PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای تماس تلفنی از طریق رایانه

Marmoulak
30-03-2009, 23:44
با سلام

راستش من خیلی وقت پیش دنبال این موضوع بودم و به جوابی نرسیدم و کلا ولش کردم ولی حالا دوباره برای یه کاری کارم به این نوع نرم افزار ها افتاده ! من یه نرم افزار می خوام که بشه باهاش از طریق مودم با کسی تماس گرفت و از طریق میکروفون باهاش حرف زد و بتونه صدا رو با کیفیت عالی برام دخیره کنه !
لطفا نرم افزار هم کرک شده و آخرین ورژنش باشه !

با تشکر

x_2007
31-03-2009, 00:10
با سلام

راستش من خیلی وقت پیش دنبال این موضوع بودم و به جوابی نرسیدم و کلا ولش کردم ولی حالا دوباره برای یه کاری کارم به این نوع نرم افزار ها افتاده ! من یه نرم افزار می خوام که بشه باهاش از طریق مودم با کسی تماس گرفت و از طریق میکروفون باهاش حرف زد و بتونه صدا رو با کیفیت عالی برام دخیره کنه !
لطفا نرم افزار هم کرک شده و آخرین ورژنش باشه !

با تشکر

سلام

کلا بهتون توصیه میکنم دنبال اینجور برنامه ها نگردید ولی اگر خیلی بهش احتیاج دارید از این برنامه

استفاده کنید:

نرم افزار Skype كه IP ايران رو ساپورت نميكنه و شما ميتونيد با يه V P N از اين برنامه به طور نامحدود استفاده كنيد

توسط skype میتوانید با هر کس و در هر جای جهان تماس برقرار کرده و با آن با کیفیت بسیار بالای صدا صحبت کنید.

فقط کافیست که طرفین دسترسی به یک کامپیوتر و اینترنت را داشته باشند تا براحتی با هم صحبت و یا حتی یک تماس صوتی و تصویری
بر قرار کنند!

چت با یک شخص و یا یک چت گروهی با قابلیت مکالمه متنی 100 نفره و کنفرانس صوتی 4 نفره در یک زمان.

ارسال و دریافت فایل و یا تصاویر خود به یکدیگر بصورتی کاملا آسان.

دیگر امکانات این نرم افزار از جمله تماس با کامپیوترتان به تلفن (به کل دنیا) و سرویس های SMS و skype Number بصورت هزینه ایی
میباشند.

فقط کاربران ویندوز XP و 2000 قابلیت استفاده از این نرم افزار را دارند. با استفاده از یک Headset و یا Speaker و Microphone شما
میتوانید با تمامی عزیزان خود که به کامپیوتر و اینترنت دسترسی دارند مکالمه صوتی و با داشتن Webcam هم تصویر یکدیگر را داشته باشید.

شاید بعضی از شما عزیزان که تا حالا با این نرم افزار کار نکردید بگید که Yahoo یا دیگر نرم افزارها هم قابلیت های این نرم افزار رو دارند!
اما بعد از یکبار استفاده نظرتان تغییر خواهد کرد زیرا کیفیت عالی صدا در این نرم افزار حتی بالاتر از کیفیت صدا بصورت مکالمه تلفنی میباشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hoomaan
31-03-2009, 00:36
سلام

کلا بهتون توصیه میکنم دنبال اینجور برنامه ها نگردید برنامه

میشه بگین چرا ؟ من خیلی از این برنامه استفاده میکنم . دلیل امنیتی داره ؟

antonyomontanacuba
31-03-2009, 12:56
سلام من یه سایت خوب بهت پیشنهاد میکنم که میتونی توی اون مکالمه کوتاهی یه صورت رایگان انجام بدی امیدوارم به دردت بخوره فقط محدودیت استفادش روزانه است و هر روز مقدار محدودی میتونی صحبت کنی آدرس سایتشم :

البته باید فلش پلیر هم نصب باشه

Marmoulak
31-03-2009, 18:37
نه دوستان من نرم افزاری می خوام که بتونم باهش از طریق مودم این کار رو انجام بدم ! فقط هم می خوام داخلی زنگ بزنم ! خارج ایران فکر نکنم بخوام از خط تلفن با استفاده از مودم !
لطفا یه نرم افزار خوب معرفی کنید !

hoomaan
31-03-2009, 18:49
دوست من .داخل و خارج نداره . با اسکایپ بهترین کیفیت صدا و تصویر رو میتونی موقع مکالمه داشته باشی .
از skype.com دانلودش کن . وقتی هر دو روی اسکایپ هستید میتونین همدیگر رو add کنین.

Marmoulak
31-03-2009, 18:54
دوست عزیز من می خوام از سریق مودم باشه و زنگ بزنم خونه کسی نمی خوام اینترنتی باشه ! می خوام خودم شماره رو بگیرم و با طرف صحبت کنم و مکالمه رو ضبط کنم ! یه چیزی مثل dialler ویندوز و یا نرم افزار های مشابه ! ولی من نرم افزاری رو می خوام که کسی ازش جواب گرفته باشه !

antonyomontanacuba
01-04-2009, 17:28
دوست من شما یه سر به سایتی که من گفتم بزن پشیمون نمیشی البته من چنین برنامه ای دارم که با مودم بشه تماس گرفت ولی رایگان نیست متاسفانه....

morbidtale82
04-04-2009, 16:08
سلام من هم دنبال چنین برنامه ای هستم. اگر بشه فکس هم بفرسته که خیلی عالی میشه. ( منظورم فکس کردن عکسه ، فکس کردن نوشته رو از طریق ویندوز بلدم )
چند تا نرمافزار تو آرشیو p30world معرفی شده اما کرکهاشون همه لینکهاشون خرابه.