PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا فايلهاي پي دي اف با تغيير نام يا مكان ديگه باز نميشن؟

reza41
01-04-2009, 20:08
سلام دوستان
من تو سيستم هر چي فايل pdf دارم و اون ها رو تغيير مكان ميدم و يا تغيير نام ميدم ديگه باز نميشن و بايد براي تغيير مكان اونها يا تغيير نام اونها يك بار ديگه اون ها رو در ادوبي اكروبات باز كنم و در جاي جديد با نام جديد ذخيره كنم و اين خيلي بده
كسي راه حلي سراغ داره؟
ممنون

nw_nk
01-04-2009, 20:36
سلام دوستان
من تو سيستم هر چي فايل pdf دارم و اون ها رو تغيير مكان ميدم و يا تغيير نام ميدم ديگه باز نميشن و بايد براي تغيير مكان اونها يا تغيير نام اونها يك بار ديگه اون ها رو در ادوبي اكروبات باز كنم و در جاي جديد با نام جديد ذخيره كنم و اين خيلي بده
كسي راه حلي سراغ داره؟
ممنون

سلام.

فلدرهاتون مشکل اسمی یا کاراکتری خاص ندارن؟ هر جا کپی کنید نمیشه؟

یکی از این pdf هارو که کم حجمه آپلود کنید ما هم تست کنیم.

Mojtabaf
01-04-2009, 21:32
سلام دوستان
كسي راه حلي سراغ داره؟
ممنون

این امکان نداره ! یا برنامه ادوبی شما ایراد داره یا فایلهای پی دی اف شما !

یا شما همون طوری که دوستمون گفتن یکی از اونا رو آپلود کنین تا مشکل یهتر بررسی بشه !

reza41
01-04-2009, 22:28
دوستان
با تشكر از همه شما
اول از اينكه شما رو به زحمت بندازم رفتم و يه نسخه ديگه از آكروبات رو نصب كردم و مشكلم فعلا در ظاهر حل شده اگه باز هم به مشكل برخوردم حتما مزاحمتون ميشم
خيلي ممنون

mahdi7610
02-04-2009, 18:19
سلام

لطفا رعایت کنید و توی تاپیک خودش سوالتون را مطرح کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های مرتبط با فایلهای pdf و نرم افزارهای ان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.