PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری ip رو تغییر بدم یا مخفی کنم

manreza71
01-04-2009, 12:43
چه جوری ip رو تغییر بدم یا مخفی کنم
یه سایت هست که من طبق قانون اونا عمل نکردم حالا بهم گفتن اگه یک یوزر دیگه بسازی
آی پی تورو بلاک خواهیم کرد
حالا سوال من اینه که چاره کار چیه
آیا نرم افزار خاصی یا چیزی لازمه

پیشاپیش از همه دوستانی که جواب میدن ممنونم

satttanism
01-04-2009, 20:05
اگه شما از اینترنت dialup استفاده میکنید که خیالت راحت برو بساز
ولی در کل شما میتونید از آی پی پراکـسی ها استفاده کنید که با یه سرچ ساده میتونید کلی آی پی پیدا کنید
یا اینکه از نرم افزار های فـیـلتر شکن استفاده کنید اون ها هم آی پی شما رو تغییر میدن

David Jones
01-04-2009, 20:11
سلام سال نوتون مبارک ! :11:
کجا میشه کامل ترین اطلاعات رو در مورد آی پی پیدا کرد ؟

SAM-SON 70
01-04-2009, 20:19
عزیز خیالت رو راحت کنم هیچ کاری نمیتونی بکنی مگر یه کار که اونم بخوای میگم !

David Jones
01-04-2009, 20:49
عزیز خیالت رو راحت کنم هیچ کاری نمیتونی بکنی مگر یه کار که اونم بخوای میگم !

این یه کار رو به ما هم نمیگی ؟ بیست سئوالیه ؟ v*p*n نیست ؟:5:

Ko0ro0sh
01-04-2009, 22:54
این متن خوبه:
Tor: گمنامی آنلاين

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Torيک پروژه نرم افزاری است که به شما در دفاع دربرابر تجزيه و تحليل بازديدکنندگان کمک می کند، نوعی مراقبت شبکه که آزادی شخصی و حريم خصوصی، روابط و فعاليت های کاری محرمانه و امنيت دولتی را تهديد می کند. Tor با تقويت ارتباطات در اطراف يک شبکه توزيع شده ايستگاه های واسطه که توسط دواطلبان از سراسر جهان اداره می شود، از شما محافظت می کند: اين نرم افزار اجازه نمی دهد ديگران از طريق اطلاع از سايت هايی که شما بازديد می کنيد اتصال اينترنتی شما را مشاهده کنند، همچنين اجازه نمی دهد سايت هايی را که بازديد می کنيد از موقعيت فيزيکی شما اطلاع پيدا کنند. Tor با تعداد زيادی از برنامه های موجود شما، از جمله مرورگرهای وب، سرويس گيرندگان پيام رسانی فوری، ورود به سيستم از راه دور و ساير برنامه هايی که براساس پروتکل TCP هستند.
صدها هزار نفر در سراسر دنيا از Tor برای اهداف متفاوت استفاده می کنند: روزنامه نگاران و وبلاگ نويسان، طرفداران حقوق بشر، مأموران اجرای قانون، سربازان، مؤسسات، شهروندان مخالف رژيم و شهروندان عادی. برای اطلاع از کاربران عادی Tor ، به صفحه چه کسانی از Tor استفاده می کنند؟ مراجعه کنيد. برای اطلاع از توضيحات بيشتر در مورد کار Tor، اينکه چرا تنوع کاربران مهم است و نحوه کار Tor، به صفحه مرور کلی مراجعه کنيد.
سه قطعه چاپ ريز وجود دارد که بايد درباره آن بدانيد.

اگر از Tor درست استفاده نکنيد، از شما محافظت نمی کند. ليست هشدارهای ما را مطالعه کرده و دستورالعمل های پايگاه خود را به دقت دنبال کنيد.
حتی اگر Tor را درست تنظيم کرده و استفاده کنيد، هنوز حملات احتمالی که می تواند قابليت Tor برای محافظت از شما را کشف کند وجود دارد.
اين روزها هيچ سيستم گمنامی بدون خطا نيست و Tor نيز از اين قاعده مستثنی نمی باشد: اگر به يک گمنامی قوی احتياج داريد، نبايد فقط به شبکه Tor فعلی متکی باشيد.

Tor به عنوان يک نرم افزار رايگان تحت ليسانس 3-clause BSD منتشر شده است. بسته نرم افزاری همچنين حاوی Vidalia و Privoxy است که برنامه های پشتيبان منتشر شده تحت GNU GPL می باشند.
نصب Tor و استفاده از شبکه Tor هيچ گونه هزينه ای ندارد

اخطار: آيا می خواهيد Tor واقعاً کار کند؟

...پس لطفاً فقط آن را نصب نکنيد و به حال خود رها کنيد. بايد بعضی از روش های خود را تغيير دهيد و نرم افزار خود را دوباره پيکربندی کنيد! Tor به تنهايی همه نيازهای شما جهت حفظ گمنامی را تأمين نمی کند. بايد مراقب چندين خطر مهم باشيد:

Tor فقط از برنامه های اينترنتی که جهت ارسال ترافيک خود از طريق Tor پيکربندی می شوند را محافظت می کند - فقط به اين دليل که آن را نصب کرده ايد همه ترافيک شما را به طور جادويی گمنام نمی کند. توصيه می کنيم از Firefox با پسوند Torbutton استفاده کنيد.
پلاگين هايی از قبيل Java، Flash، ActiveX، RealPlayer، Quicktime، پلاگين Adobe's PDF و ساير پلاگين ها را می توان دستکاری کرد تا آدرس IP شما را افشا کند. احتمالاً بايد پلاگين های خود را لغو کنيد (برای اينکه ببينيد چه پلاگين هايی نصب شده است، به "درباره:پلاگين ها" برويد) يا در QuickJava،FlashBlock و اگر واقعاً احتياج داريد، NoScript تحقيق کنيد. پسوندهايی که اطلاعات بيشتری درباره وب سايت هايی که در آن تايپ می کنيد (مانند نوار ابزار Google) ارجاع می دهند، را حذف کنيد، زيرا اينها ممکن است مسير Tor را منشعب کنند و/يا اطلاعات حساس را انتشار دهند. بعضی افراد ترجيح می دهند که از دو مرورگر استفاده کنند (يکی برای Tor و يکی برای مرورهای ناامن).
از کوکی ها برحذر باشيد: اگر بدون Tor و Privoxy مرور می کنيد و سايتی به شما يک کوکی بدهد، آن کوکی می تواند شما را شناسايی کند حتی وقتی دوباره شروع به استفاده از Tor کنيد. بايد مرتباً کوکی های خود را پاک کنيد. CookieCuller به شما کمک می کند کوکی هايی را که می خواهيد حفظ کنيد.
Tor مبدأ ترافيک شما را بی نام می کند، و همه چيزهای درون شبکه Tor را کدگذاری می کند، اما نمی تواند ترافيک شما را بين شبکه Tor و مقصد نهايی آن کدگذاری کند. اگر درحال ارتباط با اطلاعات حساس هستيد، بايد درباره اينترنت ترسناک معمولی تا آنجا که می توانيد احتياط به خرج دهيد - از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا ساير سيستم های کدگذاری و تأييد اعتبار کامل استفاده کنيد.
درحالی که Tor مهاجمان به شبکه محلی شما را از کشف يا نفوذ در مقصد باز می دارد، خطرات ديگری را به وجود می آورد: گره های خروج مغرضانه يا بد پيکربندی شده Tor می توانند صفحه اشتباهی يا حتی برنامه های کاربردی کوچک تعبيه شده جاوا به صورت مبدل به عنوان دامين هايی مورد اعتماد شما، برای شما ارسال کنند.

هوشيار باشيد و اطلاعات بيشتری کسب کنيد. اطلاع کسب کنيد که Tor چه چيزهايی ارائه می کند و چه چيزهايی ارائه نمی کند. اين ليست مشکلات کامل نيست و ما برای شناسايی و سندسازی همه موارد به کمک شما احتياج داريم.
فرق بين نسخه پايدار و ناپايدارچيست؟

بسته های پايدار وقتی منتشر می شوند که ما اعتقاد داريم ويژگی ها و کد برای چندين ماه تغيير نخواهد کرد. اين بسته ها معمولاً شامل نسخه پايدار Vidalia، Privoxy و Torbutton می باشد.
بسته های ناپايدار/آلفا منتشر می شوند، بنابراين شما می توانيد در آزمايش ويژگی های جديد و رفع اشکالات به ما کمک کنيد. حتی اگر شماره نسخه بالاتری نسبت به نسخه های پايداری که در بالا ليست بندی شد داشته باشند، احتمال بيشتری می رود که در اين بارگيری ها اشکالات امنيتی جدی وجود داشته باشد. نسخه های ناپايدار جديدتر Vidalia، Privoxy و Torbutton در اين بسته های ناپايدار گنجانده شده اند.

دانلود نسخه ی سازگار با ويندوز
ويستا، XP، 2000، سرور 2003، ميلينيوم، 98SE

دانلود نسخه ی پایدار با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نسخه ی ناپایدار با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نسخه ی سيستم دودويي
جهانی مکينتاش (OSX 10.4 و 10.5)

دانلود نسخه ی پایدار با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نسخه ی ناپایدار با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نسخه ی فقط PowerPC مکينتاش (OSX 10.3)

دانلود نسخه ی بسته های لينوکس/يونيکس
Redhat/CentOS، Fedora، Debian، Ubuntu، SUSE

منبع و گردآورنده: تیم آنلاین دانلود

DrXoX
02-04-2009, 01:38
سلام

اگه ip شما داینامیک باشه نیاز به استفاده از هیچ برنامه ای نیست چون بعد از هر دیسکانکت آی پی شما عوض میشه

farzadshekoohi
02-04-2009, 02:37
با سلام همون طور که دوستمون گفت اگه ip شما داینامیک باشه نیاز به استفاده از هیچ برنامه ای نیست چون بعد از هر دیسکانکت آی پی شما عوض میشه و راحت اما اگه نبود از وب ------ . فی__لتر شکن . وی پی ان و ... به راحتی میشه استفاده کرد .

SAM-SON 70
02-04-2009, 12:19
این یه کار رو به ما هم نمیگی ؟ بیست سئوالیه ؟ v*p*n نیست ؟:5:
================================================== ====
عزیز جوابت تا حدی درست بود ولی نه برای ip های که اینایگن شما با V.P.N میتونین ip امریکایی بگیرین این یه طرف هستش ولی ip مودم که تو حالت سخت افزار همیشه ثابت هستش و بعضی سایتا با ip سخت افزاری کار میکنن که میشه گفت هیچ جوری نمیشه براش کاری کرد بجز یه کار حالا حدس بزن اگه میتونی !:31:
حالا باید دوستمون بگن مشکلشون کدوم یکی از اینهاست میشه راهنمایشون کرد .

manreza71
02-04-2009, 12:31
عزیز جوابت تا حدی درست بود ولی نه برای ip های که اینایگن شما با V.P.N میتونین ip امریکایی بگیرین این یه طرف هستش ولی ip مودم که تو حالت سخت افزار همیشه ثابت هستش و بعضی سایتا با ip سخت افزاری کار میکنن که میشه گفت هیچ جوری نمیشه براش کاری کرد بجز یه کار حالا حدس بزن اگه میتونی !:31:
حالا باید دوستمون بگن مشکلشون کدوم یکی از اینهاست میشه راهنمایشون کرد .

خیلی ممنون دوست عزیز که توجه داشتی
من تو این سایت چند تا یوزر ساختم اما بعد از نیم ساعت همگی شناسایی شدن ودوباره قفل شون کرد
خواهشا منو راهنمایی کنید
آیا ip سخت افزاری هست یا چیز دیگه
خواهش میکنم منو کاملا راهنمایی کنید

manreza71
02-04-2009, 16:17
خواهشا جوب بدید
منتظر هستم

SAM-SON 70
02-04-2009, 19:55
خیلی ممنون دوست عزیز که توجه داشتی
من تو این سایت چند تا یوزر ساختم اما بعد از نیم ساعت همگی شناسایی شدن ودوباره قفل شون کرد
خواهشا منو راهنمایی کنید
آیا ip سخت افزاری هست یا چیز دیگه
خواهش میکنم منو کاملا راهنمایی کنید
عزیز دوتا راه داری اگه میتونی برو یه V.P.n پیدا کن اگه با اینهم حل نشد مربوط میشه به ip سخت افزاری شما میشه و شما یید برین یه مودم دیگه پیدا کنین سریع و راحت.:31:

manreza71
02-04-2009, 23:34
عزیز دوتا راه داری اگه میتونی برو یه --- پیدا کن اگه با اینهم حل نشد مربوط میشه به ip سخت افزاری شما میشه و شما یید برین یه مودم دیگه پیدا کنین سریع و راحت.:31:
یعنی دوست عزیز من مودمم رو عوض کنم همه مشکلات حل میشه
اگه این جور باشه عالیه

SAM-SON 70
02-04-2009, 23:58
یعنی دوست عزیز من مودمم رو عوض کنم همه مشکلات حل میشه
اگه این جور باشه عالیه
================================================== =========
عزیز من به همه سایتا رو که نمیدونم پیکربندیشون چجوری هستش ممکنه عوض کنی و جواب نده این یه راه بودش ممکنه یه سایته دیگه از یه سیستم جدید استفاده میکنه این راه حلی هستش که باید خودش بدونی اگه پولت زیاده و میتونی یه مودم بخر (البته قیمت مودم زیاد نیستش ).
درکل انتخاب با خودت .
یکی هم اینکه میتونم بپرسم اون چه سایتی هستش ؟!
درضمن از v.p.n هم یه استفادهای اول کن ببین نشد برو سراغ خرج کردن برای مودم جدید.