PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا آنهایی که از premier6.5 به premier pro آمدند راهنمایی کنند.

Mohammadali.
03-04-2009, 04:30
سلام دوستان عزیز

سالهاست بخاطر قدیمی بودن سخت افزار سیستمم دارم با Premier 6.5 کار میکنم اما توی pro چندتا چیز رو پیدا نکردم نمیدونم اصلا نیستند یا اسمشون تغییر کرده یا جاهاشون تغییر کرده به هر حال پیدا نکردم مثل:
Navigator:
اگه یادتون باشه نویگیتور یک چیزی تو مایه های نوار زمان بود و شبیه یک نقشه از کل پروژه بود که میتونستید باهاش کنترل بهتری در پیدا کردن Track ها و ... داشته باشید.

Motion:
اینم اگه یادتون باشه ابزاری برای حرکت دادن یک تصویر و ... بود که خیلی از کلیپها هنوز با استفاده از Motion ساخته میشند و یکی از مسیرهاش هم کلیک راست روی فایل توی تایم لاین و انتخاب Video Option>Motion بود.

من نتونستم این ابزارها و یا جایگزینش رو توی pro پیدا کنم واقعا نداره؟ یا محل و نامش تغییر کرده؟چکار باید کرد؟:31:

Hossein_nasa62
04-04-2009, 00:32
سلام دوستان عزیز

سالهاست بخاطر قدیمی بودن سخت افزار سیستمم دارم با Premier 6.5 کار میکنم اما توی pro چندتا چیز رو پیدا نکردم نمیدونم اصلا نیستند یا اسمشون تغییر کرده یا جاهاشون تغییر کرده به هر حال پیدا نکردم مثل:
Navigator:
اگه یادتون باشه نویگیتور یک چیزی تو مایه های نوار زمان بود و شبیه یک نقشه از کل پروژه بود که میتونستید باهاش کنترل بهتری در پیدا کردن Track ها و ... داشته باشید.

Motion:
اینم اگه یادتون باشه ابزاری برای حرکت دادن یک تصویر و ... بود که خیلی از کلیپها هنوز با استفاده از Motion ساخته میشند و یکی از مسیرهاش هم کلیک راست روی فایل توی تایم لاین و انتخاب Video Option>Motion بود.

من نتونستم این ابزارها و یا جایگزینش رو توی pro پیدا کنم واقعا نداره؟ یا محل و نامش تغییر کرده؟چکار باید کرد؟:31:

دوست عزيز اينها وجود دارند
درموردNavigator متوجه منظورتون نشدم اگر ميتونيد يك عكس قرار دهيد
ولي درمورد موشن كه اگر توي آموزش هايي كه قرار دادم مي تونيد محلش رو پيدا كنيد
شك نكنيد كه پرو ها خيلي بهتر از 6.5 هستند
دردسرهاي 6.5 ديگه وجود نداره
امكانات بيشتر هم فراهم شده
مثلا خروجي دي ودي
نسخه هاي المنت مي تونيد استفاده كنيد
كه ساده ترند ولي كاملا قوي هستند
موفق باشيد

Mohammadali.
05-04-2009, 01:34
درموردNavigator متوجه منظورتون نشدم اگر ميتونيد يك عكس قرار دهيد
اینو میگم خیلی ازش استفاده میکنم یعنی اگه نبود کارم خیلی سخت میشد نمیدونم توی pro هست؟اگه نباشه که خیلی بد میشه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي درمورد موشن كه اگر توي آموزش هايي كه قرار دادم مي تونيد محلش رو پيدا كنيد
پیدا نکردم رفیق! اگه میتونی لطف کن لینک تاپیک رو برام بذار.
تشکر.

Hossein_nasa62
05-04-2009, 22:35
اینو میگم خیلی ازش استفاده میکنم یعنی اگه نبود کارم خیلی سخت میشد نمیدونم توی pro هست؟اگه نباشه که خیلی بد میشه!

پیدا نکردم رفیق! اگه میتونی لطف کن لینک تاپیک رو برام بذار.
تشکر.

سلام دوست عزيز
در مورد ورژن هاي جديد بايد بگم هيچ وقت ابزاري كاربردي كه در ورژنهاي قبلي وجود داشت حذف نخواهد شد
مگر اينكه بي فايد وبلااستفاده باشند
درمورد موشن بايد به آموزش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برويد

درضمن در اين عكس

همونجوري كه ميبينيد پنجره موشن موجود است
براي Navigator در واقع كنا ر همون موشن است فقط شما بايد تيك را بزنيد تا باز شود (در عكس سمت راست جهت ثبت تغييرات)

در واقعا چند پنجره در كنار يكديگر ادغام شده اند

موفق باشيد

Mohammadali.
07-04-2009, 18:23
ممنون از پاسخ شما حسین جان این بخش کار کرده بودم.
اما چون به نظرم ضعیف و مسخره اومد فکر کردم شاید جای دیگه کامل ترش باشه!
فکر نمیکردم واقعا Motion اینقدر بدقلق و بد دست شده باشه اصلا خیلی پس زده. اگه Motion اینجوری باشه که وا ویلا.
درسته توی پرو خیلی چیزها بهتر شده مثل دقت بالا تصویر در کپچر و خروجی گرفتن با سرعت بیشتر و ظاهر بهتر.
اما من که چندین سال دارم با 6.5 کار میکنم و فیلم و کلیپ میسازم برخی ضعف های این ورژن برام آشکار و غم انگیز هست.
فقط میتونم بگم حیف!
تکنولوژی ادوب پیشرفت کرد در عوض مغزشون تحلیل رفت!
البته من درباره pro 1 صحبت میکنم چون از اون به بالا رو CPU سیستم من بخاطر نداشتن آخرین MMX و...اجرا نمیکنه.
نمیدونم CS3 و CS4 هم Motion اینقدر بد دست هست یا پیشرفت کرده؟

Hossein_nasa62
07-04-2009, 19:10
ممنون از پاسخ شما حسین جان این بخش کار کرده بودم.
اما چون به نظرم ضعیف و مسخره اومد فکر کردم شاید جای دیگه کامل ترش باشه!
فکر نمیکردم واقعا Motion اینقدر بدقلق و بد دست شده باشه اصلا خیلی پس زده. اگه Motion اینجوری باشه که وا ویلا.
درسته توی پرو خیلی چیزها بهتر شده مثل دقت بالا تصویر در کپچر و خروجی گرفتن با سرعت بیشتر و ظاهر بهتر.
اما من که چندین سال دارم با 6.5 کار میکنم و فیلم و کلیپ میسازم برخی ضعف های این ورژن برام آشکار و غم انگیز هست.
فقط میتونم بگم حیف!
تکنولوژی ادوب پیشرفت کرد در عوض مغزشون تحلیل رفت!
البته من درباره pro 1 صحبت میکنم چون از اون به بالا رو CPU سیستم من بخاطر نداشتن آخرین MMX و...اجرا نمیکنه.
نمیدونم CS3 و CS4 هم Motion اینقدر بد دست هست یا پیشرفت کرده؟

سلام
بنظر من كه بهتر شده و بيشتر رو ش كارشده
من نسخه pro2 رو مي گم
با نسخه 1 كارنكردم
ولي اين موشن تمام امكانات رو داره
البته توي نسخه هاي المنت يك خورده راحت تره
وكار با موشن سرعتر پيش ميره
موفق باشيد