PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال تخصصی در مورد هارد اکسترنال

hesamkowsar
03-04-2009, 14:44
دوستان هارد های 2.5 اینچی که بصورت اکسترنال تو بازار هست ایا میشه مثل فلش مموری ها به این ریسیور هایی که ویدیو رو کپچر میکنه رو usb وصل کرد...؟
میخواستم یهکی ازین هارد ها واسه ریسیور بگیرم که ویدیو روش بریزم با حجم 250 ایتا....
لطفآ اگه تست کردید یا شک ندارید بگید.اخه بگیرم نخوره .....:41:
مرسی

hesamkowsar
03-04-2009, 23:16
کسی تست نکرده؟....انتظار جواب شما رو میکشم که برم یا کول دیسک 16 بخرم یا هارد اکسترنال 2.5 اینچی

ninja3000sh
04-04-2009, 14:00
حسام جان چیکار کردی؟
ریسیور من مدلش super max 1x1 هستش.من اگه بخواهم با usb وصلش کنم با کول دیسک 8gb که مدلش توشیبا هست وصل میکنم.
اگه مدل ریسیورت رو میگفتی خیلی خوب میشد گفت که میشه یا نه.
به هر حال پیشنهاد میکنم یه کول دیسک 16 گیگ بگیری. که هم حملش راحته و هم دنگ و فنگش کمه.من خودم تو این جور کارها از کول دیسک توشیبا 8gb استفاده میکنم.

hesamkowsar
04-04-2009, 18:27
والا هنوز نرفتم...برم میگی مارکش چیه...مرسی...
کول دیسک 16 گیگ چند ساعت میشه روش ریکورد کرد...کم میشه فکر کنم...واسه این میخواست هارد بگیرم
نینجا جان همیشه هم ممنون کمک هاتم...پستات از همه مفید تره..

ninja3000sh
05-04-2009, 11:25
حسام جان در کل یه دونه هارد اکسترنال 320 یا 500 گیگ بگیری خوبه.چون واقعا خیلی بدرد میخوره و میتونی ارشیو فیلم و موسیقی و برنامه و............... رو داشته باشی و از شر cd و ... خیالت راحت بشه .
یه دونه هارد اکسترنال بگیر اگه تو ریسیور هم کاربرد نداشت مطمئن باش تو بقیه موارد خیلی خیلی بدرد میخوره و از خریدش به هیچ وجه پشیمون نمیشی.
موفق باشی.:11:

hesamkowsar
05-04-2009, 12:19
اخه یه 1 ترابایت مکستور one touch 4 plus دارم...البته بزرگه...کوچیکم واسه این دو دلم بخرم...هارد 1 ترا هم داره پر میشه(همش mp3 جم میکنم)..
باید فکر خرید یه 2 ترا باشم...ولی به قول شما ادم از شر کول دیسک اینا با خرید یه هارد protable راحت میشه...شما هرد trancend کدوم مدلشو داری؟
از توی این هارد کوچیکا ماکستور بهتره یا وسترن یا ترنسنت؟همشونم در یه سطح قیمت هستند

ninja3000sh
05-04-2009, 17:01
حسام جان یک ترابایتها کمی بزرگند و تو مسافرت و ... حملشون یه ذره سخته.
در کل هر چه هارد فضای بیشتری داشته باشه بهتره.
در مورد اینکه کدوم مارک بهتره به نظرم زیاد فرقی ندارند.
ولی من از wd خیلی راضیم وقتی wd رو خریدم به سیستم عامل مکینتاش فرمت شده بود که بعدا خودم به ویندوز xp فرمتش کردم.wd رو حدود 140 تومن خریدم و trancend رو فکر کنم 103 تومن.تو wd دو تا کابل اضافی وجود داره که خودم هم فعلا نمیدونم کجا بدرد میخوره که یکیش fire wire 800 هستش و اون یکی هم fire wire 400 .
اینم عکساش.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی.

hesamkowsar
05-04-2009, 17:14
مرسی....
زیاد حمل نمیکنمش فقط از اینجا میبرم شمالو دوباره بر میگردونم...
اون کابل ها هم fire wire هست دیگه...همه لپ تاپ ها دارن...من از usb استفاده نمیکنم چون سرعتش پایین تر از fire wire هست...
راستی اگه pc card فایر وایر نداری بگیر با اون امتحان کن ببین سرعت چقدر فرق میکنه...
اون هارد ترنستو دیده بودم...در مقابل ضربه مقاومه...تو فکر خرید همین بودم اتفاقا

hesamkowsar
05-04-2009, 17:17
بای این حساب که وسترنه فایر وایر داره بهتره پس...
اخه ماکستور و ترنس ها نداره...از نظر ساخت وسترنه مثل ترنسند هست؟
بی زحمت از جفتشئن کنار هم یه عکس میزاری؟(اگه حوصله داریا)...مرسی

ninja3000sh
05-04-2009, 17:31
از نظر ساخت که هر دو تا هم سگ جونه.ولی باز هم میگم این wd یه چیزه دیگست و این مدلش جدید وارد بازار شده اگه هم خواستی بگیری از مجتمع پایتخت بگیر که اونجا نمایندگی داره.
پایین باز هم عکس گذاشتم ولی trancend رو داداشم پیش خودش برده و نتونستم ازش عکس بگیرم اگه اورد عکسشو میزارم ولی روی جعبه trancend عکسش هست و میتونی بهتر مقایسه کنی.

hesamkowsar
05-04-2009, 18:26
دست گلت درد نکنه....پس میرم یه وسترن 500 بگیرم...فقط به خاطر فایر وایرش...ماکستور ها هیچکدوم فایر وایر ندارن(قابل حمل هاش)...ولی بدنه فلزی داره و مقاوم تره...اما usb 2 واسه 500 گیگ بدرد نمیخوره...
بدنه این وسترنه پلاستیکه؟یا فلزیه؟
ماکستور یه مدل داره بلک ارمور...ازین هار دیسکاست که رمزشو ندونی قابل باز کردن نیستن...نرم افزاری نیستاا...نوع هاردش اینه...خوشگل هم هست و تا 320 بیشتر نساختن...از نزدیک دیدمش...توپه...ولی گررروووون...من 160 دوستم گرفته 140 تومان...!!
عکسش بزرگه ولی از همه هارد ها ظریف تر و زیبا تره...بدنش هم استنلس استیله...
بدنه این وسترنه پلاستیکه؟یا فلزیه؟

ninja3000sh
05-04-2009, 22:45
حسام جان بدنه این wd پلاستیکی هستش.در کل بدنه اکثرشون فکر کنم پلاستیکی هست.