PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری از باز کردن فایل های دانلود شده توسط دیگران

linkin_park
31-03-2009, 14:53
سلام .
من یه لپ تاپ دارم که میخوام بدونم چجوری میشه یه کاری کرد که کس دیگری به جز خودم نتونه فایلی که با دانلود منیجرم دانلود شده رو باز کنه .... اگه دانلود منیجری میشناسید با این توانایی یا ترفندی دارید ممنون میشم کمکم کنید . :10: :11:

sms11
31-03-2009, 15:10
منظورتون در زمان دانلود هست یا بعد دانلود؟

hassan-2005
31-03-2009, 15:54
دوست عزیز حتما منظورشون بعد از دانلود بوده!

satttanism
31-03-2009, 21:14
راهی که به ذهنم میرسه اینه که یک یوزر دیگر برای ویندوز بسازید برای دیگران یوزر خودتون رو Private کنید تا به فایل های موجود در یوزر شما نتونند دسترسی پیدا کنند و جای دانلود ها رو در قسمت یوزر خودتون (مثلا My Document) قرار دهید

linkin_park
01-04-2009, 11:43
نه ببینید .... من وقتی خونه رفیقم میرم اون ADSL داره .... میخوام کاری کنم که همه چی طبیعی باشه یعنی فایله بره واسه دانلود اما وقتی دانلودش تموم شد اون نتونه فایلو باز کنه ! چون موقع دانلود من پیشش نیستم ......
من یه راه خودم کشف کردم و اون اینه که فایلی که دارین دانلود میکنید رو با IDM موقعی که ازتون میپرسه کجا سیوش کنید پسوندشو تغییر بدین به یه فرمت الکی که طرف نتونه بازش کنه ... اما این روش با یه بار دیگه ResuMe کردن لو میره چون خود IDM میپرسه این پسوندی که سیو کردید پسوندی نیست که ماله لینک ه........
من دنبال یه راه کارآمدترم !

sms11
01-04-2009, 12:07
این روشو امتحان کن ببین جواب میده؟
یه فولدر در داخل کامپیوتر طرف درست کن و بعد با استفاده از برنامه های مخلفی مثه Folder Guard برای اون فولدر پسورد بزار
و بعد در داخل دانلود منیجرت ادرس همون فولدری که پسورد گذاشتی رو بده
به این تریتیب فایلت میره داخل اون فولدر و پسورد اون فولدر هم دست خودته
ببین جواب میده این راه
نرم افزاراشم هرجا بگردی هست

sms11
01-04-2009, 12:08
ویرایش شد...

DrXoX
01-04-2009, 12:12
این روشو امتحان کن ببین جواب میده؟
یه فولدر در داخل کامپیوتر طرف درست کن و بعد با استفاده از برنامه های مخلفی مثه Folder Guard برای اون فولدر پسورد بزار
و بعد در داخل دانلود منیجرت ادرس همون فولدری که پسورد گذاشتی رو بده
به این تریتیب فایلت میره داخل اون فولدر و پسورد اون فولدر هم دست خودته
ببین جواب میده این راه
نرم افزاراشم هرجا بگردی هست

این که شد مثل روش همین دوستمون ==>دوباره Resume میزنه و تو فولدری که خودش می خواد میذاره !!:8:
===========================
من یه راه خودم کشف کردم و اون اینه که فایلی که دارین دانلود میکنید رو با IDM موقعی که ازتون میپرسه کجا سیوش کنید پسوندشو تغییر بدین به یه فرمت الکی که طرف نتونه بازش کنه ... اما این روش با یه بار دیگه ResuMe کردن لو میره

linkin_park
01-04-2009, 13:49
بله اینی که sms11 عزیز هم گفتن مشکل داره ..... هم اینکه پسوند اصلی فایل لو میره و هم اینکه طرف فوقش اگه نتونه بره به اون فولدر از تو خود IDM روش کلیک راست میکنه Open رو میزنه !