره نه DVD بازي اين گيم ذاتا مورد دار هست و روي بعضي سيتم ها اجرا ميشه روي بعضي ها اجرا نميشه حالا يكي با غير فعال كردن يوني مودم و نمي دونم استفاده از ويندوز خاص و هزار تا كار ديگه مي تونه بازي كنه ولي كلا ثابت شد يه راه حل ثابت نيست اين عجيبه. ولي كلا حيف كه دوستان نمي تونن بازي كنن چون مسئله جالب تر شده وقتي به دسته حرفه اي صعود مي كنيم يه سري رقابت ها برگزار ميشه كه بازي هاي ملي هست چما هر مليتي كه داشته باشيد از سوي فدراسيون تنيس اون كشور دعوت مي شيد تا در مسابقات ملي و رقابت هاي بين المللي شركت كنيد. براي استايل ها هم استايل + اش هم اضافه ميشه من دارم سعي مي كنم كه استايل All Round + رو آنلاك كنم. بازي هم رفته رفته داره سخت تر و سخت تر ميشه

meysad
22-07-2009, 20:14
اون مسابقات همون دیویس کاپ هست که ایران الان تو دسته 3 اسیاست متاسفانه . البته هیچ سودی نداره تموم کردنش نه پول نه رنکینگ ...

کسی میدونه زمینهای تنیس رو که میخریم به چه درد میخوره ؟؟؟

mahmood85
22-07-2009, 21:17
من دوک و کینگ و یه المانی رو واز کردم اون دوتای دیگرو چجوری باید باز کرد.

کسی نمیدونه اون دوتای دیگرو چجوری باز کنم.

swamp
22-07-2009, 23:04
این مسابقه که fancy dress هست رو چجوری باید شرکت کرد عکس یه عینکو سیبیلم نشونش هست
راستی اسمشو دقیق یادم نبود اگه اشتباه نوشتم پوزش میطلبم

joey jordison
22-07-2009, 23:55
عجب بازی اعتیاد اوری خدایی!!من اصلا بازی ورزشی به غیر از فوتبال نصب نمیکردم!ولی تازگیها بازی ورزشی غیر فوتبال هم مینصبیم و میحالیم!!یکی Nba 2k9 بوده که تازه دارم میفهمم بسکتبال هم قشنگ بوده ما خبر نداشتیم اینم نصب کردم واقعا خوبه!!
چه حالی میده با دیوید نلبندیان بازی کنی!
این مسابقات مشهور تنیس را نداره؟

meysad
23-07-2009, 08:11
این مسابقه که fancy dress هست رو چجوری باید شرکت کرد عکس یه عینکو سیبیلم نشونش هست

تو قسمت خرید لباس ها و وسائل یه سری لباسها هست که حالت مسخره دلقکی داره یا چیزه خاصی هست اونا رو بخر و تن تنیسورت بپوشون میری تو مسابقات ...
بقیه شرکت کننده ها لباسهای مسخره دارن:27:

Spaniuly
23-07-2009, 09:29

شما بايد Mini Game ها رو بازي كني كني تا توي فروشگاه لباس هاي خاصي كه كنارشون عكس Fancy هست آنلاك بشه قبلا توضيح داده بودم نحوه ورود به اون كاپ رو البته تا وقتي قدرتت زياد نشده و از راكت خيلي خيلي قوي نتوني استفاده كني وارد نشي به اون كاپ سنگين تري چون ديفيكالتي خيلي سختي داره و نمي توني برنده بشي به اين راحتي من با زور يه بار قهرمان شدم و ديگه نياز نيست وارد بشم چون يه بار قهرماني براي گرفتن اچيومنت و مدال كافيه چون نه توي رنكينگ تاثير داره و نه پول ميده

عجب بازی اعتیاد اوری خدایی!!من اصلا بازی ورزشی به غیر از فوتبال نصب نمیکردم!ولی تازگیها بازی ورزشی غیر فوتبال هم مینصبیم و میحالیم!!یکی Nba 2k9 بوده که تازه دارم میفهمم بسکتبال هم قشنگ بوده ما خبر نداشتیم اینم نصب کردم واقعا خوبه!!
چه حالی میده با دیوید نلبندیان بازی کنی!
این مسابقات مشهور تنیس را نداره؟

سلام مهران جون... چطوري جيگر...

آره بات موافقم شديدا اعتياد آوره خيلي حال ميده اين بازي يه سيموليشن كامل از دنياي تنيس هست و همه كاپ ها و مسابقات واقعي رو داره بازي هاي ملي هم داره. البته خيلي بايد بازي كني تا به اونجا برسي من الان 106 جهان بين حرفه اي ها هستم تيم ملي اسپانيا دعوتم نمي كنه

meysad
23-07-2009, 09:43
یعنی منظور شما این هست که غیر از دیویس کاپ جام جهانی هم هست ؟؟ چون من الان 65 هستم و فقط تو دیویس کاپ برای ایران بازی میکنم ... البته تو رنکینگ حرفه ای ایرانی غیر از خودم یک دونه بود ولی خب اسپانیایی خیلی هست که نادال همیشه زیره 10 هست که فکر کنم برای تیم ملی باید بالاتر از نادال باشید ...

یه نکته هم در مورد بازی که ای کاش مثل pes انداختن عکس رو چهره بازیکن ساخته شده رو امکان پذیر میکرد

pasia
24-07-2009, 01:07
من بازیم سر لودینگ ارور میده ولی هر وقت دوباره crack تو Dvd رو به جای قبلی کپی میکنم ارور رفع میشه شمام امتحان کنید

alipc9000
24-07-2009, 11:06
من چند تا کرک دانلود کردم اما درست نشد

4039
24-07-2009, 13:22
من امروز تونستم بالاخره به گروه تنیسورهای حرفه ای دنیا کوالیفید بشم .توی تقویم , مسابقات گرند اسلم که معتبرترین رقابتهای تنیس بحساب میاد به چشم نمیخوره .باید توی حرفه ای ها رنک خاصی بدست بیاد تا بشه توی اون مسابقات شرکت کرد؟
توی این گروه یک نفر دیگه هم از ایران بنام رضا نوری وجود داره .جالبه توی تقویم مسابقات دیویس کاپ هم وجود داره و منو به نمایندگی از ایران به این سری از مسابقات دعوت کردن .بازی کم کم داره قشنگ میشه .

aram24
24-07-2009, 22:11
سلام دوستان
این بازی خیلی سریعه . نمیدونم برای شما هم اینصوریه.
سرویس ها مثل موشک از کنار آدم رد میشه اصلا وقت نمیشه دنبال توپ رفت یا فهمید کجا میره .
شاید هم مال تنظیماتش باشه .

لطفا کمک کنید.......

pasia
25-07-2009, 00:06
من چند تا کرک دانلود کردم اما درست نشد

منظورم دانلود نیست کراک تو dvd منظورمه که مال من حجمش 4.11 هست

Toranj_mhg
25-07-2009, 01:05
دوستان من فردا می خوام برم بخرم مال چه شرکتی خوبه؟

r2t
25-07-2009, 11:01
دوستان من فردا می خوام برم بخرم مال چه شرکتی خوبه؟

من Setup اصلی بازی رو خریدم مشکل داشت چه برسه به شرکت :2:

aram24
25-07-2009, 11:12
سلام دوستان
این بازی خیلی سریعه . نمیدونم برای شما هم اینصوریه.
سرویس ها مثل موشک از کنار آدم رد میشه اصلا وقت نمیشه دنبال توپ رفت یا فهمید کجا میره .
كسي ميدونه چكار بايد كرد. چطور ميشه اين مشكل رو حل كرد...

Toranj_mhg
25-07-2009, 14:03
من امروز خریدم ، و مثل بعضی از دوستان مشکل ارور don't send رو داشت ، می خواستم ببینم کسایی که این مشکل رو داشتن و احیانا موفق به حلش شدند چه کردند ... لطفا راه حل های مختلف ارائه بدید؟ با تشکر

Spaniuly
25-07-2009, 17:53
من امروز خریدم ، و مثل بعضی از دوستان مشکل ارور don't send رو داشت ، می خواستم ببینم کسایی که این مشکل رو داشتن و احیانا موفق به حلش شدند چه کردند ... لطفا راه حل های مختلف ارائه بدید؟ با تشکر

يعني ميري داخل بازي و وسط بازي dont send ميده يا اصلا نميره توي بازي. من خودم مشكل dont send زياد دارم مي بيني يهو وسط بازي شوت شدم بيرون ولي مي تونم بازي كنم شما مي توني بازي كني؟ اكثر بچه ها اصلا نمي تونن برن توي بازي

juventus_1985
25-07-2009, 19:18
راهی وجود نداره این بازی سخت تر بشه ؟؟
من تا حالا نشده یک ست هم به رقبام واگذار کنم ! دیگه کم کم برام لذتی نداره

یا زیادی آسون هست یا بازی من خوبه:31:

Spaniuly
25-07-2009, 19:38
راهی وجود نداره این بازی سخت تر بشه ؟؟
من تا حالا نشده یک ست هم به رقبام واگذار کنم ! دیگه کم کم برام لذتی نداره

یا زیادی آسون هست یا بازی من خوبه:31:

وك نگو بابا وقتي بيشتر مي ري جلو و توي كاپ هاي معتبر بازي مي كني آبكش مي كنن آدم رو تو توي كاپ هاي 1 تا 100 آماتورها بازي مي كني يكم رنكت بره بالا برو توي 1 تا 8 يا كاپ چاريتي ببينم چطوري مي خواي امتياز بگيري اين بازي يه طوريه كه در شروع كار فوق العاده آسونه ولي رفته رفته سخت تر و سخت تر ميشه

juventus_1985
25-07-2009, 20:01
وك نگو بابا وقتي بيشتر مي ري جلو و توي كاپ هاي معتبر بازي مي كني آبكش مي كنن آدم رو تو توي كاپ هاي 1 تا 100 آماتورها بازي مي كني يكم رنكت بره بالا برو توي 1 تا 8 يا كاپ چاريتي ببينم چطوري مي خواي امتياز بگيري اين بازي يه طوريه كه در شروع كار فوق العاده آسونه ولي رفته رفته سخت تر و سخت تر ميشه
خدا کنه این طور باشه
الان که زیاد جلو نرفتم فعلاً رنک 60 آماتور هستم

meysad
25-07-2009, 22:04
بچه ها کسی میدونه خرید زمین تنیس چه سودی داره

Spaniuly
25-07-2009, 23:12
بچه ها کسی میدونه خرید زمین تنیس چه سودی داره

والا من كه سودي نديدم انگار بي فايده اس

Toranj_mhg
25-07-2009, 23:58
يعني ميري داخل بازي و وسط بازي dont send ميده يا اصلا نميره توي بازي. من خودم مشكل dont send زياد دارم مي بيني يهو وسط بازي شوت شدم بيرون ولي مي تونم بازي كنم شما مي توني بازي كني؟ اكثر بچه ها اصلا نمي تونن برن توي بازي
ممنون از جوابتون
اصلا توی بازی نمیره! یعنی نمی رفت، الآن دیگه میره !! صفحات اخیر این تاپیک رو نگاه کردم و با disable کردن همون unimodem درست شد(از اون دوستی هم که این راه حل رو پیشنهاد دادن تشکر می کنم) وسط بازی هم تا حالا بیرون نپریده!

korokodil_avareh
26-07-2009, 05:57
آقا مشکل من حل شد (مشکلی که توی loading گیر میکرد و dont send میداد)
من 2 تا ویندوز دارم. بازی رو توی ویندوز اولی نصب کرده بودم که قسمت exhibition توی loading گیر میکرد
دیروز توی اون یکی ویندوزم بودم پسرخالم اومد پیشم گفت بزن ببینیم ااین تنیس چطوریه
منم بهش گفتم خرابه. خلاصه زدیم و دیدم در کمال ناباوری بازی اومد
نکته جالبش اینجاست که هر دوتا ویندوزم شبیه هم است
حالا من پشنهاد میدم اگر خیلی علاقه به بازی دارید یه ویندوز دیگه مثلا SP3 نصب کنید شاید بازی مثل من اجرا شد

zibarezaei
26-07-2009, 08:00
آقا مشکل من حل شد (مشکلی که توی loading گیر میکرد و dont send میداد)
من 2 تا ویندوز دارم. بازی رو توی میندوز اولی نصب کرده بودم که قسمت exhibition توی loading گیر میکرد
دیروز توی اون یکی ویندوزم بودم پسرخالم اومد پیشم گفت بزن ببینیم ااین تنیس چطوریه
منم بهش گفتم خرابه. خلاصه زدیم و دیدم در کمال ناباوری بازی اومد
نکته جالبش اینجاست که هر دوتا ویندوزم شبیه هم است
حالا من پشنهاد میدم اگر خیلی علاقه به بازی دارید یه ویندوز دیگه مثلا SP3 نصب کنید شاید بازی مثل من اجرا شد
یعنی شما دو تا ویندوز داری و فقط رو ویندوز 1 بازی رو نصب کردی و بعد از داخل ویندوز دومی بازی رو اجرا کردی؟!مگه میشه؟!

Spaniuly
26-07-2009, 08:53
اتفاقا منم رو سيستم يك SP1 Vista 64X دارم يه دونه هم XP SP3 رو ويستا نصبش نكردم ولي روي SP3 عين گلوله كار ميكنه قبلا هم به همه دوستاني كه مشكل داشتند پيشنهاد كردم كه نسخه Fresh از SP3 تهيه كنن به احتمال قوي مشكلشون حل بشه

korokodil_avareh
26-07-2009, 09:40
یعنی شما دو تا ویندوز داری و فقط رو ویندوز 1 بازی رو نصب کردی و بعد از داخل ویندوز دومی بازی رو اجرا کردی؟!مگه میشه؟!
دقیقا همینطوره
هر دوتا ویندوزم هم SP3 هستند
بازی رو قبلا روی ویندوز 1 نصب کرده بودم که فقط قسمت World tour سالم بود
دیروز توی ویندوز 2 اجراش کردم قسمت دو نفره بازی هم درست شده بود

Toranj_mhg
26-07-2009, 14:07
آقا یه جامی هست توی world tour که فکر کنم معنیش جام خیریه باشه ... می گه لباس fancy dress بپوش ! باید چه کنم؟

Spaniuly
26-07-2009, 17:32
آقا یه جامی هست توی world tour که فکر کنم معنیش جام خیریه باشه ... می گه لباس fancy dress بپوش ! باید چه کنم؟

اولا اگه راكت قوي نخريدي نري توي اون جام سنگين تري چون فوق العاده سخته اصلا برنده شدن حتي توي بازي اول رو بايد فراموش كني اگه راكت جديد و قوي نخريدي. براي وارد شدن به اون بايد Gear مخصوص Fancy بخري 2 صفحه پيش هم يكي دو تا از بچه ها پرسيده بودند سوال شما رو. برو توي Shop ببين لباسي هست كه آرم Fancy داشته باشه يا نه اگه نيست برو از اون ميني گيم ها بازي كن چند لول شايد برات ليباس Fancy آنلاك كرد. اگه اشتباه نكنم اولي لباس Fancy ه آنلاك ميشه يه جفت چكمه ساق بلنده قيمتش هم گرونه ولي تا راكت قوي نخريدي وقتت رو تلف نكن باهاش چون نه پولي ميگيري در ازاي قهرماني و نه رنكينگت تغيير مي كنه بعد اينكه قدرتمند شدي يه بار برو برنده شو تا اچيومنت و مدالش رو به دست بياري 2 بار نرو توي اون كاپ يك بار قهرماني كفايت مي كنه. موفق باشي دوست عزيز

aram24
27-07-2009, 07:35
كسي مشكل ما رو حل نكرد
اين بازي خيلي سريع اجرا ميشه انگار فيلم رو جلو زده باشي
همه چيز خيلي سريع اتفاق ميفته .

Spaniuly
27-07-2009, 11:18
كسي مشكل ما رو حل نكرد
اين بازي خيلي سريع اجرا ميشه انگار فيلم رو جلو زده باشي
همه چيز خيلي سريع اتفاق ميفته .

متاسفم دوست عزيز فكر نكن داريم بي توجهي مي كنيم به پستت خيلي دلم مي خواست كه با اين مشكل آشنا بودم و راهنمايي مي كردم اينكه جواب نمي ديم حمل بر بي اعتنايي نيست موضوع اينه كه شايد كسي راه حلي براش تو ذهن نداره ولي من سعي مي كنم ببينم راه حليميشه پيدا كرد يا نه. البته اين بازي براي خيلي ها اصلا اجرا نميشه و اشكالات گوناگون داره. يه جستجويي مي كنم ببينم چيز تازه اي در موردش هست يا نه

meysad
27-07-2009, 16:16
خرید زمینهای تنیس به درد بازی دوستانه بیرون از مسابقات میخوره ...
یعنی اونجا آزاد میشه برای بازی کردن البته چندین حالت مختلف داره . مثلآ زمین شانگهای هم تو شب هست هم تو روز

Spaniuly
27-07-2009, 21:01
خرید زمینهای تنیس به درد بازی دوستانه بیرون از مسابقات میخوره ...
یعنی اونجا آزاد میشه برای بازی کردن البته چندین حالت مختلف داره . مثلآ زمین شانگهای هم تو شب هست هم تو روز

نه عزيز فكر نكنم اينطور باشه من حتي يك زمين هم نخريدم ولي كلي بازي دوستانه انجام ميدم توي همه جا هم انجام ميدم.

Toranj_mhg
28-07-2009, 00:11
نه عزيز فكر نكنم اينطور باشه من حتي يك زمين هم نخريدم ولي كلي بازي دوستانه انجام ميدم توي همه جا هم انجام ميدم.

منظورشون از بازی دوستانه در داخل world tour نیست منظورشون در قسمت play بازی هست که exhibition و اینا داره و می تونی زمین های مختلف رو انتخاب کنی.

Spaniuly
28-07-2009, 10:21
منظورشون از بازی دوستانه در داخل world tour نیست منظورشون در قسمت play بازی هست که exhibition و اینا داره و می تونی زمین های مختلف رو انتخاب کنی.

آهان اوكي معذرت مي خوام من فكر كردم ايشون منظورش World Tour هست يه امتحاني مي كنم احتمالا درست باشه وگرنه هيچ دليلي نداره آدم يك و نيم ميليون بابت استاديوم تنيس دوبي بده همچين مالي هم نيست مال توكيو خيلي خوشكل تره

M . Sayid
28-07-2009, 15:34
سلام !!!!!!!!!

درجه سختی World Tour رو کجا میشه دستکاری کرد ؟؟

Spaniuly
28-07-2009, 16:16
سلام !!!!!!!!!

درجه سختی World Tour رو کجا میشه دستکاری کرد ؟؟

نميشه اول كه شروع مي كني خيلي راحت هست رفته رافته سخت تر و سخت تر ميشه

در ضمن zibarezaei عزيز هم پ خ داده بود كه اين مشكل لود نشدن بازي حل شده يا نه... در جواب بايد بگم كه متاسفانه هيچ نكته اي پيدا نكردم من پيشنهادم اينه كه ويندوز سرويس پك 3 مال شركت صنوبر رو امتحان كنن و يوني مودم رو هم غير فعال كنن. چون من دقيقا با اين شرايط بازي مي كنم و خوشبختانه از ابتدا هم مشكلي برام پيش نيومد قبلا هم گفته بودم اين رو

r2t
28-07-2009, 20:52
سلام
اخه مشکل ما چی شد هر کاری کردم گیر می کنه
روی درایو C نصب کردم باز هم همون جوری :(

cescjoon
28-07-2009, 23:56
دوستان من به اینا احتیاج دارم:

1- GDB کامل تیمهای ملی
2-GDB لیگ آلمان
3-Full Map برای کیت GDB
4- و آپشن فایلی که تمام نقل انتقالات تا به الان انجام شده باشه

هر چندتاشو تونستید برام بزارید
با تشکر

Spaniuly
29-07-2009, 01:16
دوستان من به اینا احتیاج دارم:

1- GDB کامل تیمهای ملی
2-GDB لیگ آلمان
3-Full Map برای کیت GDB
4- و آپشن فایلی که تمام نقل انتقالات تا به الان انجام شده باشه

هر چندتاشو تونستید برام بزارید
با تشکر

جانم؟؟؟ مطمئني اشتباهي پست ندادي؟ اينجا تاپيك Tennis هستش شما منظورتون PES 2009 هست ظاهرا درسته؟

cescjoon
29-07-2009, 02:14
جانم؟؟؟ مطمئني اشتباهي پست ندادي؟ اينجا تاپيك Tennis هستش شما منظورتون PES 2009 هست ظاهرا درسته؟

:31::31:

واقعا نمی دونم چی بگم خودم از اشتباه خودم خندم می گیره چون من همیشه به اون 2009 آخرش دقت میکردم

ممنون

meysad
29-07-2009, 08:28
بالاخره به رده زیره 20 رسیدم و تو مطرحترین مسابقات شرکت کردم . نکته جالب اینه که از 8 شرکت کننده مسابقات فقط 2 تا یا 3 تاشون از تنیسورهای واقعی هستن و بقیشون از تنیسورهای ساختگی . البته تا الان همش فینال ها رو با فدرر بازی کردم . درجه سختیش خیلی بالا رفته البته من توصیم اینه که تو مسابقات تک نفره سرویس ها رو گوشه بزنید تا به زحمت بیوفتن حتمآ چون اگر اینطور نشه شما تو زحمت میوفتید . تو بازی 2نفره هم یارتون رو بهش دستور بدید لب خط بازی کنه شما دمه تور وایسید تا ضربه های اونا رو چکشی بزنید :46:

M . Sayid
29-07-2009, 09:47
با هر بدبختیی بود رسیدیم 72 آماتور بالاخره

بازی یه کم داره درجه سختیش بالا می ره ولی هنوزم آسونه

تا حالا حدود 20 تا تورنمت رو برنده شدم

majid_cat
29-07-2009, 10:05
دوستان این سایه ی زرد رنگ توپ رو نمی شه حذف کرد؟ یه سوال دیگه: من با جوی استیک بازی می کنم ، بین دکمه های 2 و 3 (ضربدر و دایره ی قدیم) فرقی وجود نداره درسته؟با هر دو ضربه پیچی می زنه.

meysad
29-07-2009, 10:07
با هر بدبختیی بود رسیدیم 72 آماتور بالاخره

بازی یه کم داره درجه سختیش بالا می ره ولی هنوزم آسونه

تا حالا حدود 20 تا تورنمت رو برنده شدم

تورنمت ها رو سعی کن هم دونفرشو بازی کنی هم تک نفره اینجوری زودتر بالا میری . دو نفره هم یه لذن خاصی داره

M . Sayid
29-07-2009, 10:08
دوستان این سایه ی زرد رنگ توپ رو نمی شه حذف کرد؟ یه سوال دیگه: من با جوی استیک بازی می کنم ، بین دکمه های 2 و 3 (ضربدر و دایره ی قدیم) فرقی وجود نداره درسته؟با هر دو ضربه پیچی می زنه.

اینو گفتی یه چیزی یادم اومد

جل الخالق اینم ضربه ترکیبی داره یا من اشتباه می کنم؟؟؟

meysad
29-07-2009, 17:17
یعنی منظور شما اینه که دو تا دکمه رو با هم بزنیم ؟؟؟

bigman
29-07-2009, 19:57
آقا چه طوري ميشه اين بازي رو دو نفره با جوي استيك بازي كرد

من هر كاري ميكنم فقط يه دسته بازي را ميشناسه دومي رو صفحه كليد قرار ميده

ممنون

hosseincode2008
29-07-2009, 21:28
سلام دوستان ، من از همه تشكر ميكنم!
بالاخره تونستم بازي رو اجرا كنم و ديگه سر لودينگ گير نميكنه
رفتم ويندوز ويستا گرفتم و اوردم گذاشتم نصبش كنم ديدم توش ويندوز XP سرويس پك 3 هم داره و چون دوست عزيز Krauser جان به اين ويندوز اشاره كرده بودن اونو نصب كردم و بعد از نصب كردن برنامه هاي ضروري ويندوز اين بازي رو نصب كردم و بازي اجرا شد و ديگه سر لودينگ گير نميكنه . الان خيلي خوشحالم چون بازي خيلي باهاله .
اونهايي كه اين مشكل رو دارند پيشنهاد ميكنم كه يه ويندوز جديد بزنن و ترجيحا سرويس پك 3 باشه ...

majid_cat
29-07-2009, 23:17
اینو گفتی یه چیزی یادم اومد

جل الخالق اینم ضربه ترکیبی داره یا من اشتباه می کنم؟؟؟

من که منظورتو نفهمیدم.

majid_cat
29-07-2009, 23:21
آقا چه طوري ميشه اين بازي رو دو نفره با جوي استيك بازي كرد

من هر كاري ميكنم فقط يه دسته بازي را ميشناسه دومي رو صفحه كليد قرار ميده

ممنون

موقع انتخاب یار با دسته ی کلید 4 (اگه اشتباه نکنم) رو بزن .یه دایره دیگه میاد که می تونی پلیر 2 رو انتخاب کنی/اگه کلید 4 کار نکرد هر 4 تا دکمه رو بزن بالاخره یکیش کار می کنه.

zibarezaei
30-07-2009, 06:56
ببخشید یه سوال تقریباً بی ربط به این تاپیک بپرسم:
بهترین ویندوز XP سرویس پک 3 کدومه؟یعنی برای کدام شرکته؟

M . Sayid
30-07-2009, 07:44
من که منظورتو نفهمیدم.

یعنی دو تا دکمه رو با هم بگیری یه ضربه جدید بزنه

meysad
30-07-2009, 08:18

ماله شرکت خاصی نیست . خوده ماکروسافت تولید میکنه . از یک تا سه هست که سه آخریش هست مثلآ تو کینگ جدید هست یا محصولات شرکتهای دیگه البته چندتا از دوستان اونی که خودشون خریدن رو معرفی کردن که چون تست کردن و جواب داده شما هم همون رو بگیر

SAMAN-JEEZY
30-07-2009, 09:46
هورا من دعوت شدم تیم ملی برای دیویس کاپ به همراه رضا نوری (ساختگیه دیگه ؟) و الانم رنک 114 پرو رو دارم . از دوستان کسی تونسته فنسی کاپو ببره؟ چقد تو رنک تاثیر داره؟

hosseincode2008
30-07-2009, 10:06

ماله شرکت خاصی نیست . خوده ماکروسافت تولید میکنه . از یک تا سه هست که سه آخریش هست مثلآ تو کینگ جدید هست یا محصولات شرکتهای دیگه البته چندتا از دوستان اونی که خودشون خریدن رو معرفی کردن که چون تست کردن و جواب داده شما هم همون رو بگیر

ماله من MRT هست ، Krauser جان هم معرفي كرده بود ماله صنوبر يا همون امپرور سابق بود .

meysad
30-07-2009, 14:32
هورا من دعوت شدم تیم ملی برای دیویس کاپ به همراه رضا نوری (ساختگیه دیگه ؟) و الانم رنک 114 پرو رو دارم . از دوستان کسی تونسته فنسی کاپو ببره؟ چقد تو رنک تاثیر داره؟

نه تو رنک تاثیر داره نه پول میده :41:

M . Sayid
30-07-2009, 17:41
توی اون توضیحاتی که در مورد فنسی ها بود اشاره شده بود که فقط خیریس

دوستان کسی ضربه های ترکیبی ها رو امتحان کرد ؟؟ ببینه واقعا میشه یا من اشتباه کردم

meysad
30-07-2009, 17:43
من چند بار زدم ولی تغییر محسوسی احساس نکردم !!!

hosseincode2008
30-07-2009, 20:55
من از امروز صبح دارم اين بازي رو ميكنم ، خيلي باهاله ولي برخي مشكلاتي هم داره ، سوالاتي هم من دارم كه ممنون ميشم يك عزيز جواب بده . اول سوالام رو بپرسم :

1. موقع زدن سرويس يك علامتي مياد كه روش فكر كنم نوشته 1 و يه جهتي رو نشون ميده ، اون چيه و چرا اونجا گذاشتن ؟!
2. تو قسمت Tennis Academy و Training كه با مربيمون تمرين ميكنيم من به جز دو تا بقيه رو نميدونم چي كار بكنم تا Success بده . مثلا بك هند و فورهند و اسلايس و والي و ... رو چطوري بايد بزنم ؟

از جمله مشكلات و يا باگ هايي كه من امروز ديدم يكي اين بود كه تو يه بازي Double با Partnerم يه ضربه رو برگشت دادم ولي هر دوتاشون سر جاشون ايستادن و توض به امتياز تبديل شد ، سرعت ضربه ي من هم خيلي كم بود . يا يه جايي توپ افتاد جلوي رقيبم بعد از بالاي سرش رفت پشتش و هيج كاري نكرد . بعضي جاها هم صداي برخورد توپ با راكت پخش نميشه .
پخش كردن Replay ها و عكس العمل بازيكن ها هم ميتونست خيلي بهتر باشه .

يه چيز ديگه اينكه مسابقاتي كه تا رنك 100 آماتور ها رو قبول ميكنن خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي آسون هستن و تا بازي بخواد گرم بشه و رنكمون 75 يا كمتر بشه آدم خسته ميشه . خدا رو شكر من رسيدم الان رنكم 67 هست . بازيهاي Double هم بعضي موقع ها خنده دار ميشن! من نميذارم حتي يه ضربه هم Partner م بزنه همشو خودم ميپرم ميزنم!

در كل بازي خيلي خوبه و مطمئنم وقتي برسم به رنك هاي بالاتر جذاب تر هم ميشه فقط يه چيزي ميمونه و اونم اينكه جواب سوالات بالاييم رو بديد خيلي مهمه ...

meysad
30-07-2009, 22:59
اون علامت فکر کنم به شما نشون میده که میتونید بازم به اون سمت حرکت کنید . خب هر چقدر به سمت گوشه برید سرویستون بیشتر به سمت گوشه زده میشه . البته با جهتها هم سرویس ها رو به گوشه تر متمایل کنید البته فعلآ معمولی هم بزنید کافیه چون حریفا قوی نیستن . یه توصیه هم اینکه وقتی میخواید سرویس رو به سمت چپ بزنید یعنی وقتی راست زمین وایستادید با دکمه 2 دسته ظربه بزنید که فکر کنم تو بازی اسمش اسلایس باشه ( البته فکر کنم ) ضربات رو کات دار میزنه :31:

برای تمرینات هم مثلآ بک هند یعنی با پشت راکت بزنید . اگر راست دست هستید وقتی ضربه میاد سمتتون یه جوری حرکت کنید که مجبور بشید راکت رو با دو دست و به سمت چپ بدنش بگیره و ضربه بزنه ...
یا فور هند یعنی با دو دست راکت رو بگیره و با روی راکت ضربه محکمی رو بزنید ...
اسلایس هم همون دکمه 2 دسته هسته که ضربه نرمی رو میزنه ...
والی رو میرم میبینم جواب میدم ...

اما در مورد بازی دو نفره یه نکته رو بگم شاید بعضی از دوستان ندانند اینه که با دکمه 3 دسته شما میتونید به یارتون دستور بدید که معمولی بازی کنه یعنی هم عقب بره هم جلو یا دمه تو بازی کنه یا لب خط که من الان که رنکینگ 3 حرفه ای ها هست همیشه بهش میگم لب خط بازی کنه و خودم میرم جلو چون وقتی اون جلو بازی میکنه خنگ بازی در میاره مثلآ ضربه های چکشی رو خیلی نرم با حریف پاس میده ...

از اینکه اطلاعات کامل نبود معذرت میخوام .

r2t
31-07-2009, 14:18
سلام دوستان ، من از همه تشكر ميكنم!
بالاخره تونستم بازي رو اجرا كنم و ديگه سر لودينگ گير نميكنه
رفتم ويندوز ويستا گرفتم و اوردم گذاشتم نصبش كنم ديدم توش ويندوز XP سرويس پك 3 هم داره و چون دوست عزيز Krauser جان به اين ويندوز اشاره كرده بودن اونو نصب كردم و بعد از نصب كردن برنامه هاي ضروري ويندوز اين بازي رو نصب كردم و بازي اجرا شد و ديگه سر لودينگ گير نميكنه . الان خيلي خوشحالم چون بازي خيلي باهاله .
اونهايي كه اين مشكل رو دارند پيشنهاد ميكنم كه يه ويندوز جديد بزنن و ترجيحا سرويس پك 3 باشه ...

بابا نشد عوض كردم هم نشد:41::41::41::41: واي دارم ديونه ميشم اخه اين چي بازيه:2:

soheilnouri
31-07-2009, 16:54
من هنوز با اینستال مجدد همون مشکلو دارم....چیکا کنم....بازی لود نمیشه..میاد بیرون

meysad
31-07-2009, 18:40
بالاخره تموم شد با رنکینگ 1 . البته بگم تموم تموم نمیشه چون وقتی رنکینگ 1 میشید تو یه مسابقاتی به نام king of player شرکت میکنید که بعدش که اونجا قهرمان شدید که یه زمین خاص تو یه قصر تو کشور چک هست باید با تنیسورهای قدیمی مسابقه بدید که من همون اولیش رو که دوک بود باختم و دیگه بالاتر نرفتم ...

در کل بازی جالبی بود ولی غیر از باخت اخر درجه سختی بالایی نداشت . مثلآ مثل pes بعد از چند بار بازی کردن دیگه حریفا حتی نمیتونستن امتیاز بگیرن و فقط بازی سخت رو تو دونفره تجره کردم ...

r2t
31-07-2009, 18:41
:10: مژده دوستان مژده :10:

دوستان الکی ویندوز عوض نکینید تمام ویندوز ها سالم هستند مشکل رو فهمیدم کسانی که مثل من و بعضی از دوستان که سر لودینگ مشکل داشتن برای حل مشکل این کار رو بکنند :

شما بازی را حتما باید در درایو C نصب کنید و باید باید درایو C به اندازه 30GIG فضای خالی داشته باشد اگر با نصب خود بازی به 26GIG هم رسید مشکل نیست الان من همین کار رو کردم و 100% جواب می ده :8:

اگر جواب داد تشکر یادتون نره :11:
منبع : خودم

meysad
31-07-2009, 19:23
تبریک میگم امیدوارم لذت ببری از بازی:12:

hosseincode2008
31-07-2009, 20:40
خدا رو شكر مشكل يك نفر ديگه هم حل شد ...

من رسيدم به تورنمنت هاي زير 50 سختي بازي خوب شد ولي وسط يكيشون بودم كه يه نفر رو هم به سختي بردم ( دونفره ) كه تو بازي آخر خود به خود پريد بيرون . فكر كنم اين مشكل براي شماها هم اتفاق افتاده بود !

meysad
31-07-2009, 21:03
اره برای من اتفاق میوفته ولی دوباره که میرم تو بازی مشکلی نداره دیگه

hosseincode2008
01-08-2009, 18:46
بازي بدجوري منو ميكشونه طرف خودش ، الان 7 ساعت تو سه روز بازي كردم اينم حساب كنيد كه بازيهاي ديگه هم هستن!

راستي پيشنهاد ميكنم در قسمت Play بخش Games رو بازي كنيد چند تا ميني گيم ديگه هم هستن كه فكر كنم جلو تر براي قسمت World Tour هم باز بشن و همم قسمت Arcade رو روي Hard بريد . من يه بار از پنج مسابقه يدونه بردم و تو دوميش به نادال خوردم و 2 بر 1 باختم به بار هم دو تا بازي رو بردم و به فررو هم 2 بر 1 باختم .

در ضمن من هنوز هم نميتونم بعضي از قسمت هاي Tennis Academy رو برم ، هر كدوم رو اگر كس ميدونه لطفا جواب بده :

1. ضربه ي cross-court چطوري زده ميشه ؟
2. ضربه ي slice چطوري زده ميشه ؟ دكمش x هست ولي من ميزنم Fail ميده .
3. اينكه ميگه از پشت baseline امتياز بگير چطوريه ؟ يعني baseline كدومه ؟
4. drop shot چطوري زده ميشه و به چي ميگن ؟
5. win the point on a volley رو چطوري Success بشم ؟

ممنون از پاسخ دهنده ها ، اطلاعات فني تنيس تو database من كم پيدا ميشه!

ashjaee
01-08-2009, 19:06
1. ضربه ي cross-court چطوري زده ميشه ؟
2. ضربه ي slice چطوري زده ميشه ؟ دكمش x هست ولي من ميزنم Fail ميده .
3. اينكه ميگه از پشت baseline امتياز بگير چطوريه ؟ يعني baseline كدومه ؟
4. drop shot چطوري زده ميشه و به چي ميگن ؟
5. win the point on a volley رو چطوري Success بشم ؟

ممنون از پاسخ دهنده ها ، اطلاعات فني تنيس تو database من كم پيدا ميشه!

1. باید اگر سمت راست هستی به چپ و اگه طرف چپ هستی به راست.
2. اسلایس با x هست. شرایط دیگه رو امتحان کن (مثلا با جهت های راست و چپ)
3. دورترین خط از تور رو میگن. همون خطی که ازش سرویس می زنی، باید پشت اون واستی.)
4. اسلایس یعنی x را با جهتپایین بزن. اونقدر بزن تا موفق شی.
5. باید بیای جلوی تور توپ رو بزنی یعنی قبل از اینکه توپ به زمین بخوره اونو بزنی که میگن والی.

meysad
01-08-2009, 22:51
ضربات ترکیبی فقط با r1 میشه . اگر شما r1 رو با دکمه 1 یا 3 بزنید ضربات اروم و فنی رو میزنه که من با همین ضربات تونستم دوک و کینگ رو ببرم

4039
02-08-2009, 10:39
اما در مورد بازی دو نفره یه نکته رو بگم شاید بعضی از دوستان ندانند اینه که با دکمه 3 دسته شما میتونید به یارتون دستور بدید که معمولی بازی کنه یعنی هم عقب بره هم جلو یا دمه تو بازی کنه یا لب خط که من الان که رنکینگ 3 حرفه ای ها هست همیشه بهش میگم لب خط بازی کنه و خودم میرم جلو چون وقتی اون جلو بازی میکنه خنگ بازی در میاره مثلآ ضربه های چکشی رو خیلی نرم با حریف پاس میده ...

از اینکه اطلاعات کامل نبود معذرت میخوام .

میثم جان در مورد این بیشتر توضیح میدی کی باید دکمه 3 زده بشه ؟ دکمه اسلایسو میگی دیگه نه ؟
راستی ضربه اسمش دکمه خاصی نداره ؟ راستش برای من با هر دکمه ای این ضربه زده میشه .
من الان رتبه 116 حرفیام بازی سخت تر از اینم میشه یا نه ؟

undr
02-08-2009, 13:34
چجوری میشه بازیکنایی که قفلن رو باز کرد؟

bigman
02-08-2009, 20:06
آقا من هر كاري ميكنم نميتونم با جوي استيك دو نفره بازي كنم

با زدن دكمه دوم بالاي سمت راست جوي استيك نفر دوم انتخاب ميشه ولي نميتونم وارد بازي بشم.

من ميخوام بدون كيبورد و فقط با جوي استيك دو نفره بازي كنم آيا امكانش هست ؟؟؟؟؟؟

M . Sayid
03-08-2009, 08:24
ما سه نفری هم بازی کردیم چجوری دو نفری نمیشه نمیدونم؟؟؟؟
شاید باید بری توی ستینگ دسته رو روی گیم پد بذاری

alipc9000
03-08-2009, 13:58
برای من هنوز مشکل داره تو لودینگ می پره بیرون و dont send میده
از پردیس گیم پرسیدم گفت باید درایور جدید مخصوص کارت گرافیک رو از سایتnvidia بگیری گفت هر کس مشکل داشته با این کار مشکلش حل شده کسی امتحان کرده؟

hosseincode2008
03-08-2009, 15:02
من كردم با اون كار درست نشده . فعلا سه تا راه گزارش شده كه اين مشكل رو برطرف ميكنه شما اين كارها رو انجام دادي ؟

1. Disable كردن Unimodem كه بارها به صورت كامل گفته شده و مشكل بعضي ها رفع شده .
2. تعويض ويندوز ترجيحا سرويس پك 3 باشه كه مشكل من به اين صورت حل شد .
3. نصب كردن بازي تو درايو C كه مشكل يكي ديگه از دوستان اينطوري حل شده .

در ضمن تو مسابقات دو نفره براي كنترل كردن Partnerمون تو PC ميشه از كليد شيفت چپ استفاده كرد كه سه حالت داره
netplay كه ميره جلوي تور .
normal كه حالت عاديه و وسط ميمونه .
baseline كه همون طور كه از اسمش معلومه ميره روي خط بيس لاين وايميسته .

r2t
03-08-2009, 16:07
برای من هنوز مشکل داره تو لودینگ می پره بیرون و dont send میده
از پردیس گیم پرسیدم گفت باید درایور جدید مخصوص کارت گرافیک رو از سایتnvidia بگیری گفت هر کس مشکل داشته با این کار مشکلش حل شده کسی امتحان کرده؟

دوست عزيز اينجا برو كه خودم توضيح دادم و 100% هم جواب ميده

r2t
03-08-2009, 16:18
hoseincode2008 ببين من كلي روش امتحان كردم
من چند روز پيش ويندوز عوض كردم و همون اول كه وين نصب كردم هيچي برنامه نداشت و فقط يه چنتا برنامه براي تكميل ويندوز از جمله ++Net framwork 3.5 , windows installer , Sun java , C و قيره و درجا اين بازي رو نصب كردم و ديدم راحت تو بازي رفت و منم به خيال اينكه ديگه تو بازي ميره و اومدم برنامه هاي جانبي جت اوديا ؛ فتوشاپ و ازجمله اينا رو نصب كردم و بعد رفتم تو بازي ديدم بالا نمي ياد :41:
حالا بازم يه بار ديگه وين عوض كردم و حالا همه برنامه هاي جانبي تو درايو D هست و فقط اين بازي تو درايو C هست و الان هم 30GiG فضا خالي داره و راحت اجرا مي شه!
راستي تا وقتي ميرم يه برنامه سنگين تو C نصب مي كنم ديگه بالا نمياد و dont send ميده

حالا فك كنم واسه همه ي دوستان واضح شده. حالا امكان داره رو بعضي سيستم ها اين طور نباشه ؛ كساني كه مثه من اين مشكل رو دارن همين كار من رو بكنن كه خدا كنه جواب بده.

حالا اگر نمي دونين چي كنين اينجا برين :

*hamedkhatar*
03-08-2009, 18:01
سلام
من بازی رو نصب کردم
ولی یه ارور عجیب میده
من روی سیستمم برنامه ویژوال استادیو 2005 و 2008 رو داشتم وقتی بازی اجرا میشد مینوشت میخواد دیباگ کنه برنامه رو
من هر چی صبر میکردم هیچ اتفاقی نمیفتاد
تا اینکه برنامه ها رو پاک کردم حالا دیگه وقتی نیاد بالا ارور میده که باز مربوط به همون برنامه ویژوال استادیو هست
چه کنم؟
ممنون

zibarezaei
04-08-2009, 07:02
حتماً باید 30 گیگ خالی باشه؟
من دیروز اومدم درایو ویندوزمو که حجم کلش 20 گیگ بود را با برنامه Partition Magic و چند تا برنامه دیگه حجمشو ببرم بالا(از یه درایو دیگه بگیرم)نشد که نشد می گفت ماکزیمم فضای درایو C(ویندوز)20 میتونه باشه.فکر کنم باید ویندوز عوض کنم و قبلش فضای C را بالا ببرم.

r2t
04-08-2009, 10:43
حتماً باید 30 گیگ خالی باشه؟
من دیروز اومدم درایو ویندوزمو که حجم کلش 20 گیگ بود را با برنامه Partition Magic و چند تا برنامه دیگه حجمشو ببرم بالا(از یه درایو دیگه بگیرم)نشد که نشد می گفت ماکزیمم فضای درایو C(ویندوز)20 میتونه باشه.فکر کنم باید ویندوز عوض کنم و قبلش فضای C را بالا ببرم.

سلام
ببين حالا 30ْگيگ نه شما وين عوض كن و اول بازي رو نصب كن و ببين شايد بالا بياد.
اگه نشد تنها راه همونه كه حجم داريوتو بالا ببري
(خدا رو شكر كه تا حالا يه بار مشكل نداشه و از بازي بيرون نپريده )

bigman
04-08-2009, 20:20
آقا من هر كاري ميكنم نميتونم با جوي استيك دو نفره بازي كنم

با زدن دكمه دوم بالاي سمت راست جوي استيك نفر دوم انتخاب ميشه ولي نميتونم وارد بازي بشم.

من ميخوام بدون كيبورد و فقط با جوي استيك دو نفره بازي كنم آيا امكانش هست ؟؟؟؟؟؟

آقا کسی نیست کامل ما را راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟

hosseincode2008
04-08-2009, 20:30
امروز يه بازي افتاد با رقيب اسرائيلي منم انصراف دادم !!!!!!!!!!!!!!!!

resident_evil
04-08-2009, 20:40

حتما خودتو به ستاد انصراف دهندگان ایرانی در مقابل اسرائیلی ها معرفی کن !

zibarezaei
05-08-2009, 06:55
:31:
ایول برگردی ایران بهت مدال میدن.حالا خدایی اگه بازی می کردی میزدیش یا شانس آوردی؟؟ :31:

hosseincode2008
05-08-2009, 10:05
مدال چيه بابا ؟ مليون مليون پول ميدن . همه ي اينهايي كه اعزام ميشن به مسابقات از اول تا آخر دعا ميكنن اي خدا كاش با يه رقيب اسرائيلي بيوفتم
من رنك 14 آماتورها هستم هنوز ولي بازيم خيلي خوبه با نادال فدرر رو زدم تو Hard

majid_cat
05-08-2009, 11:56
ضربات ترکیبی فقط با r1 میشه . اگر شما r1 رو با دکمه 1 یا 3 بزنید ضربات اروم و فنی رو میزنه که من با همین ضربات تونستم دوک و کینگ رو ببرم

R1 جوی استیک؟ این که دکمه ی پاوس هست!

hosseincode2008
05-08-2009, 16:27
آقا من الان رنك 8 شدم و ميتونم تو مسابقه اي كه اواخر فصل هست شركت كنم . اگه تو اون مسابقه اول بشم رنكم ميشه 1 ؟ و اينكه فصل بعدي ديگه Pro ميشه ؟

resident_evil
05-08-2009, 16:30
آقا من الان رنك 8 شدم و ميتونم تو مسابقه اي كه اواخر فصل هست شركت كنم . اگه تو اون مسابقه اول بشم رنكم ميشه 1 ؟ و اينكه فصل بعدي ديگه Pro ميشه ؟

آره دیگه تو اون 8 تایی ها قهرمان بشی میری pro !

hosseincode2008
05-08-2009, 16:46
پس يه 20 هفته اي مونده تا اون مسابقه برم همش استراحت كنم ! فكر كنم اين Fancy Cup هم سودي نداره چون فصل قبل توش اول شدم اتفاقي نيوفتاد .

hosseincode2008
05-08-2009, 18:20
اي واي خاك بر سرم شد
همش يه هفته يه هفته استراحت كردم بعد رسيدم به هفته ي مورد نظر اما چون بازي نكرده بودم رنكم شد 10
حالا بايد يه فصل كامل ديگه خونه نشين بشم و باز با اين اماتور ها و اسرائيلي ها بازي كنم !!!

ويرايش : همون ديشب رسيدم Pro . هفت هشت بار سيومو بك آپ گرفتم!

zibarezaei
06-08-2009, 09:24
بالاخره من هم موفق شدم این بازی را اجرا کنم اما به قیمت عوض کردن ویندوز.
من سرویس پک 3 نصب کردم و بازی را هم رو درایو ویندوز که کلاً حجمش 20 بود نصب کردم.الآن اجرا میشه ولی بعضی مواقع یه تیکهایی داره البته خیلی کم.
راستی بازی چقدر گرافیکش پایینه به نسبت بازیهای این دوران.

hosseincode2008
06-08-2009, 09:41
تنظيمات گرافيكيش تو پوشه ي نصب بازي با نام Config هست اونارم ببر بالا .

smallfrank
06-08-2009, 10:51
سلام
من تازه وارد قسمت World Tour شدم.
این ضربات با کیبورد چه جوریه ؟_under Arm Serv_Drop Shot_Slices
برای زدن ضربه قدرتمند باید کدوم کلید رو بزنم.

majid_cat
06-08-2009, 10:51
کسی می دونه این underarm Serv چیه؟(تو تنیس آکادمی) راستی من هم رفتم لیگ پرو.

frontlines
10-08-2009, 16:21
واسه من درست بود بدون مشکل اجرا میشد من Season 2 بودم ورنکینگ 14 اماتورها تا حالا یه باختم نداشتم

دیروز یهو خواستم برم تو بازی دیدم میپره بیرون و dont send میده اینطوریشو ندیده بودم!

ashjaee
10-08-2009, 18:26
ذوباره برین تو بازی.
مشکلی نیست برای من هم یکبار شد

Mostafa NBA
11-08-2009, 00:08
تا الان که بازی برام خسته کنندست. بازی های آسون و یکنواخت.رنک هم 81 هست.

تا کی اینطوریه ؟

smallfrank
11-08-2009, 09:20
سلام
من تازه وارد قسمت World Tour شدم.
این ضربات با کیبورد چه جوریه ؟_under Arm Serv_Drop Shot_Slices

کسی بلد نیست ؟

sima_6600
11-08-2009, 09:51
سلام این بازی گزینه Lan نداره ولی میگفتن داره.ایا این بازی رو میشه با LAN بازی کرد یا نه.

majid_cat
11-08-2009, 10:20
تو پرو بازی های 2 نفره خیلی بده. کنترل بازی دستم نیست و خیلی وقت ها می بازم اما تک نفره رو همیشه می برم ، 112 پرو هستم.

hosseincode2008
11-08-2009, 10:38
تا الان که بازی برام خسته کنندست. بازی های آسون و یکنواخت.رنک هم 81 هست.

تا کی اینطوریه ؟
اگر بازيتون خوبه تا رنك 1 همينطوريه ولي بهتر ميشه اما هنوز هم آسونه ولي وقتي بياي پرو قضيه فرق ميكنه . پيشنهاد ميكنم فقط قسمت World Tour رو بازي نكني . برو تو قسمت Play و بخش Arcade اونجا بذار رو هارد ببين ميتوني چند نفر رو ببري :46:

تو پرو بازی های 2 نفره خیلی بده. کنترل بازی دستم نیست و خیلی وقت ها می بازم اما تک نفره رو همیشه می برم ، 112 پرو هستم.
چند نفر از دوستان هم گفتن بازيهاي دو نفره سخته ولي نميدونم واسه من چرا از همه آسون ترش همين بازي هاي دو نفره هست . من با شيفت چپ Partner رو ميبرم عقب هميشه و خودم جلو همشو ميزنم .

borderlessboy
13-08-2009, 15:27
سلام
میشه این بازی رو با کیبورد و دسته 2نفره بازی کرد؟

kamran2000
13-08-2009, 23:33
سلام
من چندتا راكت خريدم ولي وقتي براي انتخاب ميرم نميتونم عوض كنم....!
كسي ميدونه بايد چيكار كنم؟

hosseincode2008
14-08-2009, 10:11
روشون بايد اينتر بزني تا يه علامت هفت شكل روش بيوفته .

frontlines
15-08-2009, 21:07
مشکل من که با disable کردن unimodem برطرف شد:8:

Spaniuly
15-08-2009, 23:35
من قبلا هم گفتم بهترین راه اینه که از سرویس پک 3 اورجینال و نهایی استفاده کنید. من مال صنوبر رو دارم بدون مشکل اجراش می کنم. به دوستان هم بارها توصیه کردم

borderlessboy
16-08-2009, 00:28
سلام
میشه این بازی رو با کیبورد و دسته 2نفره بازی کرد؟

نیست کسی که به ما کمک کنه؟:20:

MHSou
16-08-2009, 07:50

سلام؛

جوابتون حدود 15 صفحه قبل هست:

بله میشه. دیگه چرا و چگونه اش هم با خودتون!:10:

zibarezaei
16-08-2009, 08:00
این بازی لعنتی دیروز کارت گرافیک 8600Gt منو سوزوند.
الآن می خوام برم بزنم سایت بازی رو هک کنم

Spaniuly
16-08-2009, 09:55
کارت گرافیک رو نمی دونم اما بازی ایراد داره حتی وقتی من بازی می کردم بارها شده بود اون صفحه ابی ظاهر شده بود و ریستارت کرده بود. کلا بعد اینکه که سیستم رو عوض کردم و ویندوز جدید روش نصب کردم بیخیالش شدم حتی سیوم رو پاکیدم. برات متاسفم عزیز هم دردی ما رو بپذیر

majid_cat
16-08-2009, 10:35
من با ویندوز ویستا بازی می کنم. مشکلی نداره دوستان. گاهی اوقات (خیلی به ندرت) هنگ می کنه که نیاز به ریست نداره.دکمه ی استارت کیبورد رو بزنید، دوباره با موس از اون پایین روی بازی کلیک کنید تا وارد بازی بشید(جایی که برنامه های minimize شده رو نشون می ده). مشکل حل می شه.
در ضمن منم کارت گرافیکم 8600GT هست.

majid_cat
16-08-2009, 10:41

می شه دوست عزیز.ولی باید 2 تا دسته داشته باشی.چون بازی دسته ی 1 رو با کیبورد به عنوان پلیر 1 می شناسه پس 1 دسته با کیبورد نمی شه .پس با کیبورد پلیر 1 بازی می کنه و با دسته ی 2 ، پلیر 2 بازی می کنه.

borderlessboy
16-08-2009, 11:47
می شه دوست عزیز.ولی باید 2 تا دسته داشته باشی.چون بازی دسته ی 1 رو با کیبورد به عنوان پلیر 1 می شناسه پس 1 دسته با کیبورد نمی شه .پس با کیبورد پلیر 1 بازی می کنه و با دسته ی 2 ، پلیر 2 بازی می کنه.

سلام؛

جوابتون حدود 15 صفحه قبل هست:

بله میشه. دیگه چرا و چگونه اش هم با خودتون![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستتون درد نکنه

Ali.Mirzaie
17-08-2009, 11:47
سلام به اساتید.
من این بازی رو روی ویستا که نصب کردم! موقع اجرا میگه که مشکلی داره و باز نمیشه!
چی کار کنم!؟
( منظورم problme report هست توی ویستا!)
در صورتی که روی xp این مورد رو نداشته.