PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رشته ی جراحی یا...؟

ardavan_2008
02-04-2009, 09:47
سلام دوستان
یه سوال و بحثی داشتم اینه که :
کم کم باید یک رشته رو انتخاب کنم و بخونم خودم جراحی رو دوست دارم در ضمن من خارج از کشور تصمیم دارم بخونم

1.به نظر شما جراحی خوبه یا رشته ی دیگه بخونم؟

2. تا 20-30سال دیگه جراحان دیگه ور داشته نمیشند و روباتهاو...جاشونو بگیرند؟درامدش تا اون موقع چقدر میتونه باشه؟
3.جراحی کدام قسمت بهتره؟

راستی اونور زدم کسی جواب نداد اینورم زدم
ممنون

s2010
04-04-2009, 00:16
اولاسلام انتخاب رشته بستگی بخودت داره دوماتابیست سال یاسی سال دیگه کی مرده وکی زنده

ardavan_2008
04-04-2009, 12:04
بستگی که داره اما جراحی کم کم 11سال طول میکشه و وقتی تو تموم میکنی ببینی انقد زیاد شده که ماهی 200تومنم در نیاری و یا اون احترم به پزشکا برداشته بشه . هر کی هر کی بشه اونموقع دیگه ...
به خاطر همین یه نظری از دوستان میخوام...

eMer@lD
09-05-2009, 22:39
سلام
اردوان جان الان 4 یا 5 ماهی هست که از امتحانات ورودی تخصص میگذره
شما شرکت کردید؟

جراحی جزو تخصص هایی هست که شب کاری زیاد داره و من خودم انتخابش نکردم.
البته اولش که حتما میدونی طی یک آزمون میتونیم انتخاب تخصص داشته باشیم.

رشته های مثل جراحی، و اللخصوص پرتو شناسی چون از شب کاری بهره نبردند دانشجو های زیادی به سمت این رشته ها میروند و به همین خاطر کسب امتیاز سخت تره.

nafas
09-05-2009, 22:45
سلام
اردوان جان الان 4 یا 5 ماهی هست که از امتحانات ورودی تخصص میگذره
شما شرکت کردید؟

جراحی جزو تخصص هایی هست که شب کاری زیاد داره و من خودم انتخابش نکردم.
البته اولش که حتما میدونی طی یک آزمون میتونیم انتخاب تخصص داشته باشیم.

رشته های مثل جراحی، و اللخصوص پرتو شناسی چون از شب کاری بهره نبردند دانشجو های زیادی به سمت این رشته ها میروند و به همین خاطر کسب امتیاز سخت تره.

سلام

عزيز اين اردوان ما هنوز دانشگاه قبول نشده كه برسه به انتخاب رشته تازه سال سومه
ولي جراحي سخته و راديولوژي :11:
===============================================

اردوان توهم بشين اول برا كنكور بخون بعد كه رتبت اومد بعد تصميم بگير

وگرنه ميبيني اون چيزي كخ ميخوي نشدي و اعصابت خورد ميشه اول تلاش بعد براساس رتبه انتخاب رشته

ardavan_2008
09-05-2009, 23:22

زمستان جان جراحی شب کاری داره؟فکر کنم بتتونی شیفت خودت رو مشخص کنی؟نمیدونم موندم هدفم جراحی باشه به درد میخوره اینده یا نه..

hermione
10-05-2009, 19:09
زمستان جان جراحی شب کاری داره؟فکر کنم بتتونی شیفت خودت رو مشخص کنی؟نمیدونم موندم هدفم جراحی باشه به درد میخوره اینده یا نه..

بابا بیخیال شو ! باید فکر امتحان نهایی باشیم بعد کنکور بعد ( برای شما که که تقریبا 9 سال طول میکشه )
بی احترامی نکرده باشم ، مثل اینه که من بیام یه تاپیک بزنم بگم برق مخابرات بهتره یا کنترل ...

ardavan_2008
10-05-2009, 22:06
hermione جان مشکل کنکور من ندارم چون تصمیم دارم کشور خارج برم(درست هم شده) اما باید هدفم رو بدونم و تشخیص بدم تا در اینده دچاره مشکل نشم...نظر شما در مورد اون رشته چیه؟

tim20020
17-05-2009, 11:40
اميدوارم موفق باشي.
هرچي علاقته انتخاب كن.
توي هر رشته اي كه بري سعي كن بهترين باشي.اون وقت هيچ چيزي جاتو نميگيره همه هم ميخوانت!

tim20020
17-05-2009, 11:59
اميدوارم موفق باشي.
هرچي علاقته انتخاب كن.
توي هر رشته اي كه بري سعي كن بهترين باشي.اون وقت هيچ چيزي جاتو نميگيره همه هم ميخوانت!