PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال مهم و فوری و ساده در مورد پنهان کردن نرم افزار در نوار استارت ... .

sum_yari
02-04-2009, 07:35
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان.

دوستان خوبم سوال من در مورد زير بود كه خواهشا كمكم كنيد.

-----------------
اول اينكه نرم افزار Internet Download Manager را فقط به عنوان يك مثال گفتم اگر با برنامه

هاي ديگر هم شد كارهاي زير را انجام داد خواهشا توانستيد به طور كلي بگوييد تا براي ديگر

نرم افزار ها نيز استفاده كرد.

سوالات من به صورت زير است ::::

1. چطور مي توان كاري كرد كه ايكن زير بر روي "نوار آبي استارت" نشان داده نشود

و در حالت مخفي بماند و ظاهر نشود.؟ ضمن اينكه از نرم افزار بتوان استفاده كامل كرد؟

عكس زير گوياي سوال است خواهشا نگاه كنيد ::::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------

2. چطور مي توانم از نرم افزاري مثل Internet Download Manager در حالت مخفي

استفاده كنم؟ يعني اينكه در حين اينكه اين نرم افزار فايلي را دارد دانلود مي كند كسي نفهمد

كه در حال دانلود شدن هست.

يعني اينكه وقتي نرم افزار را در حالت Minimize قرار مي دهيم بر روي "نوار آبي استارت"

نشان داده نشود و كسي پي به دانلود شدن فايل ها نبرد؟

عكس زير گوياي اين بخش سوال است خواهشا نگاه كنيد ::::

-------------------------------------

****در ضمن راه زير را رفتم نشد و كار نكرد :

لطفا عكس زير را نگاه كنيد همه چيز مشخص شده است ::::

-------------------------------------

خواهشا پاسخ كامل به سوالات بدهيد .
با تشكر.

_ermia
02-04-2009, 10:39
البته این راهی که میگم شاید خیلی ابتدایی باشه و خودتون امتحان کرده باشید، اما اون راه که میتونید انجام بدید اینه که:

تو همین عکس آخری سمت چپی که گذاشتید، گزینه Auto-hide the taskbar رو علامت بزنید و ok کنید، این طوری کلا این نوار پایینی نشون داده نمیشه. (فقط وقتی موس بره روش دوباره میاد بالا)

یا راه دیگه اینکه میتونید از برنامه های موجود برای این کار استفاده کنید، مثل برنامه Hide Window Now

این مطلب توضیحیه در مورد کار برنامه، ببینید همون کاری رو می کنه که شما میخواد:

Hide Window Now نرم افزاري هست كه ميتونه در مواقع حساس به كمك شما بياد و پنجره ها و برنامه هاي مورد نظر رو در محيط ويندوز مخفي كنه تا كسي سر از كار شما در نياره! با داشتن اين نرم افزار ، بدون بستن پنجره ها ميتونيد اونها رو مخفي كنيد تا در ديد ديگران نباشه و به راحتي زماني كه بهش نياز داريد اونها رو دوباره باز كنيد! مخفي كردن و نمايش دادن يه برنامه يا يه پنجره ميتونه به واسطه چند كليك موس يا استفاده تركيبي از كليدهاي صفحه كليد انجام بگيره!
اين نرم افزار محيط بسيار زيبا و ساده اي داره و در عين حال از منابع بسيار ناچيزي براي اجرا استفاده ميكنه. همچنين اين نرم افزار خودش رو توسط يك پسورد محافظت ميكنه تا كسي به غير از شما نتونه به پنجره هاي مخفي شده دسترسي پيدا كنه. شما همچنين يك سري تنظيمات هم در اختيار دارين كه ميتونيد به كمك اونها امنيت خودتون رو افزايش بدين ، به عنوان مثال ميتونيد تنظيم كنيد در زمان مخفي كردن پنجره ها ، صداي سيستم به كلي قطع بشه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
02-04-2009, 18:21
لطفا سرچ کنید

درخواست راهنمايي فوري براي حذف آيكون برنامه ها از Taskbar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.

sum_yari
03-04-2009, 07:24
با سلام و با سپاس فراوان از شما دو عزیز .

دوستان خوبم برای سوال 2 نیز اگر می توانید پاسخ کاملی بدهید.

با سپاس فراوان .

mahdi7610
03-04-2009, 08:30
با سلام و با سپاس فراوان از شما دو عزیز .

دوستان خوبم برای سوال 2 نیز اگر می توانید پاسخ کاملی بدهید.

با سپاس فراوان .
سلام

همون برنامه ای که معرفی کردم هر دو کاری که شما خواسته اید را انجام می دهد .

موفق باشید.