PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار تبدیل نوشته به گفتار

M.K_Soft
01-04-2009, 15:25
با سلام.
دنبال یه نرم افزار تبدیل متن به گفتار با لحجه ی طبیعی می گردم. یکی پیدا کردم اما خیلی مصنوعی و ماشینی بود مانند خود ویندوز.
اگر نرم افزاری سراغ دارید که لحجه ی انسان دارد مثل تلفظ longman, خیلی خیلی لطف میکنید اگه معرفی اش کنید.
ممنون و متشکر.

bomberman
01-04-2009, 23:24
best english text to speech

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
natural voice text to speech reader standard 36

alive text to speech v5366

majidabed
09-12-2009, 13:43
این لینک دانلود natural reader است که من می ذارم
البته خودم هنوز امتحانش نکردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])natural reader 7 pass:dslav3

myp30forum
13-12-2009, 01:30
سلام
نرم افزار تبدیل گفتار پارسی به نوشتار رو اگه بذارید ممنون می شم. در کل خیلی لازم شده!

majidabed
31-12-2009, 10:05
من خودم ADSL ام یه یک ماهی قعطه اگه کسی natural reader رو دانلودش کرد بگه ببینیم چه جوریه؟

این هم رمزشه
dslav3