PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم هنگ میکنه و restart میشه!!!

kod89
01-04-2009, 03:30
سلام
اساتید کمک بدید لطفا من سیستم یهو هنگ میکنه و وقتی restart میکنم پشت سر هم restart

میشه و ویندوز بالا نمیاد و من مجبورم بعد از چند بار رستارت شدن گزینه " اخرین باری که ویندوز

خوب کار کرده...." رو انتخاب کنم ولی با این حال بعد از این ویندوز بالا میاد ولی بازم رستارت میشه

و از بعد چند بار restart شدن پیغام میده repair کن قسمتwindows\system32\system\config

که دیگه مجبور میشم وندوز رو عوض کنم من 2 بار تا حالا ویندوز رو عوض کردم ولی بعد از چند روز

این مشکل پیش میاد:41:. وقتی که restart میشه بعضی وقتا بعد از بوق سلامت پاور واسه 1

ثانیه یه صفحه ابی که چند خط نوشته داره میاد ولی انقدر زود میره که نمیتونم بخونمش. یه چیز

دیگه بگم الان که کسپر داشت اسکن میکرد یه فایلو detected کرد ولی همون موقع

ویندوز restart شد و وقتی اومد بالا داخله فایلایه detect شده نبود!!!!

ولی مورد اساسی اینه که من داخل درایوام یه ویروس رفته بود (فک کنمrecycle) که وقتی

میخواستم یه درایو رو باز کنم ارور میداد ولی وقتی explore میکردم میرفت داخل درایو منم به

نوبت فایلا رو میریختم تو یه درایو و بعد درایو رو format میکردم الان ائن ارور رفع شده ولی گفتم چون فک کردم شاید از اینه!.
اینم عکس کسپر بعد از اخرین اسکن که دوتا ویروس دشت کرده:31:. از اینا نیس؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kod89
03-04-2009, 11:51
سلام
اساتید کمک بدید لطفا من سیستم یهو هنگ میکنه و وقتی restart میکنم پشت سر هم restart

میشه و ویندوز بالا نمیاد و من مجبورم بعد از چند بار رستارت شدن گزینه " اخرین باری که ویندوز

خوب کار کرده...." رو انتخاب کنم ولی با این حال بعد از این ویندوز بالا میاد ولی بازم رستارت میشه

و از بعد چند بار restart شدن پیغام میده repair کن قسمتwindows\system32\system\config

که دیگه مجبور میشم وندوز رو عوض کنم من 2 بار تا حالا ویندوز رو عوض کردم ولی بعد از چند روز

این مشکل پیش میاد:41:. وقتی که restart میشه بعضی وقتا بعد از بوق سلامت پاور واسه 1

ثانیه یه صفحه ابی که چند خط نوشته داره میاد ولی انقدر زود میره که نمیتونم بخونمش. یه چیز

دیگه بگم الان که کسپر داشت اسکن میکرد یه فایلو detected کرد ولی همون موقع

ویندوز restart شد و وقتی اومد بالا داخله فایلایه detect شده نبود!!!!

ولی مورد اساسی اینه که من داخل درایوام یه ویروس رفته بود (فک کنمrecycle) که وقتی

میخواستم یه درایو رو باز کنم ارور میداد ولی وقتی explore میکردم میرفت داخل درایو منم به

نوبت فایلا رو میریختم تو یه درایو و بعد درایو رو format میکردم الان ائن ارور رفع شده ولی گفتم چون فک کردم شاید از اینه!.
اینم عکس کسپر بعد از اخرین اسکن که دوتا ویروس دشت کرده:31:. از اینا نیس؟؟؟؟

کسی نیس جواب مارو بده؟؟؟!!!:41::41:

king emperor
03-04-2009, 17:18
شما به احتمال زياد دچار ويروس كضم عيظ دچار شديد

كه با نود آپديت شده قابل برطرف شدن است

kod89
03-04-2009, 21:58
شما به احتمال زياد دچار ويروس كضم عيظ دچار شديد

كه با نود آپديت شده قابل برطرف شدن است

عزیز تو تاپیک مخصوصش رفتم اون نشونه ها یی رو که اگه سیستم به ویروس کظم غیظ الوده بشه باید من ندیدم . بعد کسپر اپدیت شده رو سیستم هست که فک کنم بتونه کظم غیظ رو بگیره:20:

kod89
14-04-2009, 01:40
ما که مشکلمون حل شد ولی زشته به خدا یعنی یه کاربر فعال و از اون مهمتر یه مدیر این تاپیک رو ندید!!!!!؟؟

picher_s
14-04-2009, 07:20
سلام
ناراحت نشو رفیق:10:
عذر میخوام.:42:
ببین این جور مواقع بچه ها با پیغام خصوصی یا روشهای دیگه بهمون اطلاع میدن.
بچه زدن نداره رفیق:42:
حالا بگو چطور حلش کردی؟:31::7:

kod89
16-04-2009, 16:11
سلام
ناراحت نشو رفیق:10:
عذر میخوام.:42:
ببین این جور مواقع بچه ها با پیغام خصوصی یا روشهای دیگه بهمون اطلاع میدن.
بچه زدن نداره رفیق:42:
حالا بگو چطور حلش کردی؟:31::7:
من نوکرتم دادا .مرده ی اون مرامتم:31:.
هیچی عزیز یه اسکن کردم دو تا ویروس گرفت که عکسشو بالا گذاشتم بعدش هم با registery cleaner به رجیستری یه حالی دادیم فعلا که باهامون را اومده:7:. بازم ممنون